Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.10.18. 14:39:29
Neh Ennyit nem röhögtem a VU-n, mint az elmúlt 2 percben 2008 óta.
Dátum: 2012.10.18. 14:37:52
Nem bármennyit, szintenként 2-t. 7 szint, mindig 8 küldi, 56-ból 14 dekrétumozható, de ahhoz vagy milliomosnak kell lenni (őskő) vagy tönkrevágod a karid (LE) egy eddig semmitérőnek tűnő dologért.
Dátum: 2012.10.18. 14:35:52
Dátum: 2012.10.18. 14:35:23
Ok Én is így értettem a a hsz-em végén lévő kérdést.
Dátum: 2012.10.18. 14:11:24
NoFear: biztos, hogy (majdnem) minden erőforrást használni kell majd hozzá.

Koklerke: tegyük fel te nyered, kinek parancsolsz és milyen alapon, hogy megvédjen "gyakorlatilag bárkitől"?

Trimble2: rosszul írtam, ha így érted, nem az a szerepjátékosság, hogy támadhatatlan lesz. A szerepjátékosságnak azt érezném, ha életszerűbb/reálisabb lenne az event, nem feltétlen támadhatatlanság a megoldás csak az jutott elsőnek eszembe, de valami kell/ene, hogy ne legyen röhejes a cím.
Dátum: 2012.10.18. 13:37:49
Az irtóztató csomag tartalma a vásárlás előtt látszik?

Tegyük fel, hogy Aurri nyeri a címet - szerintem elismerő a nevesítés, de ha zavar jelezd és kiveszem. Elég tapasztalt és jól fejlett is, ha rendelkezik a megfelelő erőforrásokkal és idővel valamint hajlandó lesz rááldozni ezeket az eventre, akkor lehet akár ő a Bolygó Ura.
Nade! Szintjén csúcsragadozó, de fentről bárki leüthető (kivéve, ha a fél szövije örök SK-t tesz rá, grátisz...mire kéne másnak? - ez nem Aurrira vonatkozott), pl Ariel elméletben bármikor megdarálná a Bolygó újdonsült Urát. Ez kicsit ciki nem (nem Aurrinak, hanem a címnek)? A szubplázmával még elő is fordulhat. Itt a lényeg amiért így levezettem: A Bolygó Ura címmel jár(?)hatna az hogy támadhatatlan lesz a viselője, az indok lehet valósan leprogramozott vagy csak mese, hogy a piramisra elsőnek felérő Végzetúr/nő olyan elképzelhetetlen hatalmat adó relikviához/tárgyhoz/tudáshoz jutott ami ezt megmagyarázza.

Vagy ennyire ne fantáziáljak meg szerepjátékozzak, egyszerűen jóskapista is lehet a Bolygó Ura fogpiszkálóval meg vakuval -20 milla LE diffel 140/0 TÖ/SZÖ mellett, ha erőforrása meg pénze van? Még ha ez így halál röhejes is
Dátum: 2012.10.18. 13:21:23
Nem kell üres slot, a végén ráteszi a 8%-os akármit, nem akarok vesződni a szabatos megfogalmazásával, mert a végén még belekeveredek aztán más meg azt hiszi, hogy az a jó. A lényeg, hogy nem kell slot landin (csak xenón, mert ott ténylegesen elfogunk), a végén elszámolják, mintha autosajtoltunk volna. Előzőlandin kérdezték többen is és ez volt a válasz.
Dátum: 2012.10.18. 13:16:30
Ez egy olyan jó összefoglaló, hogy talán érdemes lenne wikire tenni.
Dátum: 2012.10.18. 10:09:53
Nekem elég pozitív a tapasztalatom a sanyiktól kapott LE-vel kapcsolatban. Kb X LE-vel nekiindulva mire elverem az összeset minimum töltéssel addigra annyit kapok a csatákból, hogy összesen 3X-et töltök be.
Alátámasztás/cáfolat? Vagy korábban is így volt, csak akkor nem figyeltem oda?
Dátum: 2012.10.18. 10:01:09
Cras megoldotta/válaszolta a problémát, de lényegileg nem változna semmi még akkor sem, ha kifejezetten az erőst erőssel a gyengét gyengével párosítanék, mert 1 erős (többnyire a legerősebb) az egyik ágon ígyis-úgyis eljutna a döntőig, akár másik erős, akár egy gyenge ellenfél várná ott a másik ágról. 2 erős esetén az eddigiek szerint alakulna, ha meg véletlen döntőbe kerülne egy harmatos Végzetúr/nő akkor ugyanúgy elvérezne, mintha első körben lenne. Nyilván nem hinné azt, hogy "bakker, majdnem megvolt, csak 10-20x annyit vert belém a döntős".
Szóval bár lehet pár játékosmorált javítana a dolog, de hamis lenne az öröm. A semmiért meg kár a fejlesztési idő.
Dátum: 2012.10.18. 09:35:47
Ja értem, megnéztem, ebben igaza/tok van, jogos a felvetés.
Számomra kicsit furán fogalmaz a kollega.
Dátum: 2012.10.18. 09:33:16

Nekem így néz ki a tárgylistában, de a relikviák közt mindenkinek csak oda van írva a neve a kép helyére.
Bocs, megzavart valami, pedig V1-en nem te viszed már mióta a néhai cicust.
Az IQ-ról meg annyit, hogy hívd ki arénába, csak aztán nehogy utána te menj kennelbe
Dátum: 2012.10.18. 09:06:24
A napi rutinok ad PP-t. Ugyan nem ital formában, de 2-is naponta, ha hűséges játékos vagy
Egyébként a "nem e lehetne e..."-t egyszerűen és helyesen így szoktuk: Lehetne?
Gyanítható, hogy a 185. szintre lépéssel van párhuzamban a dolog. Talán valami új állatfelszerelés vagy +%-ot adó egyéb felszerelés?
Dátum: 2012.10.17. 21:05:32
Van, hogy bugos, próbáld több útvonalról elérni (pl. karilap, átokpiramis, portyaablak).
Másik lehetőség: hány szint van köztetek? A veled egyszintűeket és nagyobbakat 15% felett ütheted, de aki nálad kisebb az minden egy szint után +5%, tehát pl. egy 4 szinttel kisebbet 35% felett üthetsz.
Ha egyik sem akkor más ötletem jelenleg nekem sincs.
Dátum: 2012.10.17. 09:20:53
10-10-10 nap mindhárom fázis.
Dátum: 2012.10.16. 12:53:45
Hogy éri meg jobban ez máig eldöntetlen a játékosok közt, de ha már 10/7-nél tartasz, ne hagyd abba! Ha törik, ha szakad 10/10-ig, mert akkor bukod a legtöbbet, ha félbehagyod.
Szerintem.
Dátum: 2012.10.16. 10:09:50
A lényeg, hogy ne lehessen a KH-t SK-val farmolni és multizni a zombikarakterekkel.
Dátum: 2012.10.16. 09:57:22
Gondolom nem is olvastad tovább a költségek utáni részt:
Olyan állatot, amit valamelyik sajtolást igénylő küldetés alatt sajtoltál ki, amelyiknek 0 az idomítottsága, vagy amelyiken gradulátum volt, nem lehet visszaállítani!