Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Hi!

Alapvetően jó volt, téged hiányoltak jó páran. Legközelebb gyere Az meg tuti, hogy nem jövök legközelebb a hajnali vonattal, totál hulla vagyok:)

Ami a legnagyobb gond szerintem, hogy borzasztóan kevesen vagyunk. A hangulat jó, a TF-es és VU-s ős arcok hozzák a szintet. Lement az activity is, ahol az "UL letöltés" 15 másodperc alatti elmutogatásán buktunk el. A TF - VU-n kikaptunk, szerintem most semmi sem ment úgy, ahogy kellett volna, kötélhúzás 3/3 vereség, de legalább a háttér feladatokat hoztuk szerintem.

Volt új játék a BU helyett, aminek bár ötletes az alapja, baromira elhúzódott. Arról volt szó, hogy Miklósék kinyomtattak egy bazinagy SZB térképet, összeállt 5 darab 5 fős csapat (ahová kettőbe úgy kellett embert vadászni a verseny előtt), és minden embernek egy papírra ki kellett jelölnie egy mezőt, amit támad. Ezután ezt Miklósék színes tűkkel megjelölték a térképen, és ahol ütközés volt azok felmentek a színpadra és válaszoltak egy kvízre A-B-C-D választ egy nagy papíron felmutatva. Persze volt, hogy vagy 15-en voltunk egyszerre a színpadon, meg olyan is, hogy 3 kvízkör után se dőlt el a mező sorsa, így azt mindkét ember megkapta. Ebből lement 3 kör és már ekkor az aukciónak kellett volna jönnie, szóval még lehet optimalizálni kicsit. A taktikázás és a kockáztatás viszont a 4. és 5. körre szépen kijött, ott már nagyon-nagyon szoros lett a vége, van ebben fantázia. De talán inkább úgy, hogy vannak gondolkodtatós feladatok, mint régen, és ez a körökre osztott SZB-zés pedig folyamatos háttérfeladat lenne, de olyan módon, hogy 5 ütés, táblára rajzolás, ahol egyenlő ütés van, ott senkinek nem jár pont, ahol nekem van több, az az enyém.

Az aukción kicsit kitoltam magammal, mikor azt mondtam Unr34lnak, hogy vigye az uralkodó pálcáját első körben nyugodtan, el is ment 5400-ért kb. Én meg mentem a Joker 1-re, de 10k licitnél azt mondtam, hogy ennyit már tuti nem ér. Sajnos a mögöttem ülő úriembernek így jelentősen megdrágítottam a fétist, sorry. Komoly tapasztalat, hogy 3 tételre egyáltalán nem volt jelentkező, egyetlen darab se. Miklós feldobta, hogy be fogja tenni a játékba ezeket.

A fórumon hiányoltam az asztalokat, ahová ilyenkor le lehet feküdni fáradtan. Kellett is volna, mert semmi igazán hasznosan nem tudtam kihámozni az első 35 percből (eddig tudtam maradni, mert utána léptem vonathoz). Volt egy 300. szintes szintmaximum belebegtetés, de senkit nem hozott lázba igazán. Legtöbb embernek túl messze van, a többi meg szerintem nem érti teljesen a koncepciót. Pl. ha 300. a maximum szint, akkor mi szükség arra, hogy 300/1, /2 stb. Ez után Miklós felvezetett egy ötletet, hogy mi lenne, ha mindenki kreálhatna saját ultrabrutál szörnyet, amit utána a többiek csápolhatnának, stb. de jó fél tucat kérdés után számomra kiderült hogy erősen ötletszinten van ez még. Nem is gond ez, inkább egy jól körüljárt ötlet, mintsem egy elhamarkodott fejlesztés. Ezt követően valami portyázás, világátmenet, világösszevonás őskáosz következett. Tapasztalt kollégáim a teremben jó sokszor kifejtették, hogy aki portyázni akar, eddig is tudott, ez után is fog, ezen nem fog változtatni semmilyen világösszevonás. A portya halott, és élvezi. Én azt mondom, ezt el kell engedni. Most már a főnök az SZB meg a verem. Változik a világ. Na és úgy kb. eddig bírtam maradni. Pedig mögöttem másik kollégának is volt pár hasznos észrevétele, és engem is érdekelt volna pár dolog, pl. a megaesszenciák jövője 435 után, AH update, egyéb automatizálási javaslatok, stb. De itt már fáradt voltam, meg a korral egyre nehezebben viselem, ha minduntalan ugyanazokhoz a lerágott klisékhez térünk vissza

A környezet egyébként fasza, jól össze van rakva ez a műv.ház. Jóval kisebb, mint a Láng, de még ezt se sikerült megtölteni félig se. Én a játékvezetés helyében lehet erre próbálnék nagyobb hangsúlyt fektetni.

Hát kb. ennyi.
Remélem a következő már ott lesz, már 20 perce számolgatok hogy jutok fel meg vissza
Mondjuk azért nagyságrendekkel több licitáló szokott lenni V1-en, mint a többi világon.
Dátum: 2017.06.16. 10:58:56
Most nyitottam 60-at és volt benne 2 ősi aranypénz is, plusz egy arany ládikában még egy. Így azt hiszem változott a drop és már a sima ládika is adja valamilyen eséllyel.
Dátum: 2017.06.15. 22:52:04
És mik azok a válaszok?
Dátum: 2017.06.15. 15:46:29
Ez a küldetéses dolog kicsit túlbonyolítottnak látszik. Átöltözés, visszaöltözés, szerverterhelés, stb. Persze valahogy tudni kell, hogy mennyi a maximum és nem lehet mindig lekérdezni.

Én megpróbálnék optimalizálni úgy, hogy *küldetés néven elmentett öltözet elmentésénél, változtatásánál adatbázist updatelnék, küldetés átvételkor pedig csak ezt az adatot kérném le átöltözések helyett. (de lehet nem látok rá minden folyamatra).

Mindenesetre köszönjük, mindenképpen hasznos
A folyamatos mikromenedzsment nélkül minden fejlesztés halálra van ítélve.

Most már gyakorlatilag semmi értelme a sárga mytokronitnak. A szürkén és a kéken kívül a többi eleve alig volt.
Erre a kinél-mennyi aranypénz van topikra én is reagálni akartam, de elfelejtettem. Úgy gondolom, hogy viszonylag egyszerűen le lehet kérdezni a DB-ből azon karaktereket, akiknek egyáltalán van aranypénzük, majd csökkenő sorrendbe helyezve rögtön látható is a szórás. Lehet Miklós meg is csinálta a napokban. Az őskő igény meg így elég combos.
Jogos.
Esküszöm nem verem fel az árat senkinek se durciból De én annyira sajnálom szegény árva relikeket, nem kellenek senkinek, sírnak ott a sarokban. Én nem tudok ilyen kegyetlen lenni
Én is aszondom, hogy ha nem kell senkinek, akkor inkább elviszem én alaptétért.
Inkább Miklós mondja, neki hiszek

Ugyehogy volt már olyan, hogy kevés a licitáló, meg nem kelt el licitáron, stb.... ilyenekre pl. beugranék ha nincs más.
A világonként egy ember egy tételt vihet el szabály él még?
Dátum: 2017.06.09. 18:16:02
Baromi jól meg lehet csinálni ezt a tesztvilágot, ha lenne rá egy kis kapacitás:

pl.: őskő kapásból mindenkinek 999999, vagy egy gomb, ami ad 1000-et kattintásonként. Ugyanez minden erőforrásra. A lényeg a mielőbbi és minél szélesebb tesztelés.

Legyen több tesztelhető karakter. Akár úgy is meg lehet oldani, mint v4-en, hogy kapásból mindenki 60. szinten kezd, csak itt mindenki 150.-en x, y erőforrással.
Dátum: 2017.06.07. 16:18:08
Köszi, vak voltam megin.

Én készítettem két kardot, mindkettőnél ugyanaz volt a speciális képesség.

Viszont ami durva, hogy őskőért valami 1100-1200-al több elosztható pontot kaptam.
Dátum: 2017.06.07. 14:58:01
Jól látom, hogy "csak" fegyvert lehet létrehozni?
Dátum: 2017.06.07. 14:53:02
A speciális képesség nagyon baró! Ebben a vonalban nagyon sok fantázia van még!
Dátum: 2017.06.07. 14:49:30
Tesztvilágra lehetne valahogy őskövet szerezni? A klónozott önmagamnál éppen elég kevés van a teszteléshez.
Dátum: 2017.06.02. 18:58:28
Szerintem meg csak csaló vagy Hé emberek, ez az ember egy csaló!

https://www.youtube.com/watch?v=iQaPhWa3aoo

Dátum: 2017.06.01. 23:12:55
Én is ezt mondtam Nekem kryxónium van, ez 18 + 3-ba került Óh, bocsánat, most látom csak, hogy elírtam. Igen, valóban, a kryxónium szint 3 unobtánium fókusz. A következő kerül -be. Bocsi