Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

tegnap, 18:41
Quellon
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,844.0
ma, 12:56
Miklós
Szia,
Köszi az emlékeztetőt, de fent van ez a teendők listán, nem kell hozzá szavazás

További jó játékot,
Miklós
ma, 14:18
Quellon
Üdv!

Csak azt tudom mondani amit fórumon is: tudjuk, hogy listán van, a szavazást azért indítottam, mert a Szerencsekerék topicban egyre-másra dühöngenek az ultra LE miatt, azóta is, hogy beígérted a kivételt és szeretnénk(-e) az azonnali változást? a szavazok több, mint 3/4-e igen, most szeretné, még ha csúszik is emiatt a többi egy "apróságnyi" időt.

Köszönöm, hogy válaszoltál, itt is, ott is
ma, 15:11
Miklós
Szia,
Oké, igyekszünk, max prioritásra raktam!

További jó játékot,
Miklós
Az jó hogy listán van, de ezt eddig is tudtuk. A szavazás lényege az volt, hogy legyen-e azonnali prioritású ez az "apróság" és a szavazók - jelen állás szerint - 77%-a gondolja úgy, hogy igen.

Ha ez (is) apróság, akkor gondolom hamar meg lehetne csinálni, nem feltétlen muszáj a hónapos teendők után sorra venni. A nagy fejlesztések amire ígyis-úgyis hónapokat várunk +/-1 napon nem múlnak, de az "apróságoknak" nagyon is számít, hogy holnap/holnapután lesznek kész vagy a nyári találkozón újra felírod a listátokra...
Dátum: 2013.02.21. 10:08:54
Kufár csatában nem látni a saját adataink. Zavar ez mást is?
Dátum: 2013.02.20. 22:26:05
2-t se időm, se pénzem (jól) vinni, szarul (gyengébben, mint tudnám) meg semmit se szeretek csinálni
Dátum: 2013.02.20. 21:33:57
Ez naggyon nagy És még sajnos igaz is. Ma egyszer én is inkább benyomtam a pihit és hagytam a francba, mert nem bírtam tovább idegekkel, hogy 10 ütés 5 perc és hiába várom ki amíg betölt az előbbi az utóbbiból néha akkor sem számolja a kritikust vagy kábítást.
Dátum: 2013.02.20. 21:23:01
Semmi porigalázási szándék nincs bennem - ha valaki külön ki nem harcolja magának ezt - eventen kívül amennyire lehet inaktívokon ismétklőzök (ezt úgy kell érteni, hogy akit tudok kifosztok, de ha normálisan kér valaki akkor békén hagyom, eddig 2x volt ilyen, azóta sem jártam náluk, de aki nem kéri azzal szemben nincs bűntudatom), de a kufáron csak az aktív állományt lehet gyepálni. És még nem is én vagyok a legnagyobb állat az ütőtávomban, van 1-2 aki nekem kétszer annyit ver be, mint én neki, tehát ők még jobban el tudják kalapálni azokat akiknél én jártam.

Kár, hogy nem vagyunk egy súlycsoportban és világon, veled jókat lehetne vívni
Dátum: 2013.02.20. 20:55:26
Első hsz alján.
Elég extrém esetnek kell ahhoz fennállni, hogy ne lehessen teljesíteni a 400-at vagy 300-at a győztes csapatban. Ha ma nulláról indultál 15 PP-vel akkor is termelődik elég. De ha időd nincs akkor az érthető. Viszont ez egy időigényes játék.
Dátum: 2013.02.20. 20:30:07
Fsanyi leírta a lényeget. Az inaktív játékosok nem lassítják a játékot, de tehermentesíti az aktív játékosokat a szétveréstől.
Az aktív játékosokat meg jórészt megtalálod a bajnoki eredményfájánál.
Dátum: 2013.02.20. 18:28:59
Rakás szart se ér azt tudjuk róla. Ma egy szegény tagot agyonvertem párszor a kufáron (lehet mások is) a második után ivott védelem italát és utána is 20x-ost sebeztem belé.
Dátum: 2013.02.20. 15:25:05
Nekem kb annyi csatából 9 esett.
Dátum: 2013.02.20. 15:24:30
És akkor a klón is követ. Vagy rosszul tudom?
Dátum: 2013.02.20. 14:28:56
És a kábítás mégis gyengébb százalékban jött be eddig, mint eventen kívül. Nekem ugyanannyi, nekik nincs védelmük. Biztos rossz széria.
Dátum: 2013.02.20. 11:14:37
Olyan, mint ha az eventen lopott kiégetteket nem kaptam volna meg. Vissza fogom ellenőrizni és ha tényleg így van ÜSZ-re is jelzek, de szóltam itt is, hogy ha másnak hasonló gyanúja van akkor figyeljen.
Dátum: 2013.02.20. 08:41:31
Idézet: Kocos - 2013.02.20. 07:04:40
Ha a vezetokeszseg korlatlan lenne, az nem programozasi problemakat vetne fel, hanem ismetelheto kuldizesit, es esszencia gyartasit. Befognek 200 allatot, es napi 20-30 kuldit csinalnek meg allatszintlepesbol meg sajtolasbol. Szereznek napi 50 esszenciat.
A csapdakészítés %-a viszont fix a CSP-vel együtt, tehát nem foghatnál el több állatot arányaiban véve, max hamarabb tolnád el a rendelkezésre álló CSP-t. Szerintem így a küldik sem szállnának el, mert ha elégeted az erőforrásaid, akkor utána pihi van.

Vagy nem?
Dátum: 2013.02.19. 09:10:14
Bajnokin nevezetteknek küldtél levelet? Mással nem is kell foglalkozni, náluk van a legnagyobb esélyed aktív játékost fogni.
Dátum: 2013.02.18. 14:18:01
Szavazzunk, hogy így vagy úgy, de pont kerülhessen a LE-kérdésre az ultrák közt.
Egyre másra panaszkodnak a játékosok, hogy (megint) LE-t nyertek piros forgatásra, pedig a hátuk közepére sem kell. Miklós beígérte, hogy kiveszik az UR-ek közül, de azóta sem sikerült ezt teljesíteni.
Érdekelne mennyire fontos ez a játékosoknak? Csak páran hangosak vagy sokakat/mindenkit zavar? Persze aki nem nyert pirosat vagy nem LE lett, azt kevésbé zavarja, de ha TE nyernél pirosként egy kis LE-t, akkor mi lenne a véleményed?
Van egyáltalán annyi aktív fórumozó (vagy tudják-e ők mozgósítani az aktív játékosokat?), hogy Miklósék előtt ez fontos feladat legyen?

Egyéni véleményem szerint a védelem italát is ki kéne venni a (ritka) nyeremények közül, de ez már nem tartozik szorosan a szavazás témájához meg mindenki kivenne ezt-azt a saját szájíze szerint, itt viszont most a "LE-t ki az ultrák közül" a lényeg, amire már ígéret is volt.


Remélem nyelvtanilag és helyesírás szempontjából is helyes a szavazás témája és a választások leírása, igyekeztem visszaellenőrizni a kis szövegdobozokban is.
Dátum: 2013.02.18. 13:46:27
A kufáron sokkal többet nyerhetsz, mint a feladatokon.
Dátum: 2013.02.18. 10:31:52
Ezt elfelejtettem
Dátum: 2013.02.18. 09:43:19
Akkor is köcsög feladat és nem jó játékra neveli a kezdőket. Alternatíva kéne neki. A tárgyeladásért szerezz dukátot sokkal értelmesebb lenne.