Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Idézet: Kocos - 2009.05.23. 23:42:59


Hat az semmikepp nem, de talan az nem lenne megvetendo otlet, ha a kulonfele jatekstilusok kozott nem mutatkozna _nagysagrendi_ elteres.


az én játékstílusom sokkal nagyobb odafigyelést igényel mint egy vadász karakteré.

Vadász: SPM turbó, 1ÉP, 2 és fél óra vadászat, közben sajtolás. Amire figyelni kell: ne legyen nálam LÉ ha kijövök % alól.

Én (mert nem vallom magam póknak): spm turbó, vadászat sajtolás, 2 életital, kivégzés turbó, 15 perc szűkített figyelés, 3 ütés, 2 életital, 1 manaital, 2 ütés, 2 életital... minden ütés előtt szimuláció.

Tehát míg egy vadásznak csak jön a LÉ és kész, én költök kövekre és italokra is. Nem egy olyan hipphopp most már 180as kivégzésem van és ömlik a LÉ.
Dátum: 2009.05.23. 23:52:38
hacker-párti...

de mi már ez? IRL fenyegetés? Most komolyan idáig süllyedünk?
Dátum: 2009.05.23. 22:17:47
gratulálok!

az eredményhez és a szervezéshez is.
Dátum: 2009.05.23. 22:00:57
Idézet: YoghDemer - 2009.05.23. 19:09:59
Ajánlom magamat. Oliva


a szövetségtársam védelmében ezt magamra veszem.

4 szinttel vagyok alacsonyabb tőled és 174 tulajdonságponttal. A csatamezőn találkozunk.

Kicsit más:

Minél többet olvasom itt a HSZeket annál inkább kiderül hogy megint csak sírás van. De csak V1re vonatkozik ez a sírás mindig? V2 tele van farmolós szövetségekkel több száz nyert háborúval. Onnan még nem hallottam panaszt érdekes. Ott megszerveztük a Citadella egyezményt és rendesen működik. Senkinek nem jut eszébe citadellázni, inkább más megoldást választanak...

De miért mindig csak itt megy a sírás? Miért mindig csak itt van probléma a dolgokkal?
kimaxolt visszafogottal még jobb LÉ/TP arányt érhetsz el mint portyában. Én ma nyertem egy 85k-t, 45k-t, 20k-t, meg pár 3-5000, viszont a többi szinte 0. Vadászatnál 1100-1200 körül van az átlag 16 TP ért, a portyák 28-31TP...
Dátum: 2009.05.23. 21:05:21
persze persze....
Dátum: 2009.05.23. 21:01:10
na ne nagyzolj már itt
Dátum: 2009.05.23. 13:07:20
én annyit fűznék hozzá ehhez, hogy nem a rácstagok bújnak a rács mögé, hanem a többi szövetség a citadella mögé.
azért mert eddig "béke" volt odafenn és könnyű volt osztani a kicsiket hogy húzzanak egészséget meg figyeljenek oda. Most már persze a világ változtatásért kiállt.
Dátum: 2009.05.23. 06:53:44
ha mindenki így állna hozzá, most hiányozna 30 oldal a Felhasználási feltételek megsértése topicból, és nem lennének idétlen új szabályok.

vote
Dátum: 2009.05.22. 21:31:21
mindenki elmegy vadászni egyszer:)

egyébként most lehülyézted a fél Azúr-ELIT-TGY-Tyrant négyest
Dátum: 2009.05.22. 21:26:13
ugye nem lesz sértődés ha 60.000LÉt elhozok/kopf?
vote
ez még mindig nem normális magyarázat szerintem.

ha én megvádolnék valakit akkor valami atombiztos dolgot mondanék... pl. támadási lista másolva, portyalista másolva ilyesmi... nem csak beszélni a levegőbe
nem nagyon sokat segít ám, felér 3-4 segítő kézzel is szerintem.
egész nap gép előtt ülök és 300-500k LÉt szerzek egy nap. nos igen, egy idő után valóban be lehet hozni.

A következő újítás azt lesz, hogy a kivégzés szint*3 lesz ...
igazából arra gondolom, hogy most, mivel a kreatívom nem ér semmit, szeretném ha egalizálnánk és a kritikus ütés erőssége is szinthez lenne mérve, vagy a támadás maximuma, mert a csúnya nagy karakterek olyan nagyot sebeznek belém hogy alig tudom kivégezni őket és mindig 2 életitalt kell meginnom.

szeretném ha kompenzálnátok a feleslegesen kimaxolt szakértelmemet.
egyébként van abban is igazság hogy elhúztam volna az ég felé ha így folytatom.

De hát ha valaki talál valamit, vagy túl sokat ül a gépnél, rögtön le kell butítani a karaktert. De nem csak engem sok portyakarakter bukik ezzel.

Egyébként én napi szinten 50 körül vadászok is, ez nem tudom mennyire fér bele egy portyakari "titulus"-ba
hm...hm... most akkor el is felejthetem az egész kreatív affinitást? körülbelül... 10es is elég lenne ide.
teljesen igazad van. Viszont Miklós rákényszerít hogy növeljem a PP számomat, tehát még több embert támadjak. És én fogok is kíméletlenül és itt fogok ülni a gép előtt, és nem fog érdekelni kinek mi a baja, hova kell szaladni, így is 80.000LÉT fog bukni, csak én nem 160at kapok hanem 80at.

TAPS

még egy példája annak hogy aki a legjobban sír arra találtok ki hirtelen egy teljesen értelmetlen szabályt.

Sebaj holnapra már maxon lesz az a szaki is...