Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.08.13. 13:22:03
Most már megnéztem wikit, remélem nem hibás infókat közölt le valaki.
110 életelixír 2 őskő
120 forrásvíz 5200 LE
130 áldott forrásvíz 2 őskő
140 tökéletlen gyógyital 6000 LE
150 tökéletes gyógyital 2 őskő
160 kisebb éltető fiola 4489 LE
170 éltető fiola 2 őskő
180 áldott kulacs 4891 LE
190 szent kulacs 2 őskő
http://vegzetur.wikidot.com/gyogyital
Dátum: 2012.08.13. 13:19:09
Idézet: Bpetya75 - 2012.08.13. 13:11:15
Nincs egy hete, hogy megvettem az utolsó szükséges relikviámat. Most már nem akkora öröm a csomag. Anno az Alkalmazkodás tekercséhez felhasználtam az addig kipörgetett 20 csomagot, hogy minél hamarabb hozzájussak, szóval én egészen mostanáig örültem ennek a jutalomnak. Most már nem akkora öröm.

Egyébként még csak 108-on vagyok


Nem kifejezetten rád gondoltam, hanem az átlag top-ra + én még sok csomagot pörgethetek, mire haszontalanná válik
Dátum: 2012.08.13. 12:50:57
Szerintem a LGY csomag az egyik legjobb nem UR jutalom - ja igen, 46. szinten még van mire gyűjteni, 100-al később már a LGY-t is hegyekben méritek?
Dátum: 2012.08.13. 12:40:22
Egyrészt a TP-s cucc drágább, tény, de a graduk? Én azokkal oldottam meg pl. Persze, ha épp nem azok kellenek, hanem a TP-sek akkor annyi, de ne csak a legdrágább verziót mondjátok, hanem az enyhébbeket is.

A gyógylötyik meg igen 3 kavics/2db, ha gyógypálcával toljátok, tehát csak 3x kell venni a küldihez nem? A varázsitalra nem utal a szövegben.

Tehát Pálca nélkül mindkettő 10.
Pálcával 9 az ÉP és 10 a VP-s lötyi küldi.

Vagy nem? Én csak az olvasottakból gondolom, nem vagyok akkora.
*És nekem sincs még bérletem az állatfelszerelésekhez.
Dátum: 2012.08.13. 12:18:58
Idézet: Klarinét - 2012.08.13. 12:09:54
5 gyógyital, kedvezmény nélkül alap esetben: 15 kavics
Miért?

Idézet: Klarinét - 2012.08.13. 12:09:54
3 állatfelszerelés alapesetben minimum 12 kavics ( Már ha az ember küldizik és amúgy is megveszi. )
Kedvezmények nélkül is megoldható 6-ból, ha meg küldizik akkor főleg.
Dátum: 2012.08.13. 11:52:08
Arra gondolsz, hogy az "Eddig csatákból" közvetlenül támadást lehessen indítani?

Azért, ha nem te vagy a legkeményebb agresszor az ütőtávodban és/vagy nem ismered az ütőtávodban az összes ellenfeled felszereléseit, öltözeteit akkor kellemetlen meglepetések is érhetnének így, mert válthatott erősebb cuccra, fejleszthetett, stb. az utolsó támadásod óta.
Másrészt a nagyüzemi LE-rablóknak kényelmesebb lenne tényleg.

Én nem ítélem meg, hogy ez jó vagy rossz lenne, de érdekes felvetés.
Dátum: 2012.08.13. 11:44:29
Milyen legyen?

*Közben rájöttem, hogy talán inkább gyaknak raknád be - mert nektek a topban hegyekben áll az AFP, de friss 60-asnak az az 1 AFP elég jól jön (mondjuk a templomi medálok ezen változtathatnak), szóval értelek azt hiszem. A probléma meg az, hogy nem ugyanaz az érték 60. és 130+ szinten.
Dátum: 2012.08.12. 13:14:36
Te kapod és elég 1 állat.
Dátum: 2012.08.12. 12:34:55
Idézet: Ariel - 2012.08.12. 11:51:56
Minden világon probléma, hogy nincs elég portyacélpont. Már rég engedni kellett volna az azonos hordában levő karakterek támadását, és a fertőzötteknek valami más bónuszt adni. A jelenlegi szabály teljesen fölösleges és csak korlátoz.


Így módosítanám az aláhúzottat: A hordaszabály *jelenleg* teljesen fölösleges és csak korlátoz.
Amikor kitalálták akkor még elég pezsgő volt az élet a VU-n és volt bőven játékos és célpont is.
A KH lentebbi bevezetése és/vagy általános bővítése csak azt oldaná meg, hogy továbbra is életben maradhatna a portyázó életmód, de hogy az alapötlet játékos vs. játékos mód feltámadjon, éljen és megmaradjon ahhoz kellenének
- játékosok
- megérje egymással harcolni
- ne csak a legerősebbeknek érje meg agyonverni a többit, mert ez csak folyamatos kopást/amortizációt eredményez

Egyébként szerintem az lenne igazán vicces, ha az őskőtermő zsák kerülne be a megvásárolható relikviák közé De ettől azért nem félek.
Dátum: 2012.08.11. 07:57:03
Kösz, megnyugodtam
Dátum: 2012.08.11. 07:36:20
Kösz Yw és Ariel!
Az energiamesternek nincs korlátja, de az EH-s LE mindig kevesebb, mint amennyit rabolhatnánk nem? Én legalábbis abban a (tév)hitben élek, hogy az EH akkor kattan, ha az ellennél nincs vagy nagyon kevés LE van. Tehát az nem fordulhat elő, hogy EH helyett rabolt LE-t kapok és az mégis kevesebb az EH-snál vagy igen? Teljesen elbizonytalanodtam most ebben. (Elolvastam újra a wikit, de az ugye játékosok által szerkeszthető, bárki belenyúlhat, volt már ott hülyeség.)
Dátum: 2012.08.10. 22:03:54
Naivan és tapasztalatlanul azt hittem, hogy ha maxos Energiamestere van valakinek akkor az azt jelenti egy Vámpírfókusznál, hogy mind a +25%-ot megkapjuk pluszba, egy Árnyékláncnál 35% plusz és nem pedig a százalék százaléka...
Tehát akkor példa kedvéért ha van 1 sárkánykígyóm+3másik állat, mind ultraimplanttal meg egy Árnyékláncom Isteni ceremóniagyűrűvel és kifosztok valakit akinél rengeteg LE van, tehát az EH nem érvényesül akkor 165% LE-bónuszom van a tárgyakból (eltekintve hordáktól, épületektől, hányszor ütötték az elmúlt időszakban), de ha nulla LE volt nála és az EH kattan be akkor alap EH+[165% 35%-a=57,75%]?
Dátum: 2012.08.10. 21:47:15
A kennelbe küldést úgy kéne megoldani, mint a sebgyógyot. Amelyikeket bepipálom azokra érvényes a kijelölt idő és ők mennek gyakorolni.

Prémes vagyok, kényelmi funkciók is megvannak, de az, hogy / mind / összes harcos / összes nem harcos / ez baromi rossz, könnyen rontható, főleg ha beakad vmi és lassú is, ha nem a 3 ketagória szerint akarom.

Ha pedig becsap a ménkű akkor 1 őskő a javítás fejenként vagy 2-48 óra letöltendő szabadságvesztés...
Dátum: 2012.08.10. 21:26:38
Miért 3,5% a max?
Dátum: 2012.08.10. 21:25:45
Dátum: 2012.08.10. 08:25:12
Ha van Energiamester AFK-d.
Dátum: 2012.08.10. 07:22:13
Először is grat Amikor rájöttem mire vár McMAd onnantól kezdve vártam, hogyan is lesz meg a 10k, semmi különös vagy "ünnepi", nagyon hatásosan és ügyesen sikerült végül

Idézet: Craslorg - 2012.08.09. 17:18:20
Szerencsére Miklósékkal jóban is vagyok, de ez - sokak feltételezése ellenére - nem jelenti azt, hogy ha én valamilyen változtatást kérek tőle vagy javaslok valamit, akkor az azonnal bekerül vagy egyáltalán bekerül (ugyanez igaz Kocos, Birka, Ariel, az Azúr Légió tagjainak a kéréseire is). Miklós, ha nem tartja jónak, akkor úgyis elzavar, ha igen, akkor pedig átgondolja, megbeszéljük, a fórumok alapján módosítva pedig bekerül.

Akkor 4-en és ha még vannak befolyásosak (a szó kizárólag jó értelmében) próbáljátok meg ezt a Hűség dolgot akár a háttérben [nem fórumon, hanem mint egy kis delegáció közvetlenül Miklóssal/Behoval] megtárgyalni, hogy ha marad akkor igenis kapják vissza a dukátosok a dukátjaikat a kezdetektől. Ez nem előny lenne nekik csupán csökkentené az elszenvedett hátrányuk.

Ja és adjatok valami tanácsot is, hogy ha elbarmolnak valamit akkor milyen jobb taktikák vannak a struccon kívül egy helyzet kezelésére, mert lassan kezd qrva unalmas lenni, hogy ha valami nem tetszik a vezetésnek akkor még csak nem is magyarázzák el, hogy miért nem jó amit a játékosok mondanak, csak bedugják a fülüket és nem szólnak semmit vagy csak olyan topicban/témában ami épp kényelmes nekik.
Dátum: 2012.08.10. 06:53:49
Ha 1 TKP pontból 2 csata ment le már az is bug nem?
Bár elméletileg nem szerezhető jogtalan előny, mert mínuszba ment, de lehet, hogy pont annyi kellett valamihez a másiknak meg pont annyi nem lesz meg ugyanannyi időn belül és akkor már véletlen vagy szándékos visszaélés - mint a legelején amikor korlátlanul bemászkáltak.
Dátum: 2012.08.10. 06:49:42
Nem lesz új, látszik a "hány platinád van?" szavazásból, de lesz egy újdonság a korábbi térképekhez képest: ha szerzel aranyat/platinát utána sokkal könnyebben juthatsz a mithrilhez kuponokból.
Dátum: 2012.08.10. 06:44:03
Gondolom már ismered, de ide illik
*Mód: Húú még a linkelés is kééék