Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.07.11. 13:18:29
Nem akarlak megsérteni, de ha a "10 állat sajtolás 1 nap" küldi miatt nem készült el 1 templomod és talán ezt is amiatt bukod akkor valamit rosszul csinálsz vagy annyira nem is érdekel. Ha a legkisebb keresztmetszettel csinálnád ami 2 hét napi 30 CSP-vel akkor is megoldható, ha akarja az ember. Maxos a vezetőkészséged?
Mód.: Inkább költői kérdés volt amivel arra akartam utalni, hogy lehet tartalékolni őket, nem kell egy nap 10-et elfogni.
Azt nem hiszem, hogy 400 CSP-ből ne legyen 10 elfogásod és ennél csak jobb esetek vannak.
Dátum: 2012.07.11. 10:36:41
Te ugye előbb szoktál ütni és aztán kérdezni?
Dátum: 2012.07.11. 10:35:22
Ha a hasznos AFK szintkorlátos akkor mindenki morog aki nem éri el, ha szintkorlát nélküli akkor csak azok akik nem látják be, hogy ez nekik jó, csak kicsit gondolkodni kell, hogy mikor éri meg.
Dátum: 2012.07.11. 10:10:36
Tényleg, be is álltam 2 percre a sarokba pityorogni egy kicsit
Dátum: 2012.07.11. 10:09:26
Én úgy tudom mithril fokozatot csak a kuponokkal lehet elérni. Ez is fokozza a VT jelentőségét.
Dátum: 2012.07.11. 10:05:48
Idézet: Ariel - 2012.07.11. 09:33:19
Már egy 20 AFP-s képesség is komoly vitákat tud szülni...

Feltételezem azért, mert ezek a 20 AFP-s képességek szintkorlát nélkül lettek bevezetve, így a kisszintűeket frusztrálja, hogy nekik is lehetne, ha lenne rá AFP-jük és dilemma, hogy mire osszák a pontjukat. Én elhiszem, hogy bizonyos szint felett hegyekben áll az AFP és LGY is, de lent nem és amikor bekerül valami új dolog szintkorlát nélkül akkor nem az az első gondolatuk, hogy "de jó, hogy nem kell 40-60 szintet várnom mire elérem", hanem morgolódnak amiatt, hogy esetlegesen át kell szervezni a fontossági sorrendjüket.
Dátum: 2012.07.11. 09:03:24
Szerintem 10:01-kor bejelentik, hogy elindult a nevezés vagy be se jelentik, csak észrevesszük, mert minden aktív játékos erre készül hetek óta.
Ha előre szólni akartak volna akkor azt nem 1 órával a várható időpont előtt tennék.
Remélem, olyan meg nem lesz, hogy "Bocs, csúszik ezért-meg-ezért..."
Dátum: 2012.07.11. 08:19:34
Idézet: Birka - 2012.07.11. 07:46:29
A kiskoruak az utánpótlás ezt nem vitatom...

Jó lenne, ha ez létező dolog lenne, nem csak egy lehetőség.
- 50 végzet medál

Miért pont ennyi, ez a max?
Dátum: 2012.07.10. 09:16:20
Szerinted miért nem éri meg?
És még van kulau10 és kulau is, 5 smaragd, 1 gyémánt és 1 rubin. Zafír nincs. Alacsony szintűek, és a gyémánt kivételével mind zárolva vannak.
Ha csalót kiáltasz, minimum hogy mindennek utánanézel ami információ elérhető.
Dátum: 2012.07.08. 11:14:55
Pontosan. Teletankkal érdemes elnyomni.
Dátum: 2012.07.07. 23:12:14
Érdekelne és mindent támogatok ami értelmes és szerepjátékos irányba tolja a VU-t, csökkenti az egyenkarakter képződést.
Pár hete értem el a kalandozás kritériumát a 40. szintet és tetszenek, bár tény, hogy nem olvasom el őket, mert annyi időm nincs, de a győzelemhez szükséges sokféle kihívásnak való megfelelés tetszik, így valószínűleg az is tetszene, ha továbbfejlesztenék ezt a játékmódot.
Dátum: 2012.07.07. 23:00:31
Sokan írtak pro és kontra, hogy a VT ne fix idő alatt legyen megoldható és miért.
Ezt értettem/jegyeztem meg:

- Azért fix idejű, mert vannak fix időt igénylő küldik és hogy ne szálljon el a VT hajszolása is úgy, mint
az ismételhető küldik.

- Azért nem jó a fix idő, mert az ember nem tudja megoldani, ha nyaral, kórházba kerül, nincs nete mert a viharban a villám szét****** a szolgáltatója bázisát és pont lejár a templom vagy ellehetetlenül a befejezése az időkorlátos küldik miatt vagy bármi egyéb előre nem tervezhető és/vagy át nem szervezhető IRL program beüt.


Nem lenne megoldás az összes problémára, ha hasonlóan működne, mint az entitások?

Tehát szinttől függően lenne X napunk teljesíteni a küldiket, ha lejár az X nap akkor kérhetünk új templomot függetlenül attól, hogy kész vagy nem, így lenne biztosítva, hogy ne lehessen eszeveszettül rohanni, nem lehetne gyorsabban haladni, mint jelenleg.

Viszont nem veszne el az addigi teljesítmény amíg újat nem kérünk, tehát befejezhetnénk, de mondjuk ahogy telik az idő úgy csökken a jutalom mértéke. Ezzel kiküszöbölhető amit Miklós nem szeretne, hogy eltűnjön a VT kihívása, mert korlátlan idő alatt bárki megcsinálja. Bizonyos idő után semmi jutalom nem járna.

Esetleg lehetne, hogy csak akkor kap az ember ilyen mentőövet, ha a legnagyobb időigényű küldi teljesítésének ideje óta nem jelentkezett be (jó példa a kórházas eset, elütött az autó, 1 hétig feküdtél mire újra géphez tudsz mászni, 3 napja lejárt a templomod, pedig már csak 2 pihenés/manakonstrukció kellett volna, ebben az esetben kapnál annyi időt a teljesítésre amennyi alatt ez elvégezhető, ha sikerül akkor béke és boldogság, ha nem akkor bukta).


Ha az ember valamibe beleöl x*10 db őskövet és megannyi erőforrást (khmm...: áldozd fel 4 AFP-d, sokezer LGY-d, horribilis LE-t és talán még anyád is, ha nem akarsz 30 kőért dekrétumozni) akkor nem szereti elbukni saját hibáján kívül amiért dolgozott.


Nem biztos, hogy jó a megoldási javaslatom, de valamit ki kéne találni és megvalósítani, mert most szerencsém volt és csak 22 órán át nem volt netem a villám miatt és pont nem vadásztam egész nap, hogy jól kifosszanak sem pedig nem múlt rajta a VT-m, de akár úgy is alakulhatott volna és alakulhat bárkinek. Én pedig se magamnak se senkinek nem kívánom, hogy ilyen helyzet miatt bukja el a fent említett VT-be ölt dolgokat és az időnként elég kemény melóért járó jutalmat.
Dátum: 2012.07.07. 22:27:15
Azt értem, hogy elszánt vagy és hogy többet nem árulsz el, de akkor nem tudom eldönteni tetszik-e és szeretném-e ami eszedbe jutott, mert fogalmam sincs miben is lenne az más, több, jobb a kalandoknál.
Ha csak én nem értem akkor bocs, reggel is elolvasom majd amit írtál, hátha csak most nem áll össze a kép
Dátum: 2012.07.07. 06:35:33
Igen. Próbálj meg AH-ban 10 AFP-t szerezni esetleg pottyanhat szerencsekereken is valamint VT-t ha még tudsz befejezni nem a nevezésig, hanem a tényleges rajtig, abból is lehet még pár AFP-d annak függvényében, hogy eddig mennyit sikerült megcsinálni.
Dátum: 2012.07.07. 06:31:02
Őskőből is forgatsz vagy csak ingyen?
Ha csak ingyen akkor kevesebb, mint harmadannyi esélyed van, mert napi 3/1-et pörgetsz, UR csak sorsjeggyel eshet őskőmentesen és ott van még a "Nem nyertél semmit" is ami ősköves körnél nincs.
Ha őskőből is pörgetsz akkor csak nagyon peches vagy és majd változik a szerencséd.
Dátum: 2012.07.06. 21:27:31
Ezt olvasgasd a megoldásért, bár a karakterlapod bal oldalán az AF képességek menüpont alatt is érdekes dolgokra akadhatsz - már ha vagy min. 60-as, ha nem akkor (is) egy 60 feletti ellen harcoltál ezért lehet ilyen a csatád végén, de nem kell félned, kalandot így is fogsz találni. Hogy mióta vannak AFK-k azt nem tudom.
Dátum: 2012.07.06. 21:21:08
Amikor Baraty visszatér, jó lenne, ha:
- a bajnoki eredményfákat automatává tenné, ne keljen már mindig rá várni...
- a bajnokikon láthatnánk milyen cuccban mentünk, ne csak az ellenfelét, mert ha nem közvetlenül zárás előtt neveztünk akkor már elfelejtődhet a sok csecse-becse és felszerelés variáció közül melyikben neveztünk be és, hogy akkor azt (ne)felejtsük legközelebbre - ez biztos nem okozna szerverlaggot
- napi rutinok
- statisztikákat láthatnánk ahogy régen a már megvívott csatákban a karakterek adatairól ami segítheti a sikeres portyázást - különben minek csinálnánk?

Van két topic amit már sose olvasok: huzalozott reflexek és top szintlépés lassítás, mindkettővel rengeteget foglalkoztok, pedig szerintem mindkettő ráért volna a fenti lista után.
A listát kiegészítheti akinek olyan is eszébe jut ami nekem most nem.
Dátum: 2012.07.06. 20:41:34
Remélem lesz idő amikor az aktuális szintem környéki pókokkal ki-ki meccseket vívhatok
Ki tudja mi és hogy alakul ebben a játékban vagy mikor milyen játékstílust követünk majd, lehet még mi is megütközünk egyszer Ywgarrd.