Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.01.31. 12:55:15
Tudom, de te érted a viccet és jól esett ugratni
Dátum: 2013.01.31. 12:54:00
Neked az a bajod, hogy aktívan toljuk ahogy a csövön kifér?
Az erős teljesítést büntetés helyett inkább jobban kéne jutalmazni! Persze meggondoltan, de értékelni kellene, nem elítélni.
Dátum: 2013.01.31. 10:59:19
Talán vakuval harcolt vagy más sebzés nélküli varival?
Dátum: 2013.01.31. 10:57:51
Érdekes, hogy erre nem gondoltak tervezéskor Miklósék, csak később javították a jelenlegire a rendszert.
Kösz, hogy megosztottad unatkozó perceid érdekes végtermékét, nekem ez most tetszett
Miért szeppent volna meg bárki?
Lehet tévedek, de szerintem azért van csend, mert Miklós kijelentette mi lesz meg mi nem és ennyi. Nem kért további véleményeket vagy egyeztetést, a reagálásából egyértelmű, hogy téma lezárva - jó ideig.
Dátum: 2013.01.28. 17:57:20
4x4 Templom esetén

+1 minden tulajdonságra (szerencsére is)
2 db őrjöngés itala
20 kiégett őskő
1 templomi medál -> 21. befejezett templomtól ehelyett +1 relikviapukon

5x5 Templom esetén

+1 minden tulajdonságra (szerencsére is)
30 aranydukát
+3 kivégzés szakértelem
1 relikviakupon
1 templomi medál -> 21. befejezett templomtól ehelyett +1 relikviapukon

6x6 Templom esetén

+1 minden tulajdonságra (szerencsére is)
150 kristálypont
Kisebb térkapu stimulátor
+2 transzdestrukció
1 relikviakupon
1 templomi medál -> 21. befejezett templomtól ehelyett +1 relikviapukon
x AF pont (templom medálok száma +1)
y templomkristály (a transzdestrukció szakértelem függvénye + 3 ha van Indiana ostora)


templomi medál: +1% Közelharc sebzés, + 1 AF a Templom végső kincsében


Sima írással a 20. befejezett templom előtti jutalmak, félkövérrel a változás.
Semmi más nem történik, csak hogy a VT medálok száma 20 fölé nem nő.
Aki 60 alatt szerzi meg a 20-at az csak 60 fölé érve fog kapni AFP-t, de akkor templomonként 20-at.
A már meglevő medálok annak ellenére, hogy nem szaporodnak tovább, a korábbi hatásokat továbbra is kifejtik, tehát a +20% közelharci sebzés nem törlődik attól, hogy már 21 templomot fejezünk be, csak nem lesz belőle 21%.
Dátum: 2013.01.27. 14:35:48
Az EH akkor jó, ha megvannak hozzá az AFK-k, leginkább az Energiamester, ami növelő az EH-s LE-t, ha vannak olyan ékszereid, állatfelszereléseid amik +LE-t adnak portyában.
60 alatt az EH lószar, de eddig csak olyan véleményt hallottam/olvastam, hogy állandó EH-ra állni csak 100 felett éri meg.
Ahha, így gondoltam, hogy 19 kész és a 20-at tapossa/od.
Gratulálok!
Ha még nem tetted volna, szerintem jelezd Miklósnak, hogy legyen legalább pár napja/hete megrágni a falatot, mielőtt a torkán akad váratlanul.
Idézet: Aurri - 2013.01.26. 18:19:23
Továbbá: én az ismétlős küldik problémáját a napi szinten teljesített ismétlő küldikhez kötném. Pl.: Csak addig kapsz dukátot is amíg nem oldasz meg olyan ismételhető küldit amit már oldottál meg aznap. Ez kreatívabb játékra sarkallná a dukáthuszárokat. Nekem tetszene :-)
Ha megvalósulna, akkor ez is csak 6000-től (vagy aktuális maxtól) lehetne kötelező érvényű, különben minél távolabb vagy a topküldisektől annál jobban szivat.
A lehetőség adott most is, hogy az összes ismételhetőt megcsináld mielőtt az egyiket újra felvennéd.
Azt hiszem inkább csak vicceltél
Van aki már 19-nél tart?
Dátum: 2013.01.26. 23:00:37
Teljesen jó választ kaptál. Ne emelj ki belőle, hanem az egészet értelmezd, mert így magadat vezeted félre.
Egyébként meg igen, félreérthető a szöveg, de felesleges ezen rugóznod, mert ha észrevetted volna ez a hiba (?) a játékosoknak pozitív. Pontosan egy entitással kevesebbet kell így leütni ahhoz, hogy megszerezzük az áhított cuccot.
Dátum: 2013.01.26. 22:48:26
A szabadidő sem rossz, de a teljesítmény se elhanyagolható. Veszett jól kombinál valamit, hogy ennyivel többet tud másoknál és magánál is a xenó alatt.
Idézet: Craslorg - 2013.01.26. 10:36:27
Egyszerű a dukátinflálódés probléma: A jelenlegi top ismételhető küldiszám fölött az ismételhető küldetésekért nem jár dukát (V5 nélkül, ott amúgy se jár).
Birkát olvasva én is ezt akartam írni, ugyanígy történt régen amikor az ismételhetők először elszabadultak. Megnézték hol tartanak az elsők, ott vagy picivel felette meghúzták a határt, máig is úgy van: 100-150-ig "eszetlenül" lehet pörgetni az ismételhetőket teljes jutalomért, 151-től pedig már csak "ésszel", minimum 3-at váltogatva különben nincs dukát és kevesebb a LE.
Korábban nem volt erről szó vagy csak elvetették a játékosok?
A probléma minden sorával egyetértek és a megoldás is jól hangzik, de objektívan eldönteni nem tudom, hogy tényleg így lenne tökéletes vagy lehetne jobbat, esetleg nem ront-e.
Tényleg ígéretes meg érdekes lehetőségekkel kecsegtető a külön fül és az ott szerezhető dolgok, de könnyű annak pálcát, kupont, epikládát, stb. venni akinek már megvannak a legdurvább AH-s relikviái. Aki még gyűjtögeti őket vagy rájuk a dukátokat és most bejönne ez az új költekezési mód, ahol elég jó cuccok vannak el kéne dönteni, hogy hol vásárol és mit. Amíg a hiányzó relikviákat szedi össze addig azok akik már rendelkeznek velük elég jó kis előnyt kovácsolhatnának az új fül kínálatából. Ez nem feltétlen rossz, végül is megdolgoztak az előnyükért. Kérdés, hogy így megoldódna a dukátinfláció és ha igen akkor nem lenne belőle más szakadék? Jó ötlet vagy butaság (és megvalósítható-e egyáltalán), hogy az új fül termékeinek ára függ attól, hogy mennyi AH-s relikviával rendelkezik valaki. Aki többel, annak drágább, aki kevesebbel annak olcsóbb és az új fülön történt vásárlások is beleszámítanának az egyéni árképzésbe.
Ha nagyon blőd dolgokat hordtam össze, ne égessetek meg egyből, ha jobban átlátjátok a dolgot szívesen veszek magyarázatokat a probléma mibenlétéről, megoldásáról és a javaslatom hibáiról.
Idézet: Birka - 2013.01.26. 09:23:04
...lassan megvan a 20 medál nagyon közel van, azon ügyben is S.O.S. lépni kellene!
Pár hete rákérdeztem Miklósnál, hogy van-e már ötletük mi lesz a 21. medáltól a jutalom, mert ugye nem szeretné az eddigit egy az egyben tovább, de akkor még semmi ötletük sem volt. Remélem tévedek, de lehet körmükre ég ez a probléma és akkor valószínűleg keserű lesz a szájízünk az azonnali összecsapott vagy utólagos megoldás miatt, pedig minimum 1 évük volt rá és egyszer még a játékosok is ötleteltek rajta, csak aztán a reagálások hiányában elillant a probléma a szemek elől és a megoldása is.
Te mit javasolnál?
A VT és esszenciáson kívül a többi szerintem hajmeresztő.
Dátum: 2013.01.25. 09:55:11
A Landit és térképet idén tervezik visszavenni 30-ról 21 napra, hogy működjön a sűrített menetrend, legalábbis így értettem a 2013-as tervezetből. Lehet, hogy nem fog összejönni, azt nem tudom.
Azzal hogy a Xenó leírása is csak maszlag elvetted az utolsó stabilnak hitt szalmaszálat
Korábbi biztosnak hitt kijelentéseim ezentúl feltételes módban kell érteni.
Dátum: 2013.01.25. 08:07:14
Az egy 2 éve írt maszlag. Még a térképet és Landit is visszavették 3 hétre*, szerinted akkor 6 hetes lesz a xenó?

*http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,836.0

++ idézet a játékleírásból, onnan ahol a támadást tudod indítani, a szöveg majdnem legalján:
Ha három héten belül nem sikerül az összes xenomorf királynőt elpuszítani és testüket csapdába zárni, akkor a világotok történetében sötét korszak köszönt be.
Dátum: 2013.01.24. 23:21:39
Próbáltunk már páran életszerűséget vinni a játékba, de nem megy, úgy kell elfogadni ahogy van és a lehető legtöbbet kihozni belőle.
Az életszerű, hogy Landinak félévente felhúzunk egy überfasza börtönt, de mindig kikapar(tat)ja magát (a drakónjaival), mi újra elagyabugyáljuk, Zarki bá' meg ismételten bőkezűen jutalmazza a rakoncátlan kicsikéje dadáit és egyik fél sem unja a 3 közül? Az életszerű xenók/alienek/ pedig 3 hét alatt kiirtanának minden életformát magukon kívül, mert mire észlelnénk a jelenlétük már úgy elszaporodtak, hogy ha minden csapásunkkal kettévágunk hármat akkor sem fogynak el, sőt csak egyre többen lesznek.

Ez személyes vélemény volt és nem feltétlen építő, remélem nem veszed rossz néven, inkább görbe tükörnek gondolom