Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.07.05. 16:30:01
Ha itt is olyan figyelmesek, mint a portyacélpont kiválasztáskor akkor (meg)tudják
Dátum: 2012.07.05. 13:00:22
Szívesen
Egyébként a zene sem rossz Én inkább skandináv-párti vagyok, de érdekes, egyedi elemeket használnak, majd belehallgatok a többibe is.
Dátum: 2012.07.05. 11:50:53
Erre gondoltál Petya?

Hype a sima link-készítést írta le - azt tökéletesen - amikor a linket kijelölöd és a szövegszerkesztő lehetőségek közül rányomod az "url"-t.
Ezt amire szerintem te gondoltál és amit most mutattam, lehet nem szakszerűen írom le, mert Craslorgtól lestem el, egyébként nem tanultam/tudtam, hogy kell.

Annyi a művelet, hogy ugyanúgy kijelölöd a linket és rányomod az "url"-t, DE ezután az kijelöl link elé került a két szögletes zárójelben [] az "url" és a másodikat ami a link előtt áll közvetlenül azt átírod egyenlőségjelre = majd a link után írod közvetlenül a törölt szögletes zárójelet ].
Ezután írod amit ténylegesen látni akarsz, pl.: "Erre gondoltál..." és ha minden jól megy akkor ezután van a linket záró [ / url ] - persze szünetek nélkül.
Remélem érthetően és jól írtam le, amennyiben nem akkor bocs és szólj, hátha tudok javítani/segíteni.
Dátum: 2012.07.05. 08:26:55
Köszi!
Azért vakon váltani nem szabad, csak ha biztos, hogy lesz elég célpont felfelé ütve - környezete válogatja.
Dátum: 2012.07.05. 08:24:01
http://vegzetur.wikidot.com/quest5
Sok más érdekes és hasznos dolgot olvashatsz még ott, csak ne vidd túlzásba
Dátum: 2012.07.04. 23:21:02
És hogy (hol) van az a TP-táblázat ami megmutatja mennyire éri meg le és felütni LE/TP szempontjából EH-val?
Felnéztem wikire, de hirtelen nem találtam. Talán rossz helyen kerestem.
Dátum: 2012.07.04. 23:17:09
Idézet: Ezüstszél - 2012.07.04. 09:37:02
Ha nem tudnak lerabolni, akkor ne várd, hogy a pókok naponta fognak zaklatni. Üres TP-ért egy pók sem jár rá senkire sem.

Ez tény, ezért szakadnak le rólam jó esetben, de az az igazság, hogy több próbálkozást vártam/kalkuláltam. Leginkább 8-33 szint között ahol minden szinten akad pók nagy LE-diffekkel és nem tudom honnan szedik, ha be sem próbálkoznak egy aktív vadásznál főleg a jelölt időszakban amikor olyan lekvár voltam a kizárólagos szakizás miatt (konkrétan 30. szintig amikor az első Landragóromon vettem részt minden tulom 30-as volt szerencsén kívül), hogy a TKP-t is többnyire buktam. Na de mint mondtam, nélkülük (is) boldog vagyok, sok sikert nekik, de jobb volt így, hogy engem hanyagoltak

Idézet: Syabo - 2012.07.04. 10:58:27
Valszeg azért van, mert ultra-giga-mega-extra tápos karaktered van

Egyszerűen nem mernek megtámadni..... Hiába.... Bezzeg engem.... se zaklatnak.....

Te is tudod, hogy nem így van Erősek leszünk a vadászok közt! De az igazi pókok mindig a csúcsragadozók. És a helyükben megpakoltalak volna egy ilyen provokáció után, még ha csak vicc is, persze nem haragból, csak viccből
Dátum: 2012.07.04. 07:02:58
Azért, hogy akinek több pénze van, mint ideje vagy türelme azt jól meghámozzák.
Egyébként ez rendben is van, extra szolgáltatás extra díjért.
Már bocsánat az ízes magyar kifejezés miatt, de ha "szarért-hugyért" meg lehetne venni őket akkor mindenki úgy betárazna az általa fontosnak ítélt tétel(ek)ből, hogy a tárgy által kiváltott szaki szaki, AFK teljesen feleslegessé válna (ha nem is végleg, de sokáig megkerülhető lenne) és a portyázás is megkapná a kegyelemdöfést a Vadászzsákmány miatt. Ha mondjuk csak 1 kő lenne /db akkor én is azzal vadásznék innentől kezdve. Én csak az időmegtakarítás miatt, mert lerabolni nem szoktak, de sokan így bekkelnék ki a póktevékenységet is. 15% alá üti magaát, elnyom annyiszor 50 CSP-t amennyit akar 1 percen belül, utána elkölti aztán pihenhet.
Egyébként érdekes, hogy V1 45. szint alatti pókok (2 kivétellel) mennyire inaktívak vagy leszoktak a harcról vagy csak nem vagyok elég csábító falat, a 2 kivétel is elmaradt 3-4 próbálkozás után, aki még ütőtávban van lehet csak altat, azt hittem az elején, hogy minden pókövezetben megkapom majd a napi adagom, de persze jó ez így, nem hiányzik a folyamatos zaklatás csak meglepő tapasztalat (volt).
Dátum: 2012.06.28. 23:02:13
Úgy rémlik, hogy ha Egyéb/Xenók-ba benézel újra akkor kapod meg a medálokat.
Dátum: 2012.06.28. 14:51:32
Szerintem jó ötlet!


És az megvalósítható, hogy a részjutalmakat mi választjuk ki mi legyen? Természetesen maradna ugyanaz a kategóriaelosztás (Xdb ritka és Ydb gyakori a szerencsekerékről), de eldönthetnénk, hogy fehér kristályitalra van égető szükségünk vagy dukátitalra, CSP-ital-ra, esetleg LGY-csomagra.

Azt hiszem jelentősen megnőne a motiváltság, ha ez a módosítás megvalósulhatna.
Dátum: 2012.06.28. 00:23:17
Majd valaki legyen oly kedves és dobjon egy levelet, ha már normálisan működik, mert addig tutyi, hogy nem adok érte követ és még csak nem is hámozgatom se az érthetetlen játékbeli leírást se utána fél órán át a fórumot, ahol szintén nem értem mi ez a szar csak azt, hogy igazából milyennek kellett volna/kellene lennie.
Dátum: 2012.06.26. 20:21:21
A Beho-tali óta emelkedett 100-ról 120 TK-ra a relikviakupon ára?
100-100 volt a relikviakupon és a templomi relikvia.
Dátum: 2012.06.26. 12:02:57
Még a múltkori kérdéseidkor írtam neked egy levelet segítségképp, fent a végzetúr fórum felirat alatt van 3 gomb: profil/üzenetek/kilépés. Elméletileg az üzenetek mellett ott virít piros felirattal, hogy 1 új üzeneted van (ha más is írt akkor több is lehet), ha érdekel kattints rá és el tudod olvasni, valamint válaszolni/kérdezni is tudsz.

Állatokat egyébként legkorábban 4. szinten tudsz befogni, ha fejleszted a szakértelmeidet, köztük a csapdakészítést, majd idomítást. Vagy 100 őskőért vehetsz familiárist ami azonnal harcrakész, akár 1. szinten is.

Ha elolvasod a játékban levő leírásokat akkor elég sokmindent tudni fogsz kérdés nélkül is.
Dátum: 2012.06.25. 23:53:30
1. forgatás: 2 Őrjöngés itala
2. forgatás: Templomi relikvia
3. forgatás: Esszencia anomália
4. forgatás: Harag itala
5. forgatás: Barátságkristály

A barátság megér 5 kavicsot sztem, a templomi relik pedig sokkal többet is, ha templomozik az ember, bőven kárpótolt a másik 3 tételért.
Aki elégedetlen maradt most annak sok(kal több) szerencsét legközelebb
Dátum: 2012.06.25. 22:45:31
Mert a talin a szerencsekerék 1 forgatása 5 őskőbe került (ami nem kevés, de megérte bőven a jutalmakért) és max 5x pörgethettél, az árát pedig a tárgy jóváírásakor vonta le a rendszer.
Dátum: 2012.06.25. 20:59:25
Annál jobb a mérleg
Dátum: 2012.06.25. 20:29:29
Mindig is érdekelt, mi lett winnie-vel? A 2 év kihagyásom közben tűnt el.
Dátum: 2012.06.25. 20:26:09
A xenós medálok ma nem jöttek meg + az élő aukciós tételek, ha jól emlékszem és pár korrigálás, de azon kívül minden (ami elég sok dolgot ölel fel, nézz be a VIII. VU-tali topicba, Baraty piros hsz-eit figyeld).
Én spec. az állatelfogást hiányolom az események közül, amennyiben lehet szeretném visszakapni az eseményeim közé, ha már arról beszélünk, hogy választható legyen mi jelenjen meg ott és mi ne.
Dátum: 2012.06.25. 18:49:31
Megint kezd átalakulni a topic "alakítsuk a szerencsekereket kívánságműsorrá" jellegűvé. Mondom én, aki 1x LE, 1x 30 követ forgattam a kezdetek óta napi 3-al 1 hét kihagyással és összesen 20 sorsjeggyel - tehát nem azért mondom amit, mert nekem olyan fenékig tejfel, de annak örülök amit kapok, mindkettő pirosam tudtam hová tenni.

Egyébként a LE jutalomban nem a mennyiség a nagy - bár szerintem nem kicsi, persze pókmestereknek lehet az, de halandó vadászoknak nem rossz - hanem a LE/TP.