Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.09.21. 20:28:25
Csak a kijelölt határidőn belül jár a plusz.
Miből gondoltad, hogy esetleg máskor is?
Dátum: 2012.09.21. 15:42:12
Idézet: Quellon - 2012.09.20. 22:39:12
Szerintem ne jelenjen meg a győzelem/vereség listában a plazmázás eredménye akármelyik oldalán is vagyunk a ... dolognak és ne sebződjön se állat se a támadást elszenvedő Végzetúr/nő (mert 20% ép igenis számít, az állatokat meg maxról ájultra lőheti egy 50-100 szinttel nagyobb).

Ha ezek teljesülnek akkor jöjjön aminek jönnie kell!
Dátum: 2012.09.20. 22:41:49
Áhh, köszi! Most nincs dolgom velük amikor meg volt azt már 3 éve elfelejtettem, de így már tiszta.
Dátum: 2012.09.20. 22:39:12
Ezt az egy hsz-t volt érdemes elolvasni Ariel mondott okosat, de kevésbé élvezetesen fejezte ki magát

Szerintem ne jelenjen meg a győzelem/vereség listában a plazmázás eredménye akármelyik oldalán is vagyunk a ... dolognak és ne sebződjön se állat se a támadást elszenvedő Végzetúr/nő (mert 20% ép igenis számít, az állatokat meg maxról ájultra lőheti egy 50-100 szinttel nagyobb).

Ha ezek teljesülnek akkor jöjjön aminek jönnie kell!
Dátum: 2012.09.20. 22:11:09
Nem mintha a Légió rá lenne szorulva a győzelmi LE-re vagy csak nem látok bele a dolgokba?
Tulajdonképp miért háborúztok ellenük, ha háborún kívül jobban lehet farmolni őket?
Dátum: 2012.09.20. 07:23:41
A VF teljes kivételénél mindig elfelejtitek, hogy van élet 60. szint alatt is. Ahol nincsenek EH-t tuningoló AFK-k. És 60 alatt kevesen érik el az ismételhető küldiket meg a 0% fertőt.
Dátum: 2012.09.19. 20:57:11
Szerintem bug.

Más: csak nekem újdonság, hogy ha 15% körüli ÉP-vel kalandba kezdek akkor ha abban 4 csata van, de már az elsővel 15% alá kerülök, viszont nem ájulok el a 4 csata alatt csak szimplán 15% alatt harcolok akkor engedi 1 kalandon belül?
Dátum: 2012.09.19. 20:12:59
Én nem szeretnék 20% ÉP-t veszíteni attól aki nincs az ütőmezőmben, mert az jelenleg pont egy csatányi ÉP-m az entitással szemben.

Remélem ez a szubplazma meg ősgyémánt csak a mellékzöngéje a "Bolygó ura" eventnek, mert ennek semmi hasznát nem látom (értelme is csak annyi, mintha lenne egy "mega-aréna" ahol szövin kívüliekkel tesztelhetem magam) és ez így nagyon kevés.
Dátum: 2012.09.19. 18:04:03
Kész, köszi
Dátum: 2012.09.19. 14:01:12
Remek, köszönjük!
Dátum: 2012.09.19. 14:00:23
A térkép bosszantó tud lenni, de egyszer már írtam, hogy ez a gyengébbeknek /is/ nyújt lehetőséget csinos relikviák szerzésére akik harcban nem tudják megszerezni, ezért aztán az esemény teljes törlését nem támogatnám.
Nem azért írom mert rászorulok, stabilabb, tervezhetőbb és élvezetesebb számomra a kufár a relikszerzésre, de van akiknek csak ez van.
Dátum: 2012.09.19. 13:50:39
Köszi ez hasznos(nak tűnik, de ennyire nem értek angolul, magyarul is van vagy kérjek meg valaki ismerőst vagy annyira adja magát, hogy nem kell megijednem az angoltól?)
Dátum: 2012.09.19. 12:30:50
"Aki időt nyer, életet nyer..."
Dátum: 2012.09.19. 12:09:01
+20% vagy pálca+kupon rendben, csak a kis ajándékokat mellőzzük, mert ha az a szlogen, hogy X őskő értékben akkor az baromira nem kell, a fele a cuccnak egyáltalán a másik fele meg olyan drága, hogy inkább másra költeném a követ ha őskőtöbbletet kapnék nem pedig azokra a kis bigyuszokra.
Dátum: 2012.09.19. 12:06:05
Ez nem korrekt hibajelentés csak jelezném, hogy qrva szar a levelező rendszer itt a fórumon vagy nagyon nagy bugba futottam, mert írtam kb egy A4-es oldalnyit és elküldéskor kiírta pirossal, hogy nem adtam meg címzettet pedig 99% hogy válasz levél volt ami magában foglalja, hogy ki a címzett, de ha mégis az 1% jött be és új üzenet írását választottam volna és címzettmegadást elfelejtettem volna akkor is miért kell ezt úgy jelezni, hogy eltünteti 30 perc munkáját?

Ne jöjjetek azzal, hogy szövegszerkesztő meg hasonló óvintézkedések, mert tisztában vagyok vele, hogy akár papírlevelet is írhattam volna postán feladva, mert ott biztos nem tépi össze a postás néni, ha nincs megcímezve, hanem szól és visszaadja, de rengeteg levelet írtam/írok itt és a játékban is, szinte rutin és sose volt velem ilyen. Nem léptem túl az időhatárt sem, nem léptetett ki a rendszer.
Dátum: 2012.09.19. 11:53:55
Én tudom, hogy igazuk van, de Syabo eszmefuttatása már olyan fondorlatos volt, hogy arra írtam milyen pihent...
Dátum: 2012.09.19. 11:17:03
Nagyon pihent vagy Ennyire nincs munka?
Dátum: 2012.09.18. 15:49:56
Dátum: 2012.09.18. 06:42:39
Itt azért nem tartunk szerintem sem. Akkor egyáltalán nem lenne semmi újdonság, semmi amibe bele kéne még dolgozniuk, hanem csak leszüretelnék az utolsó gyümölcsöket, de itt és most azért jó pár hónapra előremutató fejlesztési sorrendről szavaztunk és mind olyan dolgok amik hosszútávúak, nem a búcsúbulit szervezzük, hanem a következő éve(ke)t.
Már nem is tudom, 5 országban X szerveren fut a VU, van vele meló bőven, amellett meg továbbra is kitartok, hogy az emberi kreativitás nem végtelen még ha a szerver az is, igen, megcsappant a játékosok felé a kommunikáció ami elég hervasztó, de még nem VUilág vége
Dátum: 2012.09.17. 11:14:58
Hát igen, az sem mindegy ki hogy érti a az aktívot. Igazad van abban, hogy van játék fórum nélkül is, de sajnos az is igaz, hogy aki komolyan és aktívan játszik annak (szinte?) kötelező a fórum témáinak ismerete, mert egyes információk hiányoznak a játék leírásaiból.
Az már nem sajnos és nem kötelező, de nem mellesleg itt fontos és/vagy hasznos pluszinformációkat szerezhet, ügyes kis fogásokat tanulhat az ember a tapasztaltabbaktól, ha figyel. És akár segíthet a nála tapasztalatlanabbaknak is.

Az előbb nem gondoltam bele, tényleg biztos sokkal több az aktív játékos, mint amennyien szavaztak fórumon, de akkor talán a játékon belül kellett volna kiírni a szavazást a játékvezetőknek nem itt.