Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.06.20. 08:53:27
a nemzetközi mindegy

Úgyis az elején kezdik, akkor még minden új, jajj de jó, lehet játszani. Ezek a problémák úgyis csak később fognak előjönni, és akkor majd jön a nemzetközi szerver 2
Dátum: 2009.06.19. 23:39:35
az előző két HSZ nagyon tetszik :D

egyébként szerintem sem volt valami nagy program, két ismerősöm szerint szánalmas volt, igaz nekik nem volt ott ismerősük.
Én viszont megittam egy csomó sört és mindjárt jobb volt, tegyétek ti is ezt.
Dátum: 2009.06.19. 23:38:14
Nari77 10 pont.

Igenis az kapja a medált aki megküzdött érte, és nem érdekel engem semmiféle random.

A ZTE meg azért nyert mert Koplárovics a király
Dátum: 2009.06.16. 20:20:43
nono... egy ember kitalált valamit, dolgozik érte hogy működjön, meg is osztotta másokkal az ötletét,

NEHOGY LEKORLÁTOZZÁTOK!
Dátum: 2009.06.16. 14:57:47
:D:D ez jó volt...
Dátum: 2009.06.16. 13:33:26
nincs 100-200k LÉ növelés naponta, a korlátozások előtt volt annyi. Most már nem is portyázok.

De Ricardonak van igaza akármit mondotok.

add1: vadászat. Elküldöm 1 óra 10 percre, válaszolok 20 kérdésre, 5 perc és kész. Állatokat is lehet vele elfogni, stb, nyugis.
add2: kivégzéses portyázás: órákig gép előtt ülés, figyelés, 20ból 2-3 találat.

Ha bárki sajnálja tőlem azt a LÉt amit összeszedtem, megkérem rá hogy üljön a gép mellett folyamatosan pár órát, folyamatosan frissítgetve, és aztán a kérdés hogy megérte-e.

Nem. Mivel sokkal kényelmesebb vadászni.

Új petíció: szüntessük meg a portyát, mert lóf@sz értelme sincs, csak a TP kell, semmi más. (ebből következően szeretném a visszafogott fejlődést is nullázni, mivel az is csökkenti a TP adást)

Belenyugodtam már az egészbe, nem erről van szó. Csak a legtöbb ember nem tudja miről is volt itt szó pontosan. És nagyon jól esett hogy találkozón sokan odajöttek kifejezni sajnálatukat hogy elbaszták a játékot. És elnézést mindenkitől akinek nem tudtam mondani 2 értelmes mondatot se, az egész találkozóban a sör volt a legjobb.

Szeretném látni ennek a játéknak a jövőjét. Bejött a kristály horda, hogy legyen kitől TPt szerezni, mert LÉt nem igen fogsz.

De a nagy probléma az, hogy míg 10-20-30 szinten teljesen elfogadott hogy egy pók karakter garázdálkodik, addig magas szinten ez elviselhetetlen kín. Igaz hogy eme magas szintűek 99%a nem akart ilyen újítást, de most szidjuk Miklóst inkább?...

Jelen pillanatban 200as a kivégzésem. Miklós válasza arra, hogy valakinek már ekkora van az hogy ez nem létezik, miért csinálja valaki ilyet. A válaszom az hogy CSAK. Mert mi mást?

Na nagyon elkanyarodtam már, a lényeg hogy PÓKnak lenni sokkal-sokkal több időbefektetés mint 100 vadászat egyszerre.
Dátum: 2009.06.11. 01:59:10
de rég olvastam már fórumon a nevem
Dátum: 2009.06.10. 13:19:55
a HSZ az előző nap HSZeiből leszűrt véleményem. A javaslatokról a véleményem már korábban leírtam
Dátum: 2009.06.09. 01:58:43
Ikariamot én is úgy játszom

Küldetésem még nem volt soron, de valószínű hogy hasonló cipőben leszek, mint te. Viszont én kapásból sajtolnám az előző 4 állatot. Viszont azoknak akik ismétlik a küldetést azt tudom mondani hogy ezt vállalták...

Ez a gyógyítás dolog most elvileg meg lesz csinálva, ha jól vettem ki Miklós szavaiból. Ki tudja mikorra? Addigra már üzbég nyelven is lehet játszani lehet
Dátum: 2009.06.09. 01:19:27
"Nem. Vagyok én akárki, és úgy látom, hogy a vadászat borzasztó sok időt vesz el a játékból. Napi három óra nagyon-nagyon sok. Főleg hónapokon át. Mindenkinél van egy pohár, és ez egyre fárasztóbb így. Amikor kicsordul, akkor nem az van, hogy "najó, hagyom hogy raboljanak tőlem", hanem a játék abbahagyása van."

Ez szerintem nem teljesen oké, mert igaz hogy vannak olyanok, akiknek sok a 3 óra, de sokan vannak akiknek nem az. És sokan vannak akik 15% felett vannak sok LÉvel, mert csak. És eszük ágában sincs abbahagyni.

"Maxolva van a vezetőkészségem. Négy állatom van alapból (hordázás is maxon), és emellett küldetés miatt muszáj ötöt idomítanom. Maradt kettő darab a 20 vadászatra, ami jó eséllyel még a 20 előtt betelik. Bármikor."

És ez a küldetés a végtelenségig tart, vagy csak múló állapot? Vagy kötelező ismételni?....

"A kivégzést egy-két emberen kivül senki nem tartotta erősnek, egyáltalán nem volt széleskörű támogatottság a visszafogásának. Csak neked túl nagy arcod volt rosszkor, rossz helyen (a kreatív csalás topikjában), és Miklós az általad elbüszkélkedett nagy rablásokból azt hitte, hogy ez is bug."

Nem bántam meg hogy beírtam, beírnám most is. Miklós meg nem ismeri a saját játékát.

Nem ellened beszélek most. Csak nekem furcsa ez az egész dolog. Ha keresek 15 embert akiknek elég nagy a szájuk és aktívak fórumon 3 napig, akkor lesz egy olyan változtatás ami nekünk kell?
Dátum: 2009.06.09. 01:02:28
hm... nézzük csak akkor mi a helyzet.

Vagyok én a TOP20 akárkije és nincs időm a játékra, de optimalizált akarok lenni, mert az a király, egyébként nem ér semmit a játék, mert ez nem játék, hanem verseny hogy ki van a topban. Érdekes gondolatmenet, bár való igaz hogy ferdítek kissé.
Na most én aki fenn ülök a kakasülőn látom, hogy itt emberek kezdenek elhúzni más taktikával mint én. NEM JÓ! Miklós légy szíves csinálj valamit, mert én fizetek sok őskövet tudod, meg már amúgy is 10 éve TFezek. Kreatív mínusz.
De még ez nem jó, mert ha kivégeznek így is sok LÉt visznek el tőlem, vagy a csapattársaimtól, akik szintén szintén sok őskövet fizetnek és prémium tagok, tudod Miklós abból van az őskő! Kivégzés lebutítva.
De Miklós várj már, mert kéne még valami hogy ne kelljen olyan sokat a gép előtt ülnöm, és egy szakértelemre sem akarok feleslegesen tenni, nehogy már maxoljam a transzplantot meg az ultraspecet, legyen inkább egy segéd ami elkölti helyettem gyorsan. Meg ha nem tudok sajtolni mert nem vagyok gépnél és elfogtam egy állatot, sajtolja már ki helyettem valaki, mert ha nem akkor csomó LÉt vesztek, és esélyem sincs behozni a TOPot, pedig ott ám nagyon izgalmas a játék. Visszafogott fejlődés? Minek? Vezetőkészség maxra? Minek? Pontosan elég 1-el több slot, mint amennyi állatom van.

Ne haragudjon meg senki, de nekem a mai napból ez jött le...
Dátum: 2009.06.09. 00:49:45
10 pont.
Dátum: 2009.06.06. 14:23:35
ez okosság én is vállalnám a nyárra, hivatalosan diákmeló és kész is, még az állam is támogatja a diákok foglalkoztatását
Dátum: 2009.06.06. 01:38:24
ez az ötlet tetszik csak kicsit finomítani kell.

bár ez kristálypont függő és eléggé a top játékszere lesz. Vagy most oda keresünk játékot?
Dátum: 2009.06.05. 14:22:15
V3-Kataklizma
Kataklizma vs RubySpider
A csatában összesen 456 sebzést okoztál, és 102 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Kataklizma vs Pengebeni
A csatában összesen 568 sebzést okoztál, és 162 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Kataklizma vs Hyperion
A csatában összesen 339 sebzést okoztál, és 97 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Kataklizma vs Ronin
A csatában összesen 466 sebzést okoztál, és 258 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Kataklizma vs Lordcsf87
A csatában összesen 417 sebzést okoztál, és 130 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Kataklizma vs Bardor
A csatában összesen 381 sebzést okoztál, és 135 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Kataklizma Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
Kataklizma vs Memo
A csatában összesen 477 sebzést okoztál, és 307 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Átveszem a bajnoki viadalon való részvételért járó 1150 lélekenergiát
Dátum: 2009.06.04. 11:34:01
Ha ebből a játékból pénzt akarsz kihúzni akkor bizony oda kell tenned magad. Ugye vannak ezek az online pókertermek ahonnan nagyon sokan elindulnak. Ide aztán nagyon sok kis segédprogramocskát lehet feltenni, ami pontosan megmondja neked, hogy mekkora az esélyed nyerni, így még számolni se kell. Viszont nem mondok nagy számot azzal hogy 14-16 órát kell a gép előtt ülnöd hogy profitban legyél egyáltalán.

És lehet irigykedni a pókermilliomosokon, de nézzük azt is, hogy elindulnak 2000en egy ilyen tornán, mind bead valami szép nagy összeget, és hogy most akkor ki fog nyerni. De míg a döntő asztalig eljut is bemákol egy csomó dolgot, mert olyan nincs hogy csak a biztosra mész, mert mindig lesz olyan hogy bakker csak a river ne ez legyen... és simán lehet az, mert miért ne. És itt buksz el százezreket.
Dátum: 2009.06.03. 03:18:55
Budapesten, ha 16 órakor a Napba nézek, tőlem merre van az északi irány?
jobbra*
előttem
mögöttem
balra

ezt nem értem, felvilágosítana valaki?
Dátum: 2009.06.02. 11:48:38
Dátum: 2009.06.02. 10:46:04
ez jó ötlet, ilyesmi jutott az eszembe nekem is tegnap.
Dátum: 2009.06.02. 01:56:24
ez mire jó ?