Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2017.01.23. 14:15:03
Tudod el szokták felejteni, hogy a top karakterek se úgy születtek hogy márpedig ők top karakterek, hanem ugyanúgy nulláról épültek fel, mint más. Ahhoz hogy valakinek top karaktere legyen az élet más dolgairól kell lemondania (sok idő és pénz). Nem feltétlenül bölcs döntés, de ez van
Dátum: 2017.01.23. 10:40:18
Én megkaptam anno. Nevezés után pedig válthatsz esszenciát nyugodtan.
Dátum: 2017.01.22. 12:12:27
köszi. Az állatos is eltűnt. Lassabban is fejlődnek csatákban, már nem úgy jön ki a lépés, ahogy eddig 14. szinten is fel kell vinni 250TP-ig hogy menjen a 12 szintlépés
Dátum: 2017.01.21. 20:05:23
Lejárt valami relikvia? 3k-val kevesebbet kapok egy küldetésért.
Dátum: 2017.01.13. 12:10:14
566-nál 2,83db kincset kéne kapnod / vadászat.

1000 db-nál fix. 5.

nekem most 1546 van, erre számításaim szerint 6,365.
Dátum: 2017.01.13. 11:32:29
Én úgy tudom, hogy minél több kincset nyitsz, annál kevesebb az esélyes mytokronitot kapni, mert egyre több lesz a kheszon. Kheszon megjelenése előtt 5,67% volt a drop chance. Ezt viszont nem értem "Most váltottam szilánkból 800-at és így lett 566". 10 db asztrálszilánk ad 100 sárgát. Míg nem volt kheszon és nem jött a nerf 1000-es kincstalálás után, addig nyomtam mint az őrült.
Dátum: 2017.01.12. 01:57:16
Az normális, hogy nekem 4 pálcát is adott a verem? (3 vásárlás, 1 drop) Ez brutális táp szerintem. A csomó-csomó egyéb kisebb jutalmat nem is említve...

7 smaragdszelence jött, ebből 2 drop, 1 rejtett kincs, 4 vásárlás. 251. szinten
Dátum: 2017.01.11. 23:58:20
Csatlósokra meg veremre számítottam most is, biztos Miklósék is, de nem akarták tesztelés és balansz nélkül betenni.

Szerintem jó ötletkezdemények egyébként, én szívesen vennék hasonlókat. Véleményeztem is őket.

- csatlósod lépjen szintet a csatlós arénában (1. szintűnek is kell 11-12 nyert csata, tehát ez vagy 2 nap, vagy 1 nap kihagyás. Erre is készültem)
- növeld meg egy csatlósod harci erejét 10 ponttal (erre simán rá lehet készülni dináriummal. Ha felszerelés is számít, akkor meg bőven)
- győzz 15 alkalommal csatlós arénában (ez vagy 2 nap vagy maxos AF és 1 nap kihagyással rákészülés. Én egymás után 5-7 győzelmes feladatot tennék be.)
- teljesíts 1 szintet a veremben (ez laza. Ott lehet bibi, ha valakinek nincs pálca, de hát így járt. Szerintem mehetne 3 szintesként)
- oldj meg 10 epikus kalandot (ez kb. a teljesíts 50 kalandot kaliber. Sima)
- válaszolj helyesen 100 kvízkérdésre (ultralaza)
- válaszolj helyesen 25 kvízkérdésre úgy, hogy közben egyet sem rontasz el (szintén ultralaza, bár a hülye kérdések okozhatnak zavart 1-2-szer)
- szerezz 5 tönkrement relikviát (térkapuzz, térkapuz, térkapuzz )
- készítsd asztrális cseppből fétiszilánkot (ezt piramis tetejére tenném, mert jó eséllyel csak nagyobb szintűeknek elérhető könnyedén. De szerintem simán beleférős lenne. Ez 10 csepp, ami 200 asztrálszilánk, ez kb. 1000 asztrális kincs. Ez meg 200-400 vadászatból megvan szerintem. Jó feladat)
- vedd át egy végzet templom fő jutalmát (mivel a 2 piramisban összesen van annyi feladat, hogy kitegyen egy templomot ez kvázi meg is valósul. Plusz egy 1 ilyen feladat extra szopatás lenne )
- válts be 500 asztrális kincset (laza. Simán mehetne. Szintén magasabb szint picit)
- szerezz 1000 kheszon törmeléket (szintén csak magas szintre. Jelentős mennyiségben csak vadászatból szerezhető, még jelentősebb mennyiségben 1000-es kincskeresés felett. Vaaaagy trükkös vadállat leszel és csatlóskufárnál visszaváltod a tárgyad törmelékre )
- vásárolj 5 arany lélekfókuszt (sima, de mehet, úgyis kell)
- szerezz 100 platinát (ez is mehet simán. Viszont lehet probléma. Nekem egy-egy BU után 800+ platina van és 800 fölött nem is lehet váltani pluszban. Mivel vásárolni sem lehet igazából semmit bármikor, így itt be lehet ragadni)
- végezz ki egymás után 2 ellenfelet úgy, hogy használod a robbanást (vaku, buzogány, szubplazma, 5-6 próbálkozásból megvan, de szerintem jó ötlet)
Dátum: 2017.01.11. 21:11:11
Más portájáról nem tudok nyilatkozni, de nálunk már a tradíció a BU Előtte jó pár nappal szólok, hogy ha nem gond erre és erre lenne szükségem. Pl. szerdán ne visszahívott legyen, hanem nagy epikus, lehetőleg ne üsse senki (nekem 110 epikütés kellett, de így is belefért 5 másik tag epikütése is), aztán még vagy 6-8 óráig ne ölje le senki (bár még maradt 1 dekrétumom, ezt kiválthattam volna), kiírtam szavazásra a háború csarnoka rombolást (nálunk már nem lehet semmit se építeni, amivel sikerülne a feladat). Ja és persze annyit, hogy szerdán-csütörtökön jobban megtoltam az SZB-t, így nehezebben lehetett később kompenzálni, ha rossz volt a taktika (de szerencsére jó lett ).

Szóval szerintem a szövetségi áldozatvállalás nem olyan brutális, főleg olyan tagok között, akik évek óta ismerik egymást és együtt játszanak. Egyszer egyik segít a másikon, aztán a másik

Emellett persze egyéb dolgok is kiemelten fontosak. Nálam régóta 1 mp a vadászat, ami sokat segít. EH maxos, 235++os megával. Univerzum ládikából és őskőves pörgetésből rendre esnek ki portyázás és vadászat italok, így a tartalék is nő. Megfigyelhető, hogy sok a templomos feladat, így érdemes úgy időzíteni, hogy új templom legyen a versenyre. Az esszenciás és zabáltatásos feladatokhoz semmilyen készülés nem kell, 20. sajtolás küldetés + esszencia + csatlóseledel kombóval szélsebesen lepörög. Ősdrágakő felhasználást már BU kezdetén kikapcsolom, és majd csak akkro kapcsolom vissza, ha megvan az ősdrágakő detektor.

Remélem a következőben lesz valami újítás
Dátum: 2017.01.11. 16:28:22
Egyébként sokkal gyorsabban is meg lehetett volna csinálni (most 27 óra volt a 2 piramis), de én pörgettem a küldetéseket közben. Pl. a Szerezz 200k TP-t is le lehet tudni vadászzsákmányokkal ... vagy kábítás-kritikus küldetésekkel is. Akármi lesz, ezt ugyanígy fogom legközelebb is csinálni, nem fogom égetni az erőforrást a semmibe Ha már erőforrás... szerintem annyira nem kell gyűjtögetni vagy nem tudom. Ahogy számoltam én még egyszer meg tudtam volna csinálni az egész eventet erőforrásból. Valami 5-600 ital maradt meg meg 2400 hűségszilánk, térkapu stimulátorról nem is beszélve, 100+ kisebb van most is.

Egyébként a versenyszervertől sem irtózom. Játszottam V4-en párszor, van 6 dicsőség medálom is.
Dátum: 2017.01.10. 12:35:10
Mindazonáltal magam sem értem mit vitt arra engem (és most már téged is ), hogy leüljek tárgyalni a fórum legnagyobb trolljával
Dátum: 2017.01.10. 11:13:12
Ezt a hülyeséget írjuk fel valahova, nehogy elfelejtsük
Dátum: 2017.01.10. 07:31:00
Lan dolga pont jó úgy ahogy most van, nem kell háborgatni
Dátum: 2017.01.09. 16:15:07
Ettől függetlenül jár a gratuláció!
Dátum: 2017.01.08. 10:53:22
Én inkább PP-t használtam többet, amikor tehettem, de igen hasonlóak a számok
Dátum: 2017.01.07. 12:57:13
Lehet Nekem most jól jött ki, első BU-m, hogy nem váltottam ki a szubplazma gyűjtős feladatot, mert max. 700-800 csp-ből megvolt. Ezelőtt 400-ből esett 7-8 db
Dátum: 2017.01.07. 12:49:30
Ezzel én is találkoztam Persze csak a kiugróakat jegyezzük meg, az átlagost nem. 50 vadászat 0 állat is volt. Frusztráló tud lenni
Dátum: 2017.01.07. 12:47:44
Hajrá srácok, hajrá

Lehet én is nyomkodok már egy kis vermet, tök nagy biznisznek tűnik. Előzőből kiesett valami 5-6 smaragdszelence, de ebből 4-et tuti én vettem meg.
Dátum: 2017.01.07. 11:52:15
Nekem apránként jött össze kalandból, szerencsekerékből, csatákból, templom jutalomból, stb. Ez volt az első BU, hogy nem kellett a portyázást 15PP-s módba váltani. Ha semmi más nincs, a hűségszilánk segít
Dátum: 2017.01.06. 14:24:00
Mikor én voltam 37 még se platina, se védekezés itala, se támadás itala, se relikvia kupon, se smaragdszelence nem volt