Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2016.06.16. 23:24:37
10
Dátum: 2016.06.16. 10:17:50
Szerintem akkor te szerencsés vagy

Nem hiszem amúgy, hogy mindenhol általános jelenség ez a lopás probléma. A kérdés, hogy az érintett részterületen ez mennyire égető probléma.
Dátum: 2016.06.15. 22:42:07
Szerintem legyen kikapcsolható

+

Kerüljön be plusz kiégett szerzési lehetőség. Bárhogy. Ott van a khszeon izé is. 1600 kiégettet nem olyan egyszerű összeszedni, ha nem akarok csóróvá fosztani senkit. Ha meg valakit lelopok az egyértelmű bevételkiesés.
Dátum: 2016.06.14. 17:12:09
Én azt mondom, hogy ha mi szívtunk valamivel, az még nem jelenti azt, hogy másnak is kell. Sőt. Találjunk ki rá valami okosat, pl. egyet meg lehet venni, vagy hasonló. Bár az említett relikvia pont emiatt a panasz miatt került be.
2000-ből 1 csepp? 1?! Meg 20 szilánk?

Egy dologban reménykedek csak, hogy egy kheszon törmelék átváltható lesz majd szilánkra. Az még jó kérdés lenne, hogy aki még nincs nerfelve, annak mennyi barna mytokronit esik. Mert szerintem ebből a mennyiségből szintén semmit nem jelent majd fejleszteni.
Idézet: Aderrick - 2016.06.11. 22:33:17
1000-es kincskeresés összeg felett a kincs találati esély kincskeresésenként 0,5%-ról 0,25%-re csökkent


Ezt honnan tudod ilyen biztosra? Biztos nem próbálgatásos alapon Én kérdeztem ÜSZ-en, de nem árulták el.
Nekem most 2 laza nap után van 670 törmelékem. Mellé 1000+ barna mytokronitom. Nagyon várom az új fejlesztést
Na, ez már a limit fele és 2 nap játék kellett hozzá. Vagy 1
Offs totál felb@szta magát (teljesen jogosan). Én 6,925-öt kaptam eredetileg, most majdnem hatot. Igazából szinte mindig 6 jön, egyszer jött 5, de mivel nem ismerem a képletet nem tudom a pontos számot. Engem még csak nem is a csökkentés zavar, szerintem nerfelni kellett ezt. De ahogy történt az egy kabaré. Csak hasraütésre mondok egy számot, meg szintén hasraütésre egy ki tudja milyen módon milyen céllal működő képletet és kész. Azok akik meg a határon felül vannak felejtsék el a csatlósfejlesztést örökre. Szilánk se esik meg csepp se

Amúgy én egyedül a bolygó ura alatt 12000+ kincset nyitottam. Jó, oké toltam mint a fene, de akkor is.
Dátum: 2016.06.10. 10:33:41
Na most már elég legyen kölykök! Várjuk meg Miklós mit reagál.
Ezek szerint te még nem nyitottál elég sok régit. Nekünk itt párunkat teljesen tönkre lett verve a játék. Feltéve, ha nem lehet majd khszeon törmelékből mytokronitot váltani. Akkor minden oké.
Dátum: 2016.06.09. 19:05:58
Igen. 4 vágóállat elhullott valami brutális állatsebződésben, ezért vissza kellett őket hozni. Közben meg ment az EH.
Dátum: 2016.06.09. 12:41:00
Én tudtam használni még 3 hete.
132-ből:
A következő tárgyak(at) találtad: 100 kheszon törmelék, 5 vörös mytokronit, 4 szürke mytokronit, 5 zöld mytokronit, 3 kék mytokronit, 3 Asztrálszilánk, 2 narancs mytokronit, 4 sárga mytokronit, 4 fehér mytokronit, barna mytokronit, Csatlóskristály

Akkor ezek szerint azt a fogalmat, hogy csatlósfejlesztés el is lehet felejteni. Ennyi szürkéből (meg kékből) az életben nem húzok fel 50-ről 60-ra semmit. (nem hogy 100-ról 110-re).

Legalább a szilánk drop chance megmaradt. Vagy legalábbis úgy látszik.
Amúgy a vadászatkor eső szürke esélyét is csökkentették? Vagy csak random?
De erre az asztrális kőre egyszer már Miklós azt mondta hogy hadd gyűljön, elfér.

A kincsnerf meg a bizonytalan képletek senkit nem zavarnak?
Akkor viszont 16 csilliárd kheszon törmelék lesz egy új tárgy

Én azért még mindig a kincstalálás képlete után kuncsorognék. Plusz így ezek fényében kb. minden újonnan bejött cucchoz tartozó képletet érdemes lenne nyilvánosságra hozni. Leginkább azért, hogy tudjuk ellenőrizni, hogy biztos jól működik-e.
Dátum: 2016.06.08. 15:29:18
Idézet: mist - 2016.06.08. 15:27:54

(Most már értem, hogy a sok ezer játékosból miért csak pár tucatnyi aktív.)


Szerintem azért, mert megvehetőek. Bérencek mind.
Én azért nagyon örülnék egy nyilvános képletnek. Ebben a formában teljesen bizonytalan a sárga mytokronit fejlesztése.
Dátum: 2016.06.07. 10:16:53
Így van. És a csúf, gonosz Hókuszpók (Offs) támogatta az egész megoldását, miközben a többiek csak fújoltak hogy váltsak én is világot és licitáljak. Hovatovább az egész világok közötti ugrálást Miklós is teljesen normálisnak tartotta. Azt hiszem valami olyasmi hasonlat volt, hogy ha egy boltban lennék a kasszáknál és látnám, hogy az egyik sorban sokan vannak, a másikban meg kevesen, akkor természetesen, hogy oda állok ahol kevesen vannak. Na Offs ezt játssza az aukciós tételekkel, most meg átállt a V3 sorba