Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2016.04.21. 17:31:28
Horda trófeához eseményen kívül hogy lehet jutni?
Most épp van nálam 91 és azon elmélkedem, hogy vegyek ki 3 relikviakupont 25/db-ért vagy szerezzek még 9-et és váltsam fétisszilánkra.
Csak épp nem jut eszembe hogyan juthatnék trófeákhoz.
Dátum: 2016.04.20. 13:36:57
Azért 30 relikviaforgács, hogy akinek kell epikláda, az kapjon, de akinek értéktelen, az becserélhesse arra ami neki értékes a választható cuccok közül.
Dátum: 2016.04.19. 20:48:28
Tévedtem, elnézést.
Köszönöm!
Idézet: Miklós - 2016.04.18. 12:53:47
A következő patch fejlesztései már majdnem kész vannak, de ezek feltöltésével megvárjuk a Landragór esemény végét, mert van, ami belekavarna a számításba.
- A szövetségi küldetéseknél az AF pont jutalom szinttől függően megnő (tehát akinek most van aktív jutalma, érdemes várni a patchig az átvétellel)


Egyébként meddig tartogathatom a szövi bajnoki jutalmam? Bármeddig, a következő sor befejezésééig vagy még azelőtt át kell venni, különben az újabb felülírja/eltörli a korábbit? És mekkora mértékben nő meg? +1 AFP-ért nem várnék, hanem még 800 ezer LE-t töltenék inkább a pilonokba.
Dátum: 2016.04.18. 05:17:15
Életszerű a gondolatmeneted, de ez a játék sokmindenben nem az, sajnos vannak olyan dolgok amik nem is fognak változni, ez is olyan, az biztos. Ha tetszik a játék érezd magad jól vele és sok sikert kívánok Ha szívesen ismerkednél a játék részleteivel, akkor az aláírásomban látható kék szövegekre kattintva megtalálhatod az alapvető ismereteket.
Durva, grat A zöld esszenciák pörgettek meg ennyire vagy nélkülük is haladtál már?
Dátum: 2016.04.16. 07:58:25
Valami zavar lehet az ERŐ-ben
Meglepődve nézegettem a v1-en eddig ismeretlen szöviket melyekről a világeseményekben olvastam, de nincsenek, úgy tűnik több világ eseményeit összezagyválta a rendszer a v1-es világesemények hírei közt.

Ma, 07:02 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált a Zunimassa szövetséggel szemben.
Ma, 07:02 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált a Pudvás Nyuszitappancs szövetséggel szemben.
Ma, 07:01 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált az A Galaxis Őrzői szövetséggel szemben.
Ma, 07:01 A Kristály Szövetség szövetség kapitulált a Humbleness, Sturdiness, Wisdom szövetséggel szemben.
Ma, 07:00 A Kristály Szövetség vereséget szenvedett, és elmenekült!
Dátum: 2016.04.15. 13:46:19
Nem áll tőlem távol a barlang (vagy jurta) a civilizációtól távol gondolata
De (még) nem. Csak kb 2 éve nem nézek híradót és tv-t is alig, krimik meg ismeretterjesztők. Küldjetek link(ek)et, hogy miről lenne érdemes tudnom
Dátum: 2016.04.15. 10:42:04
Nem felbosszantani akartalak, csak úgy éreztem kettős mércével nézed a dolgot. De mindegy is, a konstruktív oldalára koncentrálva a témának: Igen, jó lenne, ha lehetne érdemben zárkózni, versengeni a játékosoknak, akkor rögtön nem lehetne tíz-száz milliókkal hesszelni hónapokig, de se játékosok nem nagyon vannak már, se pedig a kialakult szakadékokat nem lehet áthidalni az esetek döntő többségében. Ami nekem régen szúrta a szemem és nem változott, de már nem tudom használják-e még, mióta itt a SZB az az volt amikor egy sokszoros bajnok állandó SK-t kapott elfekvő vagy akár aktív tagoktól, a lényeg, hogy az állandó és maximális hatásfokú SK-kkal kizárta a lehetőségét, hogy bárki is karcolgassa, netán megfogja tisztességesen.

A legtöbb probléma gyökere, hogy minimum 10x ennyi játékos kéne, hogy legyen kit ütni, legyen kivel versengeni, hogy ne tárgyaljunk le mindent, hogy legyenek akik nem pont a haverjaid, hogy ha aktívan játszol pvp-ben akkor ne töröljön a környezeted.
Ez a hajó elúszott és nem látom a lehetőséget sehonnan, hogy visszajöjjön. :/
Dátum: 2016.04.15. 10:38:53
Idézet: Bpetya75 - 2016.04.14. 15:08:40
Nagyon hajaz az érvelésed a fekete ruhás nővért kritizálókéra, nem értek egyet. Ami 7,5 éve nem tűnt fel, az pár éve feltűnhetett, mostanra meg eszkalálódhatott is. Az nem érv, hogy akkor miért nem zavart.

Az én játékomat nem befolyásolná, de bizonyos körökben biztos érdekes, új színt vinne a játékba

Ezt nem igazán értem, talán még túl zsenge kölyök voltam amikor ez a fekete ruhás ténykedett vagy csak elkerülte a figyelmem? Nem ismerem az esetet és így a kritizálók véleményét sem.

Az pedig már 7,5 éve is feltűnt sokaknak, hogy a LE halmozás probléma, meg az ilyesmit művelő akkori, igazi "pókok" léte, tevékenysége is, de szabályt nem sértettek, megtehették, ők voltak/lettek az etalon a szinthuszár taktikán kívül a "hogyan lehetsz a legerősebb" témában és művelhették a durva fosztogatásokat, LE halmozást, időzített, szakaszos fejlesztést, még Landi sem volt hozzá. Egyébként ha jól emlékszem régen Lan pont lerántott jó pár tagot nagy LE-kkel amit tartalékoltak.
Dátum: 2016.04.14. 15:05:52
Hagyjuk már... Amikor Offs épített 5 milliárdot zsebből, akkor azt a LE-t aznap szedte össze szerinted? Akkor nem javasoltál ilyesmiket. Hanem örültél volna, ha a ti kutatokba megy, ha jól értettem. Rövid és hosszútávú célok közt.
Végülis nekem mindegy, lesz ahogy lesz, majd alkalmazkodunk. Eddig hét és fél éve így ment, miért pont most? És nem hiszem, hogy lesz ilyen, csak mert egy rétegnek nem tetszik, akkor már 2009-ben meg kellett volna csinálni a reformod.
Dátum: 2016.04.14. 14:18:58
Hét és fél éve így megy, miért most zavar? sok nem normális, nem életszerű dolog van a játékban - sajnos.
Én mondjuk akkor sem csinálom így a következő fél évben, ha megéri és kibírtam az ideiglenes gyengülést is. Marhára unalmas volt, már több mint két hónapja csak azt vártam, hogy mikor lesz már vége.
Dátum: 2016.04.14. 14:05:18
Ale, mivel neveket nem írtál, mindenki azokra érti a megnyilvánulásod akikre akarja. Jelezném, hogy én Taspi cipőjében járok, csak pár számmal kisebben. Nézz rá a v1 listákra.


Baraty kösz az infót. A megák, bónuszaik és a TÖ fejlesztés olcsóbbítása körül akkora a köd és homály, hogy hibát, lehetőséget egyaránt elrejt, azt találunk benne amit épp akarunk, mindegy, ez van. A hűség fétis bug oké, érthető, elfogadható, részemről a javítás békája lenyelve. Kár, hogy ezek a hibák már korábbi Landikon is megvoltak és akkor nyugodtan lehetett "jogtalan előnyökhöz jutni", amik "behozhatatlan szakadékokat" eredményeztek.
Dátum: 2016.04.14. 12:38:06
Egyetértek Mortallal.

És nagyon nem tetszik, hogy Miklós semmit nem reagált mióta "beböffentette a jó hírt".
Egy csomó negatív dolgot lehetne sorolni, de nem teszem, próbálok bízni abban, hogy még nem tudja mi van itt és ha ideér nem hagyja szótlanul.

Igenis jár nekünk a tisztességes, érthető és részletes magyarázat, vizsgálat. Ha az nincs, akkor inkább ne is tegyenek semmit sem.
Dátum: 2016.04.14. 08:01:12
Idézet: Miklós - 2016.04.13. 11:37:04
...a megaesszencia bónuszok változása miatt nem stimmelt...

Ezt bogozzuk már ki, mert nagyon hamar mindenfélét beleképzeltek az egészbe, hogy mi lehetett.
Pontosan mikor és mi változott a megákkal?
Volt múltkor az a hiszti, amikor az elszállt bónuszú, nagyon sok megás játékosok miatt Miklós visszavette a megák hatékonyságát. De csak a magas szintűekét nem? (Vagy hogy volt? Mert arról is csak félmondatos fórumbejegyzések vannak, korrekt ez volt, ez lett tájékoztatást nem találtam.) Az miben érintené az alacsonyszintű megákat? Szerintem semmiben és akkor azok jutalmát nem is kell visszavenni. Persze egyszerűbb mindenkit hazavágni, de szerintem nem jogos. Részletes és érthető, helytálló levezetést szeretnék látni, ha az ellenkezőjéről és annak jogosságáról akarnak meggyőzni a JV-k, Offs vagy bárki aki ezt okésnak látja. Szerintem nem ilyen egyszerű ez az eset, mint amennyit ideböktek, hogy az alapján fogadjuk el és pont. Úgy gondolom jár a korrekt magyarázat.
Dátum: 2016.04.13. 21:42:29
Milyen megaesszencia bónuszok változtak? Nem csak a 35 felettiek? Mert akkor akinek nincs 35 felettije azt nem is érintené a korrekció. Vagy mi van egyáltalán?
Dátum: 2016.04.07. 14:12:36
A következő tárgyak(at) találtad: Kryxónium fókusz
Dátum: 2016.04.02. 12:36:03
Teljesen egyetértek Buildermann álláspontjával és véleményével. Azért nem kampányolok itt az akció kiírása óta, mert:
- a beho ilyesfajta dolgaitól már egyrészt hányok, másrészt szarok rá
- a játék pénzügyi része továbbra sem érint, egyrészt az ilyenek miatt hagytam fel a befizetéssel, másrészt meg azért, mert nélküle is kb ugyanazt a színvonalat lehet tartani

Azért nyilvánulok meg mégis, hogy látsszon, nincs egyedül. Vagy nem olyan kevesen, mint ahányan próbálják az igazuk bizonyítani és kiharcolni, ami járt volna nekik. És lehetne több (fizetős) elégedett játékosa is a behonak, ha nem így állnának a dolgaikhoz, ahogyan most is. Kezdve az üfsz félretájékoztatástól az itteni "bocs, ráb***tatok, IJ"-ig.

További jó játékot!
Dátum: 2016.03.27. 11:31:48
Miért, ha kedden írom meg jobbak az esélyeim, mintha most írom meg és ugyanúgy kedden vagy szerdán olvassák?
Annyira nem is érdekel az a pár tízezer LE ... inkább költői kérdés volt, hogy írjak-e. Ha ez a hiba benne van a rendszerben akkor úgyis szarnak rá, szerintem tavaly is így működött.