Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Köszi szépen a részletes összefoglalót!

Én úgy gondoltam hogy az AH meg a szerencsekerék új ötletek már kész vannak csak le kell kódolni. Már izzott a tenyerem De akkor ideje ötletelni
Összefoglalót pls!

Sajnálom, hogy most nem tudtam menni. Remélem jól éreztétek magatokat és jó buli volt
Befizetési akció? Aukciós tárgyak?

A TF-eseknek már ki van írva az akció, diszkrimináció!
Dátum: 2016.11.12. 23:16:36
Sebaj cimbora, egy újabb ember, aki blokkolásra került
Dátum: 2016.10.24. 15:11:01
Igaz, túloztam, de alliterálni akartam és nem találtam jobbat

Néha beszállok a tervezésbe. Nem mondom hogy most rögtön így legyen, ahogy írom, de az SZB se mai csirke már, ráférne valami frissítés. De ezt szerintem beszéljük meg másik topicban, itt pörögjön a tárgycraft
Dátum: 2016.10.24. 15:03:02
Jól hangzik, köszi!
Dátum: 2016.10.24. 15:02:51
Szerintem egyáltalán nem hülyeség, mivel színesítené a játékot és több taktikázási elemet is hozzáadna.

Igazából nem is értem ezt az oltári offenzív ócsárlást részedről, teljesen feldühítettél.
Dátum: 2016.10.24. 13:00:12
Gondoltam írok már, mert Offs megszólt hogy miért kussolok

Szerintem ennek a fejlesztésnek most igazán nincs ereje, nincs szükség rá, ilyesmi.

A következők mind sokkal jobbak lennének:
- szerencsekerék update új szuperextra tárgyakkal, új kisebb tárgyakkal
- AH update. Felesleget kiszórni, új, fasza cuccokat betenni. Na én erre költeném az aranytallért. Pl küldetés gyűrű 2. szint, és ehhez kéne aranytallér is
- SZB update. Ebbe egy csomó extra featuret lehetne beletenni.
--- X db mező többet ér,
--- birtoklási %-ért extra pont,
--- ha mind a 4-et ütöttek a mezőre és mégis a tied akkor extra pont, stb.
--- vaaaagy ezek minden körben véletlenszerűen ugranának be
- Végzet Verme update, hogyan lehetne állandó játékelemmé tenni.
--- Hetente egy új szint bejárás kedd - hétfő ütemben, mint az SZB-nél
--- Szint végi szörny egy aktuális entitás, akitől kincs esik
- Csatlós aréna update
--- Látszik, hogy jutalom dináriumokból nagyon nem lehet ellépni, mindenki ugyanazt fejleszti, erre módosítani valamit.
--- Jöhetnek új tárgyak, hogy több csatlóst lehessen hozni, most 10+ csatlós nem csinál semmit

Na én ilyesmiken filózok, a tárgycrafton egyáltalán nem. Új tárgyakat sem veszek már ilyen szinten, nem is éri meg, 10-15 szint óta ugyanazok vannak.
Dátum: 2016.10.19. 13:19:16
Én sem teljesen értem hogy miért lesz jó.
Dátum: 2016.10.18. 14:42:38
Hát tudod tetszik, nem tetszik, ez van. Aztán ha már van használom. A karakter erőssége már nem érdekel, erőforrások hegyekben állnak. Ad egy picike pluszt
Dátum: 2016.10.18. 13:52:14
Új küldetés: Győzz 7-szer csatlós arénában. Awesome!
Dátum: 2016.10.13. 20:38:17
Mondjuk azért ez nem egy horribilis összeg. 100 őskövet kell venni, a többit váltja a kiégett. Akció is szokott lenni. Sőt akár össze lehet gyűjteni templomkristályból is
Dátum: 2016.10.08. 21:50:41
Nekem is jött baromi sok, most is 300+ van. Pedig pár napja fejeztem csak be, nem is siettem.
Hmmmm... egy több osztályos SZB tök érdekes lenne. "A" liga és "B" liga. Mennyei I és II
Dátum: 2016.10.02. 16:51:19
Hát rajtam nem segített. De ha most nem raknak be valami szart ez ellen akkor itt hagyom az egészet az fix. Jön egy eltorzult ellenfél és kifekszik az összes.
Dátum: 2016.10.02. 13:17:16
Óh Írtam ÜSZ-re, hogy legyen valami erre.

Az van, hogy a játék 90+%-a most az SZB. Ha minden 6. csata ezek elhullanak és támasztgatni kell őket, akkor az esszencia hamar elfogy. Ha gyógyítgatom, akkor 8 perc minden egyes ilyen kör. Így meg nagyon kevés kedvem lesz játszani
Dátum: 2016.10.02. 11:59:55
4-ből 1 állatomnál van acsarkodás, de lefelejtem az nem akadály. Nem a saját klónommal van a gond, hanem másokéval. Azokkal mi legyen?
Dátum: 2016.10.02. 11:22:23
Az állatok másodlagos támadása ellen hogy lehet védekezni? Kilóra pusztulnak a vágóállatok SZB-n, mert a generált ellenfél állatai agyonverik őket.
Na ez király hogy te ismered, majd kalauzolsz

Egyébként nekem tetszik a változatosság
Dátum: 2016.09.29. 15:49:01
Én így hagynám. Mert ki lehetne cselezni. Ha minden lépésnél váltasz és mindig csak 20 energiával lépkedsz, akkor neked a csapda sosem 60 lenne, csak 20. Így meg minden körülmények között 60.