Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.10.14. 14:37:33


Unalmasnak nem mondanám, lehet tanulni a véleményeitekből amiket írtatok egymás meggyőzése érdekében, csak úgy láttam újat már nem mondtok, az álláspontok nem igazán közeledtek - talán mert mindketten a saját igazatokban olyan biztosak vagytok (helyesen), hogy a másik igazát nehezetekre esik meglátni és/vagy beilleszteni egy közös képbe. Gondoltam, ha egy külső harmadik szemlélő megerősít az igazatokban és rávilágít arra is, hogy a másiknak miért van szintén igaza akkor könnyebb észrevenni, elfogadni és esetlegesen tanulni belőle.
Dátum: 2012.10.14. 13:52:37
Offsboy & Ariel

Szerintem mindkettőtöknek igaza van, Offsboynak abban, hogy költséghatékonyabb, Arielnek meg abban, hogy van egy határ ami felett már hátránnyá alakul/hat a túlzásba vitt spórolgatás.
Dátum: 2012.10.14. 10:14:18
Értem, köszi
Dátum: 2012.10.14. 09:43:07
A drakonok táblázatot minden egyes csata után írod vagy valahány után egyszerre?
A sárga mezők töltése a bal szélen:
5, 6, 7, 8, 10, 13, 16, 21, 22 rendben, amik nincsenek nekem azokhoz nullát írok? Irányított vadászathoz 5%, ha a szaki szintje megfelelő a szinthez, tehát jár a bónusz?
Ja és a drakonok meg adatok táblázatok sárga mezői együtt dolgoznak, tehát ha az összes sárga közül egy nincs kitöltve akkor "megbénul"/fals lesz a számítás?
Dátum: 2012.10.13. 08:17:47
A többször sok töltés, kevés csata alatt nem ugyanaz, mint a sok töltés kezdéskor majd utána minden CSP eltolása minimum töltéssel. A 2 idézet nem üti egymást.
A többi dolog lereagáláshoz, számolgatáshoz most nincs agyam, de még akár lehet is benne valami.
Dátum: 2012.10.12. 16:40:51
Én tudom, hogy lehet és miből - másból nem is - csak értetlenkedek, hogy Fsanyi szerint miért nem lehet?
Dátum: 2012.10.12. 16:05:36
A portyásokat miért ne lehetne?
Dátum: 2012.10.12. 09:17:36
Semmire, nem és nem.
Dátum: 2012.10.12. 08:03:58
Vagy azért, mert ki az a hülye aki a palotában tartaná a disznókat...? Ezért ott nem is kerested.
Dátum: 2012.10.11. 21:32:40
Nekem számolta a VT a rutinos manázást is, figyeld meg holnap is, ha akkor se nézi neked akkor Ügyfélszolgálat.
Dátum: 2012.10.11. 21:29:56
Nem rossz Kufáron buktam pár csatát azért, mert új lapokon 10 mp alatt 10 csatát indítottam és az utolsó(k)ra már elégették a VP-m.
Dátum: 2012.10.11. 13:25:18
Aki nem konyít a szövegértés tudományához annak ajánlom, hogy sajátítsa el és addig figyeljen Kocosra.
Előre is elnézést kérek a lelkébe tiport egyénektől, de siralmas, hogy mennyire mellé birtok magyarázni.

1. nap: 1PP
2. nap: 1PP+1CSP
3. nap: 1PP+1CSP+1 kiégett őskő
4. nap: 1PP+1CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)
5. nap: 1PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)
6. nap: 1PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.
7. nap: 2PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.
8. nap: 2PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.+1 állateledel (+5 morál egy választott állatodnak)
9. nap: 2PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. 1 %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.+1 állateledel (+5 morál egy választott állatodnak)
10. nap: 2PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. 1 %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.+1 állateledel (+5 morál egy választott állatodnak)+hűségszilánk (egyéb típusú, rákattintva használható ha legalább 10 db van belőle, leírást ld. alább
11. nap: 2PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. 1 %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.+1 állateledel (+5 morál egy választott állatodnak)+hűségszilánk (egyéb típusú, rákattintva használható ha legalább 10 db van belőle, leírást ld. alább
12. nap: 2PP+2CSP+1 kiégett őskő+lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. 1 %)+ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.+1 állateledel (+5 morál egy választott állatodnak)+hűségszilánk (egyéb típusú, rákattintva használható ha legalább 10 db van belőle, leírást ld. alább
13...
14...
és így tovább

A lánc akármikor megszakad, mert kimarad egy belépés akkor indul újra 1-ről.
Jöhetnek a lepontok, a negatív kritikáért vállalom, remélem a többi segített. És igen, ez elég "táp" valamint gyorsíthatja a szintlépéseket is.
Dátum: 2012.10.10. 14:45:28
Ez most csak becslés, de szerintem hétvégén lesz.
Dátum: 2012.10.10. 14:00:29
Igen az 500 kevés, rosszkor ért az event és még volt is mit tanulnom/ismételnem, a most következőre felkészültem amennyire a játék engedi.
És hogy lehet/ne bizonyítani, hogy bug vagy pedig nincs szerencsém az 500-ból?
Dátum: 2012.10.10. 13:50:14
Én úgy tudom csak esély van arra, hogy essen, megtörténhet, hogy a 3. fázisban eltolod a maximum eltolható CSP-t és még sem esik, mint ahogy nem esett nekem az előzőn 500 győzelemből a féléves AH bérlet.
Dátum: 2012.10.10. 13:09:09
Nem én találtam ki, hogy ez így egyszerűbb, hanem ezt olvastam valaki (talán jv) írásában, én nem értek a programozáshoz, csak papagájkodtam. Az MH-s példa jó
Dátum: 2012.10.10. 13:06:41
Le.
Dátum: 2012.10.10. 12:53:35
Idézet: Craslorg - 2012.10.10. 12:13:09
Igen. Ha több van, akkor el kell döntened, hogy egy későbbi kincstáblához megtartod mind a kettőt, de nem kapsz újat, vagy a jelenlegiben elköltöd 2 kincsre és 1 lesz még egy másikra később (max a következő Landiig).

Feltéve, hogy pottyan a 3. fázisban neki láda, ha nem akkor potyára lőtte el a 2-t, erre is van esély.

Mellesleg, ha jól emlékszem azért így van megoldva, hogy ne lehessen Landiból "végtelen" ládát kiverni, így a program azt figyeli van-e már nálad, mert az jóval egyszerűbb, mint az, hogy azt nézze kaptál-e már ebben a 3. fázisban vagy korábbról van.
A keréken meg potyoghat akármennyi, így kerek a történet.

Szerintem két ládát elpotyázni, hogy hátha esik egy harmadik az necces, hogy bejön-e és nem is biztos, hogy megéri, ezt az aktuális kincstáblából kell eldönteni amikor elhasználja az ember a ládá(ka)t. Ha nincs olyan kincs ami kellene akkor kár eltolni, mert 2 felesleges tárgy + 1 talán majd hasznos lesz az nem olyan jó a mérlegen, mint 2 szabadon választott, nagyon jó kincs + 1 kihasználatlan lehetőség ami 50% sikert ígért mindössze.
Dátum: 2012.10.10. 12:41:02
Biztos jól számoltad ki, hogy mennyi az átlag, mennyivel vagy elmaradva tőle és mennyivel csökkennek a hatásfokok?
Dátum: 2012.10.10. 08:55:29
De nem érteeed, hogy ki van záárvaaa?? Há' még jó, hogy ők tuggyák jobban, maxi okosak ááám. Tudod amikor bénítást írnak akkor kábítást kell érteni meg fordítva is ááám, úgyanígy a ősgyémánt és ősdrágakőőő, őők tuggyák ám csak mi neeem! Há tudod...tudod az aranytallér az meg mi és eggyáltalán mire jó, hogy mindenki azt akar élő aucción a dzsókerbőő'??



Szóval akkor van aki így tudja biztos forrásból, van aki úgy. Ma-holnap megmondják újra a frankót, de hogy biztos úgy van vagy biztos rápacsálunk az a randomon múlik, legalább van taktikázási és kiugrási lehetőség a Landragórban is, nevesítve: ki kiben bízik és mennyire biztosítja be magát a sárkányöléskor jutalomszámításakor