Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2014.03.11. 11:07:00
Én nem emlékszem rá, hogy ilyen lett volna.
Dátum: 2014.03.11. 11:05:35
De ezekre így meg nem éri meg átalányt fizetni heti szinten. Nekem legalábbis. A térkapu nagyon jó lenne, a spec. váltás talán, a szimulációt pedig alap javítani kéne, hogy nem dobjon rossz eredményeket. A lélekkút kisütésénél inkább a maximum jutalomhoz szükséges őskövek számát csökkenteném, nem egyszer volt már, hogy csak emiatt kellett őskövet venni. A szerencsekerék, feladat és VT dekrétum is hasznos lenne.

Most így belegondolva még spórolhatnék is egy izmosabb héten
Dátum: 2014.03.11. 11:00:01
Én még csökkentem is, mert bronz végzetmedált váltottam. Viszont így megvan az összes kicsi
Dátum: 2014.03.11. 10:30:36
Nekem ez a VIP funkció nagyon sok időt spórol majd meg, szóval igencsak megérős.
Dátum: 2014.03.10. 16:18:25
Én is támogatnám a térkapuba való gyorsított belépés megoldását valamilyen alternatív módon
Az bug. Aki nem jelenti annak dádá lesz
Azért nincs itt világvége meg hirtelen jött apokalipszis Szerintem nagyon extrém kirívó eset az, ha bárki valamilyen segédprogrammal nyeri a kvíz olimpiát. Én is magamtól nyertem meg az összes medálom, és így van ezzel mindenki, akit ismerek. Egyáltalán nem nagy magic
Ennek a megoldására kíváncsi lennék Pont az automatizálás ellen lett kitalálva a flash-es megoldás úgy tudom
Véleményem szerint ez kliens oldali probléma. És azok, akik csak siránkoznak az olimpia bevezetése óta, azok nem is akarnak tenni semmit Nálam is lassú volt először, megoldottam, meg kell próbálni.
Mire gondolsz? Milyen hivatkozási alap?
Idézet: Bpetya75 - 2014.03.06. 22:42:21
Ez a kvízflash probléma nem orvosolható?


De. Másik böngésző, cache törlés, Flash Player frissítés, memória bővítés, Windows újratelepítés, stb.
Dátum: 2014.03.06. 17:18:00
Az 1-es ebből a szempontból nem számít, a visszahívásnak semmi köze az új kincsekhez ugye

A 2-es igaz, de szerintem nem mérvadó.

A 3-ast nem is értem igazán, mi az hogy erőfölény?

4-eshez annyit, hogy nagyon meglepődnék ha sok óráig tartana, nagyon max. 1 órát saccolok.

Egyébként szerintem megint nem gondoltad át, hogy mit akarsz írni, csak úgy kijött belőled egy csomó szöveg. Kócék valószínűleg azért nem ütik minden nap a legerősebb epikust, mert:

1. így a kisebb tagok nem juthatnak kincsekhez az új szabály miatt
2. az új kincsek csak hajszállal jobbak a régieknél
3. egyéb

Véleményem szerint ezen javítani ilyen formában nem lehet. Ha erősebb kincsek kerülnek be, akkor pillanatok alatt bekövetkezik a csodás exploit, ami alatt azt értem, hogy egy idő után bitang erős tárgyak lesznek. Igen, a mostaninál is sokkal erősebbek. Ráadásul csak kevés ember éri el.
Én esetleg egy adott epikus szint után jutalmaznám a visszahívottak ütését valamivel. Mondjuk aktuális epik 500. szintű, 470 - 500. szintű visszahívott meg feltölti a kutat félig.
Dátum: 2014.03.06. 17:06:27
Nem fog.
Dátum: 2014.03.05. 20:59:16
Nálam nem

mod.: De!
Dátum: 2014.03.04. 12:59:33
Légy szíves rendezd bekezdésekbe az írásod, így jóval nehezebben emészthető. Szeretném olvasni, mert az értelmesebb kategóriába tartozol, így még kulturált vitát is el tudok képzelni, de csak rendezzük a gondolatokat

Az animációkkal kapcsolatban, lehet hogy mi nem pont ugyanarra gondolunk. Az a fejlesztés, hogy egy adott csata x verzióval szépen animálva megjelenik a felhasználónak, az gyakorlatilag semmit sem ér. Nagyon jó példa erre a The West párbajos felülete például. Semmilyen információt nem tudsz meg belőle, az animáció betöltése pedig erőforrásba kerül. Lehet, hogy ez a te géped esetében nem probléma, viszont itt több száz csata történik óránként, gondolj bele, micsoda lassulást okozna, ha még ilyen gif-eket is töltögetnénk közben.

Kliens csak mobilos környezetben jöhet szóba, a webes alkalmazások potenciális előnye, hogy bárhonnan bármikor elérhető, és semmit sem kell letölteni hozzá. Maradjon is ez így.

Mobilról a játék kifejezetten kényelmetlen. Volt már részem pár mobilos alkalmazás tervezésében és fejlesztésében, az előttem szólóhoz csatlakozva kiemelném a nagy, kényelmesen elérhető gombok és a gyorsaság fontosságát. Hozzátenném, hogy a játék mobilról játszva lassabb. Ez tény.

Egyébként pedig ezen tök felesleges még beszélgetni is, mert nem lesznek ilyen jellegű animációk. Legyen inkább felület átrendezés, optimalizálás, stílus váltás, és mindenféle, gyorsaságot elősegítő fejlesztés
Dátum: 2014.03.04. 12:47:06
Szép összefoglaló, ilyet szívesen olvasok
Szerintem te folyamatosan be vagy szívva, vagy csak alapból nem vagy normális. Folyamatosan értelmetlen dolgokat írsz. Most már teljesen ignorálni foglak.
Dátum: 2014.03.03. 20:24:21
Idézet: Miklós - 2014.03.03. 15:39:43

Grafikai tuning: igen, erre mi is gondoltunk, hogy a csatákat egy komplett grafikai animációval lejátsszuk, de ez annyira komplex dolog, hogy ha meg is valósul, már legfejlebb csak a Végzetúr 2.0-ban


Véleményem szerint a csaták szimulálása grafikai animációval teljesen felesleges egy ilyen környezetben. Erre ne áldozzatok erőforrást. Én más játékokban sem láttam ennek hasznát, szóval nagyon helyesen maradjon ez csak meg valamilyen távlati célnak.

A VIP-val kapcsolatos módosítást köszönjük
Dátum: 2014.03.03. 10:45:11
Igen, ez így igaz. Viszont ha valami 20db van, az már erősen csere érett Ráadásul a speciális kategóriába esők mind mehetnek váltani, a katalizátor sokkal ritkábban esik
Dátum: 2014.03.02. 21:55:03
Lehet csak én vagyok hülye, de amikor már tényleg sok van egyes esszenciákból, én simán váltogatni szoktam átfelé, többet ér a kapott bónusz.