Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2017.03.03. 15:31:35
Na hát pedig ennél tényszerűbben nemigen lehet. De a kolléga kisegített
Dátum: 2017.03.03. 13:55:17
php + scriptek
Dátum: 2017.03.02. 09:03:45
Hozzátartozik a dologhoz, hogy xenó alatt nem jöttek úgy a szürkék, ahogy elvártam, vadászat és verem esetén jobban örül a szám. Biztos véletlen
Dátum: 2017.03.01. 21:29:34
Úgy érzem, hogy ez a szürke mytokronit gyűjtő relikvia upgrade a gyakorlatban kvázi 3-5 szürke mytokronitot jelent naponta, ha unobtániumról csilliárd-milliárd kuponért ősi éjkristály szintre húzom. Alapból csak 50% az esély, hogy egyáltalán esik szürke, majd ehhez adja hozzá ezeket a bónuszokat. Drágáért nagyon kevés. Viszont ha később esetleg nő a szürke myto találás szaki maximuma, akkor többet fog érni ez a relikvia is.
Dátum: 2017.02.27. 22:37:34
Csak óvatosan cimbora, ez a topik nem a mi terepünk
Dátum: 2017.02.27. 14:31:15
Ezzel kapcsolatban semmi ellenvetésem nincs Nekem nincs feltétlenül szükségem rá, de lehet másoknak nagyon jó lenne.
Dátum: 2017.02.26. 23:59:15
1. Szerintem Offs elég kevés követ költ befizetésből. Hozzám képest tuti
2. Egy adott csatlószint után ez inkább átok, mint áldás. Nem fogok beváltani, mert tudom, hogy már holnap jobban megérné, mint ma. Egy hónap múlva még durvább a helyzet.stb. stb. Ezért van 2-3-4 tucat ilyenből már raktáron
Dátum: 2017.02.24. 12:05:19
január 9.-én.
Dátum: 2017.02.24. 00:11:38
Remélem nem fogják. Ha szeretnél javaslatot tenni arra, hogy fusson le végig a csatlóscsata, én maximálisan támogatlak. Az árak pedig brutálisak. Többszörösen hülyének tituláltam magam amiért bevásároltam a viadalra
Dátum: 2017.02.24. 00:05:14
Na ez így viszont gáz. Szerintem finomhangolásra fog kerülni ez a viadal és el fog menni az "utolsó vérig" irányába (anno javasoltam is, hogy így legyen). Azt hiszem a te példád a lehető legjobb példa arra, hogy le kell futnia a viadalnak addig, míg az egyik félnek el nem pusztul az összes csatlósa. Sajnálom, hogy nálad és így fordult elő
Dátum: 2017.02.24. 00:03:00
Fogadok veled egy tálca sörben, hogy nekem van igazam. Nyugodtan rákérdezhetsz Miklósnál vagy Baratynál, hogy mennyire fontos a szerencse, ha szükséges hivatkozz rám (mielőtt Don Firenze agyf@szt kapna, hogy milyen belső kapcsolatokkal rendelkezem, lekémkedtem és lelogoltam egy zsák csatát és jeleztem hogy kisebb bibi van a szerencsefaktorban és javításra került).
Dátum: 2017.02.23. 23:28:05
Ez felettébb meglepő, de teljes csatalog nélkül nem tudunk segíteni.

A tisztánlátás kedvéért: a jóval nagyobb szerencséjű csatlós kezd, mint ahogy normál portyában is. De nem mindig, csak kb. 90% eséllyel, mint ahogy normál portyában is. A támadott csatlós kiválasztása random (úgy tudom).

Tehát:
- ha alacsony a szerencséd, megszívtad a varázslat kezdést (mint ahogy normál portyában is)
- ha kevés az életed, megszívtad (mint ahogy normál portyában is)
- x. szintig kifejezetten előnyös már varázslatkörben lerendezni a csatát (mint ahogy normál portyában is)
- x + y. szint után nagyon előnyös a fizikai támadást is növelni, mert a varázslat kevés lesz, vagy van lehetőség fordítani (mint ahogy normál portyában is)

Nem annyira bonyolult ez

@Dozer: téged sajnállak, sokkal tovább kellett volna jutnod. Lehet bejött a 0,5%-a valakinek. Benne van a pakliban, de nagyon dühítő. Ettől függetlenül szerintem brutálisan durva csatlós sereged van, és szívesen összemérném az erőmet veled, ha úgy adódik 59, 59, 59, 39, 13. A harci erő a fenti lista tudatában ugye mit sem számít
Dátum: 2017.02.23. 15:32:43
Tudom, hogy most úgy tűnik nagyon magam mellett szólok, de a bajnokok kaphatnának valami maradandót pluszban is
Dátum: 2017.02.20. 16:53:54
Ultra nagy királyság! Csak így tovább!

A fókuszátor finomhangolását a későbbiekben is meg lehet majd tenni, szerintem ezzel is simán elindulhat. Az, hogy nem lehet ugyanaz, mint az előző héten nagyon jó ötlet, ez tuti változatosságot ad.

Az építési költséget gondolom nagyon nehéz belőni. Itt magas szinten már elképesztő mennyiségű LÉ jön, így "hamar" felrántjuk majd, de szerintem azokat se éri nagy hátrány, akik 2-3 nap alatt húzzák fel.

Finomhangolni meg bármikor lehet
Dátum: 2017.02.15. 09:31:42
omg. Inkább hagyd ez a játékot, nem neked való Máshol biztos úgy ugrálnak majd, ahogy te fütyülsz.
Dátum: 2017.02.15. 00:43:40
Több kiégett esik szerencsekerékből és ilyesmikből. 3 helyett 5. Talán ez jutott el olyan szintre, hogy már meglátszik.
Dátum: 2017.02.14. 16:12:24
Én full őskővel, mindent kihasználva, zabálást 8-9-szer megpörgetve kb. 170-180-ig fogok eljutni, plusz a napi feladatok után még eső farsangi ládákból eső jutalmak. 1 napot kihagytam, 7 tokennel kezdtem és a platinás feladatot egyszer se tudtam megcsinálni. Ezt csak azért írom, hogy legyen viszonyítás, mennyit lehetett kihozni belőle.
Dátum: 2017.02.14. 16:09:21
Bocsánat, én teljesen lemaradtam erről a változtatási igényről a sok magánjellegű beszélgetés miatt. Mi lenne ennek a lényege röviden? Nem mintha rajtam múlna a megvalósítás, csak mi is fullgőzzel nyomjuk az SZB-t V1-en, szeretjük is, aztán ne boruljon már fel az asztal teljesen mert V6-on most épp bosszúhadjárat vagy mi van
Dátum: 2017.02.14. 16:05:52
Szerintem ez teljesen jogosan "speciális" ajánlat. A mostani sírást egyáltalán nem értem. Az, hogy a fétis bazidrága, az tiszta sor, azért jogos a sírás
Dátum: 2017.02.14. 14:06:37
Én a helyedben még gyűjtögetném a végtelenségig, nehogy kapjak egyetlen bónuszt is értük Kötekedést félretéve, miért gyűjtöd?