Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2010.01.06. 18:52:17
Érdekesek ezek az új fejlesztések.

Kinek tetszenek ezek amúgy? Aki régóta VFezik annak gondolom nem. Aki pók annak sem. Aki nem akar portyázni, inkább tamagoccsizni annak igen.

Nem olvastam el minden hozzászólást, mert jó része magánbeszélgetés. És ezután se fogok olvasni semmit, csak még mindig meg tudok lepődni sajnos.
Hozzátenném hogy alacsony szinten értelmesen portyázni sem lehet akkora a random. Pont az a szakasz aminek az ismerkedést kéne szolgálni van elrontva.
Dátum: 2009.12.20. 23:06:11
- Gyakorlótér / Védőfal/Nekrofun trón: maximum szint/2 szintnyi számít. Tehát egy 20. szintű karakternek max. 10 szint. Ez már egyébként hónapokkal ezelőtt be lett ígérve.

Ez elég érdekes. Tehát egy 40. szintű karakter max 20 szint. A 80. szintű meg 40. A mesteri építészet adta lehetőségeket tehát senki nem fogja tudni kihasználni? És akkor egy szövetségnek amelyiknek már kész az összes ilyen jellegű bónuszt adó épülete mégis hányadik szinttől toborozzon? 100? A kiskaraktereknek így is nagy erőkifejtés milliókat betolni, a poén hogy meg se kapják amit akarnak.

Vagy akkor ez csak bizonyos szintig működne? Mondjuk 20? Tehát aki 19. szintű az hiába épített, nem kapja meg a bónuszokat. Érdekes
Szerintem nem. Megkapta, megkapta, ettől többet úgysem hozhat ki belőle (gondolom), meg amúgy is egy csomó elme roggyant kérdést ki kellett szűrnie.
Dátum: 2009.12.19. 23:14:26
Tegnap leültem Wowozni kis karakterrel. Látom hogy a velem egy szintű karakternek csomó pénz és sokkal jobb cuccai vannak mint. Azt mondta a nagykarijával segíti.

Ez mekkora trógerság már. Azonnal írok a Blizzardnak, mert ez olyan dolog amitől abbahagyom a játékot mert annyira irigy vagyok rá, meg rögtön elveszi a kedvem a játéktól mert neki már ilyenje is van.

Viszok: ne foglalkozz azzal hogy mi lesz pontosan, majd egyszer csak itt lesz, szokás szerint szopni fogunk vele, mert nincs maxos szingulárisunk, hanem maxos VFünk van. Csúnya, rossz fiúk voltunk.

Egyébként nem hiszem hogy az alacsony szintű pókok miatt akkora számú karakter hagyná itt a játékot hogy be kéne szarni ijedtünkbe. Valaki nemrég készített egy statisztikát, hogy mennyi 1-es szintű karakter van most a játékban csak úgy a semmiért. Nagyon nagy szám. Ők biztos nem a 8. szintű karakter miatt hagyták itt a játékot. Ez igaz véleményem szerint kb. 5-6. szintig. Most akkor miről beszélünk? Mondvacsinált okaink vannak csak? Vagy elkúrtuk? Böszmeségeket mondunk? Monnyon le? Náci? Antiszemita?

Teljesen mindegy. A játéknak reformokra van szüksége hogy izgalmas legyen és új játékosokat tudjon csábítani. De szerintem ez nem a megfelelő mód. Kezdhetnénk azzal hogy pontos leírást kapjanak az épületek és a szakértelmek. Jelezni kéne azt, hogy ha nem olvasod a külső fórumot, legalább a Híreket, akkor nagyon sok mindenről lemaradsz.
Dátum: 2009.12.19. 00:21:31
respect
Dátum: 2009.12.17. 23:26:07
huhúúú alig várom
Dátum: 2009.12.16. 13:09:20
Idézet: Darah - 2009.12.16. 09:41:58
Maffia, ha a kari tesz érte, szerintem is járjon neki.
De az milyen már, hogy előzetes ismeretség nélkül hátrányból indulsz?
Jó, legyen előny az ismeretségből, építhessen a barát, de valamit azért kelljen már a kisebbnek is letennie az asztalra, nem?


De. Gondolom ezek a játékosok, akik annyira erősek alacsony szinten már megjártak a magasabb szinteket is, és kitapasztalták hogy mik kellett volna másképp csinálni. Ezen játékosok nagy része leépítette a magas szintű karakterét, hogy könnyebb legyen az újnak. Tehát feladták az életet fenn, hogy lenn jobb legyen, illetve jobban ki tudják használni a lehetőségeket.

Amúgy örülnék egy olyan ember hozzászólásának is aki nem átlagban 100 LÉket portyázik, és nem irigykedik állandóan
Dátum: 2009.12.16. 09:30:13
Örülök hogy most is a felső karéj akarja megmondani hogy játszanak alul

Nem tetszik hogy elöl vagy nincs kit ütni meg unalmas a játék ugye? Nézzétek már ott lenn valakinek már milyen cucca van! Én meg itt szopok vele 2 hónapja. Vegyünk már el tőle valamit! Azok a játékosok akkor is agyon fognak verni mindenkit és kész. Mert tudnak játszani. Aki meg akar játszani az nem fog 20.000LÉvel szaladgálni alacsony szinten. Tehát megtanulni játszani. Nem úgy, mint itt sok ember akiktől még 60+ szinten is százezreket lehet rabolni, mert még mindig nem tanulta meg költse el a LÉjét.
Dátum: 2009.12.14. 20:33:45
Már 50% katakombában Jaj de be lettünk fenyítve 3 ember által. A másik két ugyanis túl alacsony szintű

IDE GYERTEK!!! IDEEEE
Dátum: 2009.12.14. 17:44:21
Hadüzenetet kaptunk egy olyan szövetségtől, aminek a 40%-a katakombában van.

GYERTEK KI A HÓRAAAA!
Dátum: 2009.12.13. 11:06:26
Jajjj két nő is szeret, a gyémántcipőm túl szoros
Dátum: 2009.12.12. 19:25:36
Tegnap olvastam hogy valahol megjelent a kecskeinfluenza
Dátum: 2009.12.12. 19:23:56
Ez nagyon rossz vers-izé volt, tényleg gondolkodj el a törlésen
Dátum: 2009.12.09. 00:45:59
nekem tetszik az ötlet, főleg ha TPt nem fog adni mindjárt 2k lesz a szakiösszegem, a szintemen sehol senki ennyivel
Dátum: 2009.12.03. 21:10:43
Nekem is, de megoldottuk

Más: vettem egy HKK paklit, és találtam is benne egy kódot. Na akkor nézzük mit vehetek:

Császári tekercs: A megszerzésének pillanatában aktív küldetésed teljesített lesz. [mivel már megvan a döntetlenes küldetés is, meg VF-fel megyek 20 szint óta, csak a Legendában található küldetéseket válthatnám ki, erre igazából nincs szükségem]

Portyagömb: Eggyel több alkalommal portyázhatsz egymás után anélkül, hogy hátrányod származna belőle [most is van 3, portyázni nem igazán éri meg, fél éve 150 CSPn vagyok, ez is felejtős]

Elementáris fuzionátor: Az elementáris fúzió fejlesztési költsége 57. szint fölött felére csökken. [ez már maxon van, felejtős]

Időtorzító: Mostantól 25 naponta tudsz lélekkutat kisütni és 25 naponta ingyen specializációt váltani. [eddig ez a legértelmesebb, de én úgy emlékeztem hogy eredetileg a specializációt akármikor meg lehetett változtatni, de így ez sem nagy durranás]

Természetkristály: A gyógyitalok és varázsitalok hatásfoka 10%-kal megnő (más, hasonló tárgyakkal nem adódik össze, de a zafír bónusszal igen) [mivel már elég régóta VFezem, az epikusokhoz nem tudok hozzányúlni, talán az entitásoknál venném hasznát ennek a relikviának, és hosszú távon ez érné meg, de így elsőre ez sem annyi szimpatikus]

Védelmező ereklye: Minden szintlépésedkor kapsz egyet a következő tárgyból: A védelem itala. [2 hetente ha lépek 1 szintet, meg amúgy se érdekel ha leütnek, mert elköltöm a LÉt, ez is felejtős]

Tehát a kérdésem hogy lesz-e ezeken kívül valami más később, ill. hogy ezek közül mit ajánlanátok, hátha valaki tud valami okosat.
:D Én is ott voltam:P
Dátum: 2009.11.30. 18:33:17
Azért ne verjünk minden balhét Dutchra, sokan scriptekkel játsszanak.

Nem tudom hogy ki, de ez egy komoly probléma, főleg V2n ahogy hallottam.
Gondolom egy komolyan előkészített reprezentatív felmérés alapján mondod ezt a 99.9-et. Az eddigi silány játékélményt ez mennyiben fogja növelni ez lenne az én kérdésem.
Dátum: 2009.11.30. 18:22:33
Na most is tanultam valamit, köszi.

Így viszont ügyes :D