Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2015.10.23. 22:10:23
A következő tárgyak(at) találtad: templomkristály, Platina, Energiakoncentrátum, 1 kiégett őskő, mytokronit csomag
Dátum: 2015.10.23. 14:51:12
Ha még őskőbe sem kerülnek a detektorok, akkor még ennyi ősköves probléma sincs.

Természetesen zavarnak a tulpönt növelő feladatok, mivel több százezres LÉ költségről van szó, lenne annak jobb helye A szakik szintén feleslegesek. De ezek még elmennek, úgy tekintem őket mint akadály a végső jutalomhoz.

Még az elején én is kérdeztem, hogy számít-e a kincs és a csomag nyitás, de ez egy érdekes kérdés. Ilyen szinten ahol én vagyok, ez a feladat így jelentéktelen, máshol kihívás, valahol meg lehetetlen feladat ezek szerint?

Azért említettem egy lapon a két épületet, mert ezekhez nem kell őskő, tehát nem az eredeti ősköves probléma a kulcs, illetve több emberes feladat. Sokszor volt már hasonló téma, hogy mi van a kis szövetségekkel, de azért lássuk be nem lehet alapnak tekinteni a pár fős szövetségeket bármilyen feladat kitalálása során.

Az viszont engem is érdekelne, hogy hanyadik szinten kerülnek be ezek a feladatok. Talán +10 szint segítene a probléma megoldásán.
Dátum: 2015.10.23. 14:44:15
Idézet: mist - 2015.10.23. 13:43:20
Vagy inkább mindenki menjen olyan szövibe, ahol már van, és az új szövetségek épüljenek le?
Te most viccelsz, ugye?


Feltettél egy kérdést arra utalva, mintha azt én tettem volna fel, aztán meg felháborodsz. A saját kérdéseden. Vicces
Dátum: 2015.10.23. 12:03:46
Én kértem hogy tételesen legyen felsorolva, hogy pontosan mennyi őskő kell ezen feladatok végrehajtására, de erre nem kaptam konkrét választ. Dozer válasza állt ehhez a legközelebb, de akkor nekiállok én is:

szürke: csak szakértelem
kék: ez őskőves. pont
zöld: szövetségi épület kell
sárga: préselő kell, 50 kavics
piros: detektor kell meg szaki, 50 kavics
narancssárga: detektor kell meg szövetségi épület, 50 kavics

Ha jól látom, 0 darab csatlósra van szükség, 2 szövetségi épületre (+előfeltétel), 150 őskő! és némi szakértelem.

A 150 őskő támadható, mert ez tényleg sok, és enélkül nem lehet teljesíteni 3 darab feladatot. A szövetségi épületes és szakértelmes panaszkodás nem jogos. Előbbihez csak LÉ kell és többen vagytok rá, ennyi erővel a gyakorlatozásra is lehetne panaszkodni, mert ahhoz is épület kell. Utóbbi meg olyan szintű panasz, mintha sírnék a fejlessz 3 IQ-t feladat miatt, miközben én nem akarok.

Lehet elfelejtjük néha, de sem a csatlósok, sem a templom (!) nem kötelező. Ha kell a jutalom a végén, akkor megcsinálod a feladatot. Tetszik, nem tetszik ez van.

Ha Miklóséknál szeretnétek könnyítést vagy módosítást elérni, akkor javaslom hogy a kötelező ősköves vonalon induljatok el, mert ahogy látom így most 4 ősköves feladat került be egy őskő nélkül játszó játékos számára. Sokszor módosítottak már ésszerű és tényeken alapuló javaslatok alapján (őskőves feladatok maximális száma, dekrétumok számának növelés, dekrétumok árának csökkentése, stb.).
Dátum: 2015.10.22. 16:28:32
Na ez így viszont tényleg jogos. Az én fejemben totál alap volt, hogy vannak csatlósok, a mytotaláló szakik is ott vannak a szeren, stb. Esetleg csinálnál egy tételes listát, hogy nulláról mennyi őskő egy ilyen feladatot megcsinálni? Ez meggyőzőbb lenne egy érvelés során.
Dátum: 2015.10.22. 11:10:13
Kicsit a szervertémához, ez inkább szolgáltató hibája, mint közvetlen Végzetúr probléma. Nem tudom, hogy hogy néz ki az a vonal pontosan, ha a Beho hostol akkor jogos a kritika (mondjuk szokott lenni pöcsölés egy szerverkonfiggal is szépen), ha nem akkor csak félig-meddig
Dátum: 2015.10.22. 00:05:23
A következő tárgyak(at) találtad: Lélekgyémánt csomagocska, 1 aranydukát, 1 energiatégla, szubplazma, 1 sisakszilánk
Dátum: 2015.10.21. 12:02:59
Nekem is zavaró
Dátum: 2015.10.21. 00:03:34
A következő tárgyak(at) találtad: mytokronit csomag, Fehér kristályital, Lélekgyémánt csomagocska, 1 energiatégla
Dátum: 2015.10.20. 00:18:03
A következő tárgyak(at) találtad: Fehér kristályital, hűségszilánk, 1 sisakszilánk, templomkristály
Találtál 4 asztrális kincset.
Idézet: Quellon - 2015.10.19. 12:25:33

Agyatlannak nevezed


Pont hogy nem
De még mennyire! Nem agyatlan PvP ez a játék, hanem sokszor mocskos és kőkemény alkudozás, ki ezt tud adni, ki azt. Én úgy terveztem hogy sört fogok adni
Idézet: Quellon - 2015.10.19. 12:01:53
A bajnoki viadalokon is megbeszéli(te)k, hogy most én öltözök gagyi cuccba, legközelebb meg majd ti?


Én már gondolkoztam rajta, hogy szólok Marcsának, hogy ne nevezzen már egyszer, hadd nyerjek már én is
Dátum: 2015.10.19. 11:43:39
Mert az előzőnek volt egyértelmű haszna?
Dátum: 2015.10.19. 11:06:59
Kaptam hozzáférést Kóctól, ha kell valami lehet jelezni Elvileg kaptam superadmin hozzáférést is, de azt még nem nézegettem annyira.

Most a lényeg hogy a sörfesztivál feladatai kerüljenek fel szépen
Lehet hogy most úgy érzed, hogy folyton ellentmondok neked, bocsi

Viszont szerintem ez a diplomáciai rész meg a tervezés adja a sava borsát az egésznek, nélküle csak robotikus kattintgatás lenne.
Dátum: 2015.10.19. 11:03:00
Nekem már jóval több kék jön csomagokból meg kincsekből, mint amennyit elköltök.
Dátum: 2015.10.19. 11:02:31
Így van, kék ne essen belőle
Dátum: 2015.10.19. 00:03:07
A következő tárgyak(at) találtad: Lélekgyémánt csomagocska, templomkristály, Kisebb portyázás itala, 1 sisakszilánk