Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.10.01. 20:08:14
Inkább pirosodjon, mert én és még (jó)páran meg azon nem akarunk napokat bukni, hogy csak akkor indul, ha kérjük. Nekünk inkább az lenne a jó, ha amint lejár az egyik azonnal indulna a következő és besárgulna/pirosodna vagy bármi módon jelezne attól függetlenül, hogy rákattintunk-e vagy sem.
Dátum: 2012.10.01. 15:55:51
Ha neked ez túlzott kíváncsiság volt akkor nézd el nekem ez egyszer, legközelebb igyekszem nem zaklatni.

A Landragórnak maximum jutalma nincs, de ha a legtöbbet akarja kihozni az ember belőle, akkor minden fellelhető CSP-t és LE-t beletölt és végig a 30 napon át aktív amennyit csak bír valamint elő kell készülni, bár ez inkább csak tervezés és türelem kérdése. Ja és a relikviák nem garantáltak akármennyit is görnyed az ember érte.
A Xenó és kufár eventen van egy (igen könnyű) limit amit ha elérsz (napi 20 perc se) megkapod a maxos tárgyjutalmakat, de ha az ember aktívan végig trappolja (napi 1 órától csillagos égig) a további időtartamot a limiten túli eredményekért akkor még több hasznot húzhat az aktuális eseményből.
A térkép egy(jó)részt szerencsejáték is, de 30*napi 1 óra ráfordítással (vagy ugyanannyi idő más bontásban) maxon pörgethető. Hogyan? 5 perc alatt ellő az ember egy 3 órás vadászatot, visszamegy a végén, elkölti a LE-t, és 4 vagy 5 alkalommal 10-et portyázik/kihívásozik.
És igen van aki kevesebb időt fordít rá mégis több térképdarabja lesz, másnak meg több idő alatt kevesebb lesz, ez tény.

Remélem nem érzed úgy, hogy az időbeosztásodban turkálok, távol álljon tőlem, hogy másnak próbáljak beleszólni az élet(vitel)ébe, időbeosztásába vagy a pénztárcájába.

Ezek csak nagy általánosságban a rövid véleményem voltak a 4 eventről a teljesség igénye nélkül, a részletekért forduljon a kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez és természetesen a fentiek nem minősültek ajánlattételnek. Szoktak még valamit mondani amivel jogilag bevédik magukat az olvasókkal/hallgatókkal/nézőkkel szemben?
Dátum: 2012.10.01. 09:49:23
Idézet: Barbey - 2012.10.01. 09:26:08
sajnos a +2 jutalmat pedig egyéb okok miatt amúgy sem tudtam volna teljesíteni.

Publikusak az egyéb okok? Érdekelne miért "amúgy sem". Nekem most van 140 db-om és még belemehetne/mehetett volna az eventbe 50 PP meg 600 CSP.
Az egyetlen ami eszembe jut, hogy nem vadászol(, de akkor azzal a játékstílussal vállalod a vele járó előnyöket és hátrányokat egyaránt).
Dátum: 2012.10.01. 09:14:46
Baromi unalmas mindkét szubtopic, semmi hasznos, csak felőrlitek az idegeitek egy nem kötelező opción, akinek nem tetszik majd nem csinálja, ennyi. Az csak engem érdekel, hogy mi lesz még ezen kívül az új eventen? A plazma csak egy mellékzönge benne nem? Én azt vettem ki a korábban írtakból. De persze ki tudja mióta megint semmi hivatalos infó, csak hagyják a szürke szamaraik a ködben tévelyegni meg egymást marni.
Dátum: 2012.10.01. 08:51:39
Tigrincs szerintem belelovalta magát a dolgokba ezért írta amit, de az tény, hogy majdnem bocsánatot kérni (egy olyan hibáért amit nem lett volna szabad véteni, így jogosan várt volna egy "elnézést"-et a kártérítésen kívül, mivel a kártérítés nem gesztus, hanem kötelesség volt az eset körülményeit figyelembe véve, amennyiben az idézetek pontosak voltak) az pont ugyanannyi, mint majdnem fizetni a játékért.

Tanulság sokadszorra: a játékot képviselő és abban segíteni kijelölt összes behós munkatársnak ismernie kéne a játék minden részletét, legalább annyira, mint a játékosoknak. Van pár mindenki által jól ismert név akikre jobban hallgatnak a pirosak, tartsatok nekik játékismereti szakkört
Dátum: 2012.09.27. 15:18:50
Tudom, annak fényében írtam.
Dátum: 2012.09.27. 15:05:16
Ebből a válaszból az virít, hogy "jajj hagyjatok már békén, nesztek itt egy gyors lepattintás", inkább Lorának írj máskor, ő ha más nem is felhasználóbarát módon szokta intézni a dolgokat.
Dátum: 2012.09.26. 20:28:31
Csak annyit értelmeztél rosszul, hogy a fertőzött kéz AFK, de a másik amiben a "pondrózás" volt az NEM AFK, hanem a Kristály Horda/szövetség sajátja, mint a 15% alatti beverés.

Egyébként nekem is tetszett a KH stílusú fogalmazás, aki félreértette/magára vette az vessen is magára... vagy a szövegértéssel van gond vagy a játék ismeretével.
Dátum: 2012.09.26. 17:35:53
Én kezdek elveszni az újabb két személy közti szócsatában - ami biztos jól megfontolt érvek összessége és valamilyen szempontból nézve mindkettőtöknek lehet igaza - én csak annyit akartam közölni és azt fenn is tartom akár lepontoznak akár lehurrognak, hogy az SK-val ne lehessen a KH-t farmolni.

Továbbá büntetendőnek tartom a szövetségben inaktív tagokkal zombizó aktív tagok tevékenységét akik magukra pakolják más karakterek kezeit. Ha az büntetendő, ha 1 személy több karakterrel épít egy szövit vagy farmkaraktereket nevel amik a főkarakterének vadásznak amivel lerabolja a többit akkor ez is. Ugyanúgy zárolni kéne.
Dátum: 2012.09.26. 15:33:08
Ywgarrdnak válaszoltál, de többes számban. Legyél szíves nevesíteni, hogy ki(k)nek szólt.
Dátum: 2012.09.26. 14:58:34
Akárhonnan is nézzük amit egyszer valaki megvett HUF-ért azt törléssel, átadással máshoz juttatva max az károsul aki befizetett, a beho nem, de felőlem aztán úgy csűrik-csavarják ezt (is) ahogy akarják, se nem adnám át a karim, se nem vennék át mástól.
Dátum: 2012.09.26. 14:37:25
Fertőzött kéz rendben.

A segítő kéz eltiprása, új KH képesség (egyszerűsített verzió): megvetjük azokat a szánalmas pondrókat, akik mások óvó kezei mögé bújnak. Hosszú és kitartó munkálataink eredményre vezettek. Mostantól ha olyan végzeturat/nőt támadunk vagy olyan végzetúr/nő támad ránk, akin segítő kéz van, az nem rabolhat és nem szívhat tőlünk LE-t .
Hozzá lehet csapni a Kristályszív épület leírásához.
Dátum: 2012.09.26. 11:57:19
Ősköves tárgyak? Nem állatfelszerelés vagy fókuszkristályok, italok, hanem minden más, ami már eladáskor nem ad vissza követ, azok miért semmisülnek meg?
Dátum: 2012.09.25. 15:19:19
Nekem válaszoltál az első felében, de szerintem tőle kérded mennyi a töltése ugye?

Egyébként nem kell minden vakondtúrásba bemászni, azért írtam, ha a váltás minőségileg megéri. Itt a saját példám annak akit érdekel. Van aki okulhat belőle, van aki okíthat az is biztos, szívesen fogadom az építő kritikát
Én tavaly novemberben nulláról indultam, építést maxoltam turbóval meg egy kis speki, 8. szinten elkezdtem tölteni egy 200 ezres kutat, kész lett 1 vagy 2 hét alatt, már nem emlékszem pontosan, mire 15-ös lettem már bőven Térkapuzhattam, transzplant, fontos szakik maxig vagy amíg kell, addig semmi TÖ, aztán amikor a szerencse szint*2-n tartással (nem vonalzóval, csak legyek felette mindig) és a manázással elértem egy 2,4 millás szövit akkor átléptem, ez kb fél év volt, kicsit több, most 11 millán vagyok, Landi után benézek egy jelenleg 12 millás szövibe amíg elérek a tervezett (és remélhetőleg vég) célig aminél többet már nem ad egyik szövi sem, csak kinek melyik szimpi ilyen vagy olyan okok miatt. Tehát összesen 3 váltással a nulláról csúcsra lehet érni, ha az ember jól választja ki a helyeket. Pár percet el kell tölteni azzal, hogy melyik szövinek mije van annyi építésből, hogyan optimális a váltás, ha úgy tetszik.
Ez semmi szerencsecsökkenéssel nem jár. De ha valaki sűrűbben akar mászkálni az kiszámolhatja mi a határ, ott van wikin a képlet.

*helyesírás és/vagy érthetőség - amit visszaolvasáskor észrevettem
+1 Az építésed 80%-a számít a következő szövid kútjába és ha az nem fedi be akkor a fennmaradó mennyiséget kell LE-ből beépíteni.
Dátum: 2012.09.25. 14:59:28
És manázással kutat sem lehet tölteni.
Ugrálj lentről felfelé a szövik közt, előre építs, amikor megvan a következőhöz kellő építés akkor válts - ha az minőségileg megéri.
Dátum: 2012.09.25. 14:49:25
Azt megmondta miért nem hajlandó?
Dátum: 2012.09.25. 13:47:15
Ha nem akarsz szövit vezetni válts. Nem fog elveszni amit együtt építettetek, csak ha az utolsó tag is kilép/töröl.

- Ha mindenképp a régi romok közt akarsz vegetálni és az emlékeken merengeni akkor maradj és játssz ahogy és amit tudsz - spec megoldás, ha másként nem megy regelj 3 karaktert, vedd be őket (mivel egyedül vagy aktív a szavazások menni fognak) és a 3 1-es szintű 1-1-1 szavazatot neked ad, lesz 5, mindenben döntés és módosításképes leszel. Az építéshez elég lenne 1 is, de így minden más is menni fog. Arra figyelj, ha így csinálod, hogy soha semmi másra ne használd ezeket a karaktereket, mert akkor multizásért zárolhatnak. Ha nagyon szigorúan vennénk a dolgokat akkor ezt sem szabad, de igazából ez nem csalás, nem okoz senkinek hátrányt, ennél sokkal ordítóbb szándékos előnyszerzést okozó csalásokat sem mindig büntettek.

- Ha aktívan és/vagy eredményesen akarsz játszani akkor keress egy arra alkalmas szövetséget. Aminek egyik fő ismérve, hogy aktív és együttműködő tagjai vannak.

Valamit valamiért.
Nem tudom neked mi oldódott meg, de nekem ma vmikor az elmúlt másfél órában volt egy pár perces időszak amikor nem lehetett se a játékba se a fórumba belépni. Sajnos a pontos időpontot nem volt lehetőségem regisztrálni. Ez egy visszatérő hiba és elég kellemetlen perceket tud okozni, ha rosszkor - teszem azt 50-100 CSP levadászása közben/után 15% körüli ÉP-vel - jön.
Dátum: 2012.09.24. 13:36:16
A hétvégén nem volt időm fórumozni, de a szubplazmás topicok már csütörtök pénteken is abszolút meddő vitákról szólt csak, szóval ha külön ajánlást nem kapok, hogy érdemes és mit is akkor nem olvasom vissza.
Annyi érdekelne, hogy kiderült-e az, hogy ez a szubplazmázás csak egy része (kisebb mellékvágánya?) az új eventnek vagy erre megy rá az egész?
Dátum: 2012.09.24. 13:21:46
Ez nagyon jó lista, csak annyit tennék hozzá, hogy ha mindenképp fizetős szolgáltatás lesz belőle akkor ne a huzalozott reflexekhez kötődjön. Lehet prémhez, kényelmi funkcióhoz vagy önálló tétel, de a HR meglétéhez ne kötődjön.

Más: Térkapus csaták visszanézhetősége (még jobb lenne, ha az eddigi csatákban már a listanézetben látszana, hogy pottyant-e adott csatában kincs), Entitás csaták visszanézhetősége, archiválása.
Bajnoki viadalon megnézhető legyen milyen felszereléssel, állatokkal neveztünk és harcoltunk, mekkora volt a TÖ-nk, tehát amit normál portyában is.
Most más nem jut eszembe, hogy milyen fejlesztést szeretné(n)k, egészítsetek/javítsatok ki, ha van jó/bb ötlet!