Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2011.12.14. 11:00:45
Bárki csak ne a Barca. Még olaszok is nyerhetnek, pedig a hideg kiráz.
Dátum: 2011.12.13. 22:33:37
Áh csak sok a szarakodás a környéken... persze attól még a sör jöhet
Dátum: 2011.12.13. 17:38:36
Ha 100M LÉ-t akarsz magadnál akkor szerezz be pár segítő kezet

Aki egész játék során semmit se nyer, az igen szerencsétlen.

De ezt nem folytatom tovább, szarom le a bajnokit és kész, te meg örülj.
Dátum: 2011.12.13. 17:36:11
És ha megnyerem, megint kapok egy rakat mínuszt Tehát megint menjek a következő kategóriába. Tehát innentől kezdve következetesen 1 azaz egy darab bajnokit van esélyem (és mindenki másnak, akinek már van pár medálja) szerezni minden kategóriában.

Ez nem bajnoki viadal, hanem adjuk bajnokit mindenkinek flúgos futam
Dátum: 2011.12.13. 01:26:43
Oh, itt nem Joey a lényeg, ő is azért nyert, mert Reirennek sok volt a negatívja, meg épület bónusz, meg magas állat, meg szerencse.

Itt az egésszel van baj. Pl. ha most eggyel fentebb indulok, nem kapok módosítót. Ha nyerek, akkor viszont újra kapom az egészet úgy ahogy van, ha megint nyerni akarok lépni kell egy fokozatot.

Soha nem mondtam hogy Joey portyakari
Dátum: 2011.12.12. 19:52:11
És mi benne a pöpec? Hogy a rendszer adta negatív módosítókkal végre itt bealázhatod aki mindig agyonver? Ez nem igazi győzelem.

Valamilyen szintű negatív módosítót én is szükségesnek tartok, de nem ekkorát.
Dátum: 2011.12.12. 15:39:19
Nem ez a lényeg

Verjenek el mindig, nem érdekel, de a rendszer rossz.

Te meg amúgy se szóljál bele
Dátum: 2011.12.12. 15:31:19
Hozzáadódik ne aggódj, Noodle pont fentebb írta hogy 1 győzelem után megint kapott egy rakat módosítót, hiába indult fentebb. Ergó ha már van 3 bajnokid, akkor minden további kategóriában csak egyet nyerhetsz, mert ilyen -100-200-akat kapsz mindenre.

Bajnoki medált mindenkinek! /végre Lan is szerezhet egyet fél éven belül -.-/
Dátum: 2011.12.12. 15:29:31
Ez nem megoldás

3 bajnokira kaptam valami mínusz 30-at vagy 50-et, elég vicces 8. szinten
Yep, szerintem is mehet.

És igen... nem sok gépidő volt az utóbbi pár napban
Dátum: 2011.12.11. 23:35:15
Fogd be

Én olyan jókat röhögök itt mostanában
Téged azért pontoztak le, mert artikulálatlanul beleüvöltöttél a topicba
Dátum: 2011.12.11. 01:34:03
no ebben egyetértek veled.

Legyél akármilyen gy***r, de ha te vagy a legerősebb akkor nyerd meg te.
ten points
Dátum: 2011.12.08. 18:04:47
lol

Oda volt írva hogy 12%-ot ad. Nem olyan 12%-ot ad, amit mindenki gondolt. Így most lett belőle 6-7%, ahogy mi gondoltuk eredetileg

Dátum: 2011.12.08. 16:39:02
Beszélgettünk erről a minap a munkahelyen, és végül kb. arra jutottunk, hogy külföldi cégbejegyzéssel lehet egyáltalán fenntartani bármit is. Botrányosan sokat kell fizetni.
Én javasolnék egy olyat, hogy a szövetségi küldetés ablakban legyen ehhez hasonló szöveg:

Eddig 3/10 küldetést csináltatok meg.
Egy póknak se a szerencse, se az IQ nem akadály ugye
Nem voltál becélozva birkaként

Viszont az elég érdekes az én szememben az, hogy van egy szövetség, aki azért nem tud haladni, mert elméleti korlát van benn, és van egy Prisma, aki azért veri az asztalt, mert pókként csak fél évig verhette ingyen az entitást.

Na ezzel tovább nem foglalkozok, a vezetésnek mindenképpen eszközölni kell ezt ne üssük az entitást ingyen dolgot, születtek erre igen jó megoldási javaslatok, remélem gyorsan be is kerülnek. Tovább nem ártana átnézni a Rubin tűz ügyeit, elég gyanús dolgok mennek arrafelé
Én erről a CSP-zés dologról nem is tudtam, de szerintem Miklós sem kezelte konkrét problémaként. Én simán a bugok közé csatolnám, akinek a CSP csak dísznek van, végtelen mennyiségű entitást leverhet.