Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.06.15. 07:36:47
Vagy pedig 20-20% a max, Miklós máskor is mondott már félreérthetetlen, egyértelmű dolgokat amik aztán mégsem úgy voltak, csak rosszul sikerült nyilatkoznia.
Dátum: 2012.06.15. 07:31:57
A szövetségek közti erőviszonyok többnyire bebetonozódtak szerintem. A HT miatt esetleg páran körmérkőzést játszanak pár helyért, de az is kb. állandó.
Láttam, hogy 985, de így 40. szintről nem tudtam eldönteni, hogy az mennyivel kisebb/nagyobb, mint egy ifjú titán éppen beidomított saját szinttel azonos alapszintű dögnek - bár lehet ez csak a témabeli tájékozatlanságom miatt volt.
Köszi
1 utolsó kérdés: csak a szívedhez nőtt Naspolyácska vagy megéri 1(?) godzillát tartani az időközönkénti cserélgetés helyett?
Dátum: 2012.06.14. 13:35:42
Legyen egyszerű?
Ahányas szintű a kovácsolás szaki/AFK (maximalizált, nem korlátlan szint) annyi szilánkot kovácsolhatsz a páncélodra. Mindegyik x%-al csökkentené a közelharci sebzést. Ha a harcban kritikusat üt A végzetúr akkor B végzetúrnak 1 szilánkja letörik (ha van) és csökken a %-os sebződés csökkenés. A szilánkok folyamatosan (harcban, kritikus ütések által) amortizálódnának és kovácsolgathatnánk újra.

Ha ez mégse egyszerű(en megvalósítható) vagy nagy rakás **** akkor nem kell figyelembe venni, csak hirtelen kipattant az ötlet és a templomi medállal is érdekes párharcot vívna valamint a medál még értékesebb lenne.
A 89 és 148 azok igazi alapszintek vagy csonterősítettek/stimuláltak?
Dátum: 2012.06.14. 12:08:51
Ha már felesleges (sisak)szilánkokról van szó, esetleg kovácsolás... nem is írok hozzá semmi konkrétat, csak gondolatindítónak szánom, hátha lesz egyszer valami belőle... olyaaan, izéé, egyedi cuccok készítésén álmodoztam.
Srácok, milyen gyorsan romlik a morálja egy 300-as dögnek? Mekkora ellenszakikat használtok?
Gondolom ezek famok? Az alapszintjét mindig feljebb tornázzátok, hogy növelhessétek a szakipontjait is és a sebzése is nőjön (különben versenyképtelen lenne egy újonnan befogott és kinevelt lénnyel)?
Van valami amit kihagytam? Azt is megválaszolhatjátok, ha van kedv meg idő
Dátum: 2012.06.14. 08:16:00
Köszönöm az infókat!
Dátum: 2012.06.14. 07:01:11
Mekkora az a szint?
Dátum: 2012.06.13. 18:19:32
Idézet: Viszok009 - 2012.06.13. 17:40:15
Legendát szerintem senki nem olvassa, én talán Drakinnál hagytam abba.

Én olvasom. Minden szintlépés után elvégzem a teendőket amik a szintlépéssel járnak és utána szépen végigolvasom. És sajnálom, hogy kikopik idővel valamint, hogy a legendának és a játék tényleges folyásának vajmi kevés köze van egymáshoz (pl.: ugyan legyőzzük a fertőzést, de ugyanolyan intenzíven - őrülettől elborulva - harcolunk egymással és írtjuk a lényeket a LE-ért).


Idézet: PottomPanna - 2012.06.13. 17:23:49
Megint az inspirátor. Semmi köze hozzá, mert ezt az is kapná akinek van inspirátora, így ő még mindig pluszban lenne, sőt ő nem rohan szintben előre, mert akkor nem kapna annyi cspt belőle.

Én nem azt mondom, hogy az inspirátorosoknak tenne be, hanem pl a full EH-soknak, mert hozzájuk egy abszolut VF-es lentebbről felkapaszkodhatna vagy tarthatná a tempót amellett, hogy úgy vettem ki fórum hsz-ekből, hogy jelenleg a VF-fel nagyobb LE/TP érhető el.
Dátum: 2012.06.13. 17:11:40
Érdekes ötlet, nekem még tetszene is, de sajnos nem hiszem, hogy valaha megvalósul, mert akkor az inspirátort sem korlátozták volna le, hogy VF nem működik mellette. Ez egy brutál inspirátor lenne, mert nem [(legnagyobb szintű játékos-saját szinted)/2] CSP-hez juttatna naponta, hanem annak aki ki akarná használni megduplázná az elkölthető CSP mennyiségét és még több PP-hez is jutna.
Persze, ha kisebb számokkal működne akkor nem annyira, de a hatása akkor is ugyanaz.
Én örülnék, ha megérné normál/gyorsabb tempóban haladni.
Dátum: 2012.06.13. 10:49:37
Én nem azt fejtegettem, hogy az egész megéri-e és kinek igen meg kinek nem, hanem azt, hogy akik csinálják azoknak az ajándék +8 TÖ LE-ben visszahozz-e, ha ultra nélkül fejlesztik a 2x3 TÖ-t vagy nem.
Dátum: 2012.06.13. 10:22:16
Idézet: Quellon - 2012.06.06. 12:37:10
Lehet, hogy ezzel a felismeréssel/tévedéssel (majd megmondjátok melyik igaz a kettő közül) nem leszek népszerű, de...

... a VT teljesítésekor kapott minden tulra +1 az LE-ben nem hozza vissza azt a pluszköltséget amit a +3 tul növelős küldik okoznak, amennyiben ultraspec nélkül fejlesztjük a kért tulokat?


Ha megtérül az ajándék +8 TÖ ponttal a +6 növelés ultrával és anélküli fejlesztés különbözete, akkor a TÖ növelős küldi amire eddig fújtunk igazából ultra nélkül is könnyű és nyereséges a jutalmak miatt. Persze akinek van pénze szélsőséges esetben havonta 3-4x váltani 10 kőért annak hosszú távon ez is egy kitörési pont, de ez eddig is így volt, tehát veszíteni csak az fog aki nem templomozik.

Mód.: azért kérdezem a hozzáértőktől ahelyett, hogy én számolnám ki, mert tartok tőle, hogy hibáznék a számításban.


Valaki utánaszámolt ennek? Máskor optimalizátor tömegek bukkannak fel, ha valamit ki kell számolni, ez elkerülte a figyelmet vagy becsukjuk a szemünk, nehogy kiderüljön, hogy nem volt igazunk?
Dátum: 2012.06.12. 16:14:50
A kisebb csalódást a jutalmakkal kompenzálta az a pozitív tény, hogy észrevetted és lereagáltad a kérdéseket az ajándékokkal és a Jokerrel is. A tele ládikó tetszik.

Viszont, ha a Jokerrel csak játékbeli cuccokat lehet kérni és élő aukcióst nem akkor a Kamikaze-t meg kéne oldani valamiképp, nekem 3 ötletem van:
- tegyétek be játékbeli AH-ba
- legyen ismét (és mindig) tétel az élőn
- vagy ha én vagyok az egyetlen aki ezt szeretné akkor adjátok szimplán ajándékba nekem
Dátum: 2012.06.11. 14:03:54
Hát az komoly
Akkor nem fogok izgulni a jutalmaim miatt, hogy vajon nem bukom-e el.
Dátum: 2012.06.11. 13:09:02
A csapda építése is befolyásolva van?
Ha nincs és nem épülnének fel addig akkor hiába döglenek ki a módosított sebződésektől.
Dátum: 2012.06.10. 23:35:34
Béke Csarnoka.
Dátum: 2012.06.09. 12:07:27
Nem jutalmazni kell, hanem lehetővé tenni.
Dátum: 2012.06.09. 12:06:01
Akkor mire lenne jó a Joker? Ha sima játékon belüli tárgyat akarok nem megyek élő aukcióra.

Jelen pillanatban még nem tartom esélyesnek magam a 9 tétel egyikére sem, egyszerűen azért, mert még nem volt lehetőségem annyi dukátot szerezni, de hosszabb távon igenis szeretnék az élő aukciókon (többek közt) Kamikaze-t szerezni, korábban volt, most nincs a felsorolásban, Jokerrel szerintem kérhető (lehetne) az is.

De ez így meddő vita, majd Miklós megmondjaj, hogy is van és miért.