Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2018.10.10. 11:53:29
Na ez új volt Köszi!
Dátum: 2018.10.06. 23:57:50
Nekem nagyon bejön ez a folyton drágulós model, jó lenne!
Dátum: 2018.10.06. 20:02:46
De egy állatnak tudsz képet cserélni asszem 5 kavicsért. Így nem kell várni
Dátum: 2018.09.26. 23:19:32
Szia!

Van visszajelzés igen, azt hiszem az eseményeknél fog megjelenni, hogy elutasították a képcserét. Szerintem ezzel a képpel nincs semmi baj. Holnap délelőtt írj egyet az ÜSZ-re a még nem került beállításra
Dátum: 2018.09.22. 02:29:18
Smaragdszelencét használta már valaki nagy tételben? Nekem kb. 100-140 szelence után eltűnt az ikon a csatlós mellől, pedig még 13 szinttel le van maradva a második legkisebb mögött.
Dátum: 2018.09.21. 16:36:21
A randomon dobna egyet az tuti Beöltözik a paraszt tűzbe, aztán jön egy jeges és rommá veri, közben meg feleolyan erős kari. A gondolatból viszont fel lehet építeni valami szexit szerintem.
Dátum: 2018.09.21. 16:35:07
Szerintem ez a mostani lépésegyüttes csak pozitív fogadtatást hozott Miklós Csak így tovább!
Dátum: 2018.09.19. 16:17:00
Nekem nem kell leokézni. Ki kell választanom a listából és oldalt a panelen látszik.
Dátum: 2018.09.18. 16:23:51
wow
Dátum: 2018.09.17. 21:39:44
Támogatom. Már nagyon régóta
Dátum: 2018.09.07. 12:20:27
Nagy királyság! Köszi szépen!
Dátum: 2018.09.07. 07:55:44
Na mondjuk kicsit utánagondolva ez is vicces. 520 forint 20 őskő. Valószínűleg mindenkinek van 20 kiégettje, így hát 40 kő. 6 kavics a prémium 1 hétre. Tehát 520 forintból megvan 6 hét prémium. Na ennyit azért tényleg mindenki ki tud fizetni prémiumra.
Dátum: 2018.09.06. 14:29:55
Igazából szerintem látod te is, hogy arra próbálunk játszani, hogy maradjon meg a játékostömeg, akár annak az árán is, hogy magunktól veszünk el valamit, vagy nekünk kell több energiát beletenni valaminek a farmolásába. Jelenleg V1 "pörög" a legjobban, de ha most csak 2 tucat ember megy el, mert nem tud vagy nem fog őskövet venni, akkor már sokkal kevesebb szövetség lesz SZB-ben, kevesebb embert lehet ütni, stb. Én a játékosokat szeretném megtartani leginkább, sokat számít egy aktív arc is a fórumon. Igazából amúgy "csak" prémium tagsággal csak vegetáló játékot lehet játszani, nem megsértve ezzel senkit.

Más: a tízszeres gigantikus templom nem kerül 10* annyi időbe. Kb. ugyanannyi idő alatt teljesíthető, mint a sima. Nekem akkor is nagy szívfájdalmam ez a transzdestrukció nerf, ezt nem is lehet máshonnan szerezni. Abban igazad van, hogy tényleg elszállhat a kapható templomkristályok mennyisége. Sőt, el is szállt, ez jött jól a őskőváltáshoz. Én viszont direkt nem is váltottam, várván egy eventre, ahol majd feltolom az állatokat kellően (nagyon le vagyok maradva), de ígértetek egy tárgyat, amivel egyetlen állat szintjét is lehet majd húzni, szóval arra várok nagyon Mondjuk én erre simán lőnék el smaragdszelencét is.

Annak örülök mondjuk, hogy mindenre van értelmes válasz vagy van logika a döntés mögött, meg annak is, hogy hajlandónak mutatkozik a nádszál kicsit dőlni, ha úgy akarja a nép
Dátum: 2018.09.06. 11:23:20
Nekem alapvetően nincs gondom a játékban lévő nerfekkel, ha azoknak valós oka van. Ez most nyilván valós ok. A megvalósítás szerintem viszont nem volt jó. Én nagyon nem szeretem a visszamenőleges hatállyal meghozott döntéseket. Jelenleg van olyan tag, akinek 10 kavics 270 templomkristály. Ez brutálnagy különbség. Ettől már az is jobb lett volna, ha élesítéstől él a nerf és mindenki nulláról kezdi. És szerintem lehet ez még játékosbarátabb is. Például minden 10ezres befizetés nullázza a váltási arányt. Vagy befizetési akcióknál legyen ajándék egy relikvia, amivel bármikor lehet nullázni a váltási arányt. Nemsokára úgyis lesz születésnapi akció, lehetne is tesztelni. Már csak azért is érdekes ez, mert sokan használják ezt a funkciót az alapvetően fizető játékosok között is, a megszerzett pálcák a veremből, akárhonnan mind őskő. Tényleg iszonyat mennyiségű őskövet igényel a játék, ha valaki elöl akar maradni. Meg már pusztán az is, hogy ne maradjon le nagyon. Hogy ne maradjon le nagyon...

Biztosan sok játékos van, akik nem, vagy csak alig fizetnek a játékért. De biztosan nem ők azok, akik eltartják a játékot. Ha viszont kikopik ez a réteg is, akkor a fizetős is kifog. Bár ez nem teljesen igaz, ennek nem ez a fő oka. Itt van például a templom. Semmibe nem kerülne egy tízszeres szorzót rátenni meg egy picike aprót és csá, örül mindenki. Ehelyett lecsökkentettétek a + transzdestrukciót minden értelmes indok nélkül, a kuponok helyett meg lett joker. Oké, ez utóbbi végül is univerzálisabb. A befektetett munka nagyon jó és tetszik is, hogy folyamatosan dolgoztok a játékért. Igazából még a hozzáadott bónuszokkal sincs gond, azon kívül, hogy nem lehet használni sok mindenre. Én emiatt nem panaszkodok, aki előre sietett nyilván nem sír dolgok miatt, nem 5 emberre van fejlesztve a játék. Nagyon sok minden el van maradva, nyilván nem lehet mindent lekezelni 1-2 embernek. De ha a + transzdestrukciót elveszitek, akkor adjatok lehetőséget hogy visszakapjuk ezt. Legyen rá valami szakértelem vagy bármi. Én például most igyekszem felvenni a versenyt templom-befejezésben a kollégákkal, de így meg számolni se tudom hol járok. Ráadásul folyamatosan le leszek maradva a végső jutalomban ha a tízes templomokat pörgetem. Én veszem a templomi pálcát mindenhonnan, ezzel a váltással is van még 40+, jó lenne ez optimálisan lepörgetni.

A jelenleg megoldhatatlan feladatokat gondolom idővel majd kiveszitek vagy átalakítjátok.
Dátum: 2018.09.05. 11:38:18
Tényleg, kupon sincs
Dátum: 2018.09.04. 17:54:43
Hát én még csak barátkozok a szituval, de a transzdestrukció jutalmat tényleg jó lenne feltolni +20-ra. Igazából csak ebből az értékből tudjuk, hogy mennyi templomot csináltunk már meg összesen.
Dátum: 2018.08.29. 23:28:24
Én is örülnék új céloknak. Vagy legalább számláló legyen. Szerintem már simán túlléptem a 4kt
Dátum: 2018.08.26. 20:44:15
Szintén Kheszon bőven van, főleg hogy a csatlósok már viszonylag lassan lépnek szinteket.

Én felhúztam 3 csatlósnál a barnát 120-ra, egynél 110-re, most kb. annyi gyűlt össze, hogy a 110-ből 120 legyen. Barna mytokronit jön kb. 4500-5000 egy-egy csatlós viadal között. Csak hát egyre drágább minden. A varázslatelnyelős csatlós meg átrendezte az erőviszonyokat, fel kellett építenem a közelharcot mindenkinél erősre.
Dátum: 2018.08.26. 20:17:55
A barna mytokronit sajnos tényleg elég szűk keresztmetszet. Tonnaszámra kell sajtolnom, hogy legyen elég
Dátum: 2018.08.26. 17:14:32
Valóban érdekes, én holnap után lépek 128-ra, ami azt jelenti, hogy olyan 32600 TP-vel több került a kollégához, mint hozzám. Nekem viszont sokkal rosszabb a győzelem - vereség arányom, csak 6893 - 246. Ez most így valami olyasmit jelentene, hogy 229 TP jár egy csatáért (TP különbség / győzelmek különbsége), ami nyilván hülyeség Báááár... nem fix, hanem % arányos TP-t kapunk egy győzelemért, és most pont nem tudom megnézni, hogy mennyi jár 127-en egy csatáért. Summázva szerintem nagyon precízen odafigyelve ez hozható szint.

Engem első körben a két darab 110-es csatlós lepett meg, de ez sem különleges igazából. Én váltottam varázslatelnyelős csatlósra.

Jó ez a csatlós csatás téma, van benne taktikázási lehetőség, csak oda kell tennie magát az embernek Az új tárgyak pedig mindenképpen jöjjenek