Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2016.03.14. 07:55:37
Csak nekem van szar a palacsintában? Az állataim kb fele hatékonysággal akarnak kennelezni (v1-en és építek, mint a hülye, szóval nem az újvilági szöviátlagépítéses elmebaj a gond), magyarán meghalt a rutin amivel küldizni szoktam. Nyilván eltolom a pp-m más ütemben, mert különben csordulok estére és a SZB is szünetel holnap délig (és még hosszúhétvégés ünnep is van, de jó, kompenzációt fogok kapni? ), de nem értem, mi történt? Lejárt ma valami relikvia?
Grat, a lényeg, hogy élvezd
Ez mennyi?
5 milliárd? Szép-szép, de minek gyűjtesz ennyit és építed be egyszerre? Csak azért, hogy legyen ilyen is? Vagy egyben tudtad le egyedül a teljes x%-os kútnövelős küldit? Vagy meguntad a Landira gyűjtést a célegyenesben?
Dátum: 2016.03.11. 13:39:45
Ja, úgy értékes lenne és pipa is lennék, ellőttem 6-7-et az elmúlt héten, csakúgy "minektartogassam" alapon.
Dátum: 2016.03.11. 10:07:10
Az jó ötlet, hogy a barátság kristály legyen pechpontra váltható - meg akkor mondjuk az isteni dekrétum és őrjöngés ital is vagy platinára - de 1db barátság kristály nem UR szint, sokan attól kapunk görcsöt a LE-szívás és védelem alacsony szinten és/vagy amatőr tudású/hozzáállású mezőnyben hasznos - onnantól kezdve, hogy a TKP-s dögöket már (közel) lenullázzuk a BK-k nélkül is és a fő PP költési módszerünk a SZB.
Dátum: 2016.03.11. 07:59:12
Áthozom ide 2 nappal ezelőtti hasonló témát amire szerintem a javasolt megoldásom Noémi problémájának felére is jó. Persze az eltúlzott pechpontokat külön kell orvosolni.

Idézet: DurLaDur - 2016.03.09. 10:53:03
" A VIP prémium felhasználóknak a szerencsekerék azonnal leforog, nem kell várni rá."

Ez teljesen felesleges volt, mert így ki lett herélve a szerencsekerék, azaz pont a lényeg lett eltörölve, mert amíg pörgött, addig is izgultam, hogy hol fog megállni, tippelgettem, hogy fekete vagy kék, esetleg piros. A VU-ban van olyan feladat, hogy nyerj ritka vagy ultraritka kincset, és ezt is rögtön lehetett látni. Először azt hittem, hogy valami hiba, csak miután olvastam a híreket, jöttem rá, hogy ez a játékosok kérésére lett megcsinálva. Nem tudom kik azok a türelmetlenek akik pár másodpercet nem tudnak várni, de szerintem felesleges volt hallgatni rájuk. Kérem vissza a pörgetést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Idézet: Alendaar - 2016.03.09. 10:54:14
Engem az bosszant, hogy nem látom a színt sem, hogy mit pörgettem, csak áll a kerék a piroson.


Idézet: Quellon - 2016.03.09. 12:11:52
A beállításokban kell neki egy checkbox, mint a balrarendezésnek vagy chatablaknak, aki pipálja annak nem forog, aki nem pipálja, annak forog.
Dátum: 2016.03.09. 12:40:25
Események: A Végzet Verseny végén a következő jutalmakat kaptad...

Nem is tudják, hogy Verem volt és nem is verseny, nem kellett hajtani, mindegy hányadikként végzel?
Dátum: 2016.03.09. 12:31:05
V1-en kellett a ki-belépés, addig hiába nyitogattam a verem oldalait.
Dátum: 2016.03.09. 12:12:47
Kijelentkezés-bejelentkezés megvolt?
Dátum: 2016.03.09. 12:11:52
A beállításokban kell neki egy checkbox, mint a balrarendezésnek vagy chatablaknak, aki pipálja annak nem forog, aki nem pipálja, annak forog.
Dátum: 2016.03.09. 10:49:56
Szövetségi küldetések statisztikájában talán nem kéne látszania a piros tagoknak. Azt hiszem ez majdnem minden szövetségben áttekinthetőbbé tenné a statisztikákat, de legalábbis kikerülne pár felesleges sor.
Dátum: 2016.03.09. 10:31:15
Nem tudom volt-e már ilyen kezdeményezés/vita, ha igen, megadhatjátok hol és elolvasom.

Többen úgy gondoljuk - és ezért vetem fel - hogy a bajnoki cím pontegyenlőség esetén csak akkor múljon a másodlagos pontokon, ha a holtversenyben állók nem vívtak egymás ellen, ha találkoztak, akkor az egymás elleni eredménynek kellene mérvadónak lenni.

Miért?
Egy szövetségi társam megfigyelése v6-ról, ahol 5 fordulós a SZB:
"Az első 3-om körben a vereséget szenvedettek kapják a toplista aljáról a csapatokat, míg a végig topban lévő a mögöttük soron következőket, ahol egyértelműen nem lehet sok másodlagost gyűjteni. Tehát a sorsolási rendszeren változtassanak, vagy ezen a szabályon, mert így igazságtalan."

Hozzáteszem magyarázatképpen, hogy azért nem lehet annyi másodlagost gyűjteni a végig jól szereplőnek, mert mindig a legjobbakkal küzd meg, míg az elején botló "vigaszágon" kapaszkodó meccselhet a (0 pontos) inaktív szövikkel minden erőfeszítés nélkül.

V1-en 2 forduló után van 4! abszolút 0 pontos és még egy 2-es meg egy 8-as, tehát 6 inaktív szövi van a rendszerben (ezen a világon), ez így rendben van? Kell ez így? Én nem értek hozzá eléggé, ha a 4 nullást lecsapnánk az milyen következményekkel járna?

Valamint nem lehetne-e a másodlagos pontokat a mezők száma helyett abból számolni, hogy milyen ellenfeleket győztünk le? Tehát a másik három szövetség elsődleges pontszámai adnák a másodlagos pontokat és csak a fordulók végén egyszer.
Dátum: 2016.03.02. 18:08:52
Szerintem bármely ÜFSZ-el való tárgyalás nem privát, legfeljebb az ügyfél oldaláról, az ÜFSZ válasza és hozzáállása példaértékű és olyan amit vállalnia (tudni) kell az adott szolgáltatónak. Persze azt nem tudom, hogy a törvények mit mondanak, de azt hiszem konkrétan ez az ügy nem is olyan komoly.
Dátum: 2016.03.02. 18:03:26
Ha nem szánsz energiát azokra akik pénzzel nem tudnak vagy akarnak támogatni, akkor nem is fognak a jövőben sem támogatni, inkább csökkenni fog a meglévő támogatottság is - szerintem. És azt hiszem ahol pöccre annyi ÜFSZ-es van amennyi épp ki tudja szolgálni kizárólag a fizetős partnereit ott vagy bővítésre van szükség vagy nem is terveznek hosszú távra. Úgy gondolom, hogy a legtöbb esetben egy vállalkozás vagy fejlődik és bővül vagy hanyatlásnak indul és leépül, tehát az nem érv, hogy valakikre nincs kapacitás, mert akkor nem lesz a fizetősökre sem, ha esetleg nőne a létszámuk vagy szaporodnának a problémák.
Dátum: 2016.03.02. 17:52:28
Nem szó szerint idézte itt fórumon, hanem saját szavakkal adta vissza. Megítélésem szerint tartalmilag nem változtatott rajta. Igazából "rosszat" nem írt Miklós, csak hát a mögöttes tartalom azért még is olyan, hogy na, hát nem muszáj nekünk játszani, fizetni meg végképp. Hogy ki mit gondol erről az elég széles palettán mozog és hosszas viták tárgya lehetne.
Dátum: 2016.03.02. 17:40:10
Ennyi. Ez a lényeg.
Dátum: 2016.03.02. 17:19:58
Szerintem leközölhető, sőt talán közérdekű is, hogy ki mire számíthat. De mivel ez nem az én levelezésem, ezért nem teszem ki az engedélye nélkül, döntsön róla ő.
Dátum: 2016.03.02. 15:16:23
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.01. 21:26:23
Az utolsó döfést Miklós adta, mikor a pofámba vágta, hogy örüljek, hogy szóba állnak egyáltalán velem supporton, miközben nem fizetek a játékért

Ezt kisarkítottad vagy tényleg ilyen választ kaptál?
Dátum: 2016.02.28. 22:12:58
Miért pont 100? Annyit tudsz rátenni vagy annyi tűnik célszerűnek vagy már ki is tapasztaltad a működését? Mellesleg nem ártana róla hivatalos infó. Lehet, hogy a hűség feleslegessé teszi a meggyőzőkészséget (?).
Dátum: 2016.02.28. 09:21:49
Ha egy állatodnak Hűség szakértelme van, annak nem csak több a max morálja, hanem lassabban is csökken, mint azon társainak melyeknek nincs Hűség szakértelme (30 szinttel magasabb a Hűséggel rendelkező állatom, mint amelyikeknek nincs, állatfelszerelés nem módosít, meggyőzőkészség ugyanúgy hat rájuk és amikor a legnagyobb állatomnak sem volt Hűsége, akkor annak csökkent mindig a leggyorsabban).

Nem tudom, hogy ez hiba vagy így volt tervezve, csak a leírásból hiányzik és az is lehet, hogy ez nem újdonság, csak nekem, de gondoltam megosztom veletek ezt a tapasztalatom.