Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Igen, a TP-s problémát én is tapasztaltam. Tehát, hogy másfél-két óra alatt csak én egyedül 3x ütöttem meg valakit, de mindháromra max TP-t (ugyanannyit) kaptam.
Dátum: 2013.05.15. 12:40:30
Miért toltál be rá milliókat?
Olyan előre ittál a medve bőrére, hogy még nem hogy le se vadásztad, de meg sem beszéltük a vadászatot, csak felvetette Miklós, hogy mi lenne ha...?

Én szeretném az összes betöltött LE-met visszakapni, cserébe visszaadom a kaőpt TP-ket, ÉP-VP italokat, még a dukát italokat is, egyedül a relikeket tartanám meg, nem olyan nagy kérés ugye?


Egyébként az Inspirátoros esszenciatermelés tavaly ilyenkor nekem is eszembe jutott, de túl drágának ítéltem, mert minden 50 CSP-hez 10 PP és 2 őskő is, plusz a relikvia dukátköltsége sem elhanyagolható, legalábbis egyelőre jelentős áldozat lenne az eddig gyűjtöttekből.
Arról nem is beszélve, hogy én még VF-ezek. Tudom te már nem, majd ha már én sem, akkor lehet újra meggondolom.

*javítottam
Igen, az nem lenne jó, ha 1 klónt, akinek az alapanyaga a legideálisabb üthetnénk megállás nélkül amíg a PP-nk bírja. Azt, hogy ne legyen korlátozva a klón üthetősége szerintem úgy értettük mi játékosok, hogy János megüti Béla klónját 8:00-kor, akkor István üthesse 8:01-kor és, ha Béla klónját percenként leüti valaki, akkor 5 perc múlva ne akadjon ki a számláló, hogy 3 óra alatt 5 támadást kapott, most hagyjátok békén, hanem a klón folyamatosan támadható legyen a különböző támadóknak. De egy karakternek, legyen az János vagy István, továbbra is csak kontinuum szűkítése által megengedett időközönként lehetne ütni ugyanazt a személyt és a klónját is.
Így jobb?
Dátum: 2013.05.15. 09:46:24
Miért veszed meg? Szeretnél landik alatt 10-15 szintet lépni?
Dátum: 2013.05.14. 15:04:38
Truth, Viszok, nem olvastátok el eléggé figyelmesen amit írtam és amit reagált rá MC.
Én is pont ezen lepődtem meg, hogy a 10. csata után a 3 módosító ellenére is -60%-on vagyok, mire MC jelezte, hogy az úgy rendben is van, mert a 10. portya előtt még csak -50% volt és az a lényeg, nem az azutáni állapot.
Ti is a gyorsan leépülő klub tagjai vagytok
Dátum: 2013.05.14. 14:26:51
Hehh, tényleg
Agatity, ne félj, akármilyen ütemben is épülsz le, én gyorsabban
Dátum: 2013.05.14. 14:10:29
A mínusz %-ok kiírása időnként csúszik, ha elég gyors egymásutánban indítod a portyákat, de attól még a hatása lefut a csatával együtt a kiírás késése ellenére is.
Majdnem a lap legalján van a táblázat.
Az érdekes az, hogy ennek hatására eszembe jutott, hogy én viszont mínusz 60%-ig tudok fáradni, annak ellenére, hogy megvan mind a 3 módosító tényező, tehát elvileg -50%-ig kéne csak mennem 10 csata alatt. Vajon melyik nem működik? Jobb lesz ennek is utánakérdezni.
Dátum: 2013.05.14. 10:29:04
Ha valaki szintet lép, megjelenk egy információs ablak a szintlépésről.

Friss hírek, utolsó előtti.
Szintet léptem, de nem láttam. Nem működik vagy ki is vették?
Dátum: 2013.05.13. 22:01:28
Szerintem a szabályokat, ha előre lefektetjük valamiben, akkor ahhoz tartsuk magunkat. Tehát bármi módosítás csak következőtől legyen.
Ez egy játékon és taktikákon felül álló elvi kérdés. Ha bármikor bármi módosulhat az káosz. Ilyet is lehet játszani, de nem akkor, ha megbeszéltünk egy rendet, hanem amikor mindenki tudja, hogy amiben részt vesz az orosz rulett lesz.

VU-n belüli erősen sarkított példa: Ha megtehető, hogy holnap bevezetik, hogy a végén mágiára és egészségre nem fejleszt a rendszer jutalom gyanánt, csak a többire, akkor megtehetik azt is, hogy utolsó hétre bevezetik azt a szabályt, hogy negyed TP-ért mennek majd a csaták vagy kétszeres LE-ért vagy bármi hasonló extrém szélsőséget bedobnak ami valakiknek jó lesz másoknak meg nem.
Utólag nem lehet úgy módosítani, hogy az mindenkit ugyanúgy érintsen, kivéve, ha mindenki ugyanúgy játszik, de ez nem így van.
Dátum: 2013.05.11. 10:08:03
Kicsit bonyolult lett amit írtál, de van egy feltételezésem ami egyszerűbb és megmagyarázza a helyzetet.
Te 100-as vagy (?) és VF-el jutottál odáig 60-ról? A ~2400 elköltött AFP-s meg ~150-es és EH-val jutott odáig? Az ~50 szint miatt lehet neki 2x annyi, és a VF AFP felezése miatt lehet a 4x-es különbség. Hozzávesszük a relikeket és meg is van a különbözet.
Miklósék ötletével az egyetlen gond, hogy random ellenfél ellen csatáznánk, ha így akarnánk tenni csukott szemmel bökdösnénk a portyaablakban, ehhez nem kell fejlesztés. Szóval, ha a generált klónok közül lehet választani, hogy annak megfelelő ellenféllel küzdjünk amilyen célból portyázni kezdtünk, akkor már jó lesz a javaslatuk.
Érdekes, azt hittem ez egyszerűsíteni fog nem bonyolítani de elhiszem neked, akkor mindegy.
Pár korábbi javaslatot összegyúrok és megismétlem:
Legyen minden karakter klónozva és a klónoknál ne legyen időkorlát az üthetőségben. Lehessen háborúban 1 órán belül (35 percenként), 3 órán belül akárhányszor, ne csak 5x és esetleg az 5 percet se kelljen kivárni velük szemben két külön játékos karakternek, úgy sem fognak panaszkodni.
Esetleg kaphatnak epikus méretű egészséget és mágiát.
Kiégett kő, ha lenne az lenne az álom, visszaélni nem lehet vele. LE legyen-e náluk és mennyi abba nem kotyogok bele, ahhoz abszolút nem értek.

*Mód.: elírás.
Dátum: 2013.05.10. 11:01:11
Van benne valami
De, ha akárhányszor visszaadja az UR-t mindig kevesebb pechpont jár vissza amellett, hogy így mégsincs UR-e, tehát ha 5-10 kisebb értékűt beáldoz és egyszer esik egy amire igazán fájt a foga az nem feltétlen rossz és lehet akkor is esett volna addigra, ha a többit megtartja. Persze aki AH-ból szerezte meg ugyanazokat a reikeket annak kellemetlen, ha sokan mások is felvértezik magukat azokkal a cuccokkal kisebb erőfeszítés árán, de ez ígyis-úgyis megtörténhet, megtörténik a pechpontcserélgetés nélkül is, hisz anélkül is vannak akik kapásból megnyerték a legjobb UR-eket.
Azt hiszem inkább a Szerencsekeréken folyamatosan forgatók közt egyenlítené ki a nyereményeik közti szakadékot ez a pechpontos varázslás. Ami tekintve, hogy több nagy és tapasztalt játékos s hangoztatta kezdetekkor és azóta is, hogy a szerencsekerék túl nagy rizikó és botlás egy VU-szerű stratégiai játékban, nem is lenne talán rossz.
Dátum: 2013.05.10. 10:35:56
A 231 512 LE-t mihez képest számolod veszteségnek?
Dátum: 2013.05.10. 10:19:00
Idézet: Offsboy - 2013.05.10. 10:13:33
Legalábbis egy ellenfelszólalót sem láttam, ami mindenképpen ritka példa, akármilyen tervezett újításról legyen szó.
Mivel ez senkit sem érint hátrányosan, de sokaknak előnyös
A választhatóság a kulcs. Ha azt mondták volna, hogy "Jó, kivesszük az epikládát és betesszük helyette a +200 pechpont nyereményt.", akkor aztán bazi nagy felhördülés lett volna Önmagában 200 pechpont nem ér annyit, hogy UR legyen, de kiegészítő alternatívának jó.

*SŐT! Talán minden UR-hez kéne ez a lehetőség, hogy inkább X db pechpontra visszaváltanám!
Dátum: 2013.05.10. 08:31:13
29 csatára még nincs szerencsejutalom, 30-ra már jár egy. Akkor talán 30 (+1), 60 (+2), 90 (+3), 120 (+4), 150 (+5) a landi szerencse bónuszának mértékének növekvése.
Ha nem mondtam újat, elnézést, én nem emlékszem, hogy olvastam volna már ezt valahol.
Dátum: 2013.05.10. 07:11:44
Még 5-6 nap és újra 10% esélyed lesz szerezni egy epikládát
Dátum: 2013.05.09. 20:06:26
Lehet túl sokáig tartott megírni a levelet. Másold ki a levelet (fájlba vagy vágólapra), jelentkezz ki, be, majd írj újra és illeszd be, küldés, ha így sem jó, akkor nem tudom, próbáld később.
Dátum: 2013.05.09. 20:02:57
Kb. 2 hete vannak harmincasok. Rögtön az első pár napban sikerült egy társnak ládát szerezni, majd még azon a héten egy másiknak is. Szóval te írtál először, de aztán bekapcsolódtak még mások is.
1-2x már én is megkértem, hogy továbbítsa az ügyet Miklósnak