Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.12.09. 17:15:25
Szerintem úgy kéne megoldani, mint a sajtolásnál: ha küldihez sajtoltál, akkor nem lehet visszaállítani a dögöt vagy ha azért léptetted szintet a kennelben akkor nem lehet megszakítani. Tehát, ha az állatfelszerelést a VT-s LGY-költős küldihez vetted akkor nem lehet utána eladni. Így lehetne hasznosan elkölteni az LGY-t, de mégsem nullköltségű lenne a külditeljesítés.
Dátum: 2012.12.09. 11:03:46
hsz5264
Csak valahogy elfelejtették közölni a játékosokkal, túl erősen koncentráltak a BU-ra.
Dátum: 2012.12.09. 10:07:11
Lehet sutyiban kivették a játékból ezt a lehetőséget is amikor olvasták, hogy így könnyű megoldani a küldit, mint a VT-nél is az LGY költős küldi állatfelszereléses megoldását is kiherélték.
Dátum: 2012.12.06. 18:42:22
Nem'tom, nekem még 2 küldi a nyakékig, alacsony szintem miatt kényelmesre vettem ezt a BU-t és ha kész a 4. sor akkor el is értem a kitűzött célt
Dátum: 2012.12.06. 18:02:01
http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak Itt tudod követni amit írok alább.

Van az 5 alapcsoport, mindben 5 alapesszencia. Minden esszenciának (és ultrának is) van hatása, de egyiksem végleges, van ami x ideig tart (pl. LGY-s) és van ami azonnali (pl. átokeltávolítás). Mindegyik csoportnak vagy egy ultrája amihez kell az 5 alap+1kata (meg 25-ös AL is kell). A spec csoport ultrájához kell az 5 spec alap+1 kata, tehát ott összesen 2 kata+4másik csoportbeli.

Ha megvan az 5 különféle ultra, abból lehet egy megát csinálni (50-es AL kell hozzá). Ha megvan az az első. A listában egyesével lehet haladni és mindig azt a bónuszt kapod ami épp következik.

"14.) Ha elhasználsz egy (nem különleges) esszenciát, van rá esély, hogy kapsz egy különleges esszenciát."

Ennél tovább alapból nem lehet jutni. Akkor lehet csak további megákat csinálni, ha különleges esszenciákat szerzel, mind az 5-öt és egy katával egyesítve őket katalizált esszenciát csinálsz belőlük ami megnöveli 5-el a lehetséges megák számát.

Innentől 5-ösével lehet haladni a megákkal. 5-öt megcsinálsz normál esszenciákkal/ultrákkal, majd 1 katalizált esszenciát kell összehozni és újra mehet 5 mega, 35-ig.

A 36-ostól pedig nem újdonságok lesznek, hanem a korábbiak turbózva.


Ha valamit rosszul írtam akkor remélem kijavítják a tapasztaltabbak, én így raktam össze az infótöredékeket.
Dátum: 2012.12.06. 13:59:03
Talán mert ha semmivel nem csinálsz többet, mint eventen kívül akkor is megkapod, ha valamiben elég tevékenyen részt veszel a 3 toplista közül, akkor van 3 másik megszerezhető medál is amik adnak ezt-azt.
Vagy egyszerűen tervezési hiba. Mondjuk a Landi medál is csak dísz (sokan pont ezért gyűjtenek minél több különbözőt) a maga -1mp-jével.
Dátum: 2012.12.06. 11:54:28
Ja és akinek fontosak a jutalmak vagy legalábbis egyik másik része az jobb, ha még a kezdéskor összegzi, hogy miből mennyi van/volt és amikor végzett akkor is, mert nekem 1 zöld kristályital nem íródott jóvá (ÜSZ-nek írtam), pedig most pont kell a VT-hez.
Dátum: 2012.12.06. 11:51:54
Hosszú még a nap, simán lepontozhatnak addig
A szintlépés nem rossz, sőt jó dolog, csak úgy kell csinálni, hogy erősödj vele ne pedig gyengülj, ennyi
Dátum: 2012.12.06. 11:40:03
*IK ez neked akart menni.

Idézet: Quellon - 2012.12.05. 11:27:20
Ha adna +5% AF-et és medálként akkor nagyon boldog lennék vele, most hogy pár hét múlva elérem a 60-at.
Pár TÖ-pont ide-oda nem jó semmire, mert 4-5x annyit kapok epik cuccokból, pedig jelenleg 85-ös a legmagasabb szintűm, tehát még nem is használom ki a szint*2-es korlátot.
Pl...
Lehetne ötletelni, de nem vagyok nagyravágyó - szerintem.

Idézet: Quellon - 2012.12.05. 08:14:23
LanMaffia 116-os,

erő +20
tám +20
véd +19
IQ +19
rezisztencia 8%
varázslat elnyelés 27
kábítás ellenállás 5%
ellenálló bőr 9
4%-al több AFP


Szinuhe 67-es,

erő +8
tám +8
véd +8
IQ +7
varázslat elnyelés 12
kábítás ellenállás 4%
idomítás 10
1%-al több AFP

Vajon akkor egy 32-es szintű játékos mit kap? És az jobb lesz a Vámpírfókusznál bajnokin (+10 tám+10krit ütés)?

Legalábbis ezek alapján szerinted mire számítsak? Aki 60 alatt veszi át szinte biztos, hogy nem is kap AFbónuszt, tehát ha van rá lehetősége valakinek aki közel van az 59-60 leveluphoz, mert még pár napja/hete marad a BU végéig, jobb, ha vár a jutalomátvétellel az utolsó napig vagy legalábbis amíg minél több szintet lép.
Dátum: 2012.12.06. 11:16:02
Javítottam kösz, akkor jöttem rá amikor Offs-nak bemásoltam a listát és abban láttam, hogy 10 volt, de abból 2 már a második "szett".
Dátum: 2012.12.06. 11:11:20
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A támadás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 57 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Zöld kristályital.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A vadászat itala.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A portyázás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 57 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy tiltott nektár.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy varangykoktél.
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Dukátteremtő varázstekercs.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 57 Vp-t!
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy Lélekgyémánt csomagocska.

Ez az első 50 vadászatból. 8 tétel van, átlag minden 5-re esik és abból minden 3. krampuszos ami saját szintnyi VP-t visz. Sorrendben potyognak a cuccok, ha körbeér indul újra és ha lejár X vadászat akkor folytatólagosan halad.
Eddig ennyi a tapasztalat.
Dátum: 2012.12.06. 11:04:37
És tényleg! Köszönjük!
Esetleg a borzalmas nyakék kompenzálása, mint a Landinál is, olyan közös megegyezésszerűen...?
Dátum: 2012.12.06. 11:01:24
Idézet: Viszok009 - 2012.12.06. 10:52:12
50 pp-ből 3* korlát kilőve.
Ezt hogy érted? mind a 8 jutalom 3x is meglett 50 PP-ből?
Dátum: 2012.12.06. 10:42:30
Igen IQ.
Dátum: 2012.12.06. 10:39:58
Csak ritkán és korlátozott mennyiségben lehet hozzájutni, olyankor bárki megszerezheti, most a BU-n csak akik*nek adott hozzá minden, hogy TOP-ban végezzenek.
Dátum: 2012.12.06. 10:37:05
Portyánál lehet, de vadászatnál átlag minden ötödikre és ... a többit nem lövöm le
Dátum: 2012.12.05. 11:27:20
Ha adna +5% AF-et és medálként akkor nagyon boldog lennék vele, most hogy pár hét múlva elérem a 60-at.
Pár TÖ-pont ide-oda nem jó semmire, mert 4-5x annyit kapok epik cuccokból, pedig jelenleg 85-ös a legmagasabb szintűm, tehát még nem is használom ki a szint*2-es korlátot.
Dátum: 2012.12.05. 08:14:23
LanMaffia 116-os,

erő +20
tám +20
véd +19
IQ +19
rezisztencia 8%
varázslat elnyelés 27
kábítás ellenállás 5%
ellenálló bőr 9
4%-al több AFP


Szinuhe 67-es,

erő +8
tám +8
véd +8
IQ +7
varázslat elnyelés 12
kábítás ellenállás 4%
idomítás 10
1%-al több AFP

Vajon akkor egy 32-es szintű játékos mit kap? És az jobb lesz a Vámpírfókusznál bajnokin (+10 tám+10krit ütés)?
Dátum: 2012.12.04. 21:56:16
Csak amiatt kételkedtem, mert ezt az ütőtávon kívüliek csapkodására találták ki.
Ha így működik az 2 (vagy több ami még nem jutott eszembe) lehetőséget ad:
- bármi okból nem támadott ellenfeled akivel nem okoztok egymásnak kárt ezzel bekamrázhatod és a kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad egyszerűen szólva
- van 1-2 olyan ellenfele az embernek akit necces, hogy legyőz-e, de szubplazmával tét nélkül próbálkozhat - ha sikerül, kamrázás pipa, ha nem akkor semmi, mehet újra

Nem túl nagy dolgok, de érdekes lehetőségekre nyit ez a kapu
Dátum: 2012.12.04. 21:47:18
Azt tudja valaki, hogy ha ütőtávban levő tagot szubplazmázunk akkor normál portya lesz vagy sebzés-állatsebzés-rablás nélküli?