Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.06.25. 18:39:23
Köszönöm
Dátum: 2012.06.25. 16:22:27
Az esszencia anomália amit a kereken nyertem automatikusan felhasználásra kerül a legközelebbi gradulátumos sajtoláskor vagy csak akkor, ha rákattintok és így külön fel kell használni?
Dátum: 2012.06.25. 14:03:40
A Vadászzsákmánynál még mindig nincs ott az, hogy előre kell Kvízelni.
Nekem speciel nem kell a figyelmeztetés, de sokan sírni fognak, ha így marad. Bár valószínűbb, hogy a többségük sose tudja meg, hogy 50 CSP-n elbuktak 10+x% LE-t.

A vizuális megvalósítása az új tárgyaknak tényleg tetszetős
Dátum: 2012.06.25. 11:05:46
Idézet: Quellon - 2012.06.23. 21:56:36
A fórum olvasása nem kötelezettség. Akiknek nincs ideje, türelme azoknak is ugyanazoknak a feltételeknek, esélyeknek kell lennie a játékban. Ilyen alapon vagy utólag is kérheti bárki a gyűrű/nyaklánc LE-szívást vagy senki.
Én nem vagyok az a fajta aki annak örül, ha a másiknak (is) rossz, sőt! De senki nem kerülhet hátrányos helyzetbe csak azért, mert valami okból nem olvassa a fórumot. A játékban szereplő adatok a mérvadóak.
Dátum: 2012.06.25. 10:55:51
Tudom milyen sokat számít sok játékosnak, de ha fél év alatt nem sikerült akkor nem hiszem, hogy 1 délelőtt alatt jön a megváltás.
Az legalább újdonság volt
Dátum: 2012.06.25. 10:49:10
Milyen fókuszkristályokat?
És mi ebben az értékes?
Azt hittem valami érdekes újdonságot vezetnek be, ehelyett komolyan azért építhetnek kizárólag a legnagyobb szövik, hogy +1 egészségük legyen?
Dátum: 2012.06.25. 10:39:50
Azt hittem, hogy 10-kor megkapjuk, mint az eventeket. Nekem is nagy pofára esés, mert egy csomó dologban nem tudok előrelépni és tétlen várakoztatásra vagyok kárhoztatva.
Szerintem nem véletlen vannak ennyivel többen jelen az átlaghoz képest, mindenki azt várja, hogy mikor kapja meg végre a jussát.
Dátum: 2012.06.25. 09:16:06
Majd 10 óra után nézd meg, ha még nincs akkor lépj ki és vissza a játékba, de nem a fórumról, hanem normál jelszavas bejelentkezéssel. Ha ezek után sem lesz meg akkor gyere vissza reklamálni.
V1 és V2 nem egybeolvasztható (lehet, hogy hülyeség, nem látok V2-re)? Megoldaná a célponthiány problémát? Okozna újabbakat?
Dátum: 2012.06.24. 11:21:10
Idézet: Viszok009 - 2012.06.24. 11:09:56
Most az alkesz állatok nevében fogok felszólalni, másnaposan, de megteszem, mert megköveteli a társaság, valakinek ki kell állni a jogainkért, mert ezt nem tűrhetem, hogy porig alázzák a becsületeinket...ezt nem!!!


Ha majd többet fogsz járni a végzetúr fórumokra, akkor majd meglátod, hogy nyílt beszélgetésre, csak illuminált állapotban lehet bemenni, mert amennyi baromság ott elhangzik, azon csak síni tudsz, de nem magyarázkodok itt, majd az idő megmutatja igazi arcát.


Ez egy rakás maszlag, etesd meg az olyanokkal akik már szintén elitták az agyuk. De ez tényleg jogotok, csináljátok, viszont nem is rátok kettőtökre gondoltam Lannal, mindkettőtöket láttam és beszéltünk is futólag, azt is láttam, hogy a sörös doboz/üveg belenőtt a kezetekbe, ti dolgotok. Amin változtatni kell az az amit a "jégmágusok" egyes tagjai és nem mindenki aki sört ivott csináltak a tombola alatt.

Idézet: Viszok009 - 2012.06.24. 11:09:56
mert ezt nem tűrhetem, hogy porig alázzák a becsületeinket...ezt nem!!!

Magatokat alázzátok porig és dobjátok el a becsületetek, ezen már (azt hiszem elég régóta) nincs mit védeni.
Dátum: 2012.06.24. 10:36:23
Nem látom szintemnél fogva csak a sérült inplantot és nem is értek a wiki szerkesztéséhez, ezért megkérnék valaki(ke)t, hogy a 20. szintig használható "sérült" állatfelszereléseket szerkessze bele a wikis listába.
Dátum: 2012.06.24. 10:07:23
Valaki mondja már majd el, hogy miket rejtenek a borítékokba!
Dátum: 2012.06.23. 23:15:05
A tali jó volt , egyetlen javítandó dolog - szerintem - hogy (meggondoltam magam, még sem írom körbe virágnyelven mire is gondolok, inkább konkrétan) azt a néhány alkesz állatot, akik nem tudják mi a határ a piálásban és még azt is hiszik, hogy baromi viccesek, vagányak és követendő példát mutatnak, ki kellett volna és a jövőben ki is kéne pakolni/tatni egy arra megfelelő és képzett egyénnel avagy rendezői fellépéssel.
Rontják az összképet, nem viccesek és a Beho-tali állítólag gyerekeknek is készül.
Tudom, hogy a mai fiatalok (és egyre kisebb kortól) már szintén hasonlóan viselkednek és szórakoznak(?), de attól még el lehet határolódni ettől.
Ha valakinek az a (kizárólagos) végcélja, hogy lerészegedjen az menjen kocsmába és maradjon is ott. Majd küldünk nekik pár Beho-s plakátot meg 1-2 tombolát, hogy meglegyen a "talifeelingjük" is.

Hangsúlyozom, hogy ez azokra értendő akik nem tudják/tudták hol a határ, aki barátokkal vagy magában iszogat, de se a jó ízlést se mást nem zavar arra nem vonatkozik.
Valamint, személyesen nem ismerem azokat akik ezt a viselkedést produkálták, de gyanítom, hogy (főként) nem VU-s társaság volt, bár ahhoz is lehet/ett közük, így ez az egész inkább a Beho-nak szól, mint a játékosoknak.
Dátum: 2012.06.23. 22:10:28
Persze, menj biztosra. De nem büntethető valaki azért, mert nincs képben azzal ami itt zajlik.
Dátum: 2012.06.23. 22:00:43
Miklós álma, ha jól értettem az, hogy lesz egész világos, szövis és privát chat.

Szerintem is teljesen felesleges, főleg ahhoz képest, hogy mennyi az aktív játékos állomány. Inkább az utánpótláson kéne morfondírozni.
Dátum: 2012.06.23. 21:56:36
A fórum olvasása nem kötelezettség. Akiknek nincs ideje, türelme azoknak is ugyanazoknak a feltételeknek, esélyeknek kell lennie a játékban. Ilyen alapon vagy utólag is kérheti bárki a gyűrű/nyaklánc LE-szívást vagy senki.
Én nem vagyok az a fajta aki annak örül, ha a másiknak (is) rossz, sőt! De senki nem kerülhet hátrányos helyzetbe csak azért, mert valami okból nem olvassa a fórumot. A játékban szereplő adatok a mérvadóak.


Mellesleg máskor lehetne úgy intézni, hogy ne Beho-tali alatt dögöljenek ki az aktuális eventes barátaink, mert így esetlegesen hátrányt szenvednek el a találkán jelen levők.
Dátum: 2012.06.23. 21:40:55
A pálcatörés 2 dologra jó:
- Hamar végeztél, elhasználod, jöhet a következő - időelőnyhöz jutsz.
- Úgy ítéled meg, hogy számodra olyan küldik jutottak amiknek neki sem állsz, teljesítetlenül dobod kukába és kérsz másikat (ami lehet, hogy könnyebb lesz, de lehet hogy rosszabb).
Dátum: 2012.06.22. 12:01:52
Biztos volt már róla szó, de akkor még nem voltam jelen: ha CSP-ből lehet gyorsítani akkor PP-ből miért nem, mint alternatíva?
Aki PP-ből él kizárólag/főként az röhögve gyorsít CSP-ből, fordítva akkor miért nem lehet?
(Azon kívül, hogy csak. )