Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Na ott nem sok esélyem van asszem
Akkor itt mi van?
Szívesen beállnék a győztes csapatba építőnek
Dátum: 2011.06.23. 13:47:34
10
Dátum: 2011.06.22. 23:30:21
Ha turbózott spm-el vadászok, majd vadászat közben másra pakolom a turbót, a további vadászatokra melyik spm lesz hatással? A turbózott, vagy az alap?
Dátum: 2011.06.22. 11:43:22
Hehe, de állatot írt, és mi az állat definíciója biológiai értelemben?
Dátum: 2011.06.21. 17:35:41
Mert lenyomnálak, azért
Dátum: 2011.06.21. 15:58:19
A szkanderben és a kuglira dobálásban lehetne fantázia, csocsó meg már volt is valamikor

De lehetne valami spontán fél órás rajzverseny is pl.
Dátum: 2011.06.21. 10:50:05
Szerintem bármi jöhet, de most úgy szervezem hogy minden részt vegyek

Szkander, boxgép, sörváltó, csocsó, kuglira kis karikával rádobálós játék (sörsátorban ez üveg borral volt, és aki rádobta vihette a bort)
Dátum: 2011.06.20. 18:25:44
Én a 3950 forintos retúrért 30-at. Ezt mondjuk nem értem hogy a diákos miért csak 10%-os A diákokat nem kell annyira ösztönözni?
Dátum: 2011.06.20. 11:26:24
Prisma bazzeg mi van veled Ami fórumon elhangzik az a nép óhaja, így működik ez.

Képeken meg megint nem látszódok, pedig most még aktívak is voltunk
Dátum: 2011.06.19. 23:12:11
Engem viszont meg csak a jelenlegi formája érdekel, nincs bajom a melegekkel, de én se mutogatom magam az utcán holmi név mögé takarózva.

Egyébként nem ide való téma.
Dátum: 2011.06.19. 22:40:33
Igen, viszont az aktívabb játékosoknak is kéne lehetőséget biztosítani szerintem
Dátum: 2011.06.19. 19:07:51
Hát ez felségsértés, monnyon le!
Dátum: 2011.06.19. 18:23:35
Háh, hogy felpezsdültünk, volt olyan nap hogy 3-4 hsz volt összesen

Igazából nem tudom hogy lehetne ezt a felpezsdülést megoldani, magas szinten van kevés célpont, meg a nagyobb unatkozás, a KH csak célpontot ad szerintem. Olyan magas szintre meg csak soká érnek fel az új játékosok, hiába is lesz hirtelen vagy 200

amúgy.... pöttyös az inged?
Dátum: 2011.06.19. 17:55:37
Te Zoidberg! Figyellek!

Nekem a rinyálás meg a panaszkodás unalmas, ha jönnek az ötletek elolvasom, és örülök is neki.
Dátum: 2011.06.19. 17:40:48
Na jó, most már le lehet szállni rólam, egy centivel nem vagy előrébb hogy itt magyarázol, menj át a háborús fejlesztős topicba, ott megy a nagy brainstorming. Amit szintén azok a vadbarom csak sörözősök nyitottak, milyen hülyék már. Vagy itt le kell tenni valamit az asztalra csak az szólalhat meg? Vagy mi az a hozzászólás ami már megüti a mércét? Konstruáljak roppant megalapozott és átgondolt elméleteket a játék jobbá tételére. Csináltam már hányszor. Csináljad most te, nem áll senki az utadba

Beszarás de tényleg, itt lenyomni hogy hú tizenöten söröznek, meg minden, wáó, látszik nem vagy törzsvendég arrafelé. És az megint hogy kilősz itt magadnak engem, nem tudom ki vagy, de következő talin megnézlek magamnak
Dátum: 2011.06.19. 16:35:17
Ó köszi, van hogy néha szájba kell rágni

Sajnos csak a kódfejtésig jutottunk el, mi volt még utána?

Blackjack:
Idézet: Blackjack - 2011.06.19. 16:19:56

Közel sem a LÉ/TP és egyéb száraz statisztikai, játéktechnikai vonalon, engem pl. baromira nem izgat már ez a része.

Engem sem.
Idézet: Blackjack - 2011.06.19. 16:19:56

Az a baj, hogy szerintetek ha te/ti jól érzitek magatokat, akkor minden rendben van, és az összes többi aki szólni mer az egy szemét hülye aki tönkre merészeli tenni a te/ti szórakozásotokat. Szerinted ez normális hozzáállás?

Ez most vádizláv, ki mondott ilyet?
Idézet: Blackjack - 2011.06.19. 16:19:56

Megértem, hogy egyeseknek ez unalmas, de hülyének, játékrombolóknak stb. ugyan már ne kiáltsuk ki azokat, akik pont hogy nem csak ücsörögnek, hanem tennének valamit a játék, a közösség érdekében, ingyen és bérmentve..

És ez sem nekem szólt szerintem, én még fizetek is azért hogy elmehessek a fórumra és személyesen kérdezzen meg Miklóstól hogy hogyan gondolta reformizálni a háborúkat. Ja igen, tényleg én kérdeztem meg Meg még másik hármat is, meg Viszok megint másik hármat, és mi voltunk akik (valószínűleg) a legjobban (Sör) érezték magukat

Na szóval itt nem ellenem kell kardot rántani, meg szítani a tüzet, nekem jó ha változik, de kevés ilyen elborult van mint mi hogy játszik is komolyan, 10 haverom körberöhögött amikor megmutattam neki a játékot, MM-ről nem is beszélve.
Dátum: 2011.06.19. 16:16:42
Jó, nekünk még a betűk se stimmeltek teljesen ezek szerint. És a szóközök hogy kerültek oda? Mi alapján?
Plusz ezt még mindig nem tudom elolvasni

Én valami sunyiságot érzek a háttérben
Dátum: 2011.06.19. 15:54:43
De ti csak panaszkodtok állandóan! (jó, én is csinálom néha) És nagyon unalmas és bosszantó ugyanazokat olvasni mindig, hogy de szar ez a játék, ez is elment, meg az is elment, mert blablabla... maradhatott volna. Nem kell ahhoz játszanod hogy a közösség része legyél, a jó karakter vagy szövetség sem jelenti azt hogy a játékosréteg faszacsávója vagy.
Én még mindig azt mondom hogy tenned kell azért hogy jól érezd magad. A játék unalmas, blablabla, igen, tudja mindenki. De aki még itt van és szeretné élvezni, annak nem kell elvenni a kedvét Találni kell más célokat magadnak, én is találtam.
Ja és Pici felsorolásában azt hiszem én is szerepelek
Mit teszek én a közösségért? Kb. azt hogy itt vagyok Szerintem Meg hogy felmegyek Debrecenből Pestre ezekre a találkozókra és találkozok arcokkal, akiket itt ismertem meg. Azt hiszem ez a közösségépítés. Persze sokan ettől többet tesznek a játékért, de én magamért vagyok csak

A fejlesztésekről meg igen... szükség lenne valamire, de én úgy gondolom hogy egy alapkoncepció kéne lassan felrúgni hogy legyen ebből valami, az elejétől újjáépíteni. És abbahagyni az állandó sírást a LÉ/TP miatt. Igen, engem nem érdekel, és még rajtam kívül jó sok embert, akinek nincs top karaktere, mégis szeret itt lenni, ez is belefér az ezerbe Háborúzás is sokszor azért nincs, mert rossz LÉ/TP-t ad, az élmény már semmi, meg a presztízs is. És nem hiszem hogy ezt plecsnikkel és egyebekkel teljesen rendbe lehetne hozni, az emberekben is ott a hiba hogy érdekli őket. Na mindegy, már bonyolult

Arra akartam itt kilyukadni, hogy lehet itt bármilyen változtatás meg szépítés meg új játék, biztos lesz csomó ember aki elégedetlen lesz. És ezt nem is biztos hogy meg kell szüntetni, elégedetlenkedők mindig vannak, és lesznek is, kell is.

Nekem is vannak ám kérdéseim, akik tud válaszolni legyen szíves:

1. A lehetetlen küldetés 2. feladatának megoldása a négy kufárhölgy neve lett elvileg. Hogy jött ez ki? Hallottam olyat hogy a dőlten szedett betűket kellett összeolvasni vagy ilyesmi, de nekünk az csak katyvasz lett.
2. Ki vezette a Nagy megmérettetést?
3. Mit lehetett nyerni tombolán? Legközelebb lehet engem is érdekelne.