Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.07.30. 12:20:41
Miért?
Dátum: 2012.07.30. 12:19:55
Így már értem. De azért nem jó szerintem, mert az eddigi rendszerben volt esélyem még szerezni AD-t a licit lejártáig és felül licitálni a korábbi tétet, de a javaslatodban az első aki rá tud tenni el is viszi és akinek csak párral kevesebb dukátja volt annak nincs esélye túlnyomni pár perccel/órával később. Valamint nem lehet taktikázni, hogy ennyivel is elvihetem, miért vinném 1000-el drágábban.
+1 a VT-s AH-s küldit is módosítani kéne (tudod, licitálj min 300/100 dukátért).
Dátum: 2012.07.30. 12:15:37
Köszi szépen a javítást!
A hűség záloga jó ötlet volt! Már ha kereslet is lesz rá, AH-ban azért mindig volt rá vevő. Tényleg, ezzel együtt akkor most már az AH-ből kikerül(t)?
Dátum: 2012.07.30. 12:07:14
Köszi! Azt a topicot nem mindig olvasom.
Ahhoz képest nem történt semmi
Dátum: 2012.07.30. 11:38:53
És az alacsonyabb szintűek? Regisztráció óta gyűjtök, 45-ös vagyok (leszek ma) és 800 AD-m van, pedig az ismételhető küldiken kívül minden forrásból gyűjtöm. Az ismételhetők 45. szinten pedig még nem olyan gyakori, eltekintve a legdurvább pókok, VF-esek, optimalizátorokon kívül.
7200 dukát... nem írtad el véletlenül? Miért ne egyből sorsolás legyen licit helyett?

A licit rendszerrel nincs gond. Néhány tétel erősítendő/cserélendő, néhányat ár felett vesznek. Ennyi.
Dátum: 2012.07.30. 10:16:45
Tény, hogy vannak javításra szomjazó AH-s tételek, de szerintem a bérletnek és a tyúknak a fő problémája nem az, hogy mennyi dukátja van a játékosoknak és mennyit szerezhetnek más forrásból, ha nem hogy a játékosok nagy része nem érzi mi az a határ amiért még megéri megvenni valamit és mennyi az amit már nem szabad érte adni.

Szemléltető példaként: ha az újgazdag milliárdosoknál a Trabant lesz a divat és egymást túllicitálva veszik a Trabikat százmilliókért akkor nem a Trabanttal van a baj, hanem a milliárdosokkal. Tehát nem Trabantot kell Ferrarivá pofozni, hanem a milliárdosoknak kéne ésszel élni.

Persze ez az ő bajuk, had szórják a pénzük/dukátjuk, az értelmesebb játékosok jobb eséllyel indulnak más cuccokért.

Ettől függetlenül lehet tuningolni a bérletet és a tyúkot, mert tényleg erősebbek voltak 2009 tavaszán-nyarán amikor először láttuk ezeket a cuccokat és még lehetett ilyen sok forrásból dukáthoz jutni, de azért a fő gond a fejekben van
Dátum: 2012.07.30. 09:36:08
A 100 őskőért vásárolható relikviáknál nincsenek ott a leírások se alapból, se egeret ráhúzva, se rákattintva. Ezt azért fontos lenne javítani.

Omnival pedig még egymásra is csúsznak a tárgyak képei/vásárlás gombjai - de ez már ugye nem a Beho asztala
Dátum: 2012.07.30. 09:32:35
Szívesen
Dátum: 2012.07.30. 09:21:56
Nonprémesként ha manakonstrukciózni kell kizárólag akkor a csontpálca, de ha másra is vagy úgy általánosan akkor a rúnabot. Miért? Mert nincsenek mínuszai, sőt a támadásra is ad valamennyit, bénít és nagyobb a fegyver alapsebzése. Ha csak manáznál vele akkor a +5 mágia a lényeg és a többi nem számít.
Dátum: 2012.07.29. 16:50:20
Valóban Kösz! Ritkán szoktam tételesen végignézni.
Dátum: 2012.07.29. 16:40:24
Úgy tűnik, ha az ember elég gyorsan indítja a támadásokat görgővel/jobbgombbal a listából akkor kevesebb mínuszt számol el a rendszer, mintha tökölünk a választgatással és komótosan egyesével ütjük le az áldozatokat.
10 portya után már nem enged újabbat indítani, de csak -40%-ig jutottam.

Hasonló tapasztalatok? Vagy nem írtam újat? Vajon lehet még "jobb" eredményt elérni? Ez bug? Jelentendő?
Dátum: 2012.07.29. 07:21:40
Azt tudtam, hogy van egy ekkora építőd, gondoltam regeltél egy kicsi templomost, de nem számoltam utána, hogy 4 héttel is lehet. Mind a 7 kész is lett - mert akkor igen szerencsés küldielosztásaid voltak - vagy szó szerint csak belekezdtél a nyolcadikba (is)?
Normálon hány hónapnál tartasz?
Dátum: 2012.07.28. 19:45:42
4x4-eseket 3 pálcával?
Dátum: 2012.07.28. 09:58:12
Idézet: Crazy71 - 2012.07.28. 09:35:21
Az új dolgokat az ember megszokja 1 nap, 2 nap, 1 hét alatt.... de ezt nem lehet megszokni....
Nekem 3 perc elég volt, szinte beleszerettem Szerintem - és még jó pár játékos szerint is - sokkal jobb, átláthatóbb, kezelhetőbb, gyorsabb, kényelmesebb és tetszik.

Idézet: Crazy71 - 2012.07.28. 09:35:21
nem tetszik az elrendezése.... nem tetszik ahogy "gyűrűt cserélsz" vagy ahogy "iszol".
Ez egyéni és szubjektív dolog, ezt nem lehet megváltoztatni, ha te nem akarod akkor nem fog tetszeni se jól működni a kezed alatt.

De szerintem inkább keresd a hasznosságát a merev elutasítás helyett.
Dátum: 2012.07.28. 07:14:40
Nem tudom hányas szintű vagy, milyen a környezeted és szerintem ugyanezeket te sem tudod rólam, így azért könnyelmű az ítélet, nem?

Egyébként én nem is akarok/akartam Archaixhoz állni, menjen csak oda a tömeg és akinek a céljaihoz megfelel/szükséges. Az előttem szóló kollégának írtam amit és abban is benne volt, hogy
Idézet: Quellon - 2012.07.27. 21:50:41
...nekem a jelenlegi rendszer is megfelel...
Dátum: 2012.07.27. 21:50:41
A szervervásár már folyamatban van.
A kufárcsapatokhoz meg annyit, hogy nem tudom más világokon hogy megy, de V1-en Archaix-hoz áll a többség alapból csapatváltás nélkül is, szóval a megoldást nem a csapatváltás tiltásában látom, hanem valami szorzószámban (amihez nem értek így nem részletezem) ami ellensúlyozza a tömegeket és így a valódi teljesítmény nyeri a csapatversenyt.
Bár nekem a jelenlegi rendszer is megfelel, mert beállok a legkisebb létszámú bandába és hülyére verem akit csak tudok. Ugyan nem könnyű top10-be jutni, de ha meglesz akkor jó, ha nem akkor a medál hiánya nem fog fájni mert sokkal több LE jön be a sok célpontból, mint amennyit kevés célponttal archaixnál kufármedált nyerve spórolnék az elkövetkező fél év vásárlásai alatt.
Dátum: 2012.07.27. 21:16:50
Idézet: Amnael - 2012.07.27. 15:02:39
...a köv templom idejéből vennék el annyit amennyit az felhasznál ahhoz a kitoláshoz amíg a feladat teljesül tehát ha 2 napot használ fel vele akkor akkor a köv templomra nem 28 hanem csak 26 nap lenne...


Ez érdekes és szerintem nem is borít egyensúlyt, de az okosabbak vétózzanak meg, ha mégis.
Lehetne a relikvia neve "Képmutatás/Képmutató", "Álszent" vagy "Megalkuvás az istenekkel".
Az ára pedig templomkristály lehetne, kb. mint a templomi relikviának is.
Dátum: 2012.07.27. 11:06:06
Szerintem az 5-8 naposak (+manakonstis és manaregenes) csak akkor illenének a sorba ha szerencsés helyre generálódnának. Akkor már lottózhatnék is, ahol nagyobb a jutalom és még gondolkodni/teljesíteni sem kell érte

Tudom-tudom csak kötözködök, de a próbálkozást és gondolkodást azért értékelem - még ha nem is úgy látszik - mert ritka.
Dátum: 2012.07.27. 10:41:01
Idézet: McMad - 2012.07.27. 09:18:46
Pl. Aki egy tábla bármely pontjából indulva kizárólag közvetlenül kapcsolódó (alul, felül, balra, jobbra) küldiket old meg sorban ... Ugyebár a küldikre rá lehet készülni azért a sor odaérése előtt. Pl. neki lehet fogni a teljesítésének, de csak akkor teljesíteni, amikor az következik. EZ igenkomoly tervezési feladat /a sor felállítása - útvonalterv, stb.


És mit csinálsz az automatikusan teljesülő küldikkel amik méghozzá fix idejűek is? De a sima időkorlátos küldik is áthúzzák a a GPS-s útvonalterved.
Gondolkodj tovább, előbb-utóbb lesz belőle valami