Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.02.06. 13:55:32
Idézet: Lora - 2012.12.18. 13:34:18
Végzetúr eseménytervezet 2013
...
Landragór 2013. május 8. – május 29.
Bolygó Ura 2013. június 17.– július 8.
Xeno háború 2013. július 24. – kb. augusztus 14.
Kufár csata 2013. szeptember 2. – szeptember 23.
Térkép 2013. október 14. – november 4.
Landragór 2013. november 25. – december 16.
...
A változás jogát fenntartjuk, de igyekszünk majd tartani a tervet.
Akárhogy nézegetem nem tudok megbarátkozni a nyári részével. Landi ok, még a BU is rendben bár az már egyeseknek bezavarhat, de a Xenó nyár közepén tuti, hogy nem kéne! Ha az ember egy közepes-hosszabb nyaralást szeretne, akkor a xenója valahonnan meg lesz lőve. És ez igencsak tartós hátárnyt okoz, mert akár fél évig is hiányozhat valami relikje a többiről nem is beszélve. Szerintem ott kéne a BU után kéne egy nyári event szünet, csússzon el az egész eggyel:

Bolygó Ura 2013. június 17.– július 8.
Xeno háború 2013. szeptember 2. – szeptember 23.
Kufár csata 2013. október 14. – november 4.
Térkép 2013. november 25. – december 16.

Aki nyár közepén halálra akarja magát VU-zni annak meg ott lesz a 60-as szintű v4 2013. június 10. - augusztus 6-ig.
Vagy egyedül gondolom így?
Dátum: 2013.02.06. 12:38:42
Ott egyszerűbben találsz, mint itt. Figyeld őket és/vagy írj levelet a kiszemelteknek, ha így kezdted volna, már lenne szövid. Ha lesz, de csalódsz vagy egyszerűen nagyobbak az ambícióid, mint a társaknak, akkor pedig lépj tovább.
Dátum: 2013.02.06. 11:29:03
Miért, az angol és/vagy szlovák bejött? (Tényleg nem tudom és érdekel.)
Dátum: 2013.02.05. 20:27:18
Idézet: Sandman010 - 2013.02.05. 20:16:37
További eseményféleségeknél az ábra : Szerencsekerék igen,Végzet Temploma nem
Na ez vicces Szerintem legalábbis a VT fix előnyökkel jár kiszámítható költséggel, a kerék örök költség és a napi 3 forgatás bérlettel is több, mint a VT költsége ha havi viszonylatban hasonlítjuk őket és a kerék haszna kiszámíthatatlan valamint kevés, kivéve 1-1 durva AH-s tételt. Valljuk be, csak azért kerekezünk, mert "...hátha bejön az ötös..." és aki pénzügyileg megteheti az minden előnyszerzési eséllyel él, aki meg nem feltétlen tehetné meg, de van annyira fontos neki a játék, hogy kipréselje a lét az meg azért, hogy nehogy lemaradjon...még ha soha semmi értelmeset nem is forgat.

Szóval inkább templomba járj, mint a kufárhoz
Dátum: 2013.02.05. 20:20:36
A Landi, Kufár és Xenó harc alapú event, a BU kombinatív, nagyobb hangsúllyal fejlesztések, gyűjtögetések, harcmentes tevékenységek (na meg itt játszik legnagyobb szerepet a nem játékbeli, hanem valódi pénz) és kisebb részben verekedős küldik, a Térkép a legkevésbé harcos esemény, teljes egészében teljesíthető csatázás nélkül, persze könnyebb/hatékonyabb, ha PP-t is használunk, de aki nem akar portyázni az kihívással is csinálhatja - azért nem elfelejtendő, hogy fordítva is lehet: vadászat nélkül, csak PP-ből, de úgy kisebb az esély a jobb jutalmakra.

Alapjában véve tehát minden eseményen olyan dolgokat csinálunk amit egyébként is, csak van aki ezt, van aki azt nem szeret csinálni és az aktuális eventkor ki ezt, ki azt érzi kényszernek.
Dátum: 2013.02.05. 19:28:38
Szerinted a térkép is jobb a kufárnál?
Dátum: 2013.02.04. 17:18:43
Nem tudom mióta, de most már jóváíródnak a xenó medálok, ha meglátogatja az ember az event oldalát.
Dátum: 2013.02.04. 09:41:36
De nem is állja meg a helyét a múltkori magyarázata sem a portyaablak állapotáról és bonyolultságáról.
Háborúban ellenfél szövire szűkítve leütöttem mind a 4 elérhető tagjuk, rá 1 percre amelyik nem ájult el újra ott volt, mintha üthetném.
Dátum: 2013.02.03. 14:53:39
Külön kihívás ablak ahol csak a szintbeli ütőtávot veszi figyelembe?
Dátum: 2013.02.03. 09:20:52
Grotex a következőt nyerte: 10 aranydukát

Vajon véletlen egybeesés vagy Dikó István játszik is és a játékban is ezen a néven fut?
Dátum: 2013.02.03. 09:17:26
Van maximuma a jutalmaknak.
A sebzés relatív. Én sosem a legerősebb, legtöbbet sebző felszereléskombómmal küzdöttem, hanem amivel a legkevesebbet sebződök, legtöbbet regenerálok vagy ami legjobban szolgálta az ismételhető küldiket. A csatáim több, mint felét vakító fénnyel vívtam, hogy kevésszer találjon el a nyanya, a maradék nagy részét jégbörtönnel, hogy minden körben tuti betaláljak és pörögjön a kritikus. Ha az összes csatámat Eltörléssel tolom, akkor 1,5-2x-es sebzésem is lehetett volna.
És ez csak egyénre lebontott elemzés volt. Két azonos szintű, felszerelésű, de különböző erejű játékos is tud ugyanannyit nyerni, de különböző mennyiségűt sebezni.
Szóval a sebzés korlátozás még akkor sem lenne jó, ha a többi működne.
Dátum: 2013.02.01. 23:41:36
Na most hol vannak eldugva a medálok?
Már a 2féle jutalmat átvettem, frissítettem, ki-beléptem, előtte és utána is végigkattintgattam mindent ami a xenókkal kapcsolatos. Baraty adja át saját kezűleg vagy valamire nem gondoltam?
Dátum: 2013.02.01. 22:51:16
40 varangykoktélból lett 10 kristály gyógyital, amiből 5-t elhasználtam 82 xenócsatára és 15 kalandra, így +3 ismételhető. Köszönöm, jó ötlet volt
Tovább nem megyek, mert nincs már semmi amivel pörgethetném a vetésforgót, csak CSP-ből haladhatnék ami meg már nem buli és ezt még nem számoltam amikor a 300 csatányi erőforrással foglalkoztam.

Gratulálok minden résztvevőnek
Pár perc és lehull az utolsó V1-es is, jó pihenést!
Dátum: 2013.02.01. 21:51:08
A reggeli max ÉP-t, pottyanó gyógyitalokat és a kavicsost, 3 pihenést, 3 manaregent és az ezek utáni természetes regenerációt elhasználtam Még kiszámolom mennyi gyógyital jön ki Ariel ötletéből, azokkal nem nagyon foglalkoztam eddig.
Dátum: 2013.02.01. 19:22:19
Nekem még van 300 CSP/PP raktáron, jó lesz máskorra, mert LE-ból lötyit venni butaság lenne (számomra).
Dátum: 2013.02.01. 19:17:55
Amikor összegyűlik annyi kiégett amit már nem véd a lelakatolt ládikó, akkor vegyetek rögtön igazi őskövet ami a kiégetteket átalakítja és akkor Cras nem tudja ellopni
Dátum: 2013.02.01. 16:11:25
Olyan mintha így a végfázisban, ha a töltés és az élet %-uk is közelít a végéhez, akkor a csapda magától követi az ÉP-jüket, hogy kész legyen amikor kidöglik az alany.
Dátum: 2013.02.01. 15:31:59
Idézet: Craslorg - 2013.02.01. 15:20:50
Sokkal inkább kéne, hogy az üzenőfalon lehessen használni html tag-eket vagy épp a fórumban mutatná, hogy melyikben van új post, mióta utoljára ott jártam (ez sajnos nem csak a játékon, szövin belüli fórumon sincs, de itt se működik).
Igen, ez tényleg jó lenne
Itt is, játékban is, ha 1-3 napig nem érek rá olvasni, csak a játékban "kötelező" dolgokat csinálom, hogy hátrányt ne szenvedjek, utána amikor visszaolvasok mindent elég kellemetlen meló kideríteni mi hol változott.
Dátum: 2013.02.01. 13:06:09
Ahogy látom a V1-es tempót reggel óta, ma vége lesz nálunk. Ugyan karakterhez generálódnak a nyanyák - ahogy kedves Bpetya hívja őket - TÖ/SZÖ-ben, de szerintem felszerelésben maradnak szintjüknek megfelelők (és nem tudom, hogy a legnagyobb dögöknek van-e állatuk, de a kicsiknek nincs), tehát ahogy haladnak a nagyok lefelé, úgy egyre könnyebb nekik a móka. De szóljatok, ha nem így van.
Dátum: 2013.01.31. 22:01:58
Mondjuk a zöld kristályital jó a 300 kristálypont italból küldikhez, de nem ér fel az isteni itallal vagy 1 AFP-vel (más kék hirtelen nem jut eszembe), viszont a védelem itala még a fehér kristályitalnál is rosszabb. A fehér ital legalább a küldihez jó szintén, de a védelem itala harcban nem sokat számít, viszont instant céltábla. Eladhatóvá kellene tenni és (ha csak bagóért lehet elpasszolni, akkor) átrakni a zöld jutalmak közé.