Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.05.31. 21:18:31
osasuna nyert, vadócz nem is játszott sztem
Dátum: 2009.05.31. 21:00:33
2:1 lett, igaz lehetett volna több is

Vadócz jövőre is Premieres
Dátum: 2009.05.31. 20:15:16
úgy néz ki gellert kapott a rendszer

most jobb ha senki nem csinál semmit, nézzétek inkább az Osasuna-Real meccset, most kezdődik a második félidő
Dátum: 2009.05.31. 17:19:34
a HSZemnek jelenleg 7.91 a pontozása, annyira csak nem baromság, bár most higgadt fejjel máshogy fejezném ki magam.

Nem szeretnélek megbántani, de majd ha te is végigcsináltad amit én, és utána kapsz egy olyat hogy figyelj fiam elfelejtheted, akkor majd tárgyalunk egy sör, bor, pálinka mellett hogy milyen xar is ez a játék
Dátum: 2009.05.31. 16:10:17
örülnének neki sokan, azt hiszem a játékosok 99.5%-a váltaná a PPt CSPre, még ha 10/1 arány lenne is.
Dátum: 2009.05.31. 13:54:27
én megmondom mi legyen:

ne legyen portya, hanem kő-papír-ollóval döntsük el hogy ki nyeri a háborút, meg hogy aznap kinek kell adnod egy kis LÉt.

és tádám, már senkit nem érdekel hogy egy IPről hányan játszanak, nem lesz kivégzés, nem lesznek PÓKkarik, és lehet nyugodtan vadászni
Dátum: 2009.05.31. 02:14:52
a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +204572 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Hagyjátok már Hastint!

Ha az ő helyében lettem volna igen valószínű hogy én is itt kérdezem meg, ahol feltehetően sok értelmes és rutinos játékos van.

A válaszokat megkapta, mindazonáltal a felháborodása is jogos, hiszen kezdőként semmi esélye nincs őket behozni. Megértem a problémáit, hiszen neki még azt sem mondhatják hogy költse el a LÉt 15% alatt, mint az én célpontjaim.
Neki mit tudtok mondani hogy olyan szintre kerülhessen mint akikről ő beszél (persze nem ellenük beszélek, mert már kifejtettem hogy ügyes húzás volt), mert szerintem semmi értelmeset nem.

Én örülök neki hogy ide írt külső fórumra, ezzel is mutatva hogy komolyan gondolja a játékát. És válaszolt is többször, nem csak blabla mer ez így meg hogy meg csalnak akkor is...
Crimson 4-5 nap alatt fél milliót szedett össze és beérte Nephilát, őt nem csapta arcon annyira ez a dolog úgy látom
az nem pozitívum hogy nehezebb elérnem a korlátot, de igazad van.

1 hete, volt hogy 30 portyából 555.000LÉ
pár napja ugyanennyiből 180.000
most olyan 40-50.000.

Ezzel nem érem el a korlátot, és ahogy már írtam nem is éri meg. A vadászathoz csak 5 percet kell gép előtt ülnöm, hogy válaszoljak 20at, majd utána 1 percet hogy elköltsem.
visszaesett a teljesítményem igen sajnos

okok:

1. le lett korlátozva a kreatív affinitás, "normál" napi bevételemből 60-80.000LÉ tűnt el.
2. le lett butítva a kivégzés, eddigi 50% helyett 25%ot viszek, ami felezi a "normál" napi bevételemet, így 60-80.000LÉ mínusz
3. megjelent a kristályhorda, okosodnak az emberek, ennek még örülök is

No de a lényeg, hogy figyelni kell a LÉ/TPt. Nekem mint maxos vadásznak (már ki nem az ugye...) 99.8 ez az adat.
2 órás folyamatos gép előtt ülés és frissítés mellett (mert magas szinten csak ilyenkor lehet lopni), 20 portyából volt ez az arány 480. Ha most nézzük hogy ez az arány először csökken egy radikálisat, kb. 300ra, majd feleződik, 150re, egyből látszik hogy egyáltalán nem éri meg nekem gép előtt ülni és figyelni az "újakat".
Az új szabályok utáni portyáimban pedig végképp kiderült hogy SEMMI értelme portyázni, ugyanis az arány a 20at sem érte el, köszönhetően ez a fenti 3 oknak.

Tehát ne csináljon senki semmit csak vadásszon, mert az a jó. Hogy miért? Kérdezzétek Miklóst.

Hogy ne romoljon tovább az arányom lehet hogy buzogányban fogok táborozni állatok nélkül, amúgy sem jönnek hozzám sok LÉvel.

MÁS: erről amit a Zöldek csinálnak már vagy 2 hónapja is hallottam, és ha már én hallottam akkor gondolom sokan mások is. Az egész nem tart semeddig, alapítasz már most egy új szövetséget, raksz bele 4 darab 1es szintű karaktert meg egy 50est, aztán még több 50est, felhúzzák a kutat 150.000re, és otthagyják a kicsiknek. Csókolom. A kecske is jóllakott a káposzta is megmaradt. Mert ám a nagyoknak is származhat előnye ebből. A szerencse nő, elvihetik az epikus tárgyakat, válthatják dukátra, ha komoly háborúban van a fő szövetség, már az ok is megvan a távozásra... ez nem is kiskapu én azt mondom, hanem sokkal több annál, egy lehetőség, amit ki KELL használni. De majd le lesz ez is korlátozva valahogy. Úgy mint én. Addig is használjátok ki
Dátum: 2009.05.30. 15:00:09
lehet mert elege van a játékból és be akar építeni minden LÉt ... ez most a divat

a másik hogy gondolom kell neki a LÉ
Ha ez szabályos (és miért ne lenne az, hiszen kitaláltak valamit, vártak vagy 2 hónapot mire összeépítettek annyit, ügyes), kérem hogy kapjam vissza mind a kivégzésért járó bónuszt, mind a kreatívból járó bónuszt.

Mert most nem éri meg portyázni. (többet ad a vadászat visszafogottal mint 3 óra folyamatos portyagomb frissítés és ütés)
Dátum: 2009.05.29. 03:29:32
nem is találkoztam még ezzel, tisztelet Jerikónak érte.
Dátum: 2009.05.29. 03:02:49
jó ott a felfelé ütés is hidd el ... főleg mert 40PPn vagyok

a kisebb klánok és összehozhatnak ám komoly dolgokat, nem mindenki úgy kezdte hogy már rögtön nagy volt
Dátum: 2009.05.29. 02:58:33
ki van többet online és kinek több a PPje kombo döntene
Dátum: 2009.05.29. 02:53:39
az tömeges karaktertörlésekhez vezetne
Dátum: 2009.05.29. 02:47:22
semmi gond, majd legközelebb sikerül

Holnap lehet nekifekszek én is, de vagy 2-3 haverral meg 2-3 géppel, hátha sikerül valami medált összerakni... vagy tudod mit? Inkább nem végigkattintom hogy legyen pár LÉ és kész
Dátum: 2009.05.29. 02:39:21
V1en én is jól jártam vele, 12 szint visszafogottal egész szép eredményeket lehet hozni, a térkapus mobot pl mindig kivégzem most már, és a portya sem jelent akadályt
Dátum: 2009.05.29. 02:31:51
sajnálom én is a mestereket, nem jó ez így.

Valahol másik topicban meg lett említve hogy tesztelni kéne előtte. Indít egy teszt világot, bemásol vagy 20-30 szövetséget kopizva kb az eddigieket, azokat lehet irányítani 2-3 napig gyorsított módban. Szerintem még könnyen megvalósítható is lenne