Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.06.09. 09:17:38
Értem, köszi


Ricskosz: mire alapozod? Wikin megnéztem közben a burkot és láttam a korábbi Joker kiírásokat is. Ott és akkor még úgy voltak a Jokerek, hogy:
Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt a játékbeli aukción. A tétel megnyerésekor kell döntened.
most pedig:
Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen –a világodnak megfelelő- aukción, de nem szerepel ezen a listán.


Szerintem egyértelmű a különbség. De lehet, hogy igazad/igazatok van, abban az esetben, ha Miklós rosszul írta ki a tételt.

Ezért MIKLÓS kérlek nyilatkozz nekünk a jelenlegi Joker szövegének értelmezéséről (tudom, hogy hétvége van, nem azonnal gondoltam, hanem hétfőn)!
Dátum: 2012.06.09. 08:46:49
Kétféle aukció van tudtommal: játékbeli és élő. A "valamilyen" jelzőből úgy gondoltam, hogy a 2 közül bármelyiken szerepelt akkor az választható - ha a világ szabályaival nem ütközik.
Dátum: 2012.06.09. 08:44:10
5. Joker Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen –a világodnak megfelelő- aukción, de nem szerepel ezen a listán.
Dátum: 2012.06.09. 08:21:43
Vedd meg a Joker-t és válaszd a Mentális burkot.
Meg pm-ben írd már meg nekem légy szíves, hogy miért olyan jó az - ha nem fáradtság.
Dátum: 2012.06.09. 08:19:33
Mióta van szlovák szerver? Jéé, van olyan dolog amit nem a hunV1-en teszteltek ki?
Van valami módja az angol, orosz, szlovák (van még más?) szerverek csekkolásának beregisztrálás nélkül? Érdekes lenne más nemzet atyafiainak a haladását összehasonlítani velünk.


Szerintem aki 20-40 ezer FT-ot egyszerre rá tud és akar áldozni a játékra vagy egyes részére (értsd: vadászzsákmány) az egyébként is odafigyel arra, hogy ne rabolják le és egyébként is kiemelkedő játékos.
Dátum: 2012.06.09. 07:17:42
Csak úgy mellesleg, miért pont "szlováknak" hívjátok ezt a "farmvédelmet"?
Dátum: 2012.06.08. 17:08:45
Miklós:
- A tájékoztatásokat köszönjük
- Az AH tételek csinosak.
- Az ajándékcsomagok kedves gesztus és tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát, de megpróbálkozom mégis a 3 kívánsággal, hisz annyi a magyar igazság is , hátha nem túl pofátlanok.

A barátság kristály és sorsjegy befizetés/darab számát lehetne eggyel lejjebb csúsztatni (tehát a 2000-esben 10 sorsjegy+1 barátság kristály, az 5000-esben 25sorsjegy+2barátság kristály) vagy az előző promón alkalmazott mennyiség (konkrétan vásárolt őskő/100 db-ot). Tudod ez olyan, hogy ha előbb lett volna a kisebb és most a nagyobb akkor szélesebb lenne a vigyor, de a nagyobb falat után a kisebb már nem olyan finom.
Az ajándék kiégett őskő lehetne kicsit több (ötszörös?) akkor hamarabb és/vagy több őskövet venné(n)k legközelebb.

A pálca, ládikó rendben, a különböző eddig nem látott apró kényelmi funkciók (Boldogság itala, Szörnykoktél, Bűvös állateledel, Vadászzsákmány) egyén és igény függők, de ötletesek.
Dátum: 2012.06.08. 13:33:37
Nem tudom mekkora fejlesztést igényelne, ne hurrogjatok le ezért, ha túl sokat.

Az őskő nélkül templomozóknak (főleg, ha nem tudja az egészet megcsinálni, csak néhány sort/oszlopot) sokat jelentene, ha a fixen őskő igényes küldik egy oszlopba/sorba kerülnének, hogy minél kevesebb kisjutalomtól essenek el.
Dátum: 2012.06.08. 13:22:00
Ha hosszú távra tervez az ember, akkor az erőforrások maximalizálása az első és legfontosabb. A szórakozás (akár eventek akár más) ráér utána. Elhiheted, tudom milyen unalmas addig, én úgy oldottam ezt meg, hogy volt egy mókakarakterem amit töröltem amikor már a "fő"-vel tudtam mást is csinálni, mint vadászni meg szakizni.
Dátum: 2012.06.08. 11:27:15
Szerintem a szerencse különbség is csak egy %-os esélyt ad a kezdésre és a többire is, nincs olyan, hogy ha ennyivel több akkor kizárólag te kezded a harcot.
Dátum: 2012.06.08. 08:52:40
Korábban játszottam, de már nem mert (...) - akit érdekel miért, megkérdi. Így nem ment volna teljesen kárba a pénz mert megvannak a régiek is, csak venni nem szoktam hozzá. Ha viszont megérte volna akkor vettem volna párat.
De, ha csak minden 4-5 db-ból 1 esne kb. akkor az ráfizetés, annyi pénzből vehetek 350 követ amihez ha nem is volt kiégettem akkor is 3 relikvia/familiáris kijön, nem 1.
Dátum: 2012.06.08. 06:26:24
Sokan jártunk így, nem hiszem, hogy lesz változás, ha eddig nem volt (még visszajelzés sem).
Azt ajánlom neked, ahogy én is csináltam: számold ki, hány győzelem kell a szintlépéshez, eggyel kevesebbig menj el a Xenókon és az utolsó pár TP-t normál portyában szerezd meg a dög részére.
Dátum: 2012.06.07. 22:24:05
Milyen eséllyel? Lehet veszek én is - bár nem elsődlegesen a familiárisért.
Dátum: 2012.06.07. 20:57:46
Ha 100 őskőért megveszed a bal oldali relikviák menüpont alatt.
Dátum: 2012.06.07. 16:42:58
Idézet: NoFear - 2012.06.07. 15:01:40
Nem a kötözködés miatt, de a 18, hogy jött ki? Nekem az 21.


Amúgy nem is ezzel lenne a gond, hogy 21 őskő. A gond azzal van, hogy 21 elpazarolt őskő. Ha már annyira az őskőhasználatot akarják erőltetni, miért nincs mindig olyan alternatíva, hogy vagy használj el x őskövet. (arra amire akarod, felszerelés, prém, teljesen mindegy, de ne kidobott őskő legyen már mindig)


Mindkettőben teljesen igazad van.
Az őskőköltségben összekevertem az első fókuszkristályok árát az első állatfelszerelésekkel.
Ez a tetszés szerinti őskőhasználat pedig szerintem nagyon jó ötlet!
Dátum: 2012.06.07. 14:34:27
Percekig elérhetetlen volt számomra a játék és fórum egyaránt (a játék 2 perccel tovább). Hasonló tapasztalat bárkinek? Vagy tudja valaki az okát?
Dátum: 2012.06.07. 14:32:10
A karakterlapjából leszűrhető játékstílus és az, hogy az ősköves küldik teljesítése mellett is dekrétumozik abból gondoltam és gondolom, hogy az olyan küldiket amelyeknek a LE/TP-je legjobban zavarja azokat váltja ki ősköves dekrétummal. Igen az őskőigény a fő problémája, de ezt a játékstílusa (is) okozza/hatja (18 kő a 3 küldi, míg 3 dekrétum 75 kő).

Amennyiben mellélőttem és teljesen más a dolog háttere, úgy elnézést kérek.
Dátum: 2012.06.07. 13:59:48
Eddig azt hittem a pókok mind olyan optimalizátorok akik minél több LE-t minél kevesebb TP-vel akarnak megoldani *az őskőráfordítás igényétől függetlenül*. Akkor a csillagozott rész ezek szerint nem igaz(?).
Dekrétumozz LE-ből, ha nem akarsz őskövet adni érte, vagy csináld a küldiket dekrétum nélkül. Ha fáj a küldi TP igénye, az őskő ára és a LE mennyisége is akkor tényleg le kell mondanod a VT-ről, de szerintem annyira nem foglak sajnálni, hogy elveszíted a játékélményed...: 19. szintig (3 év alatt) 4 millát raboltál össze és van 25 bajnoki medálod.

Félre ne érts, nem kötekedek és nem akarlak megbántani, de (ahhoz képest amire kitalálták) annyira antijátékot folytatsz, hogy ne csodálkozz, hogy nem fekszik a VT, mert azt az aktív, a játékot legteljesebben játszóknak találták ki, hogy nekik feküdjön a legjobban, nem azoknak akik egyes részeit elvetik, mellőzik.
Dátum: 2012.06.07. 13:42:19
Nem tűnt fel, hogy Smaragdszemű Holló is ugyanazt idézte - csak nem tette idézőjelbe, sem idézet formátumba - és rákérdezett Miklóstól, hogy végülis menni fog-e avagy nem?
Dátum: 2012.06.07. 13:36:14
Igaz Meg az aukciós infók is érdekelnének pár embert...