Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2016.07.29. 12:48:10
Meg a szerencsefejlesztés bónusz
Dátum: 2016.07.16. 14:28:18
Nálam bejön.

http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2016.07.13. 12:34:58
Eddigi nyereményeid:
10 Portyázás itala
100 Csatlóskristály
2 Isteni ital
Esszencia anomália
2 Őrjöngés itala

utolsó 4 kuka. A csatlóskristály főleg azért, mert immáron felesleges a csatlósok szintjét húzni, úgysem bírom szürkével meg kékkel. Mivel ez utóbbiak meg szinte nem is esnek asztrális kincsből. A 10 portyaital fasza
Dátum: 2016.07.12. 15:23:38
Bro, szerintem ezt el kéne engedned
Dátum: 2016.07.12. 14:38:59
Én megvettem. Így már van 2556. Ha bejön az új fejlesztés mindenki rommá csatlósalázok
Dátum: 2016.07.12. 13:25:52
Kicsit feszült vagy papa Kényelmetlen még az állatváltogatás tableten?
Dátum: 2016.07.12. 08:36:22
Gondolom nem akarsz váltogatni, de ha végzet fétises csatlóssal mész egész komoly védelmet lehet összeszedni. Nekem most 92%-kal csökkenti az állatokat ért varázslatsebzést.
Dátum: 2016.07.11. 13:31:04
Én 1000+1000 vastag bőrrel szoktam rámenni és neves térkapusnál állatokat váltok
Dátum: 2016.07.08. 00:21:26
Offs nem féltem, ha bezárnak előtte egy ajtót talál egy másikat.

Rabolt ő V1-en meg V2-n is, de ott valószínűleg megtanulták hogy kell úgy játszani, hogy ne érje meg őket támadni. Csak kiégettekért nagyon ritkán támad az ember. V2-n meg azt hiszem amúgy sem tudott ütni az utóbbi időkben senkit 30PP-n.
Dátum: 2016.07.07. 21:34:29
Idézet: Alendaar - 2016.07.07. 21:21:37
Az a baj, hogy a LE-szívás nem volt bug! Itt ez volt a szabály Függetlenül attól, tetszik-e ez a többi világ játékosainak.
Mivel a nagy rablások ugye V3-on ki voltak zárva, minden sokat portyázó karakter ráment a LE-szívásra (már aki sok LE-t akart).
5-6 év után Miklósék is rájöttek - súgással vagy nélküle oly mindegy - hogy ez így szerintük sem kóser. Miért is nem? Mindenkinek azonosak a feltételek!


Na jó, azért te sem vagy ilyen naiv Amikor V3-as szabályokat alkottak még ez nem volt aktuális. Most az. Régóta játszol, nem hiszem hogy szerinted tök normális és evidens dolog 80-120k-t LÉ-t szerezni egyetlen portyával úgy, hogy másik nem veszít semmit.

Az azonos feltételeket meg szerintem végképp hagyjuk. Offs átment V3-ra, merthogy azonosak a feltételek. Elkezdett portyázgatni, aztán rögtön jöttek a panaszok kilószámra, hogy miezmár, meg elmennek a kiégettek. Azonosak a feltételek itt is. Lélekszívás védelemnek és lopásnak hívják.
Dátum: 2016.07.07. 20:57:34
Háh Tényleg nagyon elvont példákat tudsz hozni

Amúgy egyszer én is rákattantam egy dologra. Kivégeztem minden létező embert több százszor az ütőtávomban. Velem párhuzamosan páran nekiálltak a kreatív kihasználásának. Ezekből jöttek a tök jogos nerfek. Most Offs "ámokfutása" váltotta ki, de akár én is rámozdulhattam volna. Igazából még most is megtehetném, hiszen rabolni lehet... hmmm
Dátum: 2016.07.07. 20:54:47
Nagyon szívesen válaszolok bármilyen erre a témára irányuló kérdésre. Szerintem most is a kérdésed pontosítása miatt kérdeztem vissza.

A kérdéseid továbbra is nagyon határozatlanok. Mit kéne válaszolni? Azt hogy de? Vagy azt, hogy nem? Szerintem te most semmivel sem lennél elégedett.
Dátum: 2016.07.07. 19:33:58
Mi az, hogy békés világ jelleg? Ez így sehol nincs leírva szerintem, de sokan pufogtatják. Mi ez a jelleg és mitől változott meg? Mert az a "jelleg" amivel elindult az egész, arra irányult, hogy csökkentse a portya iránti lelkesedést, amit korlátokkal oldott meg. Ha mindenki azért játszik ezért a világon, mert jobban tetszik a vadászat, mint a portya, akkor ezen jelleg továbbra sem változott.
Dátum: 2016.07.07. 19:15:09
A csalás lehetősége meg lett szüntetve mist, azáltal hogy most már lehet LÉ-t bukni LÉ szívás esetén. A téma át lett gondolva globálisan. Még új tárgyakat is kaptatok, holott LÉ védelemre öltözve így is majdnem tökéletesen védelmet lehetett felépíteni.
Dátum: 2016.07.07. 18:00:57
Én több, mint 2 éve jeleztem. Többször is. A mostani találkozón is. Eredmény semmi, de simán el tudom képzelni hogy egyszer majd csak lesz. (mondjuk mintha pont az előző után lett volna egy olyan új szabály, hogy találkozó után/előtt x ideig nem lehet világot váltani)
Dátum: 2016.07.07. 17:06:53
Ez megint ravasz. Senki nem mondta, hogy csak ebben az esetben
Dátum: 2016.07.07. 17:06:15
Az első sorban írtak még tök jók is lennének gondolatindításnak.

Másrészt: nem lehet egy hibát azzal magyarázni, mert hogy ott is. Saját véleményem szerint pedig már régen nem a LÉ/TP a fő mozgatórugó, hanem a ténylegesen több LÉ szerzés. Mivel két karakter ereje között a legfőbb különbséget az jelenti, hogy ki szerzett több LÉ-t (és persze használta fel azt hasznosan).
Dátum: 2016.07.07. 16:41:45
Ravasz becsalogatás a csapdába. A második kérdés létjogosultsága abszolút nem függ az elsőtől.

Azt azért beláthatjuk hogy kvázi korlátlan mennyiségű LÉ előállítása a semmiből nem túl ildomos egy olyan játékban ahol az egyetlen erőforrás a LÉ.
Dátum: 2016.07.07. 16:28:57
Ez egy rossz példa. Sosem értem hogy az emberek miért éreznek késztetést arra, hogy példákat hozzanak fel amivel úgy gondolják hogy majd alátámasztják az érvelésüket. Nagyon nehéz aktuális helyzetre pontosan illeszkedő példát felhozni, én nem is próbálkozom ilyesmivel.

Szerintem amúgy nem ez volt a fő ok. A fő ok az volt, hogy előre nem volt kalkulálva az, hogy LÉ szívással ekkora LÉ mennyiségre lehet szert tenni a semmiből. Mert hogy ugye a semmiből jön a LÉ ilyenkor, mert a megtámadott fél nem veszti el. Mivel kiderült, hogy az arányok ennyire eltolódtak, az korrigálásra került.

Szerintem egyébként a totális világzárás is teljesen megfelelő lett volna. WOW-ban is van olyan szerver ahol 10-szeres XP-t lehet kapni, meg rögtön 100-as karakterrel lehet kezdeni. De azok sem ugrálnak át a normálra. Na mégiscsak hoztam fel példát
Dátum: 2016.07.07. 16:24:46
Az engem nem érdekel, felőlem jöhetnek