Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2017.08.31. 16:15:57
Tök érdekes, én is ezzel a hozzáállással találkoztam mostanában.
Dátum: 2017.08.30. 23:33:23
Gyenge a karaktered, vagy what, mi a gond? No offense, csak mostanában kevés ilyen jellegű panasz jön (ilyen szépen kivitelezett meg egy se).

Lehet venni támadás italt meg őrjöngés italt is asszem.

*bevallom őszintén mindig igyekszek segíteni, de mivel egyáltalán nincs alacsony szintű karakterem, így nehezen látom át a gondokat. Így a segítségképpen feltett kérdésem úgy is tűnhetnek, mintha ótvaras nagy bunkó lennék. Pedig nem is*
Nekem tetszik a valamit valamiért elv. Aki nyerni akar tegyen érte. Amióta megjelentek V1-en a keményebb tökű nyerni akaró szövetségek, azóta itt is ötször át kell gondolni a taktikát, meg rózsafüzért kell morzsolni, hogy bejöjjön az eredmény.

Nem kell itt kitakarás meg mindenféle ilyen-olyan kiegészítés.
Dátum: 2017.08.12. 22:37:10
Na hallod 1 okos van itt csak, a többi mind bamba, én sem kaptam meg ezeket.

Jelzed ÜSZre? (plusz készülhet egy kompenzációs csomag vagy 30 ősdrágakővel )
Dátum: 2017.08.12. 13:26:00
SZB kell hozzá
Dátum: 2017.08.10. 18:05:54
Én szokás szerint komótosan pörgettem a küldetéseket, aztán egyszer csak megjelent előttem Azzazzel, hamarabb is ért az utolsó előtti szintre mint én. Itt meg igazából mindegy, mert 1 dekrétum van, ellőjük az epikre, a következő dekrétumot meg úgyis csak délben kapjuk. Addig bőven lehet aludni. Azzal lehet nyerni, ha valaki le tudja pörgetni az epikust dekrétum nélkül.

A második piramishoz meg kaptunk 3 dekrétumot, és pont 3 kell a gyors teljesítéshez
Dátum: 2017.08.10. 17:34:28
Gratulálok!

Én is nemrég fejeztem be. Megfogott az epik rendesen. Túl sok az alapÉPm már.
Dátum: 2017.07.25. 19:45:21
Nekem az ismételhető is ott van.
Dátum: 2017.07.25. 14:09:00
Lehet kapott volna még egy kis AF-et a mostani pár ezer mellé vagy egy-két új templomi pálcát a mostani 2 tucat mellé.
Dátum: 2017.07.24. 15:30:41
Az auto intelligencia növelést egyszer már beígért Miklós, az nagyon jó lenne
Dátum: 2017.07.24. 15:29:31
Szerintem ez egész jó forgatás egyébként, ettől sokkal több végzet medált vártam volna.
Dátum: 2017.07.24. 01:07:42
nice Ezek közül melyik érte meg?
Dátum: 2017.07.17. 09:54:51
A diránium növelés jó ötlet. Nekem 1000 diránium 4 - 4,5 nap kb.
Nem haragszom meg, tényleg nem értem mit értetek trollkodás alatt. Lehet elveszett a sztorik, magánvélemények, egymással beszélgetések tengerében A beszélgetés részének mindazonáltal én is örülök.
Köszi

A trollkodás nem értem mit jelent. Direkt belerondítás a másik játékába, vagy hogy? Mintha valakit trollkodásból napi szinten 10-15-ször lecsapnék. Esetleg olyat tudok elképzelni, hogy mondjuk valamelyik szövetség kvázi alszik, alig támad, aztán meg a 3. - 4. körben 10-15%-okkal visz el egy mezőt. Hát lehet trollkodás. De az is lehet, hogy stratégia, próbálkozás. Az VU talin is volt egy csapat (asszem a pirosak), akik nagyon kevés mezőt ütöttek az elején és szépen türelmesen jöttek feljebb. Szerintem ha még tart 2 körig a játék érdekes lett volna a vége.

A multizás ellen szerintem igazából semmi nem véd. És ez az anomitás se fog. Őszintén szólva szerintem manapság igencsak sok az olyan karakter, akinek a gazdája szabira ment és valaki csak beugróban üti be a 10-et, konstruál, stb.

Akárhogy olvasgatom itt a történeteket, mindig arra jutok, hogy valakinek nem tetszik a másik kertje, mert a ott a fű zöldebb. Csak azt nem nézi, hogy drágább volt a fűmag, meg öntözik is a gyepet. Aki nyerni akar kösse fel a gagyát, mondjon le a kényelemről, alkudozzon, blöfföljön. És meg még mind kevés, bízzon a szerencsében
Először is elmondom, hogy addig jó, amíg intelligens emberrel vagyok ellenkező álláspontom, mert így beszélgetés lesz, nem vita

Én magam sem támogatnám az anonimitást, mert:
1. Nekem tetszik az a kis izgalom kedd délelőtt, hogy vajon mennyire kemény ellenfeleket fogunk kapni. Fel kell-e kötni a gatyát a taktika írónak, vagy talán picit lazán hetünk lesz.
2. Ha kiderül, hogy olyanokkal sorsoltak össze, akik eddig mindig megszorongattak vagy elvertek, akkor azokat is elkezdi érdekelni az SZB, akit eddig nem.
3. Nagyon sok mindent meg lehet sejteni az ellenfél szövetségtől pusztán azzal, hogy figyelted hogy játszik eddig, mennyien vannak, stb. A megfigyelés szerver része a játéknak, nálunk számtalan alkalommal szült extra pontokat az, hogy Marcsa megsejtette mit fog lépni az ellen.
4. Ha az utolsó körben vagy, és tudod hogy 1 pont kell a győzelemhez és a másodikkal is összesorsoltak, akkor egyértelmű, hogy semmi más célod nem lesz, mint a 2. taktikájának szétrombolása, csak hogy tuti nyerj. Ebből adódhatnak furcsa szituk, esztelen ütéstérképek, ami külső szemlélőnek furcsa lehet, a belsőnek még furcsább, de itt nyerni kell. Hasonló a szitu, ha a top3-at sorsolják össze az utolsó fordulóban. Ott is van izgalom keményen, fél %-on múlik egy bajnoki cím. Viszont ha kiderül hogy a 8.-kal játszunk, az mindjárt nem annyira pörget
5. Legális, nem legális, etikus, nem etikus, nem érdekel, én támogatom a kooperációt a szövetségek között. Vannak olyan szövetségek, akik 4-5 helyre ütnek csak, mert őket nem érdekli. De ha egy "kérlek szépen ne ide üssetek, hanem máshova" eredményt hoz, akkor bizony hajrá. Vagy ha top1 és top2 játszik az utolsó fordulóban és az egyiknek mindegy a bajnoki cím, elég a fa, akkor bizony úgy fogják alakítani, hogy mindkettőnek jó legyen.

Szóval én úgy gondolom, hogy szerves részét távolítanák el a játéknak az anonimitással, nem szeretném ha ez V1-re is átgyűrűzne
Dátum: 2017.07.14. 15:03:06
Majd este igyekszek átnézni én is, de ha konkrét számszerű javaslatot tesztek indoklással szerintem Miklós könnyebben bólint rá.
Dátum: 2017.07.14. 12:44:50
Nekem nagyon bejön ez a joker téma!

Tudom, hogy kevesen vagyunk érintettek a témában, de smaragdszelence alternatívát (jokerizálást) be tudnátok majd vezetni valamikor a jövőben?
Dátum: 2017.07.05. 18:47:57
Szerintem nincs ilyesfajta maximális szint. Valami más lehet a gond.
Dátum: 2017.07.04. 13:50:45
Idézet: Spellatrix - 2017.07.04. 13:44:04
( Igen, többször is használható )


What? Tehát kvázi mostantól csak ezzel a familiárissal érdemes bármilyen csatlóst emeltetni. Hm. És akkor mindenki, aki ezt használja 10% előnyben lesz azokhoz képest, akik más állatot használtak? Szép dobás