Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2015.10.12. 08:19:52
Én ettől egyáltalán nem félek. Ott a csatlóskristály, a zabáltatás, rakat TP, amit csatából kapnak, stb. Még 300. szinten is megoldható
Dátum: 2015.10.11. 20:30:29
Ó, nekem ezek nagyon bejöttek, magától elkészültek 20 perc alatt Jöhet még sok ilyen! Küldetésekbe is!
Dátum: 2015.10.11. 18:30:24
Nem tudom, hogy más is észrevette-e már, de a templomban nekem jöttek tök új feladatok, asztrális kincseket kell nyitni, meg mytokat szerezni, 30-30 darabot.
Dátum: 2015.10.11. 09:50:13
A következő tárgyak(at) találtad: 2 szubplazma, 1 energiatégla, 2 Platina, Lélekgyémánt csomagocska, 1 kiégett őskő, Kisebb portyázás itala
Idézet: Ariel - 2015.10.10. 22:34:23

Úgyhogy itt egy másik javaslat:
Az inspirátor a felzárkózásra lett kitalálva, de senki sem akar vele felzárkózni.
Készüljön egy új szakértelem, ami növeli a vadászatért, EH-s portyáért és térkapuért járó LE-t és Tp-t a mostani duplájára. A hatásfoka pedig helyezésenként 2 százalékonként csökkenjen, ahogy a karakter beért a top 50-be. Aki kifejleszti, annak meglesz a lehetősége felzárkózni.


Igen, ez mindenkinek megoldaná a felzárkózás problémáját az tény. Igazán ütős és velős megoldás
Na most akkor térjünk vissza szépen az aukció megoldására. A turpisság kiderült, gondolom lesz valami szankció, téma ezen része lezárva

Merültek fel további témák, például helyettesítés "legális" megoldása, multikarakterek kezelése, stb. Ezek mehetnének külön topicba.
Mire gondolsz? Szerintem elég folyamatos a programkínálat, én legalábbis mindenben részt tudtam venni eddig.
Hát.... nekem beszólt egy keményet az tuti
Miklósnak nem tetszik a papíros megoldás, mert irtó sok plusz munka lenne vele, amit meg is értek. De akkor nézzük lépésről lépésre:

1. El akarok menni a találkozóra
2. Részt akarok venni a V1-es karakteremmel az élő aukción
3. Beírom a személyes adataim, név - születési dátum
4. Elmegyek a találkozóra
5. Bemegyek a földszinti terembe, jelzem hogy a V1-es aukción részt vennék, bemutatom az igazolványom, megnézik az előző nap lekérdezett dukátmennyiséget, felírják egy papírra hogy 4500, V1, pecsét, ennyi.
6. Elmegyek az aukcióra és kiabálok hogy 4000, papírom van róla hogy kiabálhatok, már utóellenőrzés se kell

Na igen... eléggé szerencsétlenkedés szaga van
Hát tudod igen sok minden megspóroltunk volna, ha ezt már a legeslegelején leírod
Az élő aukcióra ki volt írva hogy tilos. A többi felvetett dologra nem. Kezdeti viszonyítási és értékelési normának tökéletes. Ha megszeged az elsőt nem mutogathatsz a másodikra, hogy de hát az se, az se. Az viszont tény, hogy van egy szürke zóna, ami a játék több éves fennállása során alakult ki, és nagyon jó is hogy ott van.
Ezekből nemigen tudok belekötni egyikbe se, de a gyógyital, a myto és a szerveridős task igencsak jó lenne. A sorsjegyeket szeretem pörgetni, olyan mintha félkaró rablóznék, csak mindig nyerek valamit
Rájöttél már gondolom, hogy van akivel lehet beszélni értelmesen, van akivel nem Tapasztalataim szerint az már régen rossz, ha egy beszélgetés olyan szintre jut, hogy az élet valamilyen más területén megtörtént dolgokat kell felhozni példának az érthetőség miatt. Nem szabad ide jutni. Miklós igencsak profin megmondta a tutit, és neki elég sok éves tapasztalata van az extrém felhasználói esetek kezelésében, lazán rá lehet bízni a döntést
Világonként 1 karakterrel licitálhatsz. Az élő aukció is világonként van. Tehát így végigállhatod aktívan az egész bulit Ha jól tudom több világon is beszállhatsz a licitbe, ha van ott karaktered. Ezt viszont jó lenne, ha megerősítené még valaki, nem vagyok teljesen biztos benne.
Dátum: 2015.10.09. 01:19:40
A következő tárgyak(at) találtad: Fehér kristályital, 1 kiégett őskő, 1 sisakszilánk
Na arra gondoltam, hogy aukció előtt lenne egy asztal vagy egy pult, ahol egész nap mindenki jelentkezhet az adott világ aukciójára, majd azonosítás után kap egy Beholder pecsétes papírt, hogy mennyi dukátja van. Csak az licitálhat, akinek van ilyen pecsétes papírja. Ha vége az aukciónak, csak meg kell nézni, hogy van-e elég dukát a papíron és kész is.

Ezzel a tárgyak árainak felsrófolását lehetne elkerülni. Elég kacifántos, meg nem is biztos hogy beválik, de keretet szabna neki
Semmi gond, majd iszunk rá egyet!
De ez meg már megint micsoda? Semmi ilyesmit nem írtam. Egyetlen bajom a más helyetti licitálás, illetve ennek el nem ismerése.

Lord Skylenak volt igaza, térjünk vissza megoldáskereséshez
Vagy csak szimplán azért, mert nem létezik ilyen levél
Biztosíthatlak hogy nem írtam senkinek semmilyen levelet. Főleg nem mocskolódósat meg hasonlót. De ha megnyugtat kérd el, és meglátod