Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.11.12. 17:08:07
Miért nem tuningoljátok az EH-s AFK-kat addig, hogy ugyanannyi legyen a vadász LE, mint a VF-es? Én szívesen haladnék gyorsabban, de tönkretenni nem akarom magam.

Ha VF-el és EH-val is ugyanannyi LE-t lehetne szerezni vadászatból (és lehetne egy AFK ami a TKP-s LE-t növeli az EH-soknak, mert ugye a VF csökkenti a TKP TP-jét is), csak EH-val még a 0 Le portya is elkerülhető lenne, akkor a VF semmi mást nem csinálna, mint lassítana - annak aki azt akarná.
Dátum: 2012.11.12. 16:53:27
Köszi a választ
Dátum: 2012.11.12. 16:51:38
Pedig a napok 9:00-kor váltanak. Hogy éred el, hogy 10:00-ig tartson az event? Már módosítottad, eztán fogod vagy manuálisan aznap?
(Amíg ez ki nem derül, addig azért mindenkinek azt javasolnám, hogy 9-ig csináljon meg mindent amit akar.)
Dátum: 2012.11.11. 20:09:24
Idézet: LanMaffia - 2012.11.11. 18:14:55
k*ssoljál már bazzeg, még tényleg megcsinálják
Nem rossz, csillagozod a "kussoljál"-t, de a "bazzeg"-et nem...
Dátum: 2012.11.11. 14:03:47
Így már teljesen értem (köszi) és egyet értek, szeretem az intelligens érveléseket. Rákérdeztél erre már Miklósnál ugyanígy, ahogy most nekem leírtad? Kíváncsi lennék mit reagál/nak. Ha nem, akkor kéne. De ne itt, hanem privátban/ÜSZ-en, az biztosabb.
Dátum: 2012.11.11. 13:40:30
Lehet, hogy igazad van, de azt azért erősnek tartom, hogy kukába kéne dobni a normál kincseket. Legrosszabb esetben elrakni addigra amikor jók lesznek. Valamint, ha leütnek x db visszahívottat és utána 1 normált akkor elölről indul az időbünti számlálója. De az tény, hogy a legjobb az lenne, ha a visszahívott epikik licitje sem tartana tovább, mint a normáloké.
Dátum: 2012.11.11. 09:55:52
Téma a Preventorixpikusz, de nem írom le minden alkalommal.
Félreértetted, Fau azt sérelmezi, hogy gyűrűvel rendelkezők akiket nem lehet tömni, tömik őt és másokat akiknek nincs ilyen gyűrűjük.
Igen, lehet mondani, hogy vegye meg ő is. De szerintem van valamennyi igaza abban, hogy aki vesz ilyet, hogy őt ne tömhessék, az se tömhessen mást, akár van annak akár nincs.
Dátum: 2012.11.11. 09:51:09
Miért lenne gödör a VF-eseknek a +90-es? Ha az is, nem a limit miatt, hanem ez a VF velejárója.
Ugyanazt a tárgyat mindenki ugyanazon a szinten használhatja legkorábban akár fegyverről, varázslatról vagy ékszerről van szó. Ebből sem lesz nagyobb hátránya, mint ami a kufárnál lehet venni.
Dátum: 2012.11.11. 08:26:33
Fogalmazd át úgy, hogy lényegretörő és logikus legyen, ne írj (igaz, de unalmas) regényt a lényeg köré és ÜSZ-re küld fejlesztési javaslat képpen, akkor majdnem biztos, hogy Miklóshoz kerül, így meg majdnem biztos, hogy nem fog tudni róla.
Dátum: 2012.11.09. 21:27:16
De akkor is, legfeljebb elfelejtettem szólni. Ha lesz szabad 10 percem visszakeresem.
Dátum: 2012.11.09. 15:47:03
Rendben, figyelni fogom és ha lesz ilyen, jelzem. Este ellenőrzöm még egyszer a biztonság kedvéért, mielőtt farkast kiáltok, most már nincs rá időm.
Kösz.
Dátum: 2012.11.09. 15:42:12
Idézet: Lora - 2012.11.09. 15:23:37
9; Inspirátor (V5-ön nincs!) (A cselekvéspontokat az átlagnál gyorsabban regenerálod, attól függően, hogy szintben mennyire vagy lemaradva az élmezőnyhöz képest. Csak akkor működik, ha nincs VF-ed.)

Ezzel szemben a relikvia játékbeli leírása:
A cselekvéspontokat az átlagnál gyorsabban regenerálod, attól függően, hogy szintben mennyire vagy lemaradva az élmezőnyhöz képest.Hátrány: a visszafogott fejlődés szakértelmednek nincs hatása.
Nem mindegy ám...
Dátum: 2012.11.09. 14:56:39
A 40 kábítós küldiben nem számolja a rendszer rendesen az összeset. Pedig nem gyorsgomboztam, hanem csak akkor indítottam új támadást, ha már az előző 100%-osan betöltődött. ÜSZ-nek szóljak? Foglalkoznak ezzel is? Vagy az ismételhetőket pörgetni kell ahogy bírjuk és azzal, hogy a rendszer számolja vagy nem nincs mit tenni, csak reménykedni és ha nem jön be akkor ez van?
Csak azért kérdem, mert ha ez gyakori probléma akkor vagy én fogok agyvérzést kapni vagy az ÜSZ...
Dátum: 2012.11.09. 14:10:06
Lehet ő osztotta az egyeseket Baalnak
Én csak az Arvion körül kipattant események óta látom/vettem észre.
Diehard 4.0 - Thomas Gabriel
Dátum: 2012.11.09. 12:38:37
Hasra csaptam, viccnek elment
Dátum: 2012.11.09. 12:35:34
Vagy a Wyhetrqaxx képzőgyűrűjét (TÖ 12%-kal, SZÖ 8%-kal olcsóbb) meg az Aranytallért és Zeon gyűrűt (ism küldikre bónusz LE 20 ill. 10%), hogy az epikcucc nerfet kompenzálják annak aki fizet
Dátum: 2012.11.09. 11:50:24
Nyomtam rá egy 10-est, aztán megkérdeztem

ma, 10:20
Quellon
Üdv!

http://www.beholder.hu/?m=hkk&cikk=18957 "A játékosok kívánsága alapján ismét találhattok kódokat a paklikban, nagyjából minden ötödikben," "A kódok felhasználhatók a Végzetúr játékban is, ahol új relikviákat lehet kapni értük."

Ez valami félreértés vagy nemsokára tényleg elsznek új relikviák az új kódokhoz?
ma, 11:14
István
Szia.

Nincs félreértés. Az Istenek Viadalában lesznek új kódok, amiket új relikviákra lehet majd beváltani. Mire megjelenik, addigra meglesznek az új tárgyak is.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Idézet: Arvion - 2012.11.08. 23:35:16
Ha nem ismersz minden részletet, ne nyilatkozz felelőtlenül.
Többé-kevésbé beleestem a hibába, pedig pont ezt akartam elkerülni. Tőled amennyiben ártatlan vagy elnézést kérek. Az önjelölt védőid viszont inkább tettek kárt, mint hasznot, ebben igaza volt Miklósnak. A rosszul fogalmazott és előadott szövegekkel majdnem végleg bűnösnek ítéltelek magamban, még mielőtt te magad egy szót is szóltál volna a nyilvánosság előtt.
Én többet nem szólok az ügybe, de ha ártatlan vagy akkor ne hagyd annyiban. Vidd végig az ügyet bármi áron, ha fontos a becsületed.

Egyébként szerintem:
- a bizonyítás nem elégséges
- D. I. nem mindig reagál úgy ahogy elvárható lenne, tapasztaltam már tőle pozitívat és negatívat egyaránt
- nem vagyok csaló, nem keresem a kihasználható bugokat, sőt, ha vmi módon találkoztam ilyennel akkor jeleztem, de ezt (kufár medállal LGY termelés) nem gondoltam volna bugnak
Hogy lehet ennyire nem tisztában lenni, hogy ha ezt adom a játékosaimnak akkor ezt tudják majd vele csinálni?
Ezenkívül a jobb gomb/középső gomb, tehát az új lapon megnyitás és az azzal elszenvedhető összes hiba nagyon bosszantó. Nem lehet egyszerre több dolgot eladni és van, hogy lassú az oldalbetöltés, akkor is a ha a net egyébként hasít, na meg a felesleges, nem kikapcsolható "biztos, hogy biztos akarod...?" üzenetek elkerülése, ez a három dolog okozza, hogy rengeteget használjuk az új lapon történő megnyitást. Emiatt bármikor akaratlanul csalókká válhatunk, ha a mi javunkra történik a hiba, ha meg nem akkor bosszankodhatunk, hogy 5 perc 10 portya/kihívás különben lehet, hogy a küldibe nem számolja a kritet vagy 5 perc meginni az italokat vagy eladni a felesleges cuccaink.
Akár mi is lesz jelen ügy vége, ez nem mehet így tovább!
Dátum: 2012.11.09. 08:50:31