Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2020.06.30. 00:04:52
Az esély %-ok miatt ez nálam azonnal mínusz. Sorry.

Én itt nem akarok még egyszer olyanba belefutni, hogy valakinek mindig jön minden, másnak meg semmi. Most ezzel a tetoválással is bejött egy ilyen és már eleve sz@r a koncepció. Miklós ezekre az %-os esélyekre mindig azt mondja, hogy hosszútávon kiegyenlítődik, de egyrészt erre semmilyen garancia nincsen, másrészt pedig nagyon nem mindegy, hogy mennyire hosszú az a hosszútáv. Radikális példával élve, ha valaki 10 szerencsekerék pörgetésből 10-szer pálcát forgat én meg semmit, akkor a hosszútáv az pontosan 1 nap, mert megyek is innen szépen
Dátum: 2020.06.28. 12:58:25
Ja okés, értem Már azon gondolkoztam, hogy itt az elnyelős tetoválással (egyébként írtam ÜSZ-re, hogy ezt erősíteni köllene) megnyered azt, hogy csak 1 magas szintűre van szükséged, az állatok támadása meg kit érdekel

@Unr34l: én érzek fantáziát ebben az ötletben, de kb. csak arra lenne jó, hogy az emberek lepörgetik vele a templomkristályokat

Küldetés vonalon viszont eszembe jutott valami, amivel jól kinyíratnánk magunkat Hogy nem csak 3 különböző küldetést lehetne pörgetni, hanem mondjuk 5-öt, vagy 7-et. És az a relik, amit Unr34l pedzeget ezekre adna extra LÉ-t.
Dátum: 2020.06.27. 16:22:46
Hmmmm.... ezt így kifejted pls?
Ne kacsintgass, máker vagy és kész

Míg te kipörgetsz 10 mytoaffinitást én kipörgetek 10 fétisszilánkot. Mikor írtam az ÜSZ-re, hogy ez így nem fair, legalább fétisszilánkot nem kapjak már amikor SEMMIRE nem jó, azt írta Miklós, hogy kapcsoljam ki szerencsekeréknél. Nem lehet. Taps
Jaja, abszolút cool. Motivál is, hogy takarodjak fel 400-ra. Ez a szerencsekerék viszont nagyon nem motivál. Ha én pörgetek abból nem lesz se mytoaffinitás, se semmi értelmes.
Dátum: 2020.06.09. 16:00:05
Én alapvetően ezzel a topikkal kapcsolatban arra gondoltam, hogy fel kéne éleszteni az AH relikeket, mert én effektíve semmit sem tudok már venni. És ha én nem, akkor jó eséllyel mások sem, szóval ötleteljünk közösen, hogy milyen cuccokért szeretnénk felüllicitálni egymást

Olyan vonalon szeretnék mozogni, ami értelmet ad elfelejtett dolgoknak, vagy egy-egy új, apró elemet csempész a játékba. Pl. az olyan relikek, amik ebből is többet adnak, abból is többet adnak, azok nem olyan jók. Igen, ilyenek is kellenek és azonnal meg is fogjuk őket venni. Pl. Dozer ötlete a relikviakuponból fejleszthető relik a napi csatlóscsata számra, az abszolút belefér.

Ezek mellett nagyon tetszik a rejtett kincs felfedős relik, ez nagyon ötletes. Persze a rejtett kincs ne legyen már 1 mytokronit. Az nem kincs, hanem egy kupak Szerintem mind a mytokronit csomag mind a nagyobb mytokronit csomag azonnal kidobós a játékból. 1 szerencsétlen darab mytokronitot annyit se ér már, mint amennyi karakterben leírtam. 10-es szorzó is kevés lenne. Nem, nem mondok sokat.

Illetve Dozer AH-s tételei között is vannak jók. A térkapuzás aktívabbá tétele is jól jönne - főleg most, hogy a Kutatás eventtel ****SPOILER**** átmentünk egy másik bolygóra.

Morobey ötlete a célok újrakiváltásához is jó ötlet. Ha már megvan mind, megveheted és csinálhatod újra.

De lehetne ilyen is: a kutatás eventben kell gyilkolni a szörnyeket halomra. Ez lehetne egy új, állandó funkció is egy olyan extrával, hogy aki egy hét alatt le tud ölni 500-at, az megkapja a pusztító medált. És hogy legyen kihívás a hc arcoknak is, ennek a medálnak van több fokozata, mint a végzet vermében és mondjuk 50-esével nőne. De ez persze megint CSP-t zabálna, szóval valami extra CSP betermelőt is be kéne iktatni.
Na így viszont a sajtolás esszenciával meg ilyenekkel ez nem is rossz.
Dátum: 2020.05.27. 15:50:00
szomorú vagyok itt 5000+os állattal
Dátum: 2020.05.14. 01:11:08
Hát akkor én valamit nagyon rosszul csinálhatok
Dátum: 2020.05.13. 15:12:19
Hát nekem nincs ennyi CSP a földön ami termelődne Hányas szinten sajtoltok állatokat?
Dátum: 2020.05.12. 17:00:01
Ti mennyit kavartok bele naponta? Nekem olyan 30 körül már nem kattan a kábítás
Dátum: 2020.05.08. 23:15:19
Kiru! Szerintem itt leszek. Épp hbogo-n függök és ahogy ismerem magam ebből nem sok alvás lesz
Dátum: 2020.05.08. 10:24:00
Ó bazé, nem is 6 kell, hanem 7. Folyamatosan frissítek mán
Dátum: 2020.05.05. 00:50:43
Nagyon faszák vagytok! Köszi szépen!
Dátum: 2020.05.04. 04:32:45
Nekem túl gyorsan lepörgött ez a hét :| Örülök, hogy a 300-ra is maradt idő egyáltalán Majd legközelebb
Dátum: 2020.05.01. 14:54:18
Én ezt adnám! Csak az 1-2 óra limit nem tetszik
Dátum: 2020.04.29. 12:26:52
Csak gondolom küldetést nem pörgetsz vele
Dátum: 2020.04.28. 12:39:58
Igyekszek Én még utazok 3 napig. Szerintem 2 napot elfelejtettem, de lehet strigulázni kellett volna.
Dátum: 2020.04.27. 13:13:49
Szuper!
Dátum: 2020.04.23. 13:07:27
Nekem még 8 nap, plusz az előtte lévő szintek

Alig várom, hogy elégessek 10.000 csp-t, erre tartalékolok 10 éve!