Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Gonosz leszek és nem mondom meg, csak azt, hogy találod meg
Az oldal tetején a profil-üzenetek-kilépés alatt van egy kereső sáv, beírod, hogy tudás fája és a topic-címekben-re állítod a szűrést a hozzászólások helyett, majd mehet a keresés.
Mást is meglehet így találni, ha tudod mit keresel, csak azt nem tudod hol van.
Dátum: 2013.03.12. 15:31:34
Dátum: 2013.03.12. 14:21:17
Hát én a balszélső sávot nem tudom kívülről és úgy általában véve is zavar az, ha mindenféle számomra érthetetlen felirat van valamin. Ezért pl a másik játék amit még játszom az internetes sakk, ahol minden nemzetiségű játékossal összekerülhet az ember és ha tudom milyen nép tagja csak nem értem, de szól hozzám, akkor bedobom goggle fordítóba, hátha rájövök mit akar, esetleg válaszolok is. A másik "idegen nyelv problémám", hogy a ruháimat is legtöbb esetben úgy választom meg, hogy vagy ne legyen rajta felirat vagy tudjam mit jelent. (A kedvencem amikor ványadt nádszál kölykök feszítenek "gigolo latino"-s pólokban, de azért azokat a lánykákat is meginterjúvolnám arról, hogy mit gondolnak magukról, mik az elvárásaik és a terveik az életükre nézve, akik "bitch" feliratos pólóban billegnek.)
Dátum: 2013.03.12. 14:02:18
Kár, hogy nem lehet egyszerűen nyelvet váltani, mint mondjuk a mobilokban
Dátum: 2013.03.11. 23:06:33
apró 6,580633352%
kisebb 8,502654219%
normál 49,36847886%
nagyobb 25,77338459%
hatalmas 6,452498627%
óriás 3,322350357%

Baromi magas szerencse mellett.
*Már 3-4x-es szerencsével is ez a statisztika kb, csak tizedesek nélkül
Dátum: 2013.03.10. 20:41:44
Térkapu, bocs
Dátum: 2013.03.10. 19:40:52
A mancs, agyar és egyéb állatfelszerelések a TKP alap LE-t növelik és a portya végi rablást. De se a közelharci, se a varázslat lélekszívását nem.
Dátum: 2013.03.10. 16:35:24
Köszönöm, grat nektek is Újabb két fórumnickhez társul játékos, ennek is örülök
Dátum: 2013.03.10. 10:52:29

A képeket V4-en készítettem toplistából és eredményekből, mivel nem értem miért nem lett díjazott Amazing Horse is. Játékon belül már nem tudom elérni V4-en, máshol meg nem tudom milyen néven és hol található.
Ha olvasod, azt javaslom ÜSZ-re írj. Mindhármunknak 9126 helyes kvíze volt, Vész nem kaphatott még 1 medált, mert kalandból már megvolt, de neked járt volna a holtversenyért, ahogy Vész és Dexter is kaptak 1-1-et az 1010-1010 kalandholtversenyért.
Ha olyan olvassa ezt aki ismeri a V4-en Amazing Horse néven játszó karakter gazdáját más világon az jelezze neki ezt a lehetőséget, hátha ő nem jár erre.
Dátum: 2013.03.10. 09:34:17
Ügyfélszolgálatra írj hibajelentés üzenetet, akkor valószínűleg holnap megkapod a tárgyat.
Dátum: 2013.03.08. 19:01:54
Aki nem bízik benne az miért hinné el, hogy mennyi van neki? Inkább hiszi/k azt, hogy csak a hasukra ütöttek a válasz írásakor Némely válaszról akkor is ezt hisszük, amikor bizonyítottan valós dologról kérdezünk, csak olyan abszurd a válasz.
Dátum: 2013.03.07. 17:21:15
A fél millád vagy egy másik eset?
Dátum: 2013.03.06. 23:00:37
Röviden: mert össze-vissza borulna a kényes egyensúlyú játékos karakterek közti harc.
Hosszabban én nem tudom korrekten kifejteni, de talán majd egy hozzáértő megteszi ezt.
Dátum: 2013.03.03. 19:14:12
(Legalább) itt ne politizáljunk.
Dátum: 2013.03.03. 16:18:04
A feladatok baromság, de a VT jó. Múltkor írtad, hogy 20-as vagy (V1-en Böszmeség? Ez nem tuti, csak valami rémlik), 4x4-es templomból simán ki lehet dekázni a túl sok TP-t igénylő küldiket vagy akit ami zavar - a 6x6-os is teljesíthető extrém TP benyelések nélkül, ha az ember a megoldást keresi, nem azt, hogy hogy nem lehet. A szöviküldi meg nem feltétlen 20-as kariknak készült, még ha be is tudunk jutni nagy szövikbe addigra, valamint ha már benn vagyunk - akármekkora szinten - el kell tudni fogadni, hogy a 3x-os jutalmat az olyan sebességgel haladóknak tervezték, ha bármi okból lassabban haladunk, akkor a szövi bevár vagy nem. Ha nem akkor vagy gyorsabban gyűjtjük a TP-t vagy elfogadjuk a kisebb jutalmat.
Más taktikára álltam, mint eddig voltam, kellett is 1 hónap 62-ről 63-ra lépjek (holnap esedékes), sanszos, hogy nem fogok 3x-os jutalmat kapni, talán kétszerest sem bár az meglehet, de tudom hogy így jobban járok, erősebb leszek, mintha rohannék a 3x jutalomért. Szerintem ezt nem csak én tudom Hogy hányszoros jutalom éri meg egy karinak az taktika és szint(környezet)függő, de az nem fair, hogy tudjuk miért vagyunk lassúak és ez így megfelel, nem gyorsítunk ha bottal vernek sem, de azért megkönnyezzük a gyors haladás gyümölcseit. Az ember döntsön és vállalja a következményeit.
Dátum: 2013.03.03. 13:18:39
Idézet: Viszok009 - 2013.03.03. 12:30:21
Hát, sok benne az értelmetlen dolog...de lehet, mert túl kipihent vagyok, a tegnapi dumaszínház után...

1. Koktélozni férfiak nem nagyon szoktak (max long island)
2. Ha hullarészegen hazajövök (évente 1* maximum) akkor nm fogok reggel vidáman reggelizni
3. Reggeli közben biztos nem veszem észre, hogy széttört asztalt.
Stb, stb...tudom, én vagyok a hülye, de ha már fikázom küldök egyet én is (biztos volt, már :-) )

1. Igen a koktélozás azt hiszem inkább női szokás, de nem vette el a poén értékét, így nem kezdtem javítgatni, csak lemásoltam ahogy volt. Talán egy nő, feleség találta ki a viccet és azért koktél szerepel benne.
2. Vidámságról nem volt szó benne, csak "csodálatos nap"-ról, mert azt hitte megúszta és "laza válasz"-ról, hogy hihető legyen a meséje a hazaérkezésről.
3. Nem is a fickó vette észre ezeket, hanem a feleség és felsorolta a férjnek (aki semmit nem vett észre a történtek azon kívül, hogy kakukkolt az óra 3-at, meg ő 9-et) hogy miket tett a "kakukkos óra".

Szerintem túl kipihent vagy és kicsit fáradtabban olvasd el újra
A tieidben csak az a hiba, hogy túl közel állnak az igazsághoz.
Dátum: 2013.03.03. 11:32:00
Miklós úgy gondolta, hogy lentebb szarabb LE(/TP) is elég, úgy sem tudnak jobbat. Csak kb a 150 felettieknek normális a jutalom. Pedig állítólag pont arra készült a "feladatok", hogy segítse a kicsiket, a nagyok meg ha akarják csinálják, ha nem nem. Ehelyett a kicsiket szivatja vagy tévútra viszi a nagyoknak meg megéri. Csináljátok inkább a VT-t, ha feladatokra, küldetésekre és jutalomra vágytok. Ja meg a küldiket 100-ig minél előbb, az ismétlők ami játékra nevel, nem a feladatok.
Dátum: 2013.03.03. 11:16:47
E/1-ben írom, mert így olvastam:

Az este összeröffentem a barátaimmal egy kis "megbeszélésre". Megígértem a páromnak, hogy pontban éjfélkor otthon leszek. De a buli túl jól sikerült, koktél, tánc, még több koktél és csak hajnal háromra értem haza. Mondanom sem kell, hulla részegen. Épp csak becsuktam magam mögött az ajtót, mikor az a rohadt kakukkos óra rákezdte: kakukk, kakukk!
Tudtam, hogy a párom fel fog ébredni a zajra, gyorsan én is rázendítettem és kakukkoltam még kilencszer. Megúsztam egy kiadós veszekedést, gondoltam. Büszkeséggel eltöltve eme zseniális ötletért szép nyugodtan lefeküdtem a párom mellé. Az utolsó gondolatom elalvás előtt az volt, hogy mennyire okos és fürge eszű vagyok, még a kritikus pillanatokban is feltalálom magam.
Másnap amikor a párom reggeli közben megkérdezte, hánykor értem haza, lazán válaszoltam, hogy pontosan éjfélkor, ahogy ígértem. Nem szólt semmit, sőt, még kételkedni sem látszott. Na ezt megúsztam, gondoltam, csodálatos ez a nap. De ekkor megszólalt:
- Apropó, ki kéne cseréltetni a kakukkos órát!
- Igen? És miért szerelmem? - kérdeztem remegve. Mire ő:
- Hát az éjjel felébredtem amikor hármat kakukkolt és a fene tudja, hogy miért vagy hogyan, de utána azt kiabálta, hogy "a rosseb egye meg!", aztán még négyet kakukkolt és miután végighányta a folyosót, másik hármat kakukkolt, miközben majd megszakadt a röhögéstől. Utána még egy kakukk, majd botladozás közben rálépett a macskára és összetörte a telefonasztalt a nappaliban. Az utolsó kakukkot már mellettem az ágyban adta ki magából, aztán hihetetlen hortyogás kíséretében egyszerűen elaludt. Ennyi. Mit szólsz hozzá drágám?
Dátum: 2013.03.02. 20:24:37
Szerintem az epikláda jó cucc, én örültem neki még másodszor is
Dátum: 2013.03.02. 20:17:36
A zeon gyűrű azért kemény, mert gyűrű. Minden más küldi növelő dolog relikvia vagy nyaklánc.