Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2011.03.05. 17:37:38
Egyértelmű, ezért kéne valami reliket kapni háborúk után.
Én fogytam 30 kilót, 125-ről 95-re.

Semmi különöset nem csináltam szerintem. Járok focizni, heti kétszer általában. Nem egy őrült rohangálós dolog ez, ráadásul az egyik csapatban kapus vagyok, de csak mozgás:) Minden 2. vagy 3. nap végigcsinálok egy aerobicos videót. Jelenleg Czanik Balázs capiera aerobicját csinálom, ez 1 óra kb. Otthon, egyedül vagy, nem néz senki, úgy csinálod ahogy tudod, idővel úgyis jobb lesz. Egyszerűbbekkel kezdtem persze, 3-féle ilyen capoierás videó van itthon, az első még nem vészes, viszont jól átmozgat, feltűnően kisebb lesz a hasad, és erős, izmos a combod és a feneked.
Az étkezés még nagyon fontos. Kenyeret nem eszek, csak nagyon ritkán. Fáj is a hasam ha sokat eszek, nem jó. Helyette zsömlés szendvicset csinálok. Valami gyümölcs is szokott lenni itthon, alma vagy mandarin pl., egyet-egyet megeszek naponta. A főétkezés edzés után szokott lenni 1 órával kb., mire lezuhanyzok és elkészítem az pont annyi. Valami rizses húsos vagy tésztás húsos valamit csinálok. És nem kell betolni az egészet, jó lesz a fele is, a másik felét meg kicsit később. Zsíros ételeket sem igazán eszek, főleg azért mert nem tudom megcsinálni, igaz nem is akarom Rántottát is előszeretettel eszek, főleg mert gyors, könnyű és finom, paprikával vagy paradicsommal tökéletes. Cukros dolgokat sem eszem, mert minek. Nem jó semmire sem Üdítők, gyümölcslevek, teák, tele cukorral, nem fasza. A heti 1-2-3 buli is abbamaradt, sörözésekből annyi maradt hogy néha beülök 1-2-re a haverokkal csak beszélgetés szinten, de már nincs meg az a 8-10, mint régen Gyors kaják persze megint csak felejtősek, gondolom mondani sem kell.
Ja és jó sok folyadék, a víz a legjobb. Ez nem baromság, tényleg igyál jó sokat, és nem kólát vagy gyümölcslevet

Egyébként egész nap a gép előtt ülök, biztos nem ettől fogytam le

Nem mondom hogy ez a tuti, de nekem bejött, jó hogy le tudok hajolni meg erősödtem egy csomót, meg jók rám a 6 évvel ezelőtti ruháim és vehettem új nadrágot és övet, mert 2-3 számmal rögtön kisebbet kellett venni
Dátum: 2011.03.05. 14:01:30
Nekem nem tetszik, én nem fogok tudni leütni senkit se

Akit meg mégis, azt már előttem 816-nak leütötték, na csórónak mennyi kedve lehet majd az egészhez...
Dátum: 2011.03.03. 16:16:11
Van valaki itt Debrecenből, aki már látott focilabdát életében és érdekelné egy kis focizás?
Többet se teszek a Realra, nagyon gyenge
FC Köbenhavn - Chelsea 0-4
Lyon - Real Madrid 1-2

Marseille - Manchester United 2-1
Internazionale - Bayern 2-3

Még nem tettem meg a Bayernt végső győztesnek, most megteszem
Dátum: 2011.02.21. 16:00:50
Idézet: Isten Kardja - 2011.02.21. 14:26:55
Nekem meg hiányoznak a Xenók


Nekem is
Dátum: 2011.02.20. 19:29:24
Én örülnék neki ha a Xenók megmaradnának itt örökre és lehetne őket csapkodni akármikor
Dátum: 2011.02.19. 19:31:16
Ha még hétfőn túl is élni fognak a xenók, és 6 hét lesz, nem 3, akkor tényleg jobban megérte volna élni hagyni őket V1-en
Dátum: 2011.02.19. 14:10:49
Na oké, nekem van egy Lélekorzóm nyakláncként (15%), meg egy Üvergyűrűm (12%), pár entitás múlva meglesz a szürke lélekrabló ha minden igaz.

Ebben a konkrét esetben mi a helyes választás? Eléggé belekavarodtam most ebbe
Dátum: 2011.02.19. 11:25:14
Kérdés: gyűrűbe vagy nyakláncba éri meg inkább fókuszkristályt választani? Miért?
Erről van szó! Barcelona elpicsázva, olaszok elpicsázva, jövőhéten folyt.
Dátum: 2011.02.16. 18:40:39
Most lett épp 300-as.

De nagyon vicces, mert ezelőtt jó 200 megfigyelt csatából egyszer sem ütöttem kritikust, ő igen, most meg már azért néha előfordul hogy csapok egy-kettőt. Mintha arra várt volna hogy megemlítsem. Befenyült.
Dátum: 2011.02.16. 17:52:15
Hogy van az hogy az a kutyámajom simán üti rám a kritikusokat, én meg soha?
Milan - Tottenham 0:2
Valencia - Schalke 1:1

Roma - Sahtar Donyeck 1:2
Arsenal - Barcelona 3:2
300. állatszint a következő találkozóra
Dátum: 2011.02.14. 11:01:26
Szerintem ez a nem kerüljön PP-be a háborúskodás igencsak jó ötlet, így játszanék én is.

Tehát háborús csatakor nem egy portyazás rutin futna le, hanem egy háborús csata rutin, amivel vesztesz életet, manát, az állatod is sebződik, morált kaphat, viszont sem LÉt, sem TPt nem kaphatsz, nincs lélekszívás és nem számít bele küldetésekbe sem.
Dátum: 2011.02.09. 02:46:30
Ne haragudj, de ezt véletlenül se.
Dátum: 2011.02.06. 21:31:34
Ó, mintha magamat hallottam volna 2 évvel ezelőtt High five!
Dátum: 2011.02.06. 14:55:54
Átérzem a helyzeted, mintha minden amit eddig csináltál volna semmit nem érne, és felesleges lenne :|