Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.08.09. 12:05:19
Talán azért, mert lehet taktikázni a CSP-őskő kiváltással.

McMad, a gyorsítások vajmi keveset számítanak V4 időigényességébe.
Ha azt akarná(n)k, hogy 3x erőforrás termelés mellett se éljünk a gép előtt akkor a felhasználási sebességnek minimum 6x-osnak kéne lenni.
Nem értem Miklós(/beho?) miért ragaszkodik a qrva hosszú vadászatokhoz, előbb-utóbb senki nem fog játszani az időigény miatt, pedig a játékban van potenciál.
Dátum: 2012.08.07. 21:34:25
Idézet: Ywgarrd - 2012.08.07. 18:35:43
A javaslatom: kapja vissza minden játékos a zálogért fizetett dukátmennyiség 100-x %-át, ahol x a licit óta eltelt hónapok számával egyenlő, ha hajlandó 100 őskőért kiváltani. Ez a százalék nem lehet magasabb 90-nél egyetlen esetben sem.
(A számokat lehet finomítani, irányvonalnak szerintem megfelelő ez a javaslat.)

Egyetértek az egésszel, de megjegyezném, hogy a játék szeptemberben lesz még csak 48 hónapos (és az első 8-9-ben nem volt AH)
Dátum: 2012.08.07. 16:56:15
Mert eddig ez az átlag (3-4db) nem pedig a 2.
De majd (jóó) hosszútávon biztos bejön Miklósék kettese.
Dátum: 2012.08.07. 16:53:59
Igen.
az esemény 2012.08.08. 10:00:00-kor ér véget
Kufárok csatája/Ismertető
Dátum: 2012.08.07. 15:52:41
Mivel random esnek a küldik (figyelembe véve a ráfordítandó idő és erőforrás különbségeket) nem igazán lenne szerencsés ez a kategória a szó minden értelmében. Szerintem.
Dátum: 2012.08.07. 11:56:39
.
Dátum: 2012.08.06. 22:37:39
Az, hogy ő nem építő és sajnálja érte a pechpontjait.
Dátum: 2012.08.06. 22:24:29
Ha azok akik nagy mennyiségű dukátért szerezték meg a zálogot ennyiben hagyják akkor tényleg nem lesz semmi, de ha nekik nem kell amit elbuktak akkor miért küzdene bárki az ő nevükben?

Azt azért súgja meg valaki, akinek van záloga az akárhányszor válthat hordát amíg őskővel bírja? Valamint tegyük fel a példa kedvéért, hogy van zálogom és smaragdból átváltok mondjuk zafírba, akkor ha legközelebb szövetséget váltok mehetek smaragd szövibe (amilyenben voltam is zafírként)? Esetleg innentől kezdve korlátlanul vándorolhatok a szövetségekben? Vagy (amit leginkább valószínűnek tartok) szövetségváltásnál mindig csak a jelenlegi hordánkhoz tartozó szövikbe jelentkezhetek? Ha igen akkor a korábbi példa szerint most smaragdból zafír leszek, de később a kisebb smaragd szöviből egy nagyobba akarok menni - és nem zafír szövibe - akkor 50 kőért újra smaragddá kell válni, szövit váltani és ismét hordát?
Jó ötlet volt, de halott ez az AF rendszer. AFP folyamatosan jár és eddig egyre több, tehát végtelen a forrás, de honnan lenne hozzá végtelen képesség(ötlet)?
Ez még teljesíthetetlenebb, mint a végtelen szerveren végtelen felszerelés, mert a cuccokat még össze lehet csapni képileg és mindig lehet kicsit erősebb, de az AFK-knak mindig újat kéne adni.

Egyébként is csak akkor lehetne alternatív fejlődés, ha egyenlő értékű és hasznú képességek lennének és csak annyi erőforrással hozzájuk, hogy max a felét tudja egy játékos fejleszteni.
Jelenleg meg vannak "kötelezők" amit mindenki húz és az erőforrás is csak az elején szűkös utána korlátlan.

Kár.
Dátum: 2012.08.03. 14:52:04
Hát akkor tényleg érdekes, bár szinte hihetetlen. De nem vonom kétségbe, nyilván jobban észreveszi mindenki a saját nickje körüli dolgokat, én a mai reggelig nem néztem ki írta azt, csak az olvasás pillanatában, de fogalmam sincs mi volt ott akkor.
Dátum: 2012.08.03. 14:49:40
Idézet: Kocos - 2012.08.03. 14:08:46
És miért lenne kivitelezhetetlen?

Idézet: Quellon - 2012.08.03. 13:38:52
...hosszútávon kivitelezhetetlen jelentős ráfizetés nélkül.


Idézet: Kocos - 2012.08.03. 14:08:46
Hidd el a kicsi entitásokat csuklóból aláznád porig.
Tudom, játszottam már 60-as speedet, de normál világokon senkinek sincs csuklóból verhető ellenfele, mert kinyiffannak és jönnek az erősebbek. Rövid idő kérdése és már nem lesz csuklógyakorlat, mert nem fejlődik 3x-os sebességgel, mint V4-en.

Idézet: Kocos - 2012.08.03. 14:08:46
az egyik V4-et úgy nyerte meg egy patronáltam, hogy az epikuson fejlesztette az állatát. A végén már nem is bajlódott vele, mert nem kellett, így csak 20 szintnyi előnnyel végzett első helyen állatfejlesztésben.

De V4-en rövidtávú célokért dolgozunk és esetlegesen beáldozzuk érte az egész karaktert, mert nem kell hosszútávra gondolkodnunk, az a lényeg, hogy a rövidtávú célunkat elérjük Na ha ezt valaki megcsinálja normál világon akkor had tegye, másra utána nem lesz jó csak célpontnak kufáron. Akik így tesznek azoknak az ebből származó előnye semmi a vele szerzett hátrányokkal szemben. Szerintem, de ha nem és levezeted (vagy más) akkor elfogadom.
Viszont ha nekem van igazam akkor ez az epikus és entitásos korlátozás elég a V4-ekre.
Dátum: 2012.08.03. 13:38:52
Rövidtávon lehet, de hosszútávon kivitelezhetetlen jelentős ráfizetés nélkül.
Csak győztes csata esetén kapna morált? Csak akkor ha 15% felett maradsz és győzöl?
Dátum: 2012.08.03. 13:32:46
Optimális esetben arany eventen+arany eventen->van platinád+5kuponért lesz belőle mithril.
Dátum: 2012.08.03. 12:37:53
Az entitások ellen miért nem fejlődnek az állatok? Még ha TP-t nem is kapnak oké, bár szerintem nehéz és áldozattal telibb ezzel "visszaélni"/nevelni a dögöket, főleg ahogy egyre nagyobbak a entitások, de a morálnövekedés miért van letiltva?
Dátum: 2012.08.03. 09:23:31
Szerintem nem a LE-szívást, hanem a +X% LE rablást kell érteni ezalatt. Tehát EH-val is annyival több lesz a rabolt LE (bár azt ugye nem veszti el az ellenfél) nem csak akkor amikor van mit elhozni a másiktól.
Dátum: 2012.08.03. 08:00:00
Lehet, hogy a karakterlapreform óta nem kér megerősítést. Ha nem használtad (volna) el a vadászzsákmány eredményét akkor talán Baraty visszaírhatná, de még úgy sem biztos. Ha azóta felhasználtad a belőle származó dolgokat akkor szerintem tuti nem kapod vissza, de ha írsz nekik talán a megerősítő kérdés visszakerülhet.

Ja és ha írsz akkor írd már meg nekik azt is, hogy ugyan tegyék már oda a vadászzsákmányhoz, hogy előre kell a kvízt kitölteni, mert én legalább 5x szóltam és mindig mondták, hogy igen-igen, de sose készült el. (Kivéve ha a sajátjaim felhasználása óta bekerült csak mivel nekem már nincs így nem látom - ez esetben elnézést.)
[A kérés csak vicc volt, ne vedd komolyan, az hogy hiába szóltunk sokáig az meg tragédia és időnként minket nem vesznek komolyan.]
Dátum: 2012.08.03. 07:21:50
Hát az biztos, hogy a te acc-oddal került ide. Kérdés, hogy nem emlékszel rá, feltörtek, megadtad valakinek önként a jelszavad, több világon van karaktered ezzel az acc-al, de van amelyiket átadtad másnak? Több lehetőség nem jut eszembe hirtelen.
Siess, már 1-nél tart a visszaszámlálásod
Dátum: 2012.08.02. 21:11:35
Állítólag nyerni akárhányat lehet csak AH-ban nem licitálhatsz már rá. Micsoda érvágás ugye?
Legalábbis ezt olvastam mostanában itt fórumon.
Dátum: 2012.08.02. 16:42:36
Szintfüggő a dolog, mint sok más is és ezt elfelejtik 1-1 újdonság bevezetésekor. Ha már a legnagyobb fókuszt is eléred akkor a kicsiket is, de fordítva nem, ritkábban is esnek és bizonyos szint alatt még egyáltalán nincsenek.