Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Minél több aktív V4-es véleményezne annál jobb lenne!
Szerintem a 20 fős limit csak annyit változtatna, hogy ugyanúgy összeállnak a legtapasztaltabb, legösszetartóbb játékosok 2 szövetségbe, csak már nem lesz szükségük töltelék tagokra akik, "majdcsak felveszik a ritmust és hasznosak lesznek, vagy nem, de kárt nem okoznak, ha igen kirúgjuk időben, különben meg jól jön, ha épít".
Nem az a cél, hogy stabilabbá tegyük az eddigi 2 gépezetet, hanem a változás. De jöjjenek csak a jó érvek, ötletek és győzzetek meg (és/vagy Miklóst), találjunk ki jobbat.

*Ja igen: avagy vessük el az egészet és maradjon az eddigi, én csak felvetettem, nem ragaszkodom hozzá foggal-körömmel
Vagy a szöviküldisor felvétele utáni új tagok építése (és más tevékenysége sem) se számítson a küldik teljesítésénél, mint ahogy ezen játékosok jutalmat sem kapnak.
Ügyfélszolgálat

fejlesztési javaslat
Miklósnak szövetségi V4
feldolgozás alatt

2012. Nov. 24. 21:47
Quellon
Üdv!

A Lángban volt egy ötletem ami nagyon tetszett neked és kérted, hogy írjam meg itt is, hogy ne felejtődjön el!
Azt javasoltam, hogy a szövi V4-et lehet jó ötlet lenne 35 fős szövik helyett kisebbekre bontani, hogy a jelenlegi 50+/-10 aktív nyerni akaró és tudó játékos ne 2 szövetségbe tömörüljön és ugyanazt az eredményt produkálja évente, hanem 6 fős szövik arányosan kevesebb HT-birtoklás és epikölési versenyben vegyenek részt (vagy akár lehet más cél is, ha van rá ötlet). A 6 fő azért lehetne ideális, mert akkor a 12 szavazatot jól lehet elosztani (5+3+1+1+1).

Ez volt az ötlet, ha finomhangolásra szorul azt biztos ügyesen megoldjátok majd. Ja és ez csak az én véleményem volt, szóval lehet, hogy a többségnek nem tetszene és jobb, ha előbb megkérdezitek erről a játékosokat, hogy szerintük is jó-e vagy elvetik és maradjon az eddigi. Ha pedig tetszik nekik, talán további jó ötleteik támadnak vagy jeleznek más orvosolandó dolgokat is amikbe én nem futottam bele vagy elfelejtettem.

Köszönöm a figyelmet!
Újra kérdez

Talin elcsíptem és felvetettem, mint ötletet, de mint az olvasható is, nem azt hogy azonnal változzon, csak hogy "mi lenne ha..." és kérdezze meg előbb a játékos társadalmat, mert nem biztos, hogy mindenkinek jó ötletnek tűnik ami nekem hirtelen annak tűnt - erre nem egyszer volt már példa és többször ki is derült, hogy nem volt igazam - , de úgy tűnik Ő kérdezés nélkül is tudja mi kell a népnek
Ja és azért 6 főt javasoltam, hogy
- több szövi legyen, nagyobb a verseny (az nem versenyző aki bele se tud szólni az élen levő 2 csoport hajtásába)
- ha 5 fő lenne, akkor nem lenne meg az 5+3+maradék szavazat ami kell ahhoz, hogy az üzifalat és a többi 5 szavazat igényes dolgot csinálja 1 tag és a +3, hogy legyen 1 helyettes kútból építeni tudó.
Ha mondjuk 12 fő lenne akkor kb 5+/-1 versenyző szövetség lenne, az jobb? Persze a kitűzött versenycélokat igazítani kell a mérethez, teljesítőképességhez.
Nah, szóval csak ötlet volt és pont ezért kértem, hogy vitattassa meg itt a publikummal, mert lehet jobb ötletet mondtok vagy finomhangoljátok vagy teljesen elvetitek.
Az apróbb dolgok gyorsan megvalósíthatók? Ha igen akkor az alább idézett párat vegyük már a fél éveket igénylő fejlesztések elé, mert rögtön hozzák a pluszt a játékba. Ja és az épületek szerintem előrébb való az AFK-knál, mert az AFP-t el lehet tárolni, viszont az építési potenciált és a szöviküldiket nehéz
Idézet: Miklós - 2012.11.26. 12:12:37
A bajnokin is meg lehessen nézni a cuccokat, mint portyánál.
Fenti (öltözetváltós) sávba tudatturbó váltás.
Entitás kincsnél jelenjen meg a kép is, hogy látni lehessen az gyűrű v nyaklánc.
Dátum: 2012.11.26. 11:07:18
Nem is veled van a fond, csak az a pár ember aki legtöbbször válaszol az ismétlődő kérdésekre egy idő után türelmét veszti. Craslorg megoldása is azt hiszem ennek az eredménye, de kreatív
Dátum: 2012.11.26. 10:20:35
Hát igen, szerintem ebben nincs semmi ami szétzilálná a stratégiát és aki nem nyer nem veszít semmit, aki meg igen az sokkal jobb szájízzel játszik

Ez akár így működhetne itt is, nekem hirtelen elszállt a fantáziám még mielőtt ezt beírtad.
Dátum: 2012.11.26. 10:16:04
Mi az ami ne eshessen semmiképp? AH-s relikek, rendben. Más?
Talán össze lehetne kötni (vagy párhuzamosan) a már mások által pedzegetett fogadásokkal (eventgyőztesek, bajnoki győztesek, stb.). Esetleg új épület: Fogadóiroda/Lottózó. Az épület szintjei bónuszt adnak a nyereményre és/vagy AFK-val is tuningolható a nyeremény - ami persze olyan legyen, hogy ne rombolja a stratégiai játék számíthatóságát.

Lehetne olyan a rendszer, hogy amilyen erőforrásból váltod a "szelvényed" olyat fogsz visszakapni, ha nyersz. A mérték függne sok mindentől, nem is kezdek bele a sorba, hogy mitől, csak az a lényeg, hogy ne egy második őskőnyelő semmitadó dolog valósuljon meg esetlegesen, hanem más... amilyen erőforrást áldozol rá, azt lehetne nyerni - ez szerintem érdekes és taktikázós dolog is lehet, persze egyszerű lottónál csak szerencse és nulla taktika, de pl egy tippmix vagy lóversenyszerű fogadásos dologgal - nem a név, csak a tét és nyereményrendszer - érdekes lenne ki mennyire megy biztosra vagy mekkora kockázatot vállal és milyen erőforrással.

Hogy ez jó-e így, esetleg korlátokkal, talán részletei hasznosíthatók vagy abszolút elrugaszkodott dolgokat írok jelezzétek, csak értelmesen, érvelve.
Dátum: 2012.11.26. 09:38:14
Ez érdekesen hangzik, írd már le légy szíves, hogy pontosan mi is ez és hogyan zajlik, miket lehet nyerni, mennyiért veszed és mennyi időre a "szelvényt" meg amit még tudsz róla!
Dátum: 2012.11.25. 16:50:22
Szerintem jó képet csináltál rólunk, legalábbis ami rajtad múlt az hibátlan a többiről meg nem tehetsz, olyan amilyen
Ja meg tetszik ez a "betyár"-ozás, lehet felveszem majd címnak, a DP-sek úgyis elcsépeltek, azokat sose használtam.
Dátum: 2012.11.25. 11:07:36
Idézet: Viszok009 - 2012.11.25. 10:49:29
Mindenről fogsz kapni értesítést! (ezidáig így volt)
Kösz, ezt vagy elfelejtettem vagy nem is tudtam eddig - fél éve mondjuk elég jó dolgok pottyantak ahhoz, hogy megmaradjon, lehet ez a dolog nyitja.
Dátum: 2012.11.25. 10:46:25
Miklós, ha lehet majd hétfőn a nyeremények jóváírásakor valami értesítés is érkezzen a cuccokkal együtt, hogy mit is írtatok jóvá, mert a szerencsekerék felét elfelejtettem, mert várakozáson aluli volt és a leadott végzetúrkvízről sincs fogalmam, hogy mit és mennyit lehetett nyerni és abból mit sikerült összekaparni.
Köszi!
Dátum: 2012.11.22. 08:28:23
Érinthet, legalábbis Miklós azt szellőztette, hogy mindenkinek megéri a részjutalmakat is megszerezni, még ha a végső nagy nem is jön össze és a számos jutalom mellett őskő is lesz a honoráriumban.
Dátum: 2012.11.22. 08:11:52
Én is várom már, arra számítok, hogy a csomag előjelzi majd a BU mibenlétét - Nomen est omen
Masszőr a szakmád vagy téged masszíroz a titkárnőd?
Dátum: 2012.11.22. 08:03:06
Biztos, hogy munkaidőben kerül a "polcokra", de lehet csak 10:00 után. Akkor szoktak jönni az újdonságok.
Dátum: 2012.11.21. 19:46:54
Témában indultunk és nem elsőként térünk el a tárgytól a fórum életében.

Egyébként meg muszáj hát, különben hogy pontoznának le az ilyen arcoskodók? Szerinted a barátaidon kívül kit érdekel, hogy hány pálinka után mit bírtok még és mit nem vagy hogy sütit sütsz /meg miből és miből nem/ esetleg csokit veszel? Jobb lenne, ha betartanád ezt:Idézet: Viszok009 - 2012.11.21. 19:33:08
No comment.
Dátum: 2012.11.21. 17:43:38
Kösz! Örülök, ha bejött a te terved is és természetesen annak is, hogy az enyém is.
Reméltem, hogy közelebb tudom lopni magam hozzátok, de ilyen mértékűre nem számítottam.
Vigyázz a szintlépésekkel a bajnokik szempontjából, mert 57-től már HadVezér és Igor pályája kezdődik.
Dátum: 2012.11.21. 13:49:07
V1-re gondoltál, hogy bejött? Lehet félreértlek vagy mást értünk a bejött alatt, de nekem úgy tűnt, hogy event jutalom átvételig ~300 volt a TÖ előnyöd, azóta pedig csak ~70. Ha V5 akkor ahhoz nem tudok hozzászólni.
Dátum: 2012.11.21. 13:15:00
Még a végén rajtam marad...
Más világon nem játszol? Örülnék 1-2 olyan válasznak is ami a rám vonatkozó szabályok szerinti világon játszó karakter gazdájától van.
Dátum: 2012.11.20. 17:40:48
Ez eddig olvasottakból ha jól értem azok közül akik részt vesznek a Landragór bebörtönzésében azok jönnek ki legjobban akik VF-el eltolják a lehető legtöbb CSP-t, úgy hogy a minimum töltésre szánandó LE-t NEM vadászatból szerzik, hanem más forrásból és így tudnak maximális CSP-t pilonba ölni, tehát minél több sárkányt ölni.
Ellenvélemény?
Dátum: 2012.11.20. 15:26:42
Tudom, hogy milyen egy topszövi, van előttem és mögöttem is jó példa. Egyetértek, hogy van egy bekerülési határ.
Csak V1-et látom, ha a többi szerveren más a világ akkor sorry.
Minden topszöviben vannak kisebbek, akik nem tudnak epiket ütni és még így is van hely mindenhol, van ahol több is. Szöviküldibe mindenki be tud segíteni minden téren, ha aktív. Persze minél nagyobb annál "értékesebb".
AD - lvl 24
kihívás - 30
kaland - 40
epik - akkora legyél mint a legnagyobbak és legalább annyira erős is
+5% LE-kút - ebbe számít a teljes összetétel és kútméret
A többi küldi szintkorlát nélküli.

Építeni nagyon nincs mit, ha már DP-znek, tehát nem fog hiányozni az építése annyira jelen álláskor, de persze ha jönnek az új épületek akkor ez változhat.
Epik fentebb már /le/tárgyalva.

Szerintem addig örüljetek amíg vannak (újra)kezdők és új tagok, mert ha nem lesznek vagy ennyi se, annál hamarabb fog bedőlni az *Élet fája és a tégla rendszer is sajnos.

*Elírtam Tudás fájára gondoltam.