Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2018.08.17. 14:02:00
Hajrá gigantikus templom! Lesznek benne azért nehezebb feladatok is ugye? Pl. a növelj 100 szakértelmet nehezebb, mint a 6 Régen frissültek a templomi feladatok, hétvégén leülök és írok egy listát, hogy szerintem mikkel lehetne kiegészíteni (és elégetni szegény fejlesztők idejét )
Dátum: 2018.08.14. 13:05:17
Az új harcoló csatlósról beszéltünk találkozón. Aki nem volt ott, az legalább nem okoskodjon bele messziről. A témát én hoztam fel, mivel jelenleg hever parlagon egy viszonylag magas szintű csatlós és jó lenne kezdeni vele valamit. Nyilván lehet jajjveszékelni, hogy most mi lesz, de rengeteg lehetőséget ad ez. Ha valaki csatarendbe állítja és fejleszti, számolnia kell azzal, hogy az elszállt csatlóserőösszeg miatt gyengébb erejű (7es) ellenfeleket talál majd csak. Vagy esetleg azzal, hogy túl gyenge ez az új csatlós és mindig leszedik. Ráadásul az erre költött dinárium lehet jobb helyen lenne a magasabb szintű csatlósoknál. Lehet ezzel sakkozni.

A csatlósfelszerelések meg messze nem kerülnek annyiba, amennyiket itt olvastam. Őskő költési akcióban vesz az ember egy adagot, aztán egy évig nem kell venni, mert kheszon törmelékből bőven megvan a normális adag. Ráadásul nem is feltétlenül kell minden szinten felszerelést venni, vagy minden csatlósnak venni. Aki ész nélkül költi, annak nyilván nincs
Dátum: 2018.08.13. 15:33:35
Király!!!
Dátum: 2018.07.27. 23:09:55
Ebben lehet fantázia
Dátum: 2018.07.27. 14:07:20
Hát nem tudom... nekem így irgalmatlan nagy lenne az előnyöm bárkivel szemben, szerintem nem jó ötlet a CSP-s téma.
Dátum: 2018.07.27. 01:08:51
Szerintem az 5 CSP/ nap ultratáp. Nekem tetszik ez a jelzésértékű medál. Viszont Miklóséknak nagyon erősen át kell gondolnia azt, hogy ténylegesen mennyi karakternek van esélye megszerezni ezt. A torony toplistája a topkarakterek játszótere. Szerintem ha Offs játszana még, csuklóból hozta volna a top1-et.

A fétisszilánk meg nem ér egy kalap kakát sem jelenleg. Mint ahogy az asztrális csepp sem
Dátum: 2018.07.25. 16:26:04
fesztiválok, sörözések, ezmegaz, egy hét hipphopp elszalad Most örülhetsz!
Dátum: 2018.07.25. 14:05:13
Áh, volt amelyikre több, mint egy tucatszor kellett rámennem. Sosem jött be a varázslat. Ha van még időm szerintem Unr34l-t is befogom, de a 3. hely is nagyon kétséges volt.
Dátum: 2018.07.25. 13:46:16
Idézet: Shadowrun1990 - 2018.07.25. 13:42:24
Én személy szerint szeretem gyűjteni a medálokat, még ha van olyan is, ami semmit nem tud.


Na ezért az egyért toltam tegnap egész éjszaka
Dátum: 2018.07.25. 12:53:51
Nekem elég lett volna a 110. szint, de nekem medálfétisem van Amúgy tényleg nagy probléma, hogy az utolsó nap kerültek ki a toplistás jutalmak és az is, hogy csak három ember kap medált.
Dátum: 2018.07.18. 11:29:24
Ja látom, köszi. Alig találtam meg, a "token"-re keresve meg nem talált semmit
Dátum: 2018.07.18. 11:15:32
Hogyan?
Dátum: 2018.07.17. 16:45:40
Az enyém 550. szintű. Ez 55% varázslatelnyelés. A csaták tapasztalata alapján is.
Győzz le 3000 szörnyet! 3000 / 3000

Azt hiszem már meglehet egy ideje, mert nem megy tovább a számláló
Dátum: 2018.06.29. 15:00:30
.
Lehet, hogy annak tűnik, de erős igazságtartalma van. Természetesen eltalálnak, de nagyon nehezen tudnak megölni. Nekem is 122-es állataim vannak, mellé 4353-as ÉP. Minden sikeres varázslatból leszedek 55%-ot és ez csak a sikeres. Mivel 342-es IQ van tárgyakkal együtt, már az is jó, ha betalál egy varázslat.

Nem mágia / védekezés felszerelésem van, fullon szerencse + iq. A támadás így is 325, mellé 331-es védekezés. Négy csatlósom üt harci körönként 1100 körül és igen jó eséllyel. Nem felvágásból mondom, csak tényleg úgy érzem, hogy sikerült elkapnom egy jó vonalat és ez most így jó irány.

A kis csatlósomat majdnem mindig leölik. Erre tényleg lehet alapozni egyébként. De ha az ütés vagy varázslat a kicsire megy, nem a nagyra, az jó is, mivel így a nagyobb csatlós életben marad és vissza tud vágni később.

A harci erőt a toplistában nem tudom hogy számolja, de tuti valami bibi van vele. Nekem ez így néz ki:
1. nagy csatlós, 122. szint: 2018
2. nagy csatlós, 122. szint: 2018
3. nagy csatlós, 122. szint: 2018
4. nagyobb csatlós, 116. szint: 1741
5. kisebb csatlós, 92. szint: 1198 <------ ő nem harcol
6. varázslatelnyelős csatlós, 54. szint: 243

Az én 8993-as szintembe az első 5 van beleszámolva, holott nem is harcol nagyon régóta. A csatlós arénában a harci erőm 8038. Ezzel igazából személy szerint nem is foglalkozok, mert azután, hogy átváltottam kicsi csatlósra, lényegtelenné vált. Sőt, még nyertem is vele. Sokkal több 10-est tudok ütni, sőt még 11-esek is vannak. És nagyon rég volt olyan csatám hogy 2 csatlósom is elpusztult volna.

Örülök, hogy feljött ez a téma, még a végén kiesik belőle valami hasznos
Szerintem ezzel rosszat léptél. A varázslatelnyelés miatt kb. meg sem ütnek (jó, ehhez kell egy magas szint is, nekem most 55%). Közelharcot meg simán nyered 3 erős állattal, akik már eleve ki voltak húzva támadás - ÉP-ben elég magasra. Ehhez elég, ha tolsz még az ÉPn (4353 jelenleg), támadáson és felhozod a védelmet az égbe. A 3 erős állat mindenkit lenyom és gyakorlatilag legyőzhetetlenek. Az első 2 hónap nyilvánvaló visszaesés volt, de előre fejlesztve az ideális utat én arra jutottam hogy ez a mód lesz az optimális. Most felhúzom a 4. állatot is olyanra, mint az első hármat.
Dátum: 2018.06.18. 21:57:25
transzdestrukció szakértelmed / 2
Nekem 53 van, de heti 1 lepörög így is. Inkább 2 hét alatt 3. Csak míg Unr34lnek mytoaffinitás esik, nekem pálca Remélem a brutális templom végső jutalma 10 mytoaffinitás lesz
Miklós tavaly nagyon pofás és részletes összefoglalót írt a fórumról, remélem most is megteszi A mostani fórum is nagyon jó beszélgetősre sikerült, Miklós baromi sokat jegyzetelt. Csak pár téma addig, míg nem lesz meg a teljes lista:

Sajnos most csak később értem oda a találkozóra, így arról írok, amit tapasztaltam Tök érdekes volt, hogy mikor megérkeztem még alig lézengett ott valaki, aztán aukcióra már egész szép számmal lettünk.

SZB-s verseny:

4 csapat volt, 5 kör, nagyon kiegyenlített versengés. A kvízkérdések is jók voltak (meg trükkösek), a játék is gyorsan pörgött. Két probléma volt mindössze. Az egyik a szomszéd kolléga illuminált megnyilvánulásai, a másik pedig a kő - papír - ollós rendszer túl erős véletlenszerűsége. Erről beszéltünk később fórumon, lehet bekerül kvízek után egy tippelős rész is és ütközés esetén az viszi a területet, aki jobban tippelt. Nekem mondjuk a félpontos módszer is simán bejönne.

Aukció:

Aukció elején feldobtuk Miklósnak, hogy mi lenne a licithiány esetén egy valaki több tételt is vihetne. Belement, feltéve ha még senki nem vitt semmit. Az első világon szokás szerint magasan pörögtek a licitek, 13 ezer, 9 ezer, ilyenek, tehát volt verseny rendesen a komoly tételekért. Ellenben a többi világon nagyon sokszor kikiáltási áron mentek el a tételek, 400-ért meg 500-ért, ami azért elég poén, főleg a mostani világváltogatós divatban. Azt vettem észre, hogy Miklósnál a fő prio az, hogy mindenki vihessen haza valamit, ha már eljött.

Fórum:

* feldobtam, hogy szükség lenne egy olyan tárgyra, amivel egyetlen állat szintjét lehet növelni. Jelenleg nincs éppkézláb opció arra, hogy a 4 harcoló állat azonos szintű legyen. Egy megszerzett Uralkodó pálcával pedig hosszú-hosszú évek kellenek ahhoz, hogy az új állat szintben a többi közelébe kerüljön.
* mivel a templomok már baromi gyorsan pörögnek, felvetődött az ötlet egy erősebb templomra, ami pl. 5 templomi pálcába kerülne, és lenne egy előfeltétele, hogy pl. sok templomot teljesített már valaki. Emellett pár feladat lehet egyszerűbb lesz, pl. a 20 mágikus gyógyításból lehet 10 lesz csak.
* felírtuk, hogy kezdeni kell valamit a fétisszilánkkal, mert a legmagasabb fétisszint felett csak feleslegesen esik bárhonnan. Hasonlóan idővel az asztrális csepp sem használható semmire
* én személyesen kértem plusz kristálypont szerzési lehetőséget, lehet lesz rá fejleszthető relikvia vagy valami extra amivel az ismételhető jutalmat lehet növelni
* többen kértük, hogy kerüljenek be a tokenváltásokhoz nagyobb számok. Pl. a hűségszilánkből csp ital nagyobb számban nagyon körülményes. Baraty felvetette, hogy lehetne egy számszerű megadás váltásra és akkor ez lehetne prémium tagoknak. Ez tetszett nekünk
* hasonlóan kértek a srácok egy többszörösítő gombot Xenóhoz, pl. 100* építés
* V5-re V6-ra megint felmerült a plusz CSP szerzési lehetőség, jelenleg legkomolyabban az elementáris fúzió esszencia olyan használatával, hogy az plusz CSP-t adjon. Ez elég cinkes téma, mert ez egy felér egy inspirátorral, ami meg eleve nincs ott, plusz ez egy ritka relik, sok minden erőforrás szerzést felborítana
* szörnykihívással kapcsolatban beszélgettünk új jutalmakról és medálszerzési lehetőségekről x leölt szörny után. Esetleg többször megszerezhető medálokról is. Arról is, hogy szörnykreálásnál a megjelenített szörnyerősség (erő, támadás, stb.) számokat úgysem nézi senki, nem muszáj azt megjeleníteni így. Miklósnak tetszett az az ötlet is, hogy lehessen plusz buffokat tenni állatokra, és hogy ha valaki képes úgy feltápolni a szörnyét, hogy ne tudják leütni (vagy csak nagyon nehezen), az is kapjon valami elismerést. Felmerült az is, hogy jó lenne egy szűrő ide, mert a játékosok jó része folyton olyan szörnylistát kap, ahol esélye sincs nyerni. Emellett Miklós felírta, hogy kikerülhetne a szörnykihívás a napi rutinok oldalra, mert páran elfelejtik a lehetőséget, úgy el van dugva most.
* csatlósoknál felmerült a plusz harcoló csatlós megszerzésének lehetősége, de ez egyelőre lehet csak ötlet. Ez főleg amiatt lenne jó, mert sokunk otthagyta az 5. harcoló állatát, hogy neveljen egy újat, ami a varázslatelnyelést tudja csatlóscsatákban. Megint felmerült a csatlóscsapat erő szerinti szűrési lehetőség bővítésére, mert a +30% -30% sokak számára túl kevés és körülményes. Hasonlóképpen felmerült a plusz barna mytokronit szerzési lehetőség igénye is, mivel magasabb szinten kb. lehetetlen eleget szerezni. Jelenleg csak folyamatos állatsajtolásból lehet szignifikáns mennyiséget szerezni, de az nagyon drága.
* felmerült, hogy jó lenne kryxónium fókuszt kuponból is venni. Páran meglepődtünk rajta, de valóban nem lehet venni csak relikviaforgácsból
* beszéltünk az új eventről is, ami egy hetes lesz, a végén lesz új fétis, szörnyekkel kell majd küzdeni, amik egyre erősebbek, és az nyer, aki a legmagasabb szintre tud eljutni és a legkeményebb szörnyeket is le tudja ütni. Ez lehet nem teljesen pontos infó, de a mostani minievent után fog indulni és rögtön meglátjuk mit tud Sokat beszélgettünk a megvalósításról, időzítésről, stb. Miklós sok mindenre nyitott volt, az első tapasztalatok után meglátjuk hogyan tovább.
* beszéltünk az esszenciákról is röviden, de erre egyelőre nincs plusz opció. Nagyon sokan nem érték még el a 135-öt sem.
* beszéltünk róla, hogy mobilon chromeon nem tudtunk belépni a játékba sehogy. Ott egy kolléga megoldotta a problémát és Baraty is mondta mit kell csinálni, én már elfelejtettem, remélem megosztja majd valaki
* V4-re lehet fognak bekerülni kényelmi funkciók. Mondtam, hogy ég és föld a főkarival játszani meg ott játszani, így lehet lesz olyasmi, hogy egy accountnál már megvett prémium / kényelmi funkció ott is érvényes legyen.
* volt egy olyan kérés is, hogy Isteni italt lehessen akkor is inni, ha maxon van az ÉP, de VP hiány van. Ez főleg a veremnél és a kalandpróbák VP igénye miatt lenne nagyon hasznos

Biztos van még valami, azt majd leírják a többiek