Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2011.02.05. 16:35:05
Én elvagyok ezzel

Tegnap, 00:21 Nozdormu 211. szintre lépett!
Tegnap, 04:17 Nozdormu 212. szintre lépett!
Tegnap, 12:03 Nozdormu 213. szintre lépett!
Tegnap, 13:03 Nozdormu 214. szintre lépett!
Tegnap, 13:30 Nozdormu 215. szintre lépett!

Érmet valószínű semmilyent nem kapok.
Dátum: 2011.02.04. 11:16:09
köszi
Dátum: 2011.02.04. 00:44:26
köszi Nem tudod véletlenül mi erre a pontos képlet?
Dátum: 2011.02.04. 00:25:16
Van egy +5 kihívásos ultra-esszenciám. Ha belövöm meddig fog tartani? Örökre vagy laborszint függő?
Dátum: 2011.02.01. 12:18:30
Építések: 1868

Ez azt jelenti hogy a végén már a legjobb tárgyak közül választhatok? (1600)
Dátum: 2011.02.01. 02:30:55
do'h
Dátum: 2011.02.01. 02:20:16
Építések: 1868

Ez azt jelenti hogy a végén már a legjobb tárgyak közül választhatok?
Dátum: 2011.01.30. 17:29:34
Bár nekem nincs V3-ról olyan sok személyes tapasztalatom, de akinek ekkora a személyi kultusza, annak nem szabad abbahagyni a játékot, javaslom gondold át, találj új célokat
Dátum: 2011.01.26. 20:54:55
Jól mondod, csak azt látni hogy mentek felfelé a toplistán. Tehát egy alacsonyabb szintűnek sokkal inkább oda kell tennie magát ahhoz hogy felkerüljön arra a listára, amihez ugye elég csak csapkodni a KH-t, mert az EH úgyis bekattan. És most erre jön az, hogy ki a farm, ki a rabszolga, ne lehessen már annyit elvinni.

És szerintem mindenkinek szíve joga rosszallással tekinteni a tőle fentebb lévőkre, nekem azért mert nem használhatok tárgyakat, nincs KH, kevesebb LÉt kapok vadászatból, kevesebbet jutalmat kapok kalandokból, küldetésekből, és a többi. Ti pedig azért mert a lentebb lévők hamarabb kapnak meg fejlesztéseket (relatíve)... meg a többi.
Dátum: 2011.01.26. 20:19:42
Ott voltam a találkozón én is

Ha nem csak kihívásra raknám minden PP-m, még bele is ásnám ebbe magam. De sajnos a múlt tapasztalatai azt mutatják, hogy nem érdemes
Dátum: 2011.01.26. 19:46:31
Ezt mondod te. Többiek mit mondanak?

Továbbá ez még mindig annyi hogy nektek ott a KH, másnak nincs ott a KH... és nem hiszem hogy olyan borzasztó lenne a jelenlétük.

Morzkod: azt mondtam lealacsonyítóan!
Dátum: 2011.01.26. 19:04:26
Én nem másolok, nekem nincs ház házam hogy szó érje az elejét, csak részletenként

Nem tudom arra céloztál-e, hogy én gubóztam-e be a saját világomba, de van benne valami V1 TOP halálra zabálja magát KH-val, van egy csomó pók meg okos, V4-en ezreket költenek arra hogy medált szerezzenek, V3-ról meg Birka jut eszembe, szóval jó ez itt nekem.

Ja és hogy arra hogy az én játékomat nem érinti. Gondolom te is tökéletes tisztában vagy vele mi, mikor és hogyan érintette az én játékomat, de ha nem akkor elmondom hogy halálra raboltam az Azúr Légiót, aztán hipp-hopp megszívtam. Aztán megint, megint és megint.

Pontosan Birka nyakába lehet varrni...

Igazából engem ez az egész nem érint, de pusztán azért szóltam bele, mert irtó lealacsonyítóan beszéltek itt a többiekkel.
Dátum: 2011.01.26. 17:37:12
De mintha nem is egyről beszélnénk.

Nem érdekel a szlovák szerver. Itt az emberek nagy részét szintén nem érdekli a szlovák szerver. Az érdekel hogy hogyan módosul a mi szerverünk.

De ez a széjjeltömetés legalább annyira f@szság, mint akik ezreket költenek havonta/hetente a játékra és ezerszámra csinálják az ismételhetőket, aztán meg sírnak hogy 1%-kal kevesebbet ér a kábításuk. Aki megteheti, megteheti.

"nem ertem miert probalod Birit belekeverni." - ez érdekes, az én olvasatom szerint pont hogy a közepén van
Dátum: 2011.01.26. 17:00:09
Hajtsunk fejet, sőt nyaljuk is ki a seggét.

Hol lehet sorszámot tépni?

Csináljunk már olyan változtatás ami ellenetek jön és nem tudtatok róla... és akkor panaszkodhattok, de mindenki le fog sz@rni.
Dátum: 2011.01.24. 11:12:15
Fasza, bár VF-et nem fog Miklós erősíteni

Inkább valami olyasmi kéne, hogy aki részt vesz az eseményen annak végérvényesen -100% VF
Dátum: 2011.01.23. 10:28:25


Mi köze van a múltamnak a VF-hez? Hogy azért húztam ki hogy agyonverhessek mindenkit? Na igen, azt biztos nem a VF-nek köszönhetem Akkor is meg most is bárki elverhet, portyában gyenge a karakterem.
Dátum: 2011.01.23. 02:41:44
Azért húztam ki hogy ki legyen húzva

Az én karakterfejlesztésemet ugyan nem tudod beskatulyázni Mégis én élvezem a legjobban Meg persze Tulok (és testvérei )
Dátum: 2011.01.22. 12:17:53
Ti aztán szépek vagytok

"Valojaban felezodik, hiszen aki VF-es az tudja az alapvetest, hogy mindent a szinthez kell merni." - Na és ezt ki mondja? Én soha nem ahhoz viszonyítok, nehogy már meg legyen nekem mondva mit nézzek.

"Mind a VF-esnek, mind az EH-snak ugyan annyi TP egy szint alapból." - 100%-ban igaz... vagyis mi van?

"Azaz amit te a VF-nek felhoztál mint hátrány, az nem hátrány, egy szinten belül ugyan annyi TP-re számolódik az AF!" - Ja értem, szóval kurva jó nekem, mert hogy neked is 10.000-ből számolódik, meg nekem is. Világos.

"Ehhez képest negyedel a VF, amit kompenzációval csökkenthetsz kb 0,45-ös hatásfokra 0,25-ről! " - Hát mindjárt le is ****** magam a gyönyörűségtől, még ilyet!

"Cserébe a karaktered értelmes mennyiségű LÉ/TP-t kap vadászatért, és a PP/TKP pontjaidat korlátok nélkül használhatod." - köszönjük az engedélyét nagy mester!

"Az EH-hoz portyázni kell, és nem szabad vadászni." - Világosan le van írva a szabályok között, hogy aki EH-zik az nem vadászhat mert ki lesz innen rúgva a picsába, mit képzel az olyan?! Hogy mind a kettőt szeretné már, milyen ember az ilyen?!

Megjegyzem hogy pár napja sikerült kihúznom a kompenzációt 6-ra! Így megkapom a 60%-át annak, amit egy EH-s
Dátum: 2011.01.17. 23:35:21
Azt a csúcsot már birtoklom és nem adom oda senkinek
Dátum: 2011.01.15. 10:05:11
Jó ez .... A te taktikádnak mi a hátránya? Mert az övének az hogy nincs AH és nem fog szerezni onnan soha az életben semmit se. Tehát a játék egy nagy része számára kilőve. Ez nem csak -10% portyából vagy 5%-al több TP. Vagy hogy Hatalom Tornya...

Jut eszembe Hatalom Tornya... olyan régen nem láttam, változtassunk ezen is!