Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.01.10. 16:33:20
Álszent hozzáállás? Tehát úgy érted, hogy én egy szintben top karakter gazdája vagyok aki a sokkal kisebbeket veri szubplazmával?
Történetesen engem ütöttek le a hsz előtt 2 héttel 100-ról 58-ra (én vagyok az 58-as).


Szerintem háborúzni felesleges, ha nem tudsz jó nagyokat rabolni közben akkor csak tönkretesz a részvétel. Idézek a szövink háborús veresége utána fórumbeszélgetésből: "Mit nyernénk győzelmekkel? Egy kis alamizsna LE-t a kútba? Az lófasz...ingyen jön ugyanannyi fél nap alatt. Így hogy vesztes háborúk vannak mögöttünk az ingyen termelődő LE-t viszik a kútból, az nem veszteség. Viszont, ha küzdenénk a győzelemért azzal szednétek be az üres TP-t ami káros lenne a karaktereknek."

Szerinted abszurd, hogy a védekező szövetség nagyjai a támadó kicsijeit ütik plazmával? Használjon plazmát a támadó fél is. Szerintem az az abszurd, hogy ha van egy szövi 50-es tagokkal akik a másik szövi egyetlen 50-es gyenge tagját laposra verik, míg a 100-as társaik csak nézhetik és nem szólhatnak bele.
Te bemennél egy kocsmába megverni valakit akinek a kétajtós haverjai ott ülnek mellette? Ha a szekrények le vannak láncolva, akkor lehet (játék jelenlegi helyzete), de ha visszaüthetnek akkor talán nem (szubplazmás háború verzió), csak ha neked is vannak szekrény kísérőid.
Dátum: 2013.01.10. 08:55:52
Összeadódik és mindegy milyen sorrendben szerzed meg, mindkettőt megkapod.
Dátum: 2013.01.10. 07:30:48
De csak azoknál a kariknál jelennek meg ezek a cuccok amelyek megvoltak a megvétel pillanatában. Később regisztráltakra már nem lehet kérni.
Dátum: 2013.01.10. 07:28:52
Az SK ló****, a gyengéken nem segít, csak az erőseket teszi abszolút verhetetlenné a környezetükkel szemben.
Dátum: 2013.01.09. 14:18:38
Ok
Remélem olyan dolog sül majd ki belőle ami minél többeknek, köztük neked is pozitív játékélményt okoz és nem fogod bánni a beleölt idődet, hanem büszke lehetsz majd rá!
Dátum: 2013.01.09. 14:03:33
Paco véleményét magamra nem tartom érvényesnek, erős kritikának érzem, de egy kis igazságot vélek benne felfedezni ami eddig nem kristályosodott ki, csak most őt olvasva.
Alapjában véve eddig nem írtam a témában, mert túl hosszú és összetett volt és ahhoz képest nem nyújtott annyit, hogy rászánjam magam a teljes végigolvasásra, csak csipegettem belőle. És megítélni sem tudom, hogy játéktechnikailag jó-e. De qrva bonyolultnak tűnik, nekem is vannak hülye pillanataim, de az esetek többségében azért hamar felfogom a játékban történő dolgokat, változásokat, néha meglepődöm, hogy mennyi játékosnak milyen sokéig tart ugyanazt megérteni vagy mennyire félremagyarázza, szóval akkor lehet, hogy tényleg nagyon csavaros lett ez a varázslói mágia?
Szóval ami Pacotól megfogott és egyetértek, hogyIdézet: Paco - 2013.01.09. 13:39:24

Teljesen olybá tűnik, mintha át akarnád variálni a játékot
Olyan mintha beleuntál volna a VU-ba, mást, újat szeretnél, csak nem tudod itt hagyni és megkeresni amire vágysz, hanem ezt próbálod átszabni. Remélem nem sértelek meg! Kár lenne, mert hosszú ideje próbálsz minden lehető módon segíteni a VU-nak és játékosainak, hogy ne haljunk ki.
Én azt javaslom, hogy ha lesz varázsló mágia, akkor az a játék része legyen, ne pedig a játék minden részét átalakító új rendszer.
Dátum: 2013.01.08. 20:11:04
Nem.
Dátum: 2013.01.08. 16:36:39
Szerintem kikapcsolt szubplazmával nem lehet pechkeréken nyerni szubplazmát, mert a kikapcsoláskor meglevők is megsemmisültek, akkor mi lenne a nyereménnyel, azonnal megsemmisülne az is? "Vicces" lenne, főleg őskőért.
Dátum: 2013.01.08. 09:15:36
Szerintem akkor 12% pluszt kapsz. 8+3+1, úgy rémlik Miklós írta egyszer, hogy módosítottak a HT-n, hogy akinek egyéb HT-vel össze nem adódó bónuszokból már 10 vagy több %-a van azoknak is megérje a HT birtoklás, ezért +1%-ot mindenképp kapnak a birtoklók, akkor is, ha esszenciákból és relikviákból már elérték a 10%-ot.
Dátum: 2013.01.07. 14:38:35
És ha jól emlékszem nem fáradsz a xenós csatáktól, de a normál portyafáradtságot figyelembe veszi.
Dátum: 2013.01.07. 14:34:47
És 1-2 karakternél láttam kiírva ilyeneket, hogy "a mindenáron vidd el a 100 Aranydukátot mozgalom tagja". De ez nem zárja ki az általad írtakat.
Dátum: 2013.01.07. 11:32:31
Számít, ha nem találna be még többet sebeznél.
Az előző entitásom tökéletes vakítással nyomult és ha talált a varikörben akkor fele vagy negyedannyit sebeztem, mintha sikerült elkerülnöm.
Dátum: 2013.01.07. 09:27:34
Szerintem jogos, de ügyfélszolgálaton próbálkozz.
Én úgy értettem a fejlesztések szünetelnének, nem a játék.
Dátum: 2013.01.07. 08:04:10
Szerintem nem kapnád vissza. Mit szeretnél lefelejteni?
Ha vadászatból élsz, akkor cseréld fel a rövid és hosszútávú terved sorrendjét - ha jót akarsz magadnak
Dátum: 2013.01.05. 12:33:35
Ha akarod utánanézhetek pontos infóknak, de józan ész és eddigi ismeretek alapján nem lehetett nekik másfélkezes kardjuk két okból:
- az ókorban leggyakrabban rövidkardot, pajzsot és lándzsát/dárdát használtak, esetlegesen falanxokban a nagy birodalmak katonái könnyű páncélzattal
- a középkorban terjedtek el a nehéz páncélok, teljes vértezetek és hozzájuk a páncéltörő kardok, az egyenes, széles pallosok, másfél és kétkezes változatban és sok egyéb más akár specializált funkciójú fegyverek

Nem állítom, hogy 100% amit írtam, csak így gondolom. Sok dolognak utána lehet nézni, de annyira fanatikus eddig nem voltam, hogy unalmas és/vagy száraz esetleg témától elkalandozó leírásokat is átolvassak.
Dátum: 2013.01.04. 10:42:32
Idézet: Craslorg - 2013.01.04. 09:54:17
Az esélyek a tárgyak kipörgetésére, az AH-s tárgyakon kívül, egyenlőek.
Gyakorlatilag, ha UR-t pörgetsz, akkor a háttérben pörget egy újabbat a rendszer. X% esély az AH-s cuccokra egyben és X-X% esély minden egyéb UR-re. Amennyiben az AH-s cucc X%-a jött ki, akkor azon belül dob még egyszer a gép, hogy melyik AH-s cucc.

Ez alapján vannak UR nyeremények (minden piros ami nem AH-s) és vannak MR nyeremények (megaritka, AH-s cuccok). Az elnevezést az esszenciák és nyeremények fokozatainak párhuzamvonásából kreáltam.
Dátum: 2013.01.04. 10:31:55
Ügyfélszolgálat.
Dátum: 2013.01.04. 07:52:48

8 hónapja lehet ment volna egy ilyen ügyeskedés, de mára már átkalibrálták azt a pechkereket, hogy még inkább hű legyen a nevéhez. Tehát, lehet, hogy hónapokig vagy örökre pörgethetnél a 6 ingyen kőből és nem jönne semmi "brutál".