Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.12.23. 17:37:57
Akkor V4 végéig kikapcsolható se nagyon lesz... ha lesz egyáltalán valaha... (mondjuk engem nem zavar - eddig)
Dátum: 2012.12.23. 16:06:56
És még a vereségeidbe is beleszámít
Dátum: 2012.12.23. 08:10:02
Kezd inkább a szakikkal, itt rengeteg hasznos infót találsz a játékról.
Azt javaslom ne ess neki egyből mindennek, csak ami már elérhető számodra, különben elriaszthat az ömlesztett információk mennyisége.
Dátum: 2012.12.22. 12:40:12
Mással is előfordul időnként, hogy el-eltűnik egy pihenése felhasználás nélkül?
ÜSZ-re megírom, de gondolom ilyesmit nem adnak vissza Vagy igen? A mai 2 kárpótlásáért lesz talán egyik nap 4 amikor már dolgoznak majd?
Dátum: 2012.12.20. 16:30:37
Amit én írtam nem tudom szánalmas-e, ha a BUbu-ra gondolsz, akkor szerintem nem szánalmas, az erős kifejezés, csak kicsit túlzás.
Dátum: 2012.12.20. 13:51:33
A nagybetűs a neve része, a kisbetűs a szerzett cím. Nem bírta kivárni a kolléga, ahogy beharangozták, hogy lesz ilyen event, kiírta 50 őskőért magának, most meg megkapta hozzá a játékban szerzett címet is. Elég szarul néz ki, ha szerinte is akkor majd 50 kőért visszacsinálja, ha nem akkor meg marad a bolygó dadogós dupla úrnője. Egyébként szerintem meghagyja állandóra, hogyha véletlenül nem ő nyerne legközelebb akkor maradjon a "jogfolytonosság"
Dátum: 2012.12.20. 13:28:16
Hol látod ezt a szöveget? Lemaradtam a ceremóniáról
Dátum: 2012.12.20. 12:21:29
Azért próbáld meg ÜSZ-en, hogy csak ezek az ősköves küldik hiányoztak és most érkezett meg a kő, méltányossági alapon lehet-e ilyet kérni, stb - már ha tényleg csak a kavicsokon múlt.
Dátum: 2012.12.20. 10:05:22
Ki kellene/lehetne terjeszteni a Kristályhordát 60? 40? 30? 1? szintig. A határok amiket írtam 1-1 szint ahol új játékrészt érünk el, nem tudom melyik lenne jó vagy melyiknél nem lehet alább menni vagy lehet-e esetleg kezdetektől.
Dátum: 2012.12.20. 07:05:59
A kivégzés jó, de a legegyszerűbb módja, ha ájultra vered a leggyengébbeket, szóval ez újabb pofon lenne azoknak akik nem a szintjük elitje és/vagy fentebbről csemegéznek belőle.
Dátum: 2012.12.20. 07:01:57
Úgy tapaszalom, hogy a nyakék "állataid gyógyítás alatt is harcolnak" tulajdonsága működik akkor is, ha nem viseljük nyakláncként, csak relikviaként ott van a puttonyban.
A többi bónusz (TÖ, szaki, vari elnyelés, káb ellenállás) nem. Van aki szintén ezt tapasztalja vagy cáfolja? Mondjuk akiknek van már ugyanilyen hatású AFK-juk azok nem tudják ezt tesztelni. Ami még érdekessé válik így, hogy ez tervezett vagy hiba és hogy az AFP bónuszhoz viselni kell vagy nem, ha nem és az is folyamatos, mint az "állat sebgyógy alatt is harcol" akkor 1 fokkal jobb a cucc. Ezt viszont nem tudom tesztelni 60 alatt.
Dátum: 2012.12.19. 10:15:58
Idézet: Ariel - 2012.12.19. 10:09:58
A normál EH-val jobb LE/TP érhető el, mint a kufárok háborúja alatt.
AFK-kal és LE-rablás növelő tárgyakkal, ugye? Nekem úgy tűnt 60 alatt az EH ló****, mert nincs Energiamester.
És persze mindenképp jobb térkifordítani, mint VF-ezve portyázni kufáron. Egyetértesz vagy van cáfolatod?
Dátum: 2012.12.19. 10:11:20
Idézet: Kocos - 2012.12.19. 09:18:12
Idézet: Offsboy - 2012.12.19. 09:16:52
Idézet: Kocos - 2012.12.19. 09:15:44
Idézet: Craslorg - 2012.12.19. 08:10:19
A legjobb az lenne, ha minden event egyszer lenne egy évben, persze kiegészítve még 1-2 eventtel, de nyilván ez nem egyszerű: kitalálni, leprogramozni, tesztelni, stb.


A nyeremenyek nem veletlenul fel ev hatoidejuek.

Ugyanannyira nem véletlenül lehetnének 7-8, esetleg 12 hónap hatóidejűek.


Lehetnenek, de te is tudod, hogy nem lesznek. A dolgok nem igy szoktak valtozni.

Úgy nem lehet megoldani, hogy nem dátumig tartanak, hanem az event indulásakor törlődnek? Bár mondjuk egy Xenónál pont még jobban pörögnek az ismétlők és pont akkor nincs +4% Az már tényleg csak utópia, hogy nem törlődnek, csak cserélődnek.
Dátum: 2012.12.19. 08:01:56
Lehet igazad van, de az az érdekes, hogy szerintem addig könnyű és kiszámítható a jutalomszerzés térképen amíg mindenki nyugiban ül a seggén, amikor elindul a népvándorlás onnantól lesz kiszámíthatatlan a jutalom és akkor aki nem akar pofára esni jobb, ha begyűjti a +3-at (legalábbis, ha maxos jutalmat szeretne), ezért jobb szerintem elejétől úgy készülni, hogy összeszedem azt a +3-as mennyiséget. Ha CSP-t és PP-t is használunk akkor jók az esélyek.
Dátum: 2012.12.18. 23:10:30
Egyetértek az előttem szólóval
Dátum: 2012.12.18. 20:28:41
Ariel, Crimson, Kvnoemi, lehet külön-külön is elgondolkodtam volna az érveiteken, de így együtt olvasva úgy érzem meggyőztetek, legalábbis az elméletről, a gyakorlatot meg kell tapasztalnom, hogy működik úgy ahogy mondjátok, ahhoz hogy a továbbiakban feltétel nélkül elfogadjam.
Dátum: 2012.12.18. 17:13:31
Szerintem Xenónál és Landragórnál minél több annál jobb, optimális a maximális. Kufárnál sem rossz, ha van bőven erőforrás, max nem használjuk el mind, térképnél aki +3-as jutalmat akar annak majd minden CSP-t és PP-t el kell tolni, a BU pedig bizonyította, hogy erőforrás igényes.
Dátum: 2012.12.18. 17:03:37
Ja értem már. Elsőre úgy tűnik egyáltalán nem értettelek. Nem sikerült értelmezni az átrendezést. Így azt gondolom, hogy teljesen igazad van. Ez jó ötlet és élményt/célt adhat azoknak akik nem tudnak egy teljes templomot megcsinálni.
Dátum: 2012.12.18. 16:36:43
Maximálisan egyetértek (nem egyszer hangot is adtam neki itt fórumon és ÜSZ-levélben is) Craslorg véleményével, hogy 16 nap szünet nagggyon kevés. Nem baj, ha 1 évbe nincs benn minden 2x, sőt talán elég mindenből 1 és jobban elosztani a V4-ekkel. Én pl tuti nem megyek semmilyen speedre a Xenó, Kufár, Landi alatt.
--------------------------------------
Más: Szövetségi V4 módosítás és/vagy új rendszer bevezetés.
Ne úgy állítsátok be, mintha mindenkinek ez lenne a leghőbb vágya!
Korábban is jeleztem itt fórumon, hogy az alapötletet én vetettem fel és nem a játékosok többsége. Miklósnak megtetszett és már úgy közöltétek le az élőfórum összegzésében, mintha sokan akarnák, mindenki tudna róla és megtárgyaltuk volna a Lángban.
Nem arról volt szó, hogy legyen változás, hanem arról, hogy "mi lenne, ha..." és hogy suavazás lesz, de nem arról, hogy választhattok milyenre módosuljon, hanem hogy szavazás lesz arról, hogy legyen-e és HA igen akkor milyen legyen a változás.

Lehet, sőt remélem, hogy csak pontatlanok vagytok, különben ez nem fair!

Itt a teljes levélváltás. És igenis a játékosok többségének a véleménye legyen mérvadó/fontos, nem pedig 1 felvetés megvalósítása tűzön-vízen keresztül, azért mert jó ötletnek tűnt és Miklósnak megtetszett, a többség meg csak néz, hogy "ezmiez?"!


2012. Nov. 24. 21:47
Quellon
Üdv!

A Lángban volt egy ötletem ami nagyon tetszett neked és kérted, hogy írjam meg itt is, hogy ne felejtődjön el!
Azt javasoltam, hogy a szövi V4-et lehet jó ötlet lenne 35 fős szövik helyett kisebbekre bontani, hogy a jelenlegi 50+/-10 aktív nyerni akaró és tudó játékos ne 2 szövetségbe tömörüljön és ugyanazt az eredményt produkálja évente, hanem 6 fős szövik arányosan kevesebb HT-birtoklás és epikölési versenyben vegyenek részt (vagy akár lehet más cél is, ha van rá ötlet). A 6 fő azért lehetne ideális, mert akkor a 12 szavazatot jól lehet elosztani (5+3+1+1+1).

Ez volt az ötlet, ha finomhangolásra szorul azt biztos ügyesen megoldjátok majd. Ja és ez csak az én véleményem volt, szóval lehet, hogy a többségnek nem tetszene és jobb, ha előbb megkérdezitek erről a játékosokat, hogy szerintük is jó-e vagy elvetik és maradjon az eddigi. Ha pedig tetszik nekik, talán további jó ötleteik támadnak vagy jeleznek más orvosolandó dolgokat is amikbe én nem futottam bele vagy elfelejtettem.

Köszönöm a figyelmet!
2012. Nov. 27. 16:44
Miklós
Szia,
Oké, látom a fórumon is írtad, köv. V4 előtt írunk ki majd róla szavazást.

További jó játékot,
Miklós
2012. Nov. 27. 22:33
Quellon
Igen bemásoltam a levelet, hogy értsék mi történt, mert ezt ugye 4 szemközt beszéltük nem élő fórumon és így gondolom a többiek csak néztek bambán, hogy mi ez meg hogy-hogy a játékosok kérésére... Úgy látom azért még megtartanák a 35 főst is, de vannak érdeklődők az újítás felé is, csak külön új játékmódként nem pedig váltóként. Lehet, ha valami jó körítést + jutalmazást sikerülne az új V4-re kitalálni akkor szívesebben játszanák utána.
Fontos szempontok a játékosok többségénél a következők:
- ne kerüljön többe, mint eddig
- nyújtson újat élmény, célok és jutalom tekintetében
- ne kelljen 7/24-ben monitorra tapadni ahhoz, hogy sikerélményük legyen
- sokan gyűjtik a medálokat - nem csak mennyiségre, hanem minél több különböző legyen a szegre akasztva
2012. Nov. 28. 13:14
Miklós
Szia,
Oké lesz majd szavazás, több variációval, 6 fő, 12 fő, 20 fő, 35 fő...
A többi szemponttal én is maximálisan egyetértek!

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2012.12.18. 14:38:17
Tehát plusz jutalmat kapsz azért, ha nem csinálod meg?
Csak nekem tűnik így a szándék a leírásból?