Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2016.03.27. 11:13:48
Én is EH-s vagyok, írjak üfsz-re?
Dátum: 2016.03.27. 11:03:15
Az eltorzultaktól kapott tojásokból jön LE is, a *klónoktól* csak +0-ás tojások esnek.
Dátum: 2016.03.23. 14:36:38
Build, ez nagyon nagy... Kösz, ekkorát ma még nem nevettem
Kezdem értékelni dikó tőmondatos válaszait, akkor leszünk bajban, ha már tőle is csak ennyi jön vissza mindig: "majd a jövő héten, addig is további jó játékot".

Offs, sajnos kb ez az igazság. Én még néha reménykedem benne, hogy bejelentkezés nélkül "inkognitóban" olvassa Miklós a fórumot. Bár akkor néha (gyakrabban) bele is szólhatna.
Dátum: 2016.03.23. 14:26:05
Bocs, hogy ennyivel lerendezlek, nem a személyed miatt.

Süket duma. Évek óta (2008-tól) ezt csinálják ők (amiket sérelmezünk) és ezt csináljuk mi (amiket javasolsz). Az is csoda, hogy még eddig kitartottunk és vannak akik még kitartanak, lásd Ariel. a legnagyobb csoda meg az, hogy vannak ilyen lelkes újoncok, mint Te. Tiszta véletlen, hogy betévednek ide néha emberek, nem sokat tesznek ezért az illetékesek és azt is (részben) rosszul.
Dátum: 2016.03.22. 17:35:33
Becsülöm a kitartásod és az eredményeid, nekem már nem olyan fontos ez az egész, hogy újabb köröket fussak a semmiért, csak néha még felmorranok. Lényegében amit írsz az nem zárja ki vagy cáfolja amit én írtam - szerintem - csak arra világít rá, hogy még nagyobbak a gondok, mint amit én vázoltam.
Dátum: 2016.03.22. 17:30:42
Félreérthetően sikerült fogalmaznom úgy tűnik. Nekünk van miről beszélni, úgy értettem, hogy a fejlesztőinknek nincs miről, nem nagyon tudnak mit felmutatni, hogy mit csináltak. A többi egybevág azzal amit te is leírtál.
Dátum: 2016.03.22. 14:47:13
Jó lenne egy ilyen topic, ha lenne miről beszélni. De azt prezentálni havonta, hogy semerre sem haladunk felesleges és égő, gondolom ezért is nincs ilyen.
Dátum: 2016.03.22. 14:45:15
Igen, a LE-áldozás elmegy. De ahogy tálalták ezt az egészet az nem megy el. Barna mytokronit, akvizáció, red herring, vicceltünk - azt mondjuk, pedig csak qrvára fogalmunk sincs mivel és hogyan tartsuk fenn az érdeklődést és az újdonság illúzióját - ősi arany pénz, milyen jó lesz, persze csak ha kitaláljátok mi is legyen az az olyan jó, de hiába ötleteltek, mert olyan formában sem valósul meg.

Az akciók, befizetések meg a vásárlási lehetőségek vannak túlpörögve, semmi más. A játék és a fejlesztés olyan alacsony fordulatszámon megy, hogy lassan visszamenetbe kapcsol.

Lehet, hogy hülye vagyok és elfogadom, ha vagytok akik annak néztek, de én legalább, ha szart akarnak etetni velem nem eszem meg szép csendben vagy nem helyeslek hozzá, hogy milyen finom, hanem megmondom, hogy ez akkor is csak szar, ha szépen akarjátok tálalni! És attól, hogy eltelik újabb fél év és megint elénk rakjátok még mindig szar és még mindig nem finom. De akik jóízűen megeszik, azoknak egészségére.


A "bojkott" csak figyelemfelhívó szó volt, nem készültem semmi konkrét "lázadási tervvel", ha lett volna hajlandósága és célja a játékosoknak, akkor segítettem volna lehetőségeimhez képest. De itt már akkora az érdektelenség vagy tenni nem akarás, hogy kb fejlesztések sem kellenek, csak fusson el ez a jelenlegi rendszer amíg totál bele nem un mindenki.
Dátum: 2016.03.21. 07:50:29
Szerintem jogos a felvetésed, már gondolkodtam rajta én is (meg ugye folyton füstölgök és nem egyszer célozgatok közben a "red herring"-ekre).

Vagy legyen leprogramozott, kész és hasznos a barna mytokronit vagy ne legyen a piramisban (se más formában amiben megszivathatna minket).

Fél éve is felháborító volt a teljesíthetetlen, elvileg "vicces" feladat - ami szerintem a magyarázkodással együtt egyáltalán nem volt vicces, inkább átlátszó és szánalmas, vérlázító.

Semmiféle ilyen megoldhatatlan, kötelező dekrétum feladatot nem akarok látni többet. És szerintem senki más sem. Szerintem ez nem pénz kérdése. Egyszerűen gusztustalan. Még annak gondolata sem áll tőlem távol, hogy bennmaradás esetére valamiféle bojkottot szervezzünk.
Dátum: 2016.03.19. 05:31:03
Lan, nem vetnéd fel Miklósnál? Vagy Offs? Ariel? Ha ti is egyetértetek.
Ha én írok ÜSZ-en, akkor jobb esetben felkerül a fejlesztési listára és pár éven belül megvalósul, ha nyaggatjuk őket folyton, rosszabb esetben meg csak azt a választ kapom, hogy felírták és semmi nem lesz belőle. Ha ti fordulnátok hozzájuk ezzel, talán még a hátralevő másfél hónapot se kéne a relikviák nélkül kibekkelni, szerintem nem nagy meló ennek a megvalósítása, csak érteniük kéne, hogy ez a pár perces meló nekünk többet ér és használ, mint hogy ősi arany pénzen meg barna mytorkoniton agyaljanak vagy valami más "red herring"-en amit bedobhatnak újdonságnak és nem lesz belőle semmi.
Dátum: 2016.03.18. 15:19:55
Hirtelen nincs jobb ötletem hova tegyem, hogy feltűnő legyen a népnek: lejártak a Landis féléves cuccok, se plusz AF, se dupla dukát... én belefutottam, aki nincs rákényszerítve a beváltásra, az akkor pihentesse a térkapus cuccait most másfél hónapig.

Egyébként szerintem jó lenne, ha ezek az időszakos relikviák kapnának valami upgradet és
- a.) nem tűnnének el jelzés nélkül
- b.) nagyon király lenne, ha úgy frissülnének, mint a horda medálok: akkor tűnik el az előző, amikor az újat megkapod, ha kiérdemelted, ha nem, csak akkor maradsz hoppon
Dátum: 2016.03.17. 15:19:35
Ma esett 2 arany univerzum és azokból 1 végzet medál meg egy templomi pálca.
Dátum: 2016.03.17. 07:57:24
Ezért is nem forgatok őskőért. Azokat a kacatokat azért időnként be lehet forgatni valamire, de annyit nem érnek, hogy őskövet adjak értük. Ingyen elférnek. Az isteni dekrétum viszont, ha ingyen van, akkor sem fogom használni és qrva idegesíti meg nagy csalódás amikor aranyszelencéből az esik ki, bármi más jobb helyette.
Univerzum ládika tartalma topicból:
Idézet: Quellon - 2016.02.06. 10:50:15
Bizony. Pontosan ezt sikerült most nekem is "berandomolnom". Az első arany univerzum ládámból aranyszelence, amiből pedig egy életbevágóan fontos isteni dekrétum pottyant, a negyedik és eddig egyet sem használtam.
Még jó (dehogy jó, csak így nem akkora szopás az egész) hogy az Ősi "red herring" aranypénz továbbra sem jó semmire és így is marad még ki tudja meddig, ha hasznos cucc lenne és úgy kaptam volna helyette isteni dekrétumot biztos mérges lennék. Így meg csak legyintek erre is, mint már általában az egészre.
(...)
Dátum: 2016.03.16. 20:18:57
Bízom benne, hogy ha nem nézzük őket helyből hülyének, akkor talán nagyobb hajlandóság lesz bennük arra, hogy egyáltalán válaszra méltassák a felvetésed és javaslatom.

Szerintem az isteni dekrétum értékét illetően nincs átmenet. Vannak akiknek ez jó és nem érné meg visszaváltani meg vannak akiknek semmit nem ér és nekik bárm(enny)i jobb nála.
Dátum: 2016.03.16. 20:02:45
Én töredék tojásért is odaadnám az isteni dekrétumokat, 30-ért/db könnybe lábadna a szemem...

Hányszor pedzegettem már, hogy az isteni dekrétum (meg az őrjöngés itala) legyen beváltható valamire, akár csak platinára, ÜSZ-en is, elvileg fel is vették fejlesztési listára, de ez lenne itt most a remek alkalom...

30 tojásért lehet 1 isteni dekrétumot venni.
1 dekrétumot lehessen X tojásra becserélni.
X<30
Dátum: 2016.03.14. 19:56:46
Én vittem azt a hetet amikor a koponyák elsők lettek, mi másodikok, ti meg negyedikek. Azért alakult így, mert az első naptól tudtam hogy ti lesztek összetettben a legnagyobb ellenfeleink és ezért amikor láttam, hogy két szövivel egyszerre nem bírunk el, őket engedtem el és titeket nyomtunk lejjebb.
Biztosíthatlak róla, hogy semmilyen megbeszélés nem volt a részünkről se ellenetek, se más ellenfelünkkel szemben.
Egyébként meg mi ez a szöveg, hogy Idézet: Don Firenze - 2016.03.14. 15:44:36
mert egyedül nem tudtak most sem legyőzni minket
3x indultatok szb-n, mindháromszor találkozott a két szövi, mindháromszor mögöttünk végeztetek. És egyszer sem kooperáltunk mással ellenetek, sőt történtek még pikáns dolgok oda-vissza. Én és a szövetségem is, valamint a ti vezetőtök is úgy gondoltuk, hogy végre egálban vagyunk és lezártuk az ellenségeskedést is, erre jössz ezzel a rossz szöveggel. Te és aki esetleg még úgy gondolja, ahogy te, az ilyen kesergés helyett inkább fordítsátok az energiáitokat arra, hogy ravaszabb taktikát találtok ki vagy ügyesebben kivitelezitek a dolgokat és akkor talán nem lesz savanyú a szőlő.
Dátum: 2016.03.14. 09:42:15
Akkor lehet ez sem fog segíteni, de próbáld meg... Ez volt az utolsó amikor Birkára szorultunk a majom és a róka nézeteltérése miatt és akkor meg is oldotta a problémákat

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,325.360

361-es hsz, oldal tetején.
Dátum: 2016.03.14. 09:32:02
Várj, eszembe jutott még valami, előkeresem a levelezések közül, még Birka segített anno.
Dátum: 2016.03.14. 09:30:51
Ha tényleg a foxod frissült legújabb verzióra és azért halt meg minden más (jártam így régebben én is), akkor a következő lehetőségeid vannak:
- megvárod míg a verziók újra kompatibilissé válnak a toldozás-foldozás hatására - nincs rá garancia, hogy mikor következik be
- letakarítod a foxot teljesen, visszaraksz egy régebbi verziót és nem engeded frissülni vagy csak nagyobb késleltetésekkel (de mindig tarts magadnál egy régebbi verziót, ami jól működött)
- böngészőt váltasz, állítólag másikokon is megy a GM
- vársz még pár véleményt, mert lehet van aki ért is hozzá és nem olyan baltás módszerekkel oldotta meg a problémáit, mint én
Dátum: 2016.03.14. 08:18:25
Jeriko tényleg jól számol
És lehet jól is működött volna a kenneleztetés és a szintlépés, csak nem azt mutatta ami várható volt, épp ki akartam próbálni küldin kívül egy állat 48 órára küldésével, hogy hátha csak az omnis kennelkalk szivat a megjelenítéssel, de erről eszembe jutott, hogy ha azzal van a gond, akkor egy GM off, karilap frissít, állatok oldal frissít, GM on, karilap frissít, állatok oldal frissít, talán segít, ha nem, ráérek utána is elpazarolni 1 követ. Bejött, nem tudom mi hülyítette meg a majmot és/vagy az omnit, kennelkalkot, de most már visszaállt.
Kösz a segítséget.