Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.03.02. 08:42:29
Csak én nem látom a kvízolimpia eredményét?
Dátum: 2013.03.01. 23:57:07
Jó lenne
Nem támadhatod a karaktert, ugyanannál a kufárnál vagytok!

Szarok a kufárra, szimulálni akartam VT küldihez...
Az is vicces amikor kiírja, hogy ugyanabba a hordába tartozunk vagy ütötték az elmúlt időszakban vagy kevés az ép-je.
Dátum: 2013.03.01. 17:24:22
Ha feljebb érsz szintben egy ideig mindig kevesebb lesz, mint amit el tudnál költeni, aztán majd valamikor magas szinten meg már hegyekben fog állni azt mondják a nagyok.
Xenóból van LGY-d alacsony szinten? Hányadik szintű vagy és mennyi idő alatt értél idáig?
Dátum: 2013.03.01. 09:56:45
Hát lehet, ezt csak következtettem a leírásokból, sosem tapasztaltam, mert xenón sosem választottam olyan jutalmat amit más módon is megszerezhetek (és már meg is volt a max) míg van olyan jutalom is amihez máshol nem jutok hozzá.
Ha a maxot félreértettem akkor tényleg abszolút másképp jön ki.
A bársonyt vettem úgy, hogy se a pillanatnyi, se az abszolút max fölé nem növel, míg az alku láncát úgy vettem, hogy a pillanatnyit figyelmen kívül hagyva emel a maxon.
Dátum: 2013.03.01. 09:50:34
V4-eken pont a famok és a császári az általánosan használt relikek, a többinek az olcsóbb vétele csak a 4 új relik miatt került elő, viszont a famokat és császárit akkor is vennék amikor már rég lecsengett az új relikek "rohamja", a következő és azutáni V4-eken is, de így már húzósabb egy pöttyet...
Vagy nem gondoltak bele vagy nem akartak pluszmunkát végezni vagy azt remélik, hogy így bevételt tudnak majd növelni.
Ez csak még jobban el fogja népteleníteni a V4-eket.
Dátum: 2013.03.01. 09:34:46
Idézet: PsyChoTickTack - 2013.02.28. 23:00:24
Van a tulajdonomban kufár bársony öve (+40)kereskedelem. a szakértelmem hozzá 10 jelenleg 19 lvl vagyok látom ugye így a 24. szintű tárgyakat. ha elérema maximális jutalmat és kiválasztoma jelenleg futó eventbőlka kereskedelem adó övet (+30) akkor összesen a kereskedelmem 80 lesz? vagy kell még fejlesztenem 30 kereskedelmet?

Van az alap szakid. A xenós bársony öv +40-et ad, de max annyit amennyid alapból is van. A alku lánca ezek után tevődik rá és a pillanatnyi értéked nyomja feljebb annyival, ahányas szintű (+10-20-30-40-50), akár max fölé is.
Ha 10 alapod van akkor +10 a bársony öv és ha szerzel hozzá arany alku láncát, akkor az +30, összesen 50.
Ha az alapod megemeled 40-re (vagy turbóval 20+20), akkor a bársony öv 40-et ad majd az arany alku lánc továbbra is 30-at, így 110-es kereskedelmed lesz.
170 a max alapból. 20-al lehet emelni majd AFK-val, 20-al megaesszenciával és 10-el a 90-es szintű feketepiaci tagság relikkel. A turbó és a bársony öv nem visznek efölé, de segíthetnek az elérésében, az alku lánca még az így maxoltra is rátesz annyit ahányas szintű.
Dátum: 2013.03.01. 09:23:53
Idézet: Offsboy - 2013.03.01. 07:57:05
A relikviák minden világon 100 őskőért voltak megvehetőek. Ha egy világon megvetted a relikviákat, a familiárisok, a hűség zálog és a császári tekercs kivételével minden világon megkaptad. A V4-en viszont minden őskőre 2.5x szorzó van, így vissza lehetett élni azzal, hogy a relikviákat valaki a V4-en kersztül vette meg más világon levő karakterének, jelentősen olcsóbban. Ezt javítottuk, a V4-en a relikviák most már 250-be kerülnek.
Hát ha ezt elolvassuk figyelmesen akkor a familiárisok, hűség záloga és a császári tekercs árának nem lenne szabad 250-be kerülni, mert ezeket más világon nem kapja meg a karakter.
Dátum: 2013.02.28. 07:49:20
Neked 3 dekrétumod van? Úgy emlékeztem, hogy csak 1-et terveztek.
Egyébként, ha ÜSZ-re írod meg, akkor valószínűleg hamarabb kapsz választ.
Dátum: 2013.02.26. 19:05:23
Idézet: Aurri - 2013.02.26. 18:17:08
Jelzem ha megcsinálják a térkapu és kalandcsata hatékonyság növelő skillt a VF tökéletesen versenyképtelen lesz az EH-val szemben, ami nem feltétlenül baj (én pl. szívesen áttérnék EH-ra ha megérné), de ennyi erővel a teljes VF-et is kiszedhetnék...

Azért nem venném ki csak úgy, mert az EH csak AFK-kal tud erős lenni, azok meg csak 60-tól vannak és jó pár szint mire összejön az AFP a képességekre, addig pedig jó a VF ellensúlyozni valamelyest a vadászoknak a pókokkal szemben. De tényleg az lenne a jó, ha az EH maxos AFK-kal adná azt a LE/TP-t vadászatra, kalandokra és TKP-ra, mint ha VF-eznél, csak nem TP felezéssel, hanem LE duplázással.
Igen, ez kiherélné a VF-et ott ahol az EH már max AFK-kal pörög, de ki akar szuttyogni, ha haladhat is? És ki akar 0 LE-s portyákat, ha lehet LE-t is szerezni belőle?
A lényeg, hogy Miklós azt szeretné, ha lépnénk a szinteket és vegyesüzeműen haladnánk, mi meg (a szinthuszár abszolút LE-re optimalizálókon kívül) a LE/TP-t tartjuk szem előtt - kisebb nagyobb mértékben.
Ha EH-val lehetne TKP, kaland és vadász tevékenységet is olyan LE/TP-vel végezni, mint VF-el, akkor ki nem váltana EH-ra és haladna gyorsabban? Csak az akinek még nincs meg annyi AFP-je amennyi az EH-s képességekhez kell vagy kifejezetten lassan akar haladni és/vagy egyáltalán nem portyázik.
Ha van benne valami buktató vagy hiba írjátok meg, mert én most csak az előnyöket látom így első nekifutásra.
Dátum: 2013.02.26. 13:59:20
Akkor mi felezi a TP-t? Vagy mihez képest fele? Ha se VF se EH nincs 2x-es a kaland TP?
Dátum: 2013.02.26. 10:26:22
Idézet: Quellon - 2013.02.25. 19:38:10
rövid időn belül 2x nagytételt nem tudok venni

Én nem ármánykodok, egyenesen megkérdeztem amit tudni szerettem volna és azt is leírtam, hogy miért. Attól, hogy többet szeretnének kisajtolni belőlünk, még nem lesz több pénz a zsebemben. Ha átvágnak szándékosan azzal biztos nem fogják növelni az őskő vásárlási kedvem. Tehát azzal, ha elhallgatják a várható akciókat nem azt érik el, hogy majd 2x is veszek, egyszer amikor kell, egyszer meg amikor bedobják a csalit, hanem azt érik el, hogy ha lesz ajándékos amíg húzom kővel, akkor veszek és örülök a jutalomnak, ha nem akkor veszek amikor "rákényszerülök" és x idővel utána amikor bedobják a csalit csak keserű lesz a szájízem... és köpök egyet.
A többség nem vesz követ nagy/obb összegben 2x egymás után, de hajlandó 1x többet fizetni valamennyivel, mint ami szükséges lenne, ha azért azt kapja amit szeretne.
Dátum: 2013.02.26. 10:16:45
Kalandra is hat? Akkor kell/ene a kaland és a TKP erősítésére is egy AFK. Korábban nem volt erről szó?
Dátum: 2013.02.26. 08:27:18
Az EH-soknak nem hiányzik egy Térkapu támogató képesség? VF-eseknek azt a TP-t is felezi a szaki, EH-soknak viszont se a TP nem csökken, se a LE nem nő, tehát fele olyan hatékony a térkapuzás.
Dátum: 2013.02.26. 08:21:22
Ezt tényleg így írta vmikor vagy kicsit belemódosítottál a vicc kedvéért?

Egyébként akkor húsvét körül szokott lenni vagy április végén? Tavaly a kettő egybeesett, de idén előbb lesz húsvét.
Dátum: 2013.02.25. 19:38:10
ma, 10:24
Quellon
Üdv!

Nemsokára szeretnék venni egy nagyobb adag őskövet, de tavasszal úgy emlékszem szokott lenni egy olyan alkalom amikor plusz ajándékokat adtok a befizetés mellé. Szeretnék érdeklődni, hogy lesz-e most is és ha igen, akkor kb mikor?
Mert még nem égetően fontos rögtön március elején megvenni, hónap végéig vagy áprilisig még kitart a készlet, viszont rövid időn belül 2x nagytételt nem tudok venni és nem szeretnék "pont" lemaradni...
ma, 10:40
István
Szia.

Legközelebb a nyári Beholder Találkozón lesz akció. Addig nem valószinű.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2013.02.25. 17:38:52
Azt hiszem kijelenthetjük a válaszok alapján, hogy a kisebb aktivitásotok és/vagy szavazási képtelenségetek miatt nem kéne mindenki más időzítési lehetőségét szétbarmolni. Koncentráljátok a szavazatok döntő többségét a legaktívabb és megbízható személy karakterénél.
Dátum: 2013.02.24. 13:26:44
Ha 1 cselekvést nem bír végrehajtani a csomag, akkor többet egyszerre vajon hogyan?
Dátum: 2013.02.24. 12:17:43
AFK-ra kémkedés?
Dátum: 2013.02.22. 09:56:21
Nézd meg a megosztott csatáim. Xenó event alatt csapkodtak, meg Kufár első napján, akkor még listás voltam.
Engem nem sért, hogy semmit nem bukva időnként vendégül látom a legnagyobbakat, sőt mondhatjuk, hogy megtisztelő a jelenlétük szerény tábortüzemnél.
Ez is egyfajta elismerés, ha +20-120 szintről jön valaki bekamrázni, mert úgy látja, hogy vagy annyira jó, hogy a szintkülönbség ellenére is termelsz annyi LE-t, hogy jobban megéri kamrázni, mint szintkörnyezetét vagy nálad/nálam magasabbat, aki közelebb van hozzá és szintén aktív.
Az más kérdés, hogy többnyire hozzám is a LE-termelő cselekvések után jöttek.