Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2019.03.20. 14:20:34
Ezt nem neked írtam amúgy, kb. egyszerre posztoltunk (vagyis nem frissítettem posztolás előtt).

Mit írtak ŰSZ-ről amúgy, hogy jött ki a matek?

Mert igazából én is felejtettem a szingut 1-2-szer az utóbbi 2 évben, amiből szintén kieshetett pár millió.
Dátum: 2019.03.20. 14:06:10
Wiki szerint kb. fele jön vissza a LÉ-nek felejtéskor: http://vegzetur.wikidot.com/skill32

Egyébként ... ha lehetne szakilistát kémkedni ez sokkal gyorsabban kiderült volna
Dátum: 2019.03.20. 14:04:22
Jaja! Név szerint?! Bannoltatunk mindenkit a pics@ba
Dátum: 2019.03.19. 19:09:10
Csinálj egy mentést a karakteredről aztán 1 év múlva nézd meg mire jutottál. Tessék
Dátum: 2019.03.18. 21:16:06
Itt most milliárd LÉ-kről beszélünk
Dátum: 2019.03.18. 21:02:45
Hát ez itt egy bizonyos szám felett szerintem örökös ban. Jelenleg kvázi mindenki öntudatlanul csalt, aki szakit felejtett le, bár nem tudom a pontos mechanizmust. Aki viszont napok - hetek - hónapok óta ezt pörgette tudatosan, az messze nem ejnye-bejnye.
Dátum: 2019.03.15. 15:15:53
Sajnos ennek a kérdőívnek így nulla értelme van. Mint ahogy az utóbbi akármennyinek is. Kapsz egy értéket mindegyik válaszhoz és semmilyen normális HASZNOS konklúziót nem tudsz belőle levonni. Max. el tudod mondani, hogy volt kérdőív. De mennyi ember van, aki csak rányom valamire és kész? Mennyi ember van, akinek fogalma sincs az egészről, nem érdekli, megnyom bármit.

Sokkal céltudatosabb igényfelmérésre van szükség. Nyilván ha fejlesztés vagy változtatás lesz, lesz egy csoport, akit nagyban fog érinteni, lesz egy, akik kevésbé, valakiket meg semennyire. Egyértelmű, hogy az első csoport véleménye a legfontosabb, ők fognak az "új világ" részesei lenni. Mivel nem vagyunk túl sokan, gyakorlatilag 10 perc alatt össze lehet szedni az összes karaktert, akiknek ez fontos. Na őket kell megkérdezni. Az ilyen típusú feleletválasztós kérdés pedig egy iskolai tesztnél oké, ahol a szerencsétlennek is van 25% esélye eltalálni a jó választ, de itt nem jó. Nincs helyed kifejteni, hogy miről van szó, nincs hely az érveknek és az ellenérveknek.

Én egy ilyesmit építenék:

"Kedves <xxx>,

A beérkező javaslatok alapján a játék egyes mechanizmusait változtatni fogjuk. Meglátásaink szerint téged komolyabban érinthet a dolog, ezért felhívjuk a figyelmed, hogy megoszthatod velünk a véleményed.

A következő a téma: "...".

Az eddigi javaslatokat és érveket itt éred el: <fórum>"

Aztán van egy hét megbeszélni kb. és kész.

Ha pedig végképp feleletválasztósas szeretnétek, akkor is szűk célcsoportnak mennjen ki, plusz kapjon egy kitölthető mezőt is. Ami ilyen "Egyik sem, mert...".
Dátum: 2019.03.13. 17:54:03
Na ez jó kérdés. Mivel itt nem nagyon jött válasz, szerintem mindenképpen ÜSZ-t bombázd vele. Aztán meg pls mond el nekünk is Elég ritkán találkozunk manapság HT-s kérdéssel
Dátum: 2019.03.11. 17:42:28
Vagy 2-es és 3-as is Hegyekben áll az AF, pörköljünk oda neki
Dátum: 2019.03.11. 17:40:22
Én őszintén szólva annak is baromira örülök, hogy van fórumaktivitás. Volt olyan hét, hogy 3 hsz volt összesen. Másrészt meg legyünk őszinték, a fórum általában véleményütköztetésre való, elég ritkán van olyan, hogy 10 ember megjelenik és mindegyik ugyanazt mondja

Szerintem egyébként a játékvezetés kb. mindent hajlandó megválaszolni, ha az megfelelően alá van támasztva. Meg persze kell némi pr is, mert az se mindegy ki mondja és hogyan.

Szerintem a te karakter extrém-extrém eset. Kiváló példája annak, hogy lehet ultraerős karaktert építeni a játékbeli lehetőségeket leginkább kihasználva. De épp ezért is baromi nehéz a te szemszögedből úgy tekinteni a játékra, mint más emberek játszóterére, hiszen személyesen nemigen tapasztalsz olyanokat, ami több embernek komoly probléma.

Kíváncsi leszek hosszú távon erre a szintmaximum dologra. Jelenleg úgy látom, hogy baromi sok idő lesz, mire itt ténylegesen problémák fognak megjelenni. Ha pedig megjelennek lehet azokat orvosolni ott helyben. Be positive
Dátum: 2019.03.10. 20:33:25
Idézet: Gamer01 - 2019.03.10. 20:21:40
nincs közöttük olyan aki folyamatosan gyalulná le a többieket, de a 400-as szinten elég egy olyan...


Hát szerintem Larz a saját környezetében pont olyan, aki simán tudja gyalulni a többieket Mégsincs ezzel semmi baj.

Idézet: Gamer01 - 2019.03.10. 20:21:40
, mivel a V5-ön tényleg sokkal erősebb lehet egy inspirált karakter /csak 20 szintet vert rá a régi játékosokra


TÖ-ről beszéltem és nem szintről Míg Ariel játszott végig hangsúlyozta, hogy ha szintben beérik simán beütik, mert az alacsonyabbról érkezőknek előnye van. Így hát annak, aki szintben előrébb van, egyetlen esélye hogy erősebb maradjon az az, hogy előrébb is maradjon szintben.

Portyázni meg szerintem simán nem éri meg már idefenn. Maximum tesztelgetés miatt. Én ultraritkán portyázok pl. Bár nem is feltétlen én vagyok a példa.

Az inspirátoros válaszodban igazad van, de arra jó rámutatás, hogy aki eleve baromi erős a szintkörnyezetében, annak ez kvázi kötelező hogy felzárkózzon. Ezt csinálta Offs, Unr34l meg most Tamariani is V1-en.
Dátum: 2019.03.10. 19:46:38
Erre egyébként konkrét példák is vannak. Ariel is le lett nyomva TÖ-ben, amint utólérték, pedig anno ő volt top-top one. Offst is.
Dátum: 2019.03.10. 19:43:58
Cimbora, te magad mondtad, hogy nincs inspirátorod és végig arra utaltál - most is - , hogy nem célod előre rohanni. Most ebből nem támadás leszűrni, hogy ... talán... sosem leszel 300-as szintű. Ezt ne vedd már magadra pls, főleg ne úgy, hogy dobálózol a semmivel.

Az értelmező olvasás szerintem megvolt itt mindenki részéről. Tartalmaznak érdekes és hasznos részeket a mondanivalóid, de mivel deklaráltan csak és kizárólag magadról beszélsz végig, így egy szolid hümmögésen kívül sokat nem tudunk hozzátenni.

Egyébként is úgy gondolom, hogy csak elmélkedés, amit fejtegetsz. A miénk is persze. De tegyük fel, hogy nem 400 a max, hanem 300. Vagy inkább 200. Úgy éreznéd, hogy nagyon gyenge vagy, amikor felérsz 200-ra? Nem hiszem. Egyrészt teljesen jó, ha van folyamatos kihívás, másrészt meg aki most gyenge, az később is gyenge lesz. Akit most kamráznak, azt később is fogják, ha nem kapja össze magát. Nem lesz senki varázsütésre baromi erős 400-ra. Vagy nem is értem igazából kire vonatkozóan lenne ez botrányosan hátrányos. Másrészt meg...

Soha senki egyszer se mondta, hogy minden 400-as üthet majd minden 400-ast. Mégis belekapaszkodtatok ebbe és jöttök mindenféle felháborodással.

Most tudjátok mennyi az ütőtáv 400-ről lefelé? Biztos tudjátok 150-es szinten vagy 250-en. Leüt vagy 50 szintet. Ez baromi sok. De közötök sincsen hozzá nyilvánvalóan, mert tényleg baromi sok idő lesz, mire idáig eljuttok. De ez az 50 most is létező dolog, mégse rinyál érte senki a top10-ből.

Full rinya ez az egész topik a semmin.
Dátum: 2019.03.10. 18:59:21
Na nekem most pont ez az aktuális probléma. Nem akarok alacsony szintű állatokkal menni, mert ha szembejön valaki, aki állatgyilkos, akkor mind kifekszik. Ez idefent elég gyakori és nagyon...nagyon idegesítő. Másrészt meg baromi gyorsan lépnék a szinteket és akkor gyorsan 20-as lenne, ahhoz meg kéne két féle állatfelszerelés is, erről a drogról meg épp pár hete jöttem le. Oka az volt, hogy 3k felett az esszenciáim száma, EH és valform mellett mind értéktelen vacak, de előbbi kettő kb sose esik. De nem is vehetek téridő sisakot, mert a barna mytot kéne gyűjteni, abből meg van pofája négy sajtolásból 10 !!! darabnak esni. 10... és akkor ugye sajtoljak ki 4*10-et, hogy tudjak egy barna myto szintet húzni. Ez van az állatokkal.

A másik meg a karakterkörnyezet. Most egész jó ellenfeleink vannak SZB-ben és ugye ezért az ő klónjaikat kapjuk kilószámra. Ha a szokásos gyengített felszereléssel és vakuval megyek, hogy tudjam a küldetéseket pörgetni, akkor a klónok van, hogy leszednek. Ha full felszereléssel megyek, akkor kivégzek mindenkit idő előtt. Így is megesik, hát még úgy.
Dátum: 2019.03.09. 20:46:27
Szerintem te ezzel a játékstílussal egyáltalán nem vagy mérvadó. No offense, de szerintem te nem hogy 400, de 300-as szintű sem leszel soha. Teljesen más a stílusod. Neked ez egyedül akkor lesz ciki, ha valami fejlesztés csak magasabb szinten elérhető és akkor döntened kell, hogy ráhúzol-e vagy sem. Ez utóbbit egyébként az utóbbi 1 évben több igen komoly erejű karakter is megjátszotta.

Érdekes szerintem egyébként ez a fejtegetés és végig vannak pro és kontra érvek is. Egyrészt Dozernek is igaza van a később kezdő karakterek előnyével kapcsolatban, másrészt neked (nektek) is abban, hogy magasabb szinten több a LÉ. De ez eddig is így volt. Eddig is leütött 400-ról 360-ra és kész. Most majd 400-ról fog 400-ra. Azt azért ne várja már el senki, hogy felmegy 400-ra és elpicsáz mindenkit. Az addigi szint és LÉ előny nem nem tűnik el, csak máshogy hívják.

Mindenesetre az is vicces, hogy itt elmélkedünk, miközben szerintem 2 év, mire lesz egy tucat ember 400-as szinten. Én 300-on húztam volna be a maxot és betolok 2-3 extra fícsört, ami csak innentől van. Mint a WoWban mondjuk. Vagy egy rakás másik játékban.
Dátum: 2019.03.09. 20:38:15
Na most lehet én vagyok a bamba és akkor mea culpa... de ki mondta hogy nem jár fabónusz 400 után? Dozer csak azt számolgatta, hogy ha például bevezetéskor valaki 300-as szintű volt, a másik meg 150-es, akkor a 150-es mire felér 300-ra tetemes mennyiségű fabónuszt kap, amit a 300-asnak esélye sem volt megszerezni, ergo ennyi előnye van.

Ahogy néztem ezt a félinfót is Mortal kolléga lőtte ki az égbe Biztos puszta jószándékból
Dátum: 2019.03.09. 13:50:19
Idézet: Mortal55 - 2019.03.09. 13:32:55
De ha nem számít a szint kedves lan,


Ez megint milyen érvelés már? Feldobsz valamit, amit senki nem mondott (én tuti nem). Aztán meg erre építesz egy értelmetlen kérdést, amire eldöntendő választ vársz

Idézet: Mortal55 - 2019.03.09. 13:32:55
akkor megint írom és kérek erre is egy választ hogy oké vagy nem, vagy töröljük el a támadási szinthatárt vagy növeljük meg, 1-100 ig bárki bárkit üthet és így tovább 100 szintenként,


Na de most komolyan.... mit mondjak erre? Ezt két darab eldöntendő kérdés. 1) Töröljük el a támadási szinthatárt (igen/nem), 2) Növeljük meg a támadási szinthatárt 100 szintenként? (igen/nem)

Idézet: Mortal55 - 2019.03.09. 13:32:55
ne írj regényt, csak hogy legyen vagy nem.


Nem is fogok, szövegértési és fogalmazási problémák vannak
Dátum: 2019.03.09. 13:31:35
Áh, szerintem még ne zárd le, inkább oldalakon keresztül írj 1-1 mondatot

Egyébként 48 veremnél járok. Ezt a környezetemből többen jelentősen túlszárnyalják
Dátum: 2019.03.09. 12:57:57
omg. Ez volt a nagy mondás, amire napokat vártunk? Amiért oltottad itt csóró Dozert, hogy nem válaszol a kérdésedre? Ennyi? Hogy 10 éve csak a felszerelés volt kavicsért. Sírjuk vissza az 1,50-es kenyeret is szerintem. Mikor elkezdtem játszani még kalandok meg térkapu se volt.

Annyi kavicsot veszel, amennyi neked tetszik és arra használod amire neked tetszik Láttam itt elég durván kemény őskőmentes karaktereket is, szóval ezen nem érdemes parázni. Mint ahogy azon sem, ha nem a maxos befizetést választod.
Dátum: 2019.03.07. 13:58:33
Amelyiken én voltam, ott tuti nem volt megszavazva.