Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.11.01. 22:39:49
Csak nekem tűnik úgy, hogy ma eggyel több pihenésem volt?
Dátum: 2012.11.01. 10:03:48

irtóztató szellem
Dátum: 2012.11.01. 09:11:30
Igen a banya miatt kérdeztem, mert szimpatikus, elférne a hordában. Viszont egy ismerős karaktere vadászott 50-et, 5 elfogással és semmi különös.
Dátum: 2012.11.01. 08:23:29
Megint tökfejek lettünk azt látom, de lehet valami különleges lényt elfogni vagy bármi más történt/történik a tökfejeken kívül?
Dátum: 2012.10.31. 22:07:09
Kínai Tündérhíd

Dátum: 2012.10.31. 21:18:07
Prémium+kényelmi funkciók=egyszerre több állat elküldhető gyakorolni.
Nevezetesen három kategória szerint:
- összes állat
- összes harcoló állat
- összes nem harcoló állat

Akkor lenne igazán jó, ha úgy működne, mint a sebgyógy: lenne egy összes gomb + lehetne egyesével pipálni, ha nem akarom mindet. Nem mindig (ritkán?) jó a jelenlegi 3 kategória.
Lehet, hogy rossz a példa, akkor bocs, de remélem a lényeg érthető.
Ez megnyugtató Mármint, hogy emiatt nem igazán kerülök számottevő hátrányba.
Örülök, hogy van aki élvezi és sok sikert kívánok neked (és a többi elszánt kvízmesternek is) a kérdésfeltevés terén is!
Ilyen alapon milyen jogon akarod te x-edik szinten használni akármelyik nem a játék kezdetétől elérhető, hanem később elérhetővé vált előnyt nyújtó tárgyat/reliket? Használd akkor amikor akkora szintű leszel, mint a szervereden az aki elsőként hozzáférhetett.
Egyszerű példa: Amikor a sisakok bekerültek a játékba a top már 170. szint felett volt, de már 88. szinttől elérhetők a sisakok. A véleményed alapján senki ne férjen hozzá 170. szint alatt, mert akkor olyan előnyhöz juthat amihez a top alacsonyabb szinten még nem fért hozzá, mert nem létezett.

Így értetted?
Idő és türelem kérdése. Akinek van hozzá mindkettő az csinálja, hisz dupla LE-t kap azokkal szemben akik csak lemondanak róla. Inkább sütögetem a kutat.
Idézet: Offsboy - 2012.10.31. 09:29:13
Az elején küldetésnek fel kell tenni az egy kötelező kérdést és utána messziről el kell kerülni az egészet.
Osztom Offs idézett véleményét + én a titkárnőmre bízom a kvízeket. Heléna nem csak szép, de okos is, így mióta alám dolgozik csak mosolygok a kvízeken is
Az normálisabb kérdés, hogy melyik könyvnek ki az írója? Meg tucatjával (ezrével?) lehetne sorolni még azokat a kérdéseket amiket a feltevőjük jópofának vagy egyszerűnek ítél, mert az az érdeklődési köre, de másnak az a legnagyobb szivatás.

Persze, javítják az adatbázist folyamatosan, de sosem érnek a végére, az is lehet, hogy csak egyre nagyobb lesz a probléma.

Most, hogy már tematizáltak a kérdések, lehetne a kvíz a vadászat és esetleg az olimpia alatt is tematikus, tehát választható, hogy melyik témakörből kapjuk a kérdéseket. Esetleg prémhez kötve.

Vagy úgy ahogy van kukába dobni az adatbázist és elölről írni az egészet, most, hogy már elméletileg vannak adminok akik a kritériumoknak nem megfelelő kérdéseket nem engedik be, így nem alakulna ki egy több százezer hülye kérdésből álló halmaz, ahogy kialakult az adminok előtti időben.
Dátum: 2012.10.29. 19:30:59
Nem, mert a maxot az aktuális öltözetben nézi. Tehát, ha pl maxVP-s cuccodban 12.000 a VP-d, de harci cuccban csak 8.000, ha harci cuccban maxra töltődsz akkor a napi rutinnál simán építhetsz és 8.000-ből, hiába van 12.000-es cuccod is.
Dátum: 2012.10.29. 18:15:13
Értem, akkor nem tudok segíteni, nekem sosem volt ilyen problémám. Írj az Ügyfélszolgálatnak, jobb felső sarok Segítség gomb, holnap 8-16 óra között valószínűleg meglesz a válasz/megoldás.
Dátum: 2012.10.29. 17:46:02
Lélekkufárnál van vásárlás, eladás és szerencsekerék fül, de szerintem ne add el - semmi olyat nem kapsz az eladási áráért amiért megérné.
Dátum: 2012.10.29. 11:06:55
De ha előre megszerzem az akárhányadik fokozatú agyart, akkor amikor váltok EH-ra azonnal működik, ha ismét VF-re váltok akkor megint semmi, újra EH, kapom a pluszt - ugye?
Dátum: 2012.10.29. 11:02:11
Ha nem véletlen nyertél akkor a rendes időben lezajlón is nyerhetsz vagy, ha nem most, akkor nemsokára

A szövitársaidnak meg magyarázd ezzel:Idézet: Baraty - 2012.10.29. 09:53:20
V2-n 9:45-kor véletlenül elindult a viadal. Ez természetesen nem volt szándékos, a csatákat töröltem, és az esetleges nyert medálokat is le fogom venni hamarosan.
Dátum: 2012.10.28. 20:46:36
A csata lezajlásakor valószínűleg olyan nyaklánc volt rajta aminek ez a hatása, nézd meg az eddigi csatáknál.
Dátum: 2012.10.28. 14:32:04
Nekem ott van a 2 őskő a listában, választható továbbra is.
Dátum: 2012.10.28. 14:29:02
Attól, hogy te játszol az angolon, még az angolok nem szavaztak a behora a (Magyar)Ország Boltja versenyen.