Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.11.09. 08:49:35
Hol vannak az új relikviák?
Lassan a cinkos státuszt is eléred, szerencse, hogy nem vagyok JV
Ha csalt miért véded?
Felhasználási feltételek vagy mi, elég jó előzetes figyelmeztetés?
Mit kapjon még, kitüntetést?
Dátum: 2012.11.08. 22:09:29
Szerintem csak popeye nem gondolta át amit írt, ha mégis én tévedtem akkor elnézést kérek tőle, de meglátjuk mit mondanak az okosabbak.
Dátum: 2012.11.08. 21:56:56
Már bocs, de szerintem ez sületlenség. Ugyanakkora szintű VF-es és EH-s ugyanakkora maximum szintű cuccokat hordhat. Az EH-s hamarabb lép előre, hamarabb használhat magasabb szintű ékszert, de fegyvert vagy varázslatot is. Ez nem azt jelenti, hogy a játék már akkor VF ellenes volt amikor VF még nem is létezett, hanem hogy a VF fejlődés ellenes. Aki ezt játssza vállal bizonyos hátrányokat. Gondolom amikor valaki VF-et fejleszt tisztában van azzal, hogy később tudja majd beszerezni ugyanazokat a tárgyakat a kufártól, mint aki EH-s vagy csak nem VF-es.
Sőt, az eddigi szintx2-es rendszerben is később tudott olyan ékszert használni a VF-es ami a határon kívülre esett, mint az EH-s, ha azonos szintről indultak.
Csak a használhatósági határ változik, semmi más.
Dátum: 2012.11.08. 20:55:30
Hála a JV-knek tárgytalanná vált, akár törölhető is.
Dátum: 2012.11.08. 17:54:44
Akkor tévedtem
Hol-hol? Grat az illetékesnek
Dátum: 2012.11.08. 17:30:03
Az az érdekesebb, hogy az első pont tegnap óta ugyanannyi, a negyedik (és ötödik is) csak mai új szavazók, akik korábban nem szavaztak a "két rossz" egyikére.
Dátum: 2012.11.08. 16:45:32
Kösz, wikire felvéstem a szöviváltáshoz. Ha valaki szabatosabban meg tudja fogalmazni nyugodtan javíthatja.
Dátum: 2012.11.08. 13:29:26
Vagy, hogy a sajátjában nekiálljanak darálni - ami persze nagy erőforrásigényű.
Értem mi a baja Offsnak, de ez most szerintem a minden szentnek maga felé húz a keze az ő oldaláról éppúgy, mint az enyémről, tiedről vagy akárkiéről aki felszólalt.
Egy versenyben hülyék lennénk az ellenfelünknek kedvezni magunkat meg szivatni. Remélem Offs nem tart soká a haragod, nem ellened irányult ez a kampányolás - részemről legalábbis biztos nem, még ha nem is értettünk egyet.
Én még csak infót gyűjtöttem,* nem háborogtam, de kösz, hogy tisztáztad a helyzetet, így már értem

*
Idézet: Quellon - 2012.11.08. 08:48:12
Mindkét felet meg kell hallgatni, mielőtt ítélkezel.
Ezt véletlenül címezted nekem? A felháborodás kinek szólt (volna)?
Dátum: 2012.11.08. 13:07:28
Köszönjük az együttműködést
Az erőszakot nem szeretem, de a kompromisszumot igen, nyomtam is egy 2x-es szorzó, de max +90-es plafont.
Ezek szerint többen is tudtok a dologról vagy akik eddig írták mind ismerősök IRL és/vagy társak szöviben. Mikor történt? Egy dolog, hogy élőben visszatérünk rá, de a megoldással nem szabad addig várni sztem.
Nem tudom mikor történt, mit tett vagy próbált tenni az igaza érdekében a társatok, ezért nem osztok tippeket, de biztos nem hagynám ennyiben.
Mindkét felet meg kell hallgatni, mielőtt ítélkezel.
Dátum: 2012.11.07. 22:53:38
Szerintem küld el ÜSZ-ra ezt az összefoglalót, ott tuti olvassák és nem letagadható.
Ja és témamegjelölésként fejlesztési javaslatot ajánlom, mert akkor Miklós válaszol, ha meg "csak" infót kérsz akkor többnyire Dikó úr és jelenleg nem őt szeretnéd győzködni/bevonni.
Dátum: 2012.11.07. 22:27:12
Sajnos egymást marjuk, aminek módján időnként nagyokat röhögök, de a helyzet maradt ugyanolyan szar. A topic kezd tragikomédiává alakulni.
Dátum: 2012.11.07. 19:02:57
Csak nekem van a 155. hsz-től szétesve az oldal?
*Megjavult.